داخلی     خبر     انديشه
ملیکا به پله 92 رسید
  ماهنامه فرهنگی کودکان ایران ویژه امام زمان (عج) از سوی مؤسسه آینده روشن منتشر شد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۳
کد مطلب : 61571
ملیکا  به پله 92 رسید
به گزارش خبر نگار آینده روشن، ماهنامه شماره۸۷ ملیکا، ماهنامه فرهنگی کودکان ایران ویژه امام زمان (عج) به مدیر مسؤولی سید مسعود پورآقایی از سوی مؤسسه آینده روشن منتشر شد.


در این شماره از ماهنامه ملیکا عناوین «سلام من»، «یادداشت های ماهانه»، «داستان»، «دریاچه های ایران»، «داستان/ دو تا پا»، «میوه و سبزی های قرآنی»، «پرنده های زیبا»، «سه داستان از خراسان جنوبی»، «جانوارن»را می خوانیم.

در بخش «سه داستانک از خراسان جنوبی » چند داستان آمده است که در یکی از داستان ها می خوانیم که :«نیسیم پرچم های رنگ رنگی را که بر در ودیوار مسجد قدیمی و زیبای جهار توت بیرجند زدهاند تکان می دهد. چیزی به غروب آفتاب و برگزاری نماز و سپس جشن نمانده است جشن امشب یک جور شکر گزاری از خداوند مهربان است که امسال به باغ های عنب این استان دوست داشتنی برکت زیادی داده است.
مادرم می گوید من خرد سال که بودم برای اولین بار به شوق خوردن عناب سبز و نازه پایم یه مسجد با شد.
خاله صفورا مثل هر سال دست بچه هایش را گرفته است و به بیرجند آمده تا چند روزی مارا از تنهای بیرون بیاورد.راستش را بخواهید او منظوری دیگری هم از این سفر دارد و آن چیزی نیست جز خریدن مقداری طلا، بله طلا، طلا سرخ یا همان زعفران که بهترینش را فقط در این جا می توان یافت.
نود و دومین شماره ماهنامه ملیکا در ۴۸ صفحه و با قیمت 3950تومان از سوی مؤسسه آینده روشن روانه بازار نشر شده است.

پایان پیام/ح