انتظار اینکه ایران «تحریم و برجام» را با هم بپذیرد اشتباه است
عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: نباید اتحادیه اروپا و باقی کشورهای برجام انتظار داشته باشند که ترامپ یک طرفه بیاید و برجام را لغو کند و ایران در عین اینکه در تحریم است، برجام را هم بپذیرد.
رابطه ایران و سوریه راهبردی است
رئیس جمهور سوریه در گفتگو با العالم در مورد جبهه جنوب سوریه، نقش رژیم صهیونیستی، رابطه سوریه با ایران و حضور ایران در سوریه، مقاومت لبنان و نیز موضوع فلسطین و قدس سخن گفت.
راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۸
امت اسلامی تمام تلاش خود را برای ناکام گذاشتن پروژه صهیونیستی به کار خواهد گرفت
تجمع علمای مسلمان لبنان اعلام کرد: امت اسلامی از طریق ملت ها، رهبران آزاده و مقاومت، تمام تلاش خود را برای ناکام گذاشتن پروژه صهیونیستی خواهد کرد.
۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵
الازهر نظریه نزاع تمدن ها و جهانی سازی را قبول ندارد/ ما گفت‌وگو را یک اصل قرآنی می‌دانیم
احمد الطیب گفت: الازهر نظریه نزاع تمدن ها را باور ندارد و از سوی دیگر با نظریه جهانی سازی نیز مخالف است، زیرا این نظریه فرهنگ های مختلف را نابود می کند و همه را به یک فرهنگ در می آورد.
۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان نهادی برای اجتهاد جمعی است
رئیس شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان در نشستی که توسط کمیسیون پیشنهادات این شورا برگزار شد، با اشاره به فضای مثبت حاکم بر شورا و نقش موثر آن گفت: وجود نمایندگان و صاحب نظران مکاتب مختلف در شورای ایدئولوژی اسلامی آن را به نهادی برای اجتهاد جمعی تبدیل کرده است.
۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۰
مؤمنین با ولایت اهل بیت (ع) از عادت های جاهلی دوری کرده و به احکام شرعی ملتزم باشند
حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم در دیدار با جمعی از مهاجرین مقیم در کشور های اروپایی، از آنان خواستند اعتقادات و فرهنگ اهل بیت(ع) را در میان خود و فرزندانشان تقویت کنند.
۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۰
مسیر ملت بحرین برای تغییر اوضاع پُر از ظلم و ستم متوقف نخواهد شد
علمای بحرین به مناسبت شهادت چهار تن از شهروندان بحرینی به دست مزدوران آل خلیفه بیانیه ای صادر کرده و ضمن عرض تسلیت به ملت و خانواده شهدا، بر ادامه مسیر ملّت بحرین در تغییر اوضاع مملو از ستم تاکید کرده و مسئولیت این جنایت ها را متوجه رژیم آل خلیفه دانستند.
۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳
«نُجَباء» منافع آمریکا را به خطر انداخته است/ ایران هرگز دست از پشتیبانی جبهه مقاومت بر نمی دارد
هیأت رئیسه و اعضای کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن طرح تحریم علیه مقاومت اسلامی «نُجَباء» در کنگره آمریکا، بر تداوم حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از این جنبش آزادی‌خواه تأکید کردند.
۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۶
آیت الله نابلسی خواستار مسلح سازی مردم فلسطین شد
آیت الله نابلسی گفت: مسلح سازی مردم فلسطین در کرانه باختری باید در راس اولویت های مرحله آینده قرار بگیرد تا رهبران دشمن صهیونیستی بدانند که روزهای سخت و دشواری در انتظار آنها است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
برگزرای نشست "نقش علما و خطبا در مقابله با تجاوز سعودی" ذر بحرین
دفتر اوقاف و ارشاد یمن نشستی را با عنوان "نقش علما و خطبا در مقابله با تجاوز سعودی" در استان تعز در مسجد الجند برگزار کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۸
برای شکست اهداف شوم استکبار به عزم حسینی نیاز داریم
حجت الاسلام والمسلمین راجه ناصر عباس جعفری در پیام خود بمناسبت ایام فاطمیه گفت: برای مبارزه با یزید زمان واجب است که به تعلیمات حضرت زهرا (س) عمل کنیم.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
همایش کویت برای بازسازی عراق، کافی نیست/ از هم پیمانان خود انتظار داریم در بازسازی عراق سهیم شوند
آیت الله سید محمد تقی مدرسی گفت: خروجی های همایش کویت کافی نیست و نیاز های عراق را برطرف نمی کند و جایگزین برپایی نهضتی گسترده برای پشت سر گذاشتن آثار جنگ نمی شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
مقاومت نُجَباء، کارد را به استخوان آمریکایی‌ها رساند/ اتهام تروریسم زیبنده خود آمریکاست
هیأت رئیسه و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی جداگانه به طرح لایحه تحریمی در کنگره آمریکا علیه مقاومت اسلامی نُجَباء واکنش نشان دادند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
تاکید نماینده آیت الله العظمی سیستانی بر ضرورت مدیریت منابع آبی عراق
نماینده حضرت آیت الله سیستانی اشاره کرد: از خداوند متعال می خواهیم خشک شدن رودخانه ها را نبینیم، امّا خداوند از ما می خواهد که آگاه باشیم و به حفظ و حمایت از ثروت آب توجه داشته باشیم.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰
اعتراض شدید یکی از رهبران اهل سنت پاکستان به آل سعود و فراخوان تجمع اعتراض آمیز
یکی از رهبران نهضت "لبیک یارسول الله" پاکستان ضمن انتقاد شدید از تخریب آثار منسوب به نبی مکرم اسلام(ص) در منطقه بنی سعد مکه توسط آل سعود، خواستار برگزاری تجمع اعتراض آمیز شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰
رهبران یمنی به دنبال پیاده سازی مدل انقلاب اسلامی در یمن هستند/ یمن اولین کشور عربی پیشرو در ساخت موشک است
عبدالناصر راشدی گفت: تاثیر اندیشه امام(ره) بر روی یمنی ها را امروز می‌توان به روشنی در مقاومت یمنی ها مشاهده کرد به گونه ای که اگر امام خمینی(ره) نبود ما نبودیم و یمن انقلابی نداشت.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵
دود آتش‌افروزی صهیونیست‌ها در چشم مسیحیان هم خواهد رفت
شیخ عبدالله الجبري گفت: دود آتش افروزی صهیونیست ها تنها محدود به مسلمانان نبوده و در چشم مسیحیان نیز خواهد رفت.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
طبقه حاکم پاکستان با حذف قوانین اسلامی سعی در کسب رضایت لابی صهیونیستی دارند
امیر جماعت اسلامی پاکستان با اشاره به حذف قسمت اعتقاد به خاتمیت نبی مکرم اسلام از سوگندنامه نامزدهای انتخابات گفت: دولتمردان پاکستان با حذف قوانین اسلامی سعی در کسب رضایت لابی صهیونیستی دارند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۰
حوزه لبنان نیازمند همکاری با حوزه های علمیه قم و نجف است
شیخ نعیم قاسم گفت: مشکل اساسی در لبنان این است که اکثر طلّاب همزمان هم درس می خوانند و هم کار می کنند و پیشنهاد ما این است که وقت کافی برای تحصیل اختصاص بدهند و نیاز های زندگی برای آنها تأمین شود، تا مجبور به کار کردن نشوند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
تفکر تکفیری بر خلاف تمام ضروریات اسلام است/ افراط‌گرایان امروزی ادامه دهنده خوارج نهروان هستند
حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی با ارسال پیامی به نشست «هم اندیشی برای مبارزه با افراطی‌گری» در کابل اظهار داشتند: بحمدالله سیطره گروه‌های تکفیری از نظر نظامی در بیشتر کشورهای اسلامی نابود شده است و امیدواری وجود دارد که ترورهای کور این گروه‌ها در افغانستان نیز به زودی پایان یابد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
ملت بحرین چیزی به نام شکست و سرسپردگی نمی‌شناسد
معاون دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین گفت: ملت بحرین چیزی به نام شکست و سرسپردگی نمی‌شناسد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸
انقلاب اسلامی الگویی برای ملت های آزاده است/ ایران خواب را از چشمان رژیم صهیونیستی ربوده است
شیخ همام حمودی انقلاب اسلامی ایران را معجزه ای در برابر سلطه قدرت های بزرگ دانست و از کشور های منطقه خواست همچون ایران روابطشان را با عراق ارتقا دهند.