نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۶
تصاویر/ نمایش بزرگ «تنهاتر از مسیح»
مایش بزرگ «تنهاتر از مسیح» با شیوه‌ای جدید و متفاوت به شکل روضه‎خوانی هنری و به صورت اجرای میدانی با محوریت مصائب آل الله و اصحاب امام عشق حضرت سیدالشهداء(ع) در واقعه عاشورا به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج و موسسه هنری سیمای ققنوس در بوستان ولایت تهران به روی صحنه می‎رود. نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۶
تصاویر/ پیاده روی اربعین در ناصریه عراق
ناصریه، مرکز استان ذی‌قار چهارمین شهر بزرگ عراق است. این شهر در فاصله 275 كيلومتری کربلا و در ساحل رود فرات واقع شده‌است. همه ساله هزاران نفر از زائران اربعين حسينی در ادامه حرکت از جنوبی ترین شهر های عراق، با پای پياده از شهر ناصريه خارج شده به سمت كربلا در حال حركتند.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴
تصاویر/ اولین گروه زائرین اربعین حسینی به کربلا رسیدند
به خاطر شلوغی زیارت اربعین امسال، در مقایسه با موسم های گذشته اولین زائرین اربعین زودتر به شهر کربلا رسیدند.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
تصاویر/پنجمین همایش بین المللی امام حسن (ع) از سوی آستان مقدس عباسی برگزار شد
آستان مقدس حسینی و عباسی در ایام شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام)، پنجمین همایش بین المللی علمی امام حسن (ع) را با عنوان "امام حسن(ع) ترجمان قرآن" برگزار کرد.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۳
تصاویر/ حضور میلیونی زائران اربعین در حرم حضرت امیرالمؤمنین(ع)
میلیون ها زائر که برای حضور در اربعین حسینی به سمت کربلا حرکت می کنند، به زیارت حرم مطهر حضرت امیر المؤمنین (علیه السلام) مشرف شدند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲
تصاویر/ دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی
جمعی از نخبگان علمی کشورمان، شامل رؤسای شرکت‌های دانش‌بنیان، نخبگان بازگشته به کشور، نفرات برتر المپیادها و آزمون‌ها و جشنواره‌های علمی، پژوهشگران برگزیده‌ی دانشگاه‌ها، استعدادهای درخشان، و نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۷، صبح امروز (چهارشنبه) در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) با رهبر انقلاب اسلامی ...
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰
تصاویر/برافراشته شدن بزرگترین پرچم حسینی در شلمچه
بزرگترین پرچم عزای اباعبدالله الحسین(ع) در جنوب غرب کشور به مساحت 214 متر مربع به عنوان نماد خدمت به زوار اربعین برافراشته شد. این پرچم مزین به عبارت «یالثارات الحسین» است.