اولویت پژوهش های مهدوی/نمی شود در تحقیقات، آینده جهان را نادیده گرفت
حجت الاسلام میرصادقی با اشاره به اهتمام مرکز تخصصی مهدویت به انجام پژوهش های کاربردیِ مهدوی، گفت: مهدویت به عنوان آینده حتمی بشر باید در پژوهش ها موردتوجه بوده و برای حل مشکلات به کار گرفته شود چنان که غرب چنین رویکردی ...
انتظار رهبر معظم انقلاب از حوزه و دانشگاه
این دو نهاد دانشجویی، باید هر دو کار را بکنند. اما هم خوب کار کنند؛ هم نسبت به یکدیگر ارتباطات عاطفی درستی داشته باشند. یکدیگر را طرد نکنند.
قدمگاه امام زمان(عج)؛ زیارتگاهی در شوشتر
بقعه صاحب الزمان(عج) در شمال شرقی شهر شوشتر نزدیک بقعه شیخ شمس الدین واقع است. این مکان شریف همیشه مورد احترام مردم خوزستان بوده و همیشه عده زیادی از زائران برای زیارت و عبادت و درک فیض به آن درآمد و شد هستند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۴
روایتی از حاشیه‌های دیدار خانواده‌های شهدا با رهبر انقلاب
ساعت ۱۰:۳۰ آقا صحبتشان را شروع کردند؛ نه یک دقیقه زودتر نه یک دقیقه دیرتر! اول خوشامد گفتند، بعد هم شروع کردند به صحبت از قدر و منزلت شهدا. حسینیه، جغرافیای خاصی را تجربه می‌کرد؛ هم بوی شلمچه می‌آمد، هم بوی سوریه و سامرا.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۳
سائل آبرومند فرستاده الهی است| ضعیف شدن اقتصاد دینداری را دچار مشکل می کند
حضرت ‌آیت الله جوادی ‌آملی با بیان این که وجود اقتصاد و امنیت خوب برای زندگی مناسب مردم ضروری است، گفت: ضعیف شدن اقتصاد دینداری را دچار مشکل می کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
شهدا اجازه ندادند حرف امام راحل روي زمين بماند
امام جمعه موقت كاشان اشاره به اينكه شهدا در دوران زندگي خود هيچگاه اجازه ندادند حرف امام راحل روي زمين بماند، گفت: امروز ما نيز نبايد اجازه بدهيم حرف رهبر معظم انقلاب به روي زمين بماند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵
عبرت های منتظرانه در سرگذشت قوم موسی(ع)
سرگذشت قوم حضرت موسی(ع) باید در عصر انتظار چراغ راه مسلمانان باشد تا امید و انتظار را از دست ندهند و از سرگذشت سامری و بنی اسرائیل عبرت بگیرند، چند روزی مولای ما اگر نیامد یا دیر آمد، بالاخره خواهد آمد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵
انقلاب اسلامی با هدف تطبیق و اجرای آموزه‌های دینی در جامعه شکل گرفت
سیزدهمین پیش نشست علمی همایش ملی نقش انقلاب اسلامی در تاسیس و توسعه علوم انسانی با موضوع “انسان‌شناسی دینی در ۴۰ سال گذشته در ایران و افق‌های پیش رو” در سالن جلسات پژوهشگاه دفتر قم برگزار شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲
برای ساختار فرهنگ جامعه کار اساسی و بنیادین صورت نگرفته است
موسس مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) ساری گفت: با توجه به این که تاکنون برای ساختار فرهنگ جامعه، کار اساس و بنیادی صورت نگرفته است، لذا حوزه های علمیه خواهران رسالت سنگینی نسبت به توسعه و ترویج فرهنگ و ارزش های دینی در جامعه بر عهده دارند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
ایجاد فاصله میان مردم و روحانیت هدف امروز دشمن است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که امروز یکی از مهم ترین اهداف دشمن ایجاد فاصله میان مردم و روحانیت است، تصریح کرد: دشمن با هدف ضربه زدن به اصل انقلاب تلاش می کند با تبلیغات دروغین و تهمت های واهی زمینه فاصله میان مردم و روحانیت را فراهم کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
دعای ویژه امام‌ زمان‌(عج) برای مردم / لباسی که با پوشیدن آن مشمول لطف منجی عالم قرار خواهیم گرفت
یک کارشناس مهدویت با بیان اینکه بی‌انصافی مسیر رشد و تعالی جامعه را منحرف می‌کند گفت: اگر می‌خواهید مشمول دعای امام زمان (عج) باشید ببیند لباس انصاف را به تن دارید یا خیر؟
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
روحانیت مانع بزرگ تعبیر شدن خواب های استعمارگران است
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: همه ادوار، استعمار روحانیت را مانع بزرگ خود در رسیدن به اهداف استعماری دیده اند، لذا از طریق نیروهای خارجی و نفوذی خویش همواره به دنبال تحریف نقش و جایگاه روحانیت در جوامع اسلامی هستند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
چگونگی تسلط امام زمان(عج) بر چند میلیارد جمعیت زمین
در روايتى آمده است: «امت اسلامى به مهدى(عج) مهر مى ورزند و به سويش پناه مى برند؛ آن چنان كه زنبورهاى عسل به سوى ملكه خود پناه مى برند، عدالت را در پهنه گيتى مى گستراند و...».
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
ولایت فقیه، یعنی ایجاد میلیون ها رابطه دینی میان دل های مردم با محور نظام
اصل ولایت فقیه، یعنی ایجاد میلیون ها رابطه دینی میان دل های مردم با محور و مرکز نظام. بحث شخص در میان نیست؛ بحث هویت و معنا و شخصیت در میان است؛ لذا می بینید که با آن دشمنی می کنند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
خطر جریان های انحرافی پیش روی حوزه و دانشگاه
نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که حوزه و دانشگاه مراقب جریان های انحرافی در این مراکز دینی و علمی باشند، گفت: دشمن در تلاش است با نفوذ جریان های سکولار و معاند این مراکز مهم علمی کشور را از مسیر اصلی خود منحرف کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
نماز هدیه به ساحت امام عصر(عج)
سیدبن طاووس در «جمال الاسبوع» نمازی را برای هدیه کردن به محضر امام عصر(عج) ذکر کرده که به سهولت راه انس با حضرت حجت (عج) را هموار می کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۱
مادران در سعادت و تربیت فرزندان نقش‌آفرین هستند
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه زن شاهکار عالم هستی است و وسیله‌ای برای تکمیل و خلقت انسان به شمار می‌رود، گفت: مادران در سعادت و تربیت فرزندان بسیار نقش‌آفرین هستند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۰
آیا می توان امام زمان علیه السلام را در خواب دید؟
شیطان هرگز به صورت پیامبر(ص) و معصومان علیهم السلام در نمی آید و دلیل آن وجود روایات و خواب هایی است که یاران پیامبر(ص) و معصومان(ع) پس از شهادت شان، آنها را در خواب دیده اند و پس از بازگویی خدمت امام دیگر، موردتایید قرار گرفته است.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
روحانیان ثمرات و برکات نظام اسلامی را برای مردم تشریح کنند
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: یکی از وظایف طلاب و حوزویان این است که تاریخ مبارزات انقلاب و ثمرات و برکات نظام دینی را برای اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان تبیین کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶
نباید بگذاریم غرب نخبگان ما را جذب کند/ بازیگری زنها با کلاه گیس در صحنه تئاتر شایسته نیست
حضرت آیت الله سبحانی گفت: ما در کشور نخبگان را پرورش می دهیم، ولی غرب با روش های مختلف آن ها را جذب می کند که باید برای آن فکری شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
با تندی و بداخلاقی نمی‌شود نوجوان و جوان را مسجدی کرد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه با تندی و بداخلاقی نمی‌شود جوان را به مسجد جذب کرد، گفت: مسجد نباید منحصر به نماز جماعت خواندن باشد.