نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹
نمازجمعه تهران / ۲ شهریور ۹۷
نماز عبادی ـ سیاسی جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران با حضور مردم مؤمن و خداجو درمصلی امام خمینی(ره) اقامه شد.
۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۵
تشییع شهید مدافع امنیت حسین محمدی
سرباز شهید مدافع امنیت حسین محمدی که طی درگیری با سارقان در روستای حشمتیه از توابع شهرستان خمین به ضرب گلوله به شهادت رسید عصر پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ از مسجد امام حسن عسگری به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) تشییع شد.
۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹
یادگاری از مهاجران إلی‌الله
در ساعات آغازین روز پنج‌شنبه ۲ مهر ۱۳۹۴ مصادف با ۱۰ ذی‌الحجه ۱۴۳۶ هجری قمری همزمان با عید سعید قربان، تعداد زیادی از حجاج حاضر در منطقه منای عربستان که برای فریضه رمی جمرات عازم شده بودند، در تقاطع خیابان‌های ۲۰۴ و ۲۲۳ به هم پیوستند و در اثر ازدحام جمعیت، هزاران نفر جان باختند. از این جمع، تعداد شهدای ...
۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵
اقامه نماز عید سعید قربان در استان‌ها
آیین عبادی نماز عید سعید قربان در ساعات اولیه صبح چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ با حضور اقشار مختلف مسلمین سراسر ایران اسلامی در مساجد جامع و حرم‌های مطهر و بقاع متبرکه ائمه و امامزادگان برگزار شد.
۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۳
جشن عیدسعیدقربان در کشورهای اسلامی
همزمان با عیدسعیدقربان در سراسر جهان به ویژه در کشورهای اسلامی، مسلمانان با برپایی جشن و شادی و شرکت در مناسک عبادی نمازعیدسعیدقربان و ذبح دام و گوسفند، این عید بزرگ اسلامی را گرامی داشتند.
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
تصاویر/ اقامه نماز عیدسعیدقربان در تهران
آیین عبادی نماز عیدسعیدقربان در ساعات اولیه صبح چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ به امامت آیت الله سیداحمد خاتمی با حضور مردم مؤمن تهران، همزمان با حضور اقشار مختلف مردم سراسر ایران اسلامی در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۹
تصاویر/ دعای عرفه در تهران
روز نهم ماه ذی­‌ا‌لحجه را روز «عرفه» روز نیایش و مناجات با خالق هستی می‌نامند و یکی از اعمال آن خواندن دعای پرفیض امام حسین(ع) در روز عرفه است که بعد از نماز ظهر و عصر قرائت می‌شود. «روز عرفه» روز شناخت و معرفت پروردگار و اعتراف به بزرگی اوست، روزی که درهای رحمت الهی به روی بندگان و به ویژه گنهکاران ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۵
تصاویر/ مراسم برائت از مشرکین در حج ۹۷
مراسم اعلام برائت از مشرکین در حج تمتع سال ۱۴۳۹ هجری قمری، پیش از ظهر دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ با حضور حجت الاسلام قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، رئیس سازمان حج و زیارت و حجاج ایرانی و غیر ایرانی در صحرای عرفات برگزار شد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
شانزدهمین اجلاس روز جهانی مسجد
شانزدهمین اجلاس روز جهانی مسجد، صبح دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ با حضور آیت الله سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و حجت الاسلام حاج علی اکبری رئیس ستاد ائمه جمعه کشور در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰
روز عکاس
در دنیایی که همه چیز خیلی زود فراموش می‌شود، عکس‌ها سندی هستند که با ثبت یک لحظه، راوی تاریخ می‌شوند. لحظه کوتاهی که در قاب کوچک عکاس‌ها ثبت می‌شود، آن‌قدر قدرتمند است که می‌تواند شادی، غم، خشم، زیبایی، ظلم، امید و اندوه نهفته در دورن خود را به چشم‌هایی که نظاره‌گر آن هستند، منتقل کند. 19 آگوست مصادف ...
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
تشییع پیکر شهید مدافع حرم علی سلطانمرادی
پیکر شهید مدافع حرم علی سلطانمرادی که ۲۳ بهمن ۱۳۹۳، در درگیری با تروریست ها و تکفیری ها در منطقه «کفر نساج» واقع در شمال غرب درعا سوریه، به شهادت رسیده بود، با حضور مردم شهیدپرور و همرزمانش در محله خلیج فارس تهران تشییع و در قطعه بیست و نه بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰
مراسم شهادت حضرت مسلم بن عقیل(ع) در مسجد کوفه برگزار شد
در چنین روزی حضرت مسلم بن عقیل (ع) سفیر امام حسین (علیه السلام) و هانی بن عروه به شهادت رسیدند، لذا تولیت مسجد کوفه به همین مناسبت مراسم عزاداری و سینه زنی برگزار کرد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳