انتظار اینکه ایران «تحریم و برجام» را با هم بپذیرد اشتباه است
عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: نباید اتحادیه اروپا و باقی کشورهای برجام انتظار داشته باشند که ترامپ یک طرفه بیاید و برجام را لغو کند و ایران در عین اینکه در تحریم است، برجام را هم بپذیرد.
رابطه ایران و سوریه راهبردی است
رئیس جمهور سوریه در گفتگو با العالم در مورد جبهه جنوب سوریه، نقش رژیم صهیونیستی، رابطه سوریه با ایران و حضور ایران در سوریه، مقاومت لبنان و نیز موضوع فلسطین و قدس سخن گفت.
راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۰
امام خامنه ای مدافع سرسخت حقوق مسلمین جهان است/ امروز شیعه و سنی با جان دل از ولی امر مسلمین تبعیت می کنند
عضو ارشد تجمع علمای مسلمین لبنان با تاکید بر این که رهبر انقلاب اسلامی ایران مدافع سرسخت حقوق مسلمین جهان است، گفت: امروز شیعه و سنی با جان دل از ولی امر مسلمین تبعیت و حمایت می کنند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۱
رژیم صهیونیستی دشمن همه مسلمانان است/ ایران به دنبال وحدت امت اسلامی است
صباح برزنجی، نماینده سابق پارلمان اقلیم کردستان گفت: در حال حاضر دشمن واحد کشورهای اسلامی رژیم صهیونیستی است، اما مسلمانان در مقابل این دشمن وحدت ندارند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۳
سفر هیأتی یهودی به بحرین/ خاخام اشنایر: شاه بحرین تلاش تروریستی نامیدن حزب‌الله را رهبری کرد
در ادامه رقابت برخی دولتهای حاشیه خلیج فارس برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، یک هیأت 17 نفره یهودی با نظارت یکی از خاخام‌های برجسته ایالت نیویورک آمریکا وارد منامه شد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰
مراد از تقریب و وحدت، شیعه کردن اهل سنت یا بالعکس نیست/ آمریکا و اسرائیل دشمنان اصلی اسلام هستند
مراد از تقریب و وحدت، شیعه کردن اهل سنت یا بالعکس نیست بلکه به معنای نزدیک کردن و برداشتن فاصله ایجاد شده به خاطر جهل مسلمانان یا دسیسه دشمنان است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
هر جریانی که در مقابل اسرائیل بایستد از نگاه آمریکا تروریست است/ افکار عمومی دنیا اتهام زنی به گروه های مقاومت را نمی پذیرد
تحریم «نُجَباء» نشان می‌دهد که این جنبش به یک حرکت جهانی تبدیل شده و با به خطر انداختن منافع صهیونیسم جهانی، دشمنان اسلام را به وحشت افکنده است
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
در گفت‌وگو با روزنامه‌ای سعودی و تمجید از ولی‌عهد عربستان
رئیس کنگره خاخام‌های اروپا در گفت‌وگو با یک روزنامه عربستانی مدعی شد فلسطینی‌ها باید وجود رژیم صهیونیستی را قبول کنند؛ وی علیه ایران موضع گرفت و در عین حال از ولی‌عهد عربستان حمایت کرد.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
توطئه اسرائیل برای اشغال تدریجی زمین های فلسطینیان در کرانه باختری
وزرای صهیونیستی به دنبال تصویب لایحه جدیدی هستند که براساس آن دادگاه های غیرقانونی اسرائیل در کرانه باختری قادر تحویل زمین فلسطینیان به شهرک نشینان اسرائیلی ها باشند.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
دخالت های آمریکا راه حل‌های سیاسی منطقه را تا یک سال یا بیشتر به تاخیر انداخت
شیخ نعیم قاسم گفت: انتخابات لبنان همزمان با شرایط ویژه ای در منطقه برگزار می شود که راه‌حل های سیاسی تا یک سال یا بیشتر به تاخیر خواهد افتاد، زیرا آمریکا همچنان می خواهد داعش را در منطقه و خاک سوریه حفظ کند.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
موضع مقتدرانه لبنان در برابر صهیونیست ها متکی به مقاومت است
شیخ عبدالرزاق گفت: لبنان در برابر دشمن متجاوز صهیونیستی قدرتمند است و قدرت ما متکی به مقاومت است که روز به روز نیز قدرتمندتر می شود شکست های بیشتری را به دشمن تحمیل می کند.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۶
زمان درو کردن کاشته‌های حزب‌الله فرا رسیده است
سید حسن نصرالله گفت: امروز و در سال ۲۰۱۸ باید ثمره کاشته‌های خود از سال ۱۹۸۲ (سال تأسیس حزب‌الله) را درو کنیم.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۱
هیچ کشوری نمی تواند بر روی خرابه های کشور دیگر به صلح و آرامش برسد
شیخ شومان گفت: این مایه شگفتی است که کشوری پیش خود تصور کند می‌تواند بر روی خرابه های کشور دیگر و بر جنازه های متلاشی کودکان و زنان و پیران کشور دیگر در صلح و آرامش زندگی کند!
۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰
انتخابات آینده عراق سرنوشت ساز است/ عراق خواهان روابط برابر با تمام کشورها است
حجت الاسلام حکیم گفت: درهای عراق به روی همه باز است و ما تلاش می کنیم بهترین روابط را با کشورهای منطقه و جهان به ویژه کشورهای همسایه خود داشته باشیم و سیاست ما این است که از قرار گرفتن در یک محور خاص دوری کرده و روابط برابری با همه داشته باشیم.
۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷
منبر دینی باید محلی برای دشمنی با دشمنان خدا باشد/ علمای یمن در دام ترس از ظالمان گرفتار نمی‌شوند
مفتی تعز گفت: مردم یمن امروز در حال ثبت تاریخ خود هستند و ما علما نیز وظیفه داریم در این میان به حساسیت مرحله کنونی توجه داشته باشیم؛ چراکه استعمارگران به ما به عنوان یک طعمه نگاه می کنند و ما باید در برابر توطئه های دشمنان بایستیم.
۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۳
در عصر رسانه های الکترونیک مسلمانان باید دارای قدرت رسانه ای باشند
در اجلاس برگزار شده توسط معهد العالی الاسلامی هند در شهر حیدر آباد، سرپرست دارالعلوم "ندوة العلماء" هند ضمن اشاره به تاثیر گذاری ابزار رسانه در عصر حاضر تاکید کرد در عصر رسانه های الکترونیک مسلمانان باید دارای قدرت رسانه ای باشند.
۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
روایتی از سیر آرمان فلسطین و مظلومیت فلسطینی‌ها از نگاه هنر هفتم
دکتر آزاده گریوانی پژوهشگر مطالعات جهان عرب گفت: فیلم سازان دوره سوم سینمای فلسطین زبانی شاعرانه را برای بیان درد و رنج هر روزه فلسطینیان انتخاب کرده اند زبانی دور از اغراق و غلو.
۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲
تمام امکانات برای خدمت به زائران به خدمت گرفته شود
حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از خادمان آستان مقدس عباسی بر اهمیت، جایگاه و عظمت خدمت به عتبات مقدسه تاکید کردند و گفتند: باید تمامی تلاش ها و امکانات برای ارائه خدمات به زائران عتبات مقدسه به کار گرفته شود.
۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۱
شورای فتوای جهان اسلام تشکیل شود
معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: شورای فتوای جهان اسلام تشکیل شود و از هر کشور مسلمان یک نفر عضو این شورا شوند تا مسائل اختلافی و مشکلات جهان اسلام در همین شورا حل و فصل شود.
۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۳
پیروزهای جبهه مقاومت مدیون رهنمود های امام خمینی(ره) است/ تاکید بر لزوم اتحاد میان مسلمانان
عضو مجلس مرکزی تجمع علماء مسلمان لبنان گفت: با توجه به مشکلات که امت اسلام امروزه با آن دست و پنجه نرم می کند ما مسلمانان دست در دست هم در مقابل توطئه های خبیثانه دشمن ایستادگی کرده ایم که بخش اعظم این مقاومت را مدیون رهنمود های امام خمینی (ره) هستیم.