داخلی     خبر     بین الملل
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
در برابر هرگونه بی احترامی به امام مهدی(عج) سکوت نخواهیم کرد
  آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با صدور بیانیه ای نسبت به بی احترامی به امام زمان (عج) و مقدسات هشدار داد و گفت: ما در مقابل بی احترامی ها سکوت نخواهیم کرد.
Share/Save/Bookmark
جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
کد مطلب : 69023
در برابر هرگونه بی احترامی به امام مهدی(عج) سکوت نخواهیم کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با صدور بیانیه ای نسبت به بی احترامی به امام زمان (عج) و مقدسات هشدار داد و گفت: ما در مقابل بی احترامی ها سکوت نخواهیم کرد.

وی در ادامه گفت: حضرت امام مهدی قائم (عج)، اساس هستی و زندگی ما است و در این خصوص نظر دیگران برای ما مهم نیست، لذا هرگونه بی احترامی و تلاش برای کاهش جایگاه الهی این امام بزرگوار به معنی مصیبتی بزرگ است که ما آن را نخواهیم پذیرفت و در برابر آن سکوت نخواهیم کرد، حال این اقدام از هر شخص یا رسانه ای که می خواهد باشد.

آیت الله قبلان تصریح کرد: آزادی که به رهبران و مقدسات بی احترامی می کند، برای کشور بسیار خطرناک تر است از دشمنی که حمله می برد و حیوانی که ضرر می رساند.

وی افزود: تبدیل کشور به لانه ی شیاطین، کشور را بر روی ساکنان آن ویران می کند.

رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان از دولت و وزارت رسانه و دستگاه قضا لبنان خواست که آگاهانه و با تکیه بر وجدان و مسئولیت پذیری ملی وارد عمل شوند؛ چرا که فساد و هرج و مرج رسانه ای بیش از حد، کشور را به سنگر تبدیل می کند و زندگی مردم را به تباهی می کشاند.