بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب از طلاب و روحانیون
به مناسبت سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان سمنان، بیانات معظم له در دیدار علما و روحانیون این استان، باز نشر می شود.
روحیه جهادوشهادت گسترش یابد گرایش به شرق وغرب رخت برخواهد بست
رهبر انقلاب با انتقاد از کسانی که درصددند یاد شهدا را به فراموشی بسپارند، گفتند: اگر روحیه جهاد و شهادت گسترش یابد، گرایش به شرق و غرب، و کفر و الحاد رخت برخواهد بست.
نصیری: انقلابی‌گری غلوآمیز فرصت را برای رشد سکولاریسم فراهم می‌کند
مهدی نصیری می گوید: آنچه از روایات مهدویت فهمیده می‌شود ظهور منجی و امام مهدی علیه السلام موقوف بر تمدن سازی مومنان قبل از آن نیست و حتی موقوف بر وجود یک دولت اسلامی و دینی همزمان با ظهور هم نیست و البته معلوم است که ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴
آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با هرگونه تهدید علیه نفت‌کش‌های ایرانی
معاون عملیات ارتش در باره تهدید نفتکش های ایران در آبهای بین‌المللی از سوی آمریکا گفت: ایجاد هرگونه مزاحمت برای حمل و‌ نقل و‌تجارت بین المللی از طریق آبراهه‌های بین‌المللی بر خلاف قوانین بین المللی بوده و نیروهای مسلح از قابلیت های لازم برای حفاظت از منافع خودشان در عرصه های گوناگون برخوردار هستند.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳
دولت در قانون مالیات بر ارزش افزوده تجدید نظر کند
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با اشاره به گلایه های فعالان بازار از قانون مالیات بر ارزش افزوده، خواستار تجدید نظر در این قانون شد.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
هشدار رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر : سن اعتیاد نزدیک به ۲۵ سال است
رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر بر لزوم نقش مهم حوزه و مبلغین در مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: مجموعه آمار و بررسی ها نشان می دهد که سن اعتیاد نزدیک به ۲۵ سال است؛ دومیلیون و هشتصد هزار نفر معتاد در همه انواع آن در کشور حضور دارند.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
برای مقابله با ورود مواد مخدر به کشور قاطعیت داشته باشیم
حضرت آیت الله نوری همدانی، بر لزوم افزایش قاطعیت همه جانبه در مقابل با ورود مواد مخدر از افغانستان تاکید کردند.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴
نقشه های پسابرجامی آمریکا علیه ملت ایران
با عنایت خداوند و رهبری حکیمانه حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم با ایمان ملت ایران تمامی نقشه های آمریکا تا امروز با شکست مواجه و هر روز مجبور به عقب نشینی شده است، ولی هیچ وقت از ادامه دشمنی خود دست بردار نبوده و نیست.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
ماموستا مصطفی شیرزادی: خدمات نظام به کردستان به هیچ وجه با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست
امام جمعه مریوان گفت: خدماتی که در زمان جمهوری اسلامی در استان کردستان صورت گرفته است، با قبل از انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و این بدان معناست که در سیاست کلان نظام جمهوری اسلامی ایران، مذهب اولویت ندارد و آنچه اهمیت دارد، انسجام و وحدت ملی است.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
نماز جمعه قرارگاه فرهنگی شهر در مواجهه با تهاجم دشمنان است
معاون اجرایی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: ما در حال جنگ فرهنگی، رسانه‌ای و سیاسی با دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب هستیم و این جنگ به قرارگاه احتیاج دارد که فرماندهی این قرارگاه با شخص امام جمعه است.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
فشارهای تحریم علیه ایران بیشتر جنبه ذهنی دارد تا نمود بیرونی
یک استاد دانشگاه با بیان اینکه فشارهای تحریم علیه ایران بیشتر جنبه ذهنی دارد تا نمود بیرونی، گفت: از نظر روان‌شناس‌ها، تحریم و هر تهدید دیگری یک ماشه است؛ یک ماشه‌ای که شلیک می‌شود، ولی خود تحریم و تهدید، دورنی است.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
خصوصی‌سازی آموزش و پرورش بزرگترین خیانت است/ مظلومیت سند تحول بنیادین
نماینده مردم همدان در مجلس با تاکید بر اینکه تفکر خصوصی‌سازی آموزش و پرورش بزرگترین خیانت است گفت: سند تحول بنیادین مظلوم واقع شده است.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
ضرورت حفظ دستاوردهای انقلاب
مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان بر ضرورت حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب تأکید کرد و گفت: با اشاره به توطئه های دشمن در طول این سال ها برای ضربه زدن به انقلاب و جدایی مردم از آن گفت: با وجود مشکلات باز هم باید در برابر توطئه های دشمن هوشیار باشیم و در حفظ و حراست از دستاوردهای این نظام گام برداریم.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
سپاه کرمانشاه بیش از ۵۰۰ خانه مددجویان زلزله‌زده را بازسازی می‌کند
فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: سپاه کرمانشاه با کمک کمیته امداد امام خمینی(ره) بیش از ۵۰۰ خانه مددجویان زلزله‌زده را بازسازی می‌کند.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
اعضای جدید خانه‌های ایرانی
جای تأمل دارد فناوری اینترنت بدون هیچ محدودیت و مانع و تحریمی در ایران اجرایی می شود، اما توان به کارگیری فناوری های دیگری حتی هواپیمایی را در ایران نداریم.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: عبادتی بالاتر از حل مشکل مردم نیست
ماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عبادت ۷۰ جز است، اما از بهترین عبادات، انجام وظیفه و خدمت به خلق خدا مشروط به قصد قربت است؛ درواقع هرکاری که از نظر کارشناسی قابل قبول و وظیفه شخص شناخته بشود و در آن نیت الهی داشته باشد، عبادت است.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۲
بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب از طلاب و روحانیون
به مناسبت سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان سمنان، بیانات معظم له در دیدار علما و روحانیون این استان، باز نشر می شود.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱
باید از ظرفیت رسانه‌ها در آگاهی‌بخشی و فرهنگ‌سازی استفاده کرد
وزیر کشور با اشاره به اینکه باید در عرصه آموزش، آگاهی‌بخشی و فرهنگ سازی در جامعه بتوان از ظرفیت رسانه‌ای استفاده مناسبی کرد، گفت: امیدواریم با پیگیری‌های مستمر یک پیوست فرهنگی ـ اجتماعی شامل اهداف و سیاست‌ها تنظیم شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
كشورهای اروپايی مستقل از آمريكا نمی‌توانند كاری كنند
عضو شورای نمايندگان نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: آمریکا هیچ ریشه تاریخی ندارد و بی‌ریشه‌تر و بی‌هویت‌تر از آمریکا رژیم صهیونیستی است.
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
جریانات سیاسی تکلیف خود را برای مقابله با تحریم‌ آمریکا روشن کنند/باید مقاومت کنیم
عضو فراکسیون مجلس، گفت: سیاست آمریکا بعد از تحریم‌ها برهم زدن وحدت بین قوای ما و درنتیجه ایجاد اختلاف است.
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱
اهدای جوایز دانش‌آموزی از محصولات دانش‌آموزان/ فروش تولیدات دانش‌آموزی
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: در راستای حمایت از فعالیت‌ها و دستاوردهای دانش‌آموزان تلاش می‌کنیم تمام آنچه که به‌عنوان هدایا به دانش آموزان اهدا می‌شود از محصولات دانش‌آموزان باشد؛ علاوه بر این ساز و کار و زمینه فروش و عرضه محصولات در کانون‌های فرهنگی و تربیتی فراهم شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲
آغاز اردوهای راهیان نور دانش‌آموزان تهرانی از امروز/ اعزام ۱۵ هزار دانش‌آموز از طریق قطار
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزان تهرانی از امروز آغاز شد، گفت: امسال ۱۵ هزار دانش‌آموز دختر و پسر از طریق قطار به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند.
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹
افزایش تاب‌آوری مقابل هجمه‌های دشمن به دلیل هویت مستحکم مردم است
رئیس سازمان صداوسیما در جلسه شورای اجتماعی وزارت کشور گفت: هر اندازه که هویت یک ملت قوی و مستحکم تر باشد، به مراتب تاب‌آوری آن در قبال هجمه های فرهنگی بیشتر می شود.