اولویت پژوهش های مهدوی/نمی شود در تحقیقات، آینده جهان را نادیده گرفت
حجت الاسلام میرصادقی با اشاره به اهتمام مرکز تخصصی مهدویت به انجام پژوهش های کاربردیِ مهدوی، گفت: مهدویت به عنوان آینده حتمی بشر باید در پژوهش ها موردتوجه بوده و برای حل مشکلات به کار گرفته شود چنان که غرب چنین رویکردی ...
انتظار رهبر معظم انقلاب از حوزه و دانشگاه
این دو نهاد دانشجویی، باید هر دو کار را بکنند. اما هم خوب کار کنند؛ هم نسبت به یکدیگر ارتباطات عاطفی درستی داشته باشند. یکدیگر را طرد نکنند.
قدمگاه امام زمان(عج)؛ زیارتگاهی در شوشتر
بقعه صاحب الزمان(عج) در شمال شرقی شهر شوشتر نزدیک بقعه شیخ شمس الدین واقع است. این مکان شریف همیشه مورد احترام مردم خوزستان بوده و همیشه عده زیادی از زائران برای زیارت و عبادت و درک فیض به آن درآمد و شد هستند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی تزریق کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
ولایت محوری اساس سبک زندگی اسلامی است
امام‌جمعه قم هجرت، مجاهدت و جهاد فاطمی حضرت معصومه سلام الله علیها را زمینه برکت واسعه الهی برای دوران پس از رحلت شهادت گونه حضرت دانست و گفت: ولایت محوری در سبک زندگی ستون خیمه اختیار و انتخاب است.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱
دفاع مقدس تمام‌شدنی نیست و یک حقیقت در حال پیشرفت است
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز (سه‌شنبه) در محل این همایش در بیرجند منتشر شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
دانشجوی بابصیرت و انقلابی اسیر جریان های سیاسی نخواهد شد
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که دانشجویان باید روحیه مطالبه گری خود را همواره حفظ کنند و اسیر جریان های سیاسی نشوند، گفت: روحیه مطالبه و پرسش گری دانشجوی ایرانی سبب رشد و تعالی جامعه اسلامی خواهد شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
«دجّال» شخص است یا جریان و نماد؟!
حجت الاسلام خادمیان با بیان اینکه دو دیدگاه درباره دجّال از روایات قابل حصول است، گفت: روایات اهل سنت عموما بر شخص تاکید دارد و روایات شیعه عموما بر موضوعی که باعث فریب و فریبندگی است مثل جریان های انحرافی.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
راهیان نور نشانی از بصیرت امت است
فرمانده سپاه ۱۵ خرداد با بیان اینکه راهیان نور یعنی میثاق امت با ولایت، گفت: این اردو نمادی از بصیرت امت است چرا که مسافران سرزمین های نور با شهدا در تداوم راهشان عهد می بندند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱
پایان نامه «بررسی سندی و دلالی روایات نشانه های ظهور در رابطه با ایران و خراسان» دفاع شد
پایان نامه علمی سطح سه مهدویت با موضوع «بررسی سندی و دلالی روایات نشانه های ظهور در رابطه با ایران و خراسان» نوشته محمدكاظم محمدی با کسب امتیاز عالی، دفاع شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳
یک کارشناس مهدوی بیان کرد
حجت الاسلام فوادیان با بیان اینکه نهادهای آموزشی کشور، نسبت به آنچه که باید دانش آموزان درباره امام زمان (عج) بدانند، بی توجه هستند، گفت: این در حالی است که در سند بالادستی آموزش و پرورش و چشم انداز آموزشی کشور، چندین مرتبه روی مهدویت تاکید شده است.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
انقلاب اسلامی محصول تحول فرهنگی است
امام جمعه قرچک یکی از عوامل رشد برای آدم ها را تحول روحی و قلبی دانست و گفت: انقلاب اسلامی محصول تحول قلبی و فرهنگی بود.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۹
سردار نقدی: هر جا انقلابی عمل کردیم، موفق شدیم/رحیمیان: بیداری ناشی از انقلاب از نشانه های ظهور است
همزمان با سومین جلسه از سلسله دیدار‌های تبریک گویی چهل سالگی انقلاب اسلامی به یاران باوفای امام خمینی (ره)، سردار نقدی با حجت الاسلام رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران دیدار کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸
افق پیش روی انقلاب اسلامی تمدن‌سازی دینی در گستره جهانی است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه ما بعد از انقلاب و تشکیل دولت اسلامی در پی تمدن سازی دینی هستیم، گفت: نظام اسلامی تلاش دارد در عصر تمدن‌هایی که گاهی به نام ابرقدرت ولی درواقع با خوی توحش کارهای خود را انجام می‌دهند، تمدن جدیدی را به جهان نشان دهد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷
گفتمان انقلابی و مطالبه عدالت رسالت دانشجوی انقلابی است
مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر فراگیرسازی گفتمان انقلابی، افزایش بصیرت و مطالبه عدالت را از جمله رسالت های مهم یک دانشجوی انقلابی عنوان کرد و گفت: دانشجو نباید ابزار دست سیاستمداران و مستکبران شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴
برگزاری یادواره شهدا تزریق حیات به کالبد جامعه است
امام جمعه اهل سنت درمیان با بیان این‌که یادآوری شهدا حماسه تاریخ اسلام و انقلاب است، گفت: انقلاب اسلامی با خون شهدا به ثمر رسیده است لذا زنده نگهداشتن یاد شهدا در همه جا لازم و ضروری است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵
خانه ملت با عمل به دکترین امام و رهبری به زمینه سازی ظهور کمک کند
حجت الاسلام سالک با بیان اینکه عملکرد مسئولان، اثرگذارترین حرکت در زمینه سازی برای ظهور است، گفت: هرچه یک فرد مسئول از امام زمان (عج) دورتر باشد، به همین اندازه قدرتش کمتر می شود؛ عمل، گفتار و اخلاق یک مسئول باید امام زمانی باشد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
ذکری برای گشایش در زندگی
پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود به بیان آثار و برکات استغفار و طلب آمرزش از خداوند متعال پرداختند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲
«اجل» در نگاه امیرمومنان(ع)
امیرالمومنین امام على عليه السلام می فرمایند: «[خداوند] اجل ها (مدت عمرها) را مشخص ساخته، برخى را كوتاه و برخى را دراز گردانيد و پاره اى را پس و برخى را پيش انداخت و عوامل آنها را به مرگ، پيوند داد (موجبات به سر آمدن اجل را فراهم آورد).»
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹
مساجد فقط نمازخانه نباشند/ هیئت امنا مسجد را سلیقه ای اداره نکند
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: امروز یکی از نیازهای مهم جوامع اسلامی تقویت مساجد و فعال کردن آنها برای حضور حداکثری تمام اقشار جامعه است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
پرستوهای عاشقی که دفاع مقدس را وعده‌گاه رسیدن به معشوق قرار دادند
حسینیه جماران بیرجند حال و هوای دیگری داشت، حضور اقشار مختلف از جای‌جای استان شهیدپرور و ولایی خراسان جنوبی در اجلاسیه ایثارگران کنگره ۲ هزار شهید نشان می‌داد که قرار است اینجا عشق به خدای متعال روایت شود. روایتی از ایستادگی پرستوهای عاشق که دفاع مقدس را وعده‌گاه رسیدن به معشوق قرار دادند
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹
کیفیت ظهور امام زمان(عج) در سخن امام جواد(ع)
حضرت عبدالعظیم حسنی روایتی از امام جواد(ع) درباره کیفیت ظهور بیان می‌کند.