جشنواره ملی "صراط" به میزبانی استان مرکزی برگزار می شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های انقلاب استان مرکزی گفت: جشنواره ملی صراط با همکاری بنیاد مهدویت و بنیاد بین‌المللی غدیر در سطح ملی و در چهار بخش شعر، ادبی، فضای مجازی و بخش هنر و رسانه برگزار خواهد شد
اولین جشنواره ملی مهدوی صراط درچهار استان آغاز شد
در نشست امروز صبح حجت السلام والمسلمین محمد حسن فروزان نژاد ریئس ستاد واقامه نماز استان هرمزگان باخبرنگاران از اولین جشنواره ملی مهدوی صراط خبر داد وگفت: با توجه به دیده شدن نشانه های ظهور امام زمان(عج) باید ذهن مردم ...
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۰
برگزاری سوگواره عبرات در ۲ سال اخیر با ۱۲ هزار اثر/ لزوم توسعه دیپلماسی فرهنگی بر مبنای اربعین
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه باید دیپلماسی فرهنگی بر مبنای اربعین بین تمامی دستگاه‌ها و نهادهای ایرانی و عراقی توسعه یابد گفت: هم افزایی همگان می‌تواند منجر به بهره‌برداری حداکثری از موضوع اربعین شود.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
بصیرت مردم خنثی‌کننده فتنه‌های ۱۰ ساله
وقتی اعتقاد داریم «ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم» باید بدانیم جمهوری اسلامی مصداقی از این آیه شریفه است لذا در کمک به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با گام‌های استوار قدم برخواهیم داشت و هرگونه توطئه ای را درهم می‌کوبیم.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
ملت ها بدون زنان انسان ساز شکست می خورند/ اسلام کرامت واقعی زنان را آشکار کرد
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید شیعیان، در پیامی به دوازدهمین دوره مسابقات بانوان دارالقرآن امام علی(ع) تاکید کرد: اگر زنان شجاع و انسان ساز از ملت ها گرفته شوند ملت ها به شکست و انحطاط کشیده می شوند.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳
علی‌رغم کاهش قیمت ارز همچنان قیمت کالاهای اساسی سیر صعودی را طی می‌کند
نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: علی رغم کاهش قیمت ارز با کمال تاسف همچنان قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم سیر صعودی را طی می‌کند و قدرت خرید مردم به شدت کاهش یافته است.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳
انتصابات فامیلی و سوء‌استفاده از قانون منع بکارگیری بازنشستگان/آقایان رفتند و آقازاده‌ها آمدند
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از اینکه در روزهای اخیر شاهد انتصابات فامیلی برخی از مسئولان ارشد دولت در مناصب دولتی و خصولتی هستیم، گفت: تا کی باید شاهد استفاده از رانت در انتصابات باشیم.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
چند پرسش درباره تصویرسازی رؤیایی از غرب
هدف از این یادداشت اشاره به تصویرسازی اغراق‌آمیزی است که در زیر پوسته به‌ظاهر زیبای دنیای غرب، موفق شده فکر و ذهن مردم سایر بلاد را به اسارت بگیرد و باور غلط و متفاوتی از واقعیات جوامع غربی را در افکار عمومی برخی از مردم جهان ایجاد کند.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰
انفعال وزارت ارشاد در موضوع اربعین/ چرا خوراک فرهنگی برای زائرین فراهم نشد؟
نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه متاسفانه خوراک فرهنگی لازم برای زائرین اربعین از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد فراهم نشده است از این وزارتخانه خواست حداکثر استفاده از ظرفیت اربعین در سال‌های آینده بویژه تهیه هزاران ساعت فیلم و مستند فراهم شود.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
روستاها به آسایشگاه‌ سالمندان تبدیل شده است/ لزوم طراحی الگوی تحول اقتصادی در وقف
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از مهاجرت بی رویه از خلخال و کوثر،گفت:بی توجهی به طرح های اشغال زا و عدم احساس مسئولیت توسط برخی از مدیران و سخت گیری بانک‌ها نسبت به کار آفرنان، نبود فضای کسب و کار باعث مهاجرت بی رویه مردم به کلانشهر ها گردیده است .
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: برای رفع مشکلات و حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی ، تمام جناح‌های سیاسی کشور به دور از حاشیه‌سازی باید متحد شوند.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
مسئولان در نمازهای جمعه اعتماد ۲ سویه میان مردم و حاکمیت را تقویت سازند
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: مسئولان باید در فواصل منظم نتایج اقدامات خود را برای حل مشکلات مردم از تریبون نماز جمعه مطرح کنند و در این باره اعتماد ۲ سویه میان مردم و حاکمیت را تقویت سازند.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶
مطالبه‌گری مردم از مسئولین در نمازجمعه باید صریح باشد تا به پاسخگویی منجر شود
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:‌ مطالبات مردم از مسئولین در نمازجمعه باید شفاف بوده و بدون اغماض صورت گیرد البته گاهی ما شاهد هستیم امامان جمعه و سخنرانان پیش از خطبه مطالبه‌گری را به صورت صریح، شفاف و غیرمستقیم انجام نمی‌دهند در حالیکه به هیچ وجه این موضوع نمی‌تواند منجر به پاسخگویی مسئولین شود....
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۰
سخنان رحیم‌پور در نمازجمعه مطابق با تفکرات امام و رهبری بود
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه سخنان حسن رحیم‌پور در تریبون نمازجمعه مطابق با گفتمان حضرت امام و رهبر انقلاب بود، تصریح کرد: ما از مواضع ایشان حمایت می‌کنیم؛ چرا که این مواضع کاملاً اصولی و منطقی اتخاذ شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۹
دیپلماسی کوبیدن به در و دیوار؟!
کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت: اینکه یک روز پس از سخنان رهبری مبنی بر اینکه "جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند"، وزیر خارجه تیشه به ریشه دیپلماسی خارجی می‌زند و به منتقدین مشفق ناسزا می‌گوید، با وظایف ذاتی وزارت خارجه نمی‌‌خواند.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۸
وقت اصلاح دانشگاه | "حذف کنکور" راه حل مشکلات نظام آموزشی
عضو هیأت علمی دانشگاه قم گفت: معتقدم باید در محتوای نظام آموزشی کشور، یک بازنگری کلی صورت گیرد و در واقع محتوای آموزشی باید کاربردی شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵
وحدت حوزه و دانشگاه نباید ظاهری و شکلی باشد
مدیر حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که هدف از وحدت میان حوزه و دانشگاه یک وحدت ظاهری و شکلی نیست، گفت: نگاه مشترک در مبانی، ارزش های فرهنگی و دغدغه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی می تواند در تحقق یک وحدت عملی اثرگذار باشد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
وحدت حوزه و دانشگاه نباید تنها در حرف و شعار خلاصه شود
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که وحدت نباید تنها در حرف و شعار خلاصه شود، گفت: باید با تشکیل نشست ها و کارگروه های مشترکی در طول سال به منظور تقویت نقاط اشتراک میان حوزه و دانشگاه گام برداشت.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴
مسؤولان به جای فرافکنی به مشکلات مردم در میدان عمل رسیدگی کنند| تا کی قرار است مشکلات به معاهدات خارجی گره زده شود
عضو فراکسیون روحانیت پارلمان با انتقاد از گره زدن مشکلات کشور به معاهدات خارجی، معتقد است که برخی مسؤولان دولتی به جای بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی کشور تنها به دنبال فرافکنی هستند.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱
وعده ارزانی موج سواری بر مشکلات مردم است| آماده مناظره در موضوع FATF هستم
رییس فراکسیون روحانیت مجلس، با بیان این که وعده ارزانی اخیر موج سواری بر مشکلات مردم است، از رییس جمهور و دولتمردان دعوت کرد تا در مناظره درباره FATF شرکت کنند.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱
لابی‌گری عده ای برای بی اعتبار کردن قانون منع به کارگیری بازنشستگان
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان این که اصلاح اطلاق قانون منع بکارگیری بازنشستگان نباید به بهانه ای برای دور زدن این قانون تبدیل شود، از برخی لابی گری ها برای بی اعتبار کردن قانون مذکور ابراز تأسف کرد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸
تبیین وظایف راهبردی دولت‌های مدرن و علمای جهان اسلام
یکی از ابزارهای نرمی که در عرصه ملت‌سازی و امت‌سازی می تواند یاری رسان دولت های مدرن باشد، صدور فتاوایی واحد و یکپارچه در یک واحد سیاسی خاص و مسلمین در واحدهای سیاسی متکثر است.