اولویت پژوهش های مهدوی/نمی شود در تحقیقات، آینده جهان را نادیده گرفت
حجت الاسلام میرصادقی با اشاره به اهتمام مرکز تخصصی مهدویت به انجام پژوهش های کاربردیِ مهدوی، گفت: مهدویت به عنوان آینده حتمی بشر باید در پژوهش ها موردتوجه بوده و برای حل مشکلات به کار گرفته شود چنان که غرب چنین رویکردی ...
انتظار رهبر معظم انقلاب از حوزه و دانشگاه
این دو نهاد دانشجویی، باید هر دو کار را بکنند. اما هم خوب کار کنند؛ هم نسبت به یکدیگر ارتباطات عاطفی درستی داشته باشند. یکدیگر را طرد نکنند.
قدمگاه امام زمان(عج)؛ زیارتگاهی در شوشتر
بقعه صاحب الزمان(عج) در شمال شرقی شهر شوشتر نزدیک بقعه شیخ شمس الدین واقع است. این مکان شریف همیشه مورد احترام مردم خوزستان بوده و همیشه عده زیادی از زائران برای زیارت و عبادت و درک فیض به آن درآمد و شد هستند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
غلظت انقلابی سبب ناکارآمدی غیظ دشمنان می‌شود
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: اگر غلظت و قوت و انقلابی بودن ما پابرجا باشد از غیظ دشمنان و بدخواهان کاری ساخته نیست.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۰
شخصیت و جایگاه حضرت ابوطالب در اسلام برای جامعه تبیین شود
حضرت آیت الله نوری همدانی با تأکید بر لزوم تبیین شخصیت و جایگاه ایشان در اسلام، گفت: باید با سنجیدن همه جوانب شخصیت عالی حضرت ابوطالب و حقانیت اهل بیت(ع) برای همگان تبیین شود.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۶
جامعه با احکام اسلامی منطبق باشد تا گرفتار ظلم نشود
حضرت آیت الله جوادی آملی با تأکید بر این که جامعه باید با احکام اسلامی منطبق باشد، گفت: اگر نظامی قادر به اجرای احکام الهی بود، اما آن احکام را اجرا نکرد، سه خطر بزرگ ظلم، کفر و فسق آن را تهدید می کند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲
تاخیر در ازدواج عامل بسیاری از آسیب های اجتماعی است
حجت الاسلام محمودی در جلسه ستاد ازدواج آسان شهرستان کنگان اظهار داشت: عامل بسیاری از آسیب های اجتماعی تاخیر در ازدواج است.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
برای ترویج اخلاق باید به گنجینه‌های عظیم دینی رجوع کرد/ تقلید کورکورانه از غرب نمی‌تواند باعث رشد کشور شود
مدیر حوزه های علمیه با تاکید بر این که برای ترویج اخلاق باید به گنجینه‌های عظیم دینی رجوع کرد، تصریح کرد: تقلید کورکورانه از غرب نمی‌تواند باعث رشد کشور چه در زمینه اخلاقی و چه در زمینه‌های دیگر شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
شهدا به فراموشی سپرده نشوند
مدیر حوزه علمیه استان کردستان در مراسم رونمایی از کتاب «سرباز کوچک امام (ره)» گفت: برگزاری چنین همایش و برنامه هایی تاثیر بسیار بزرگی در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دارد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴
تصاویر/ آستان مقّدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السّلام
آستان مقّدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السّلام، با بارگاه شریف حضرت امامزاده حمزه علیه السّلام و امامزاده طاهرعلیه السّلام در شهرری ، از قرن سوّم تاكنون ،به عنوان یكی از مشهورترین اماكن زیارتی و سیاحتی ایران از دیرباز مورد توجّه و عنایت دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السّلام بوده و در طول سال ...
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴
مردم کردستان ولایتمدار و وطن پرستند
مشاور نماینده ولی فقیه در استان کردستان در مراسم رونمایی از کتاب «سرباز کوچک امام (ره)» گفت: بعد از گذشت نزدیک به ۴۰ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، خلق و منش ولایتمداری و دینمداری در بین مردم اهل سنت کردستان جاری و باقی است.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
بی مهری هایی که کتاب و مدرسه به امام زمان(عج) می کنند
نهادهای آموزشی نسبت به آنچه که دانش آموزان باید درباره امام زمان (عج) بدانند، بی توجه هستند.در کتب درسیِ دوران ابتدایی هیچ موضوع و درسی درباره حضرت(عج) نیست، این در حالی است که رابطه ما با امام زمان (عج) در عصر غیبت باید توسط آموزش و پرورش تبیین شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
فرزندان ایثارگران نیروهای آینده انقلاب اسلامی اند
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با بیان اینکه جایگاه حساس و ویژه خانواده شهدا و ایثارگران در جامعه گفت: فرزندان ایثارگران نیروهای آینده انقلاب اسلامی هستند و بنیاد باید در تربیت صحیح فرهنگی عقیدتی آنان اهتمام داشته باشد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
خانواده شهدا سندی برای حقانیت نظام هستند
نماینده ولی فقیه در لرستان امنیت جامعه را دستاورد خون شهدا خواند و گفت: خانواده شهدا سندی برای حقانیت نظام هستند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲
تجدید میثاق عشایر عرب خوزستان با آرمان های انقلاب اسلامی
همایش تجدید میثاق نخبگان عشایر عرب خوزستان با آرمان های انقلاب اسلامی در سالن امام خامنه ای مجتمع فجر اهواز برگزار شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵
از برگزاری اجلاس ملی «انتظار و انقلاب اسلامی» تا دفاع از پایان نامه های مهدوی
تجهیز دانشگاه های یزد به کانون های مهدوی، گشایش «سفره کتاب مهدوی» در دارالعباده ایران، برنامه های مسجد مقدس جمکران، همکاری جامعه الزهراء(س) با همایش بین المللی دکترین مهدویت و دفاع از پایان نامه ها از مهمترین اخبار مهدوی در هفته جاری بود.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸
دشمن بداند مشکلات ایران باعث دلسردی مردم از نظام نمی شود
عضو هیات علمی و شورای علمی مراکز تخصصی مهدویت گفت: دشمنان بدانند که مشکلات ایران باعث دلسردی مردم از نظام نشده و آنها دست از آرمان های انقلاب برنمی دارند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
کمکاری آموزش و پرورش در تربیت مهدی باوران
حجت الاسلام صدوقی با بیان اینکه مهدویت اصل اسلام است نه بخشی از آن، گفت: اگرچه باید رابطه ما با امام زمان (عج) در عصر غیبت توسط آموزش و پرورش تبیین شود اما متاسفانه در کتب درسی ما ردّپایی از حضور امام و توجه به امامت مشاهده نمی شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳
ظرفیت‌های فرهنگی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در عصر معاصر
حجت الاسلام علم‌الهدی با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در عصر معاصر، به تشریح برخی از آثار این بارگاه ملکوتی پرداخت.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸
آشنایی با مهدویت در «مسجد جامع محمدیه»
سلسله نشست های آ‌شنایی با مهدویت و سیری در نهج البلاغه در مسجد جامع محمدیه برگزار می شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۸
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی تزریق کنند.