نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰
تصاویر/ سومین شب عزاداری ایام محرم ۱۴۴۰ در حسینیه امام خمینی
مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی (علیه‌السلام) در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)، با حضور هزاران نفر از مردم عزادار، جمعی از مسئولان کشور و رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۸
تصاویر/ دومین شب عزاداری ایام محرم ۱۴۴۰ در حسینیه امام خمینی
دومین شب مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله، با حضور هزاران نفر از مردم عزادار، جمعی از مسئولان کشور و رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
تصاویر/ تشییع پیکر مطهر شهدا در استان‌ها
پیکرهای مطهر تعدادی از شهدای تازه تفحص‌شده دوران دفاع مقدس، دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ همزمان با هفتمین روز از ماه محرم با حضور عزاداران سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) در استان‌های فارس، آذربایجان‌شرقی، مازندران و کرمانشاه تشییع شدند.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴
تصاویر/ نمایشگاه طراحی پوستر گنج جنگ
نمایشگاه طراحی پوستر «گنج جنگ» از آثار هنرمندان جوان با همت بنیاد فرهنگی روایت فتح و همکاری خانه هنرمندان ایران،‌کانون هنر شیعی،‌نهضت مردمی پوستر انقلاب، خانه طراحان انقلاب اسلامی،‌مجمع طراحان گرافیک آیه و کارگاه طراحی سه در چهار در گالری بهار خانه هنرمندان افتتاح شد.
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
تصاویر/ مراسم سنتی «مشق شمشیر» در قم
همزمان با دهه اول ماه محرم در شب ششم این ماه به مدت سه شب تا عاشورای حسینی، مراسم سنتی «مشق شمشیر» توسط نجفی‌های مقیم قم از حسینیه تا حرم حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می شود. «مشق شمشیر» آیین سنتی عزاداری اهالی نجف اشرف است که بنا به تاریخ در شب عاشورای حسینی، حبیب ابن مظاهر اسدی، برای آرام کردن حضرت ...
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
تصاویر/ عزادارى دهه اول ماه محرم درمریانج
مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) همراه با اجراى تعزیه حضرت قاسم ابن الحسن(ع) درشب ششم محرم الحرام درشهر مریانج برگزار شد. مریانج یکی از شهر های مذهبی و ولایی همدان است که با برگزاری پرشور عزای حسینی زبانزد است.
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
تصاویر/  تهیه و توزیع غذای نذری گروه های جهادی در مناطق محروم در ماه محرم
به مناسبت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله (ع) جمعی از طلاب و کسبه بازار تهران هر ساله با برپایی آشپزخانه در مناطق محروم جنوب شرق کشور اقدام به تهیه و توزیع غذای نذری میکنند و امسال نیز با همت همین گروه، روزانه ۲۰ هزار پرس غذا در روستاهای مختلف شهرستانهای رودبار، قلعه‌گنج و ریگان در جنوب استان کرمان توزیع ...
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲
تصاویر/ رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان در تبریز، ساری و شیراز
رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ با حضور جمعی از بسیجیان نواحی مختلف شهرهای تبریز، ساری و شیراز برگزار شد.
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۵
تصاویر/ تعزیه «وهب ابن عبدالله» در اهواز
«وهب» جوان تازه‌داماد نصراني، با ديدن امام حسين (ع)، به همراه همسر و مادرش به دين اسلام گرويد و در دشت کربلا با رسيدن به حقانيت، چنان جهادي از خود نشان داد که مايه افتخار جوانان عالم تشیع و اسلام شد.
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
تصاویر/ رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان در اصفهان
رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) عصر چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ با حضور 3 هزار بسیجی در گلستان شهدای شهر اصفهان آغاز شد.