بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در خصوص خروج از تلگرام و استفاده از پیام رسان های داخلی
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خروج خود را از پیام‌رسان‌هائی مانند تلگرام اعلام و به همه نهادها و مراکز حوزوی وحوزویان، عموم مردم عزیز و تمامی نهاد‌ها و سازمان‌های حاکمیتی و خصوصی و عمومی توصیه و تاکید می‌نماید تا به منظور ...
تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش | ارتش فردا باید از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد
رهبر انقلاب بر استمرار پیشرفت و افزایش توان ارتش تأکید کردند و گفتند: پیشرفت‌ها باید همچنان ادامه پیدا کند تا ارتشِ فردا از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد.
تشریح ویژه برنامه های جشن نیمه شعبان
شربتی با بیان این که مراسم نیمه شعبان با حضور ۸۵۰۰ خادم افتخاری برگزار می شود تصریح کرد: دستگاه ها و ارگان های کشوری در برگزاری مراسم نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران را یاری کنند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
وعاظ بر روی فضائل اخلاقی و سیره زندگی امام حسین(ع) بیشتر سخن بگویند/ عبادت محض و خداترسی دو ویژگی برجسته سیدالشهدا(ع)
نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: با توجه به اهمیت و سنگین بودن مصیبت حضرت سیدالشهدا(ع) در کربلا و روزعاشورا امروز کمتر به ابعاد دیگر شخصیتی امام حسین(ع) پرداخته شده است، لذا وعاظ و ائمه جماعات باید به ابعاد دیگر زندگانی حضرت سیدالشهدا(ع) بپردازند و برای مردم از فضائل اخلاقی و سیره حضرت بیشتر ...
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳
نقش هویت اصیل اسلامی در شکل گیری شبکه مؤمنانه در جهان/هویت اصیل یک شبکه مؤمنانه بر اساس دین شکل می‌گیرد
حجت الاسلام والمسلمین قنبری با اشاره به هویت های سه گانه در جهان و ضعف آنها در عرصه های مختلف به تشریح نقش هویت اصیل اسلامی در شکل گیری شبکه مؤمنانه در جهان پرداخت.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
بقاء انقلاب به ماندگاری سپاه پاسداران است/ برخی دم از خدمت می زنند اما دل در گرو دشمن دارند
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: الحق و الانصاف که باید روز میلاد امام حسین(ع) به نام سپاه پاسداران نامگذاری می شد، چرا که به گفته امام خمینی(ره) «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
نباید به شیعه انگلیسی مجال خودنمایی داد/ مرجع سازی و حمایت میلیاردی دشمن از آخوندهای انگلیسی
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تاکید کرد: در هیچ جامعه اسلامی نباید به شیعه انگلیسی میدان قدرت نمایی و حضور داد، زیرا این افراد به دنبال براندازی اسلام ناب محمدی هستند.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰
یزیدیان زمان سپاه را آماج تهمت‌ها و تخریب‌ها قرار داده اند/ جمله «ای‌کاش من هم یک پاسدار بودم» امام(ره) مدال افتخار سپاه است
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی، جمله «ای‌کاش من هم یک پاسدار بودم» امام(ره) را مدال افتخار سپاه و سپاهیان دانست و تصریح کرد: یزیدیان زمان با احساس خطر از سپاه پاسداران به‌عنوان فرزندان ملت و سربازان ولایت، آنان را آماج تهمت‌ها و تخریب‌ها و نسبت‌های ناروا قرار داده و می‌دهند.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۰
توسعه پاسداری غیر محافظه‌کارانه از انقلاب اولویت اول برنامه‌های سپاه است
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه توسعه معرفت پاسداری غیر محافظه‌کارانه از انقلاب تحت منویات فرماندهی معظم کل قوا را سکه رایج و برنامه کاری قرار داده است.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۷
تحول در حوزه به معنای به روز رسانی حوزه است /در ماه شعبان غوغایی از نزول برکات است
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی گفت:بحث تحول درحوزه یکی از موضوعاتی است که همه حوزویان بر این امر اتفاق نظر دارند، تحول در حوزه یعنی آن که حوزه علمیه به روز رسانی شود.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۸
ده شاخصه مهم «حوزه انقلابی»
حجت الاسلام والمسلمین زمانی در دومین اجلاسیه اساتید حوزه علمیه استان کرمان به تبیین ده شاخصه مهم «حوزه انقلابی» پرداخت و گفت: ما روحانیت زخم خورده تاریخ هستیم، در طول تاریخ چندین مرتبه قیام‎های مختلفی انجام دادیم، اما آنها را از دست دادیم. در مشروطه علما در راس بودند و در قانون تصویب شده بود که در نظارت ...
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۱
برگزاری مسابقات قرآنی سبب ترویج فرهنگ قرآنی در تمامی کشورهای مسلمان می‌شود
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه برگزاری مسابقات قرآنی آثار و برکات زیادی در جامعه دارد، گفت: حضور طلاب سرشناس خارجی در مسابقات قرآنی سبب توجه بیشتر به این مسابقات و تشویق افراد برای قدم گذاشتن در این وادی و سرانجام شرکت در این مسابقات می‌شود.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶
قائل به جدایی اخلاق و فقه، منحرف است/فرق بین عرفان اسلامی و عرفان التقاطی
آنهایی که مسائل اخلاقی را از فقه جدا می کنند، افراد گمراه و منحرفی اند و فرق بین عرفان اسلامی و عرفان التقاطی هم همین جاست. عرفان اسلامی هیچ گاه به ما اجازه نمی دهد احکام فقهی را کنار بگذاریم.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳
برخلاف تبلیغات رسانه های غربی، ایران کشوری امن و آرام است/ عربستان مقصر اصلی در حمله به یمن است
استاد دانشگاه واترلو کانادا گفت: هدف برخی از کشورها ایجاد تغییرات در خاورمیانه است. آنچه در رسانه ها در مورد یمن منتشر می شود می خواهد ایران را مقصر جلوه دهد در حالی که عربستان مقصر اصلی و عامل بمباران ها و جنایات است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷
دنیا بداند خیال واهی است که بتوانند نیروهای نظامی و علمی ما را تحریم کنند/ ترس بر ارکان نظام سلطه سایه افکنده است
دنیا بداند که همه ملت ایران پاسدار و بسیجی هستند و همه ملت در کنار پاسداران عزیز برای مقاومت از آرمان های انقلاب قراردارند و از آنها حمایت می کنند؛ خیال واهی که می توانید پاسداران و ارتش و نیروهای علمی ما را تحریم کنید و ملت را از هم جداکنید به جایی نخواهد رسید.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
عربستان اسلامی را معرفی می کند که آمریکا می خواهد/ رژیم صهیونیستی حرامزاده است
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گفت: تمام آیات قرآن باید به صورت جامع و کامل معرفی شود و جمهوری اسلامی امروز الگوی مسلمانان و آزادی‌خواهان عالم شده است و دشمنان اسلام از این نگران هستند؛ اگر جمهوری اسلامی استکبارستیزی را نداشت کسی از آن وحشت نداشت.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹
تأسیس جامعه المصطفی رویدادی مبارک در حوزه بود
حضرت آیت الله مظاهری در دیدار مسئولان جامعه المصطفی اصفهان، گفتند: جامعه المصطفی اتفاق مبارک و شیرینی در حوزه است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۰
هر چه قدر برای نماز کار شود، کم است/ در بحث پایان نامه ها تحول خوبی ایجاد شده است
مدیر حوزه های علمیه گفت: هر چه قدر برای نماز کار شود، کم است. باید همه مدیران و مسئولین و حتی آحاد مردم برای اقامه هر چه بهتر و در شأن نماز قدمهای جدی تری بردارند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۱
پاسداران در عمل نشان دادند مسیر روشن اباعبدالله الحسین (ع) را شناخته اند
پاسداران عزیز با خودسازی و مبارزه با نفس از دنیا پرستان عبور کردند و در برهه های مختلف اعم از دفاع مقدس، فتنه ها و دفاع از حریم مقدس اهل بیت (ع) در عمل نشان دادند مسیر روشن اباعبدالله الحسین (ع) را شناخته اند و در این راه گام برمی دارند و با فداکاری و تلاش و مجاهدت، انقطاع الی الله را تحصیل کردند.