دیدار رئیس موسسه آینده روشن با مدیر جامعه الزهرا
آینده روشن- رئیس موسسه آینده روشن و اعضا دبیرخانه همایش بین المللی دکترین مهدویت با مدیر جامعه الزهرا دیدار و گفتگو کردند.
دیدار رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن با شهردار کلانشهر قم
آینده روشن - رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن با حضور در ساختمان شهرداری قم، باشهردار کلانشهر قم جناب آقای دکتر سقائی نژاد دیدار و گفتگو کردند.
ویژه‌برنامه‌های «ترویج اندیشه مهدویت» در زرند برگزار می‌شود
آینده روشن-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: سه برنامه ترویج اندیشه مهدویت در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان زرند اجرا می‌شود.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷
تحکیم وحدت اسلامی برای مقابله با توطئه دشمنان ضرورت دارد
آینده روشن- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور بر ضرورت تحکیم وحدت اهل تسنن و تشیع برای مقابله با توطئه‌های دشمنان اسلام تأکید کرد و گفت: اگر مسلمانان دنیا با یکدیگر اتحاد داشتند با مشکلات عدیده کنونی مواجه نبودند و آمریکا نمی‌توانست علیه آنان توطئه کند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
عاشورا، غدیر و مهدویت؛ عناصر موفقیت انقلاب اسلامی
آینده روشن-ولایت و باور به امام زمان جزء اعتقادات عمیق ما مسلمانان است
۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۶
گام دوم انقلاب به دنبال ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور امام زمان است
آینده روشن-امام جمعه خرم‎ آباد گفت: دشمنان در تحلیل‌های خود مساله عاشورا، غدیر و مهدویت را به عنوان سه عنصر موفقیت انقلاب و نظام اسلامی مطرح کرده‎اند.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۵
پاسخ رهبر انقلاب به مشکل ازدواج برخی جوان ها
آینده روشن-اینکه دخترها بگویند ما هنوز آماده ازدواج نشده‌ ایم، پسرها بگویند ما هنوز عقل زندگی نداریم، حرف های منطقی آن چنانی نیست. در خیلی از مسائلِ زندگی، ما می ‌بینیم که نه، جوان ها آمادگی هم دارند، خیلی هم خوبند. می‌فهمند.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲
برنامه های رایانه ای و اینترنتی آفت بزرگی برای نسل آینده است
آینده روشن- رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: این برنامه های رایانه ای که در بین کودکان رایج است، آفت بزرگی است که می تواند سرمایه ایمانی نسل ما را به باد دهد، چرا که در گذشته به جای این امور، کودکان در محافل و نمازجماعت ها شرکت می کردند، اما دشمن امروز در این فضاها آسیب های بزرگی را قرار ...
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶
عضو خبرگان رهبری: تلاش در راستای حفظ آرمان‌های انقلاب جلوه‌ای از انتظار است
آینده روشن-عضو مجلس خبرگان رهبری تلاش در راستای حفظ آرمان‌های انقلاب را جلوه‌ای از انتظار خواند وگفت: انقلاب مقدمه مهدویت و جهانی‌شدن اسلام است که برای تحقق آن مستلزم مدیریت و حراست از ارزش‌ها و آرمان‌های آن هستیم.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴
درسی که حسن بن‌علی(ع) پنج‌ساله به پیرمرد داد
آینده روشن- استاد اخلاق، تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه در نوشتاری رفتار امام یازدهم شیعیان را در کودکی ترسیم و تببین کرد.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲
پیروزی ۲۶ مسلمان در انتخابات ایالتی آمریکا
آینده روشن- شورای روابط آمریکایی-اسلامی از راهیابی ۲۶ کاندیدای مسلمان به مجالس ایالتی و مناصب محلی در انتخابات روز سه‌شنبه در این کشور خبر داد.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷
انتظار مصلح از جامعه صالح قابل قبول است
آینده روشن- عضو هیئت علمی گروه فلسفه و کلام دانشگاه مفید گفت: جامعه‌ای که در انتظار مصلح و منجی است، باید صالح باشد، یعنی در آن مطابق شرع، قانون و عقلانیت رفتار شود، در این صورت می‌توان انتظار فرج را از آن جامعه پذیرفت.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴
بررسی مستندات خبر حضور امام عسکری(ع) در گرگان
آینده روشن- عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در یادداشتی به بررسی اخبار مربوط به حضور امام عسکری(ع) در گرگان ایران پرداخته و مستندات رد آن را ارائه کرده است.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۲
تفسیر امام حسن عسکری(ع)؛ نقدها و پاسخ‌ها
آینده روشن- در رابطه با تفسیر امام حسن عسکری(ع) همانند بسیاری از کتبی که منسوب به معصومین(ع) هستند، بحث سندی مهمی واقع شده است. شهادت این امام همام، بهانه مناسبی است تا به اشکالات و پاسخ‌هایی که در رابطه با انتساب این تفسیر به امام حسن عسکری(ع) وارد شده است، بپردازیم.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹
آیین افتتاحیه دومین جشنواره ملی مهدویت برگزار می‎شود
آینده روشن-آیین افتتاحیه دومین جشنواره ملی مهدویت روز پنجشنبه، ۹ ربیع در مسجد مقدس جمکران برگزار می‎شود.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹
مساجد ارتقای معرفت مردم نسبت به مهدویت را به مناسبت‌های مذهبی محدود نکنند
آینده روشن-حجت‌‌الاسلام نکوئی تاکید کرد: مساجد و هیات‌های مذهبی نباید ارتقای معرفت مردم نسبت به حضرت مهدی(عج) را به مناسبت‌های مذهبی محدود کنند بلکه باید در طول سال این کار را انجام بدهند که سه‌شنبه‌ها بهترین روز در هفته برای این موضوع است.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲
وحدت راه خنثی کردن توطئه دشمنان درحوزه مهدویت است
آینده روشن- تولیت مسجد مقدس جمکران، گفت: دشمنان به دنبال ترویج برخی خرافات درحوزه مهدویت برای ایجاد تخاصم میان مسلمان هستند که باید با برنامه‌های باشکوه وحدت آفرین ،دوستی میان همه دلدادگان اسلام ناب و مومن به آرمان‌های الهی ایجاد کرد.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰
برگزاری جشن‌های آغاز ولایت و امامت حضرت بقیه‌الله(عج) در ۳۰۰ بقعه شاخص کشور
آینده روشن-حجت‌الاسلام عادل با بیان اینکه توجه به موضوع مهدویت جزء برنامه‌های ابلاغی سازمان به بقاع متبرکه و امام‌زادگان است، گفت: ویژه‌برنامه‌های نهم ربیع‌الاول در ۳۰۰ بقعه شاخص کشور اجرا می‌شود.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸
تولیدات رسانه‌ای معتبر و با کیفیت راه اصلی اشاعه فرهنگ مهدویت است
آینده روشن- استاد دانشگاه و حوزه‌های علمیه آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه دنیای غرب تمام توان رسانه‌ای خود را معطوف به مقابله با فرهنگ مهدویت کرده است، گفت: تولیدات رسانه‌ای معتبر و با کیفیت راه اصلی مقابله با این برنامه ریزی دشمنان و اشاعه فرهنگ مهدویت در دنیاست.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴
تدارک کانون‌های مساجد برای ایام آغاز امامت امام زمان(عج)/ تجدید عهد مسجدی‌ها با ولی‌عصر(عج)
آینده روشن-کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اجرای برنامه‌های متنوع همچون تجلیل از خادمان مهدویت، اجرای طرح «مهر بیکران» و بیعت با موعود (عج) به استقبال ایام آغاز ولایت و امامت حضرت مهدی(عج) رفته‌اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳
آتش زدن دیوار کنسولگری ایران، دلیلی بر نقش اسرائیل در بر هم زدن اوضاع عراق است
آینده روشن-شیخ قیس الخزعلی، آتش زدن دیوار کنسولگری ایران در کربلا را دلیلی بر نقش اسرائیل، آمریکا و کشور های حاشیه خلیج فارس در بر هم زدن اوضاع عراق دانست.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸
انسان منتظر ظهور، جهانی می‌اندیشد
آینده روشن-عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان کاشان گفت: نمی‌شود انسانی منتظر عادل جهانی باشد، اما منطقه‌ای فکر کند؛ در نتیجه یکی از وظایف منتظران این است که جهانی فکر کنند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴
رسالت امروز اوقاف؛‌ کشف نیازهای اجتماعی و سوق دادن نیات واقفان به سوی آنها
آینده روشن- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در همایش ملی یاوران وقف اظهار کرد: در حوزه مدیریت وقف از نظر اجرایی و تئوری تحولاتی در پیش گرفته شده است که باید ادامه یابد. کشف نیازهای اجتماعی و سوق دادن نیات واقفان به سوی آن‌ها، رسالت امروز اوقاف است.