داخلی     خبر     انديشه
حضرت آیت الله علوی گرگانی:
مسئولین پیروی از ولایت فقیه را سرلوحه فعالیت ها قرار دهند
  اگر کسی پیرو دین و ولایت فقیه باشد، خود را از بزرگان دین جدا نداند و علما را دلسوزان جامعه بداند، قطعا اهل هدایت خواهد و گمراه نخواهد شد.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۹
کد مطلب : 67520
مسئولین پیروی از ولایت فقیه را سرلوحه فعالیت ها قرار دهند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری«حوزه»، حضرت آیت الله علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از افسران ناجا به تلاش و خدمت رسانی بیشتر به جامعه اسلامی و مردم انقلابی تاکید کردند و گفتند: اگر عمل برای رضای خدای باشد، قطعا ثواب آن دو چندان خواهد بود،در عین حال رضایت خدا در این چنین عملی است.
ایشان بر پیروی از ولایت فقیه، بصیرت افزایی و تببین مبانی دینی و ارزشی تاکید کردند و افزودند: راه پیروی کردن از دین و مبانی دینی، در دوری از هوای نفس و در مسیر حق و حقیقت بودن است.
معظم له عنوان کردند: اگر کسی پیرو دین و ولایت فقیه باشد و خود را از بزرگان دین جدا نداند و علما را دلسوزان جامعه بداند، قطعا اهل هدایت خواهد شد و گمراه نمی شود.
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: بهترین عمل این است که هر کاری انسان انجام می دهد رضایت خدا را در آن کار درنظر داشته باشد؛ اگر این چنین باشد و این چنین فکر کنیم، عمل ما با برکت خواهد بود و آثار آن هم دو چندان می شود.