داخلی     خبر     سیاست
در نشست طلاب و اساتید حوزه خواهران قزوین مطرح شد؛
معاهدات بین المللی تأمین کنند منافع استکبار است
  نشست بصیرتی و سیاسی طلاب حوزه علمیه خواهران قزوین با حضور فرمانده بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
کد مطلب : 72560
معاهدات بین المللی تأمین کنند منافع استکبار است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل ازخبرگزاری «حوزه» از قزوین، سرهنگ عباس کاظمی در جمع طلاب و اساتید حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: در شرایط کنونی همه موظف هستیم گوش به فرمان رهبری بوده و طبق فرموده معظم له واقعیت های ایران اسلامی و آمریکا را بشناسیم.

وی خاطرنشان کرد: دو نفر از نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی به قرارداد fatf رای مثبت دادند که باید از این افراد سؤال کنیم، که چرا به این قرارداد رای مثبت دادید و باید پاسخگو باشید.

فرمانده بسیج دانشجویی استان قزوین خاطرنشان کرد: این یک سناریو از جانب آمریکا بوده و با عزتمندی ما مغایرت کامل دارد. امروز نگرانی ما قابل تفسیر بودن این قرار دادهاست که تفسیر آن بر عهده خود آمریکا یی هاست.

کاظمی بیان کرد: ما امروز قرارداد گروه ویژه اقدام مالی علیه تروریست را با سران و خلق کنندگان آن بسته ایم و این خود بسیار قابل تامل است، چرا که آمریکا در راس این قرارداد است.

مسئول جبهه فرهنگی استان قزوین بیان کرد: عربستان سالانه مبلغ کلانی برای اهداف آمریکا خرج می کند که تفکر مردم مسلمان و خصوصاً ایران را تغییر داده و تا حامی منافع آنها باشد.