تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
انتظار منجی عالم بشریت از اشترکات همه ادیان توحیدی است
خاخام صدیق پور گفت: یکی از مشترکاتی که در بین ادیان هست مسئله مهدویت است، ما ادیان توحیدی، اصل و ریشه دین خود را بر مهدویت می دانیم و آن مهدویتی است که همه ادیان منتظر منجی عالم بشریت بوده و محبوب همه است.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
اگر جوانی نسبت به عملکرد مسؤولان انتقاد کرد، نباید به او برچسب فرقانی بزنیم
نماینده رهبر انقلاب در دانشگاه‌ها با بیان اینکه انتقاد دانشجو نسبت به عملکرد مسؤولان ناکارآمد است، گفت: اگر دانشجوی جوانی نسبت به ثروت‌اندوزی مسؤولان انتقاد کرد، نباید به او انگ فرقانی بزنیم.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵
دولت از بستن دهان منتقدان به خداوند پناه ببرد و به‌دنبال انتقام از مخالفان نباشد
عضو هیأت علمی دانشگاه گفت: دولت همچنان‌که در مواجهه با دشمنان انقلاب راه مذاکره، گفت‌وگو و تفاهم را برگزیده در مواجهه با مخالفان داخلی خود نیز همین سیاست گفت‌وگو را پیش بگیرد و به دنبال انتقام از عباسی و عباسی‌های دیگر نباشد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
درخواست 4000 نفر از دانشگاهیان، حوزویان و فعالین فرهنگی از شورای نگهبان برای عدم تصویب «CFT»
بیش از 4000 نفر از دانشگاهیان، حوزویان و فعالین عرصه فرهنگی طی نامه‌ای به اعضای شورای نگهبان خواستار عدم تایید لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) شدند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
ارتش ما یک ارتش نورانی و قرآنی است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: طرح های 12گانه فرهنگی مصباح نقشه راه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برای آینده است که از یک سال قبل تهیه شده و در حال اجراست و همه مخاطبین در ارتش را تحت پوشش قرار می دهد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
پشت پرده فرار عضو تیم تشریفات رئیس جمهور از کشور/اظهار بی‌اطلاعی واعظی از بازگشت وی
تیرماه سال جاری یکی از پرسنل تشریفات نهاد ریاست جمهوری به منظور پاره‌ای از اقدامات دیپلماتیک و تدارک سفر رئیس جمهور، تهران را به مقصد سوئیس ترک کرد و دیگر به کشور بازنگشت.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
رهبر معظم انقلاب به تنهایی دربرابر مستکبران عالم ایستاده اند
امام جمعه کاشان گفت: امروز تنها كسي كه در برابر استكبار جهاني ايستاده و مقاومت مي كند، رهبر معظم انقلاب فرمانده كل قوا امام خامنه اي است كه اين نيز برگرفته از آيات قرآن است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
دست پلید آمریکا در تمام ظلم های جهان وجود دارد
حجت الاسلام آقامولایی با بیان این که در تمام ظلم های جهان چهره پلید آمریکا وجود دارد، گفت: حمله وحشیانه رژیم شاه به مسجد جامع شهر کرمان درسال ۵۲ با برنامه ریزی های دشمنانی همچون آمریکا بوده که سبب کشته و زخمی شدن مردم کرمان شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
معاهدات بین المللی تأمین کنند منافع استکبار است
نشست بصیرتی و سیاسی طلاب حوزه علمیه خواهران قزوین با حضور فرمانده بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
توزیع بسته ارزاق بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان گفت : همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه سلام الله اولین بسته ارزاق، از سوی مرکز خیریه سلالة الجواد(ع)، بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی توزیع شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱
هندسه فکری رهبری بر استفاده از جوانان در همه عرصه هاست
حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: هندسه فکری مقام معظم رهبری بر استفاده از جوانان کشور در همه صحنه‌ها شکل گرفته و ایشان در بسیاری از سخنانشان، اعتماد به جوانان و جوان‌گرایی در مدیریت کشور را به مسئولان کشور گوشزد می‌کنند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳
نجات کشور در بازگشت به ارزش های دفاع مقدس است
نماینده ولی فقیه درکاشان، بازگشت به ارزش های دوران دفاع مقدس را موجب نجات کشور عنوان کرد و گفت: هم اکنون ارزش های دفاع مقدس در رزمندگان حزب الله لبنان، فلسطین و یمن نهادینه شده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
عراقی ها در پذیرایی از زائران ایرانی اربعین از جان و مال دریغ ندارند
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: امروز عراقی ها در استقبال و پذیرایی از زائران ایرانی اربعین از جان و مال دریغ ندارند و همه وجودشان را فدای زائر اربعین می کنند تا رفاه بیشتری را نصیب زوار کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱
کسانی که دم از سازش با آمریکا می زنند گرفتار جهالت حداکثری اند
مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت: اگر امروز کسانی با مشاهده برخورد حقارت آمیز آمریکا با عربستان باز هم دَم از سازش می زنند، درحماقت و جهالت حداکثری به سر می برند. ما چهار دهه با مبارزه و ایستادگی در مقابل استکبار سرافرازانه زندگی می کنیم، چرا برخی ندای سازش و ترس از آمریکا بلند می کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
اهمیت پیاده روی اربعین را باید در سانسور شبکه‌های غربی جست‌وجو کرد
استاد حوزه علمیه سانسور شبکه‌های غربی از پیاده روی اربعین را نشانه اهمیت این حرکت دانست و گفت: پیاده روی اربعین نمایش رقابت برای خدمت کردن است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰
جامعه بشری برای حفظ منافع باید در مقابل دشمن بایستد
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: جامعه بشری برای رسیدن و حفظ منافع خود و در مقابل دشمن نیز باید قدرت روحی داشته باشد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲
احراز ساده زیستی شرط روی کار آمدن مسؤولان باشد
نماینده خبرگان با تأکید بر این که احراز ساده زیستی باید شرط روی کار آمدن مسؤولان باشد، گفت: تا زمانی که روح ساده زیستی در مسؤولان حاکم نشود، امکان تحقق اهداف انقلاب وجود نخواهد داشت.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳
وجود شفافیت در کشور مانع فساد می شود| مسؤولان در عمل اهداف انقلاب را عینیت بخشند
نماینده خبرگان با اشاره به این که مسؤولان باید با رفتار خود اهداف انقلاب و منویات رهبر معظم انقلاب را عینیت بخشند، گفت: اگر مردم از زندگی مسؤولان خود آگاه باشند و ساده زیستی را در آن مشاهده کنند، نسبت به نظام خوشبین خواهند شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
fatf مصداق ناامنی اقتصادی و اشراف کامل دشمنان بر اموال کشور است
امام جمعه موقت تهران fatf را مصداق ناامنی اقتصادی و اشراف کامل دشمنان بر هزینه‌ها و درآمدهای ملت دانست و گفت: fatf دشمنان را بر کشور مسلط خواهد کرد در حالی که مومن نباید زیر سلطه کفار قرار بگیرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
مجلس آینده «دوربرگردان» انقلاب است/ درست شدن دولت در گرو اصلاح مجلس است
فعّال سیاسی اصول‌گرا با بیان اینکه مجلس آینده دوربرگردان انقلاب است، گفت: مجلس آینده باید به یک مجلس انقلابی و اسلامی تبدیل شود تا بتواند کشور را پیش ببرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
گذرنامه و ویزا در پایانه‌های مرزی صادر نمی‌شود/ مراقب سودجویان باشید
فرمانده ناجا گفت: هیچ گونه فعالیتی مبنی بر صدور گذرنامه و ویزا در پایانه‌های مرزی انجام نمی گیرد.