بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در خصوص خروج از تلگرام و استفاده از پیام رسان های داخلی
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خروج خود را از پیام‌رسان‌هائی مانند تلگرام اعلام و به همه نهادها و مراکز حوزوی وحوزویان، عموم مردم عزیز و تمامی نهاد‌ها و سازمان‌های حاکمیتی و خصوصی و عمومی توصیه و تاکید می‌نماید تا به منظور ...
تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش | ارتش فردا باید از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد
رهبر انقلاب بر استمرار پیشرفت و افزایش توان ارتش تأکید کردند و گفتند: پیشرفت‌ها باید همچنان ادامه پیدا کند تا ارتشِ فردا از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد.
تشریح ویژه برنامه های جشن نیمه شعبان
شربتی با بیان این که مراسم نیمه شعبان با حضور ۸۵۰۰ خادم افتخاری برگزار می شود تصریح کرد: دستگاه ها و ارگان های کشوری در برگزاری مراسم نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران را یاری کنند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۲
وزارت اطلاعات باید صد در صد انقلابی بماند و انقلابی عمل کند | کوچک‌ترین تردید درباره صلاحیت مسؤولان منعکس شود
رهبر انقلاب با تأکید بر لزوم حرکت انقلابی و انقلابی ماندنِ صد درصدِ وزارت اطلاعات، «نفوذ و تأثیرگذاری بر نظام محاسباتی مسؤولان» و «تغییر باورهای مردم» را از محورهای جنگ دشمن دانستند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳
روحانیون فقط به حلال های شرعی اکتفا نکنند/ به حلال ها و حرام های اخلاقی توجه داشته باشیم
کسانی که لباس روحانیت به تن دارند، نباید به حلال های شرعی اکتفا کنند؛ بلکه باید به حلال ها و حرام های اخلاقی هم توجه داشته باشند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰
فقه های مضاف تشنه ساختار و نیازمند بازسازی است
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ضرورت ارائه ساختار و تقسیمی فراگیر و مبتنی بر معیار برای فقه های مضاف گفت: می توان فقه مضاف را به چهار دسته کلان "فقه اشیاء و موجودات"، "فقه پدیده ها"، "فقه نهادها" و"فقه ساحت ها". تقسیم کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
حمله سه دولت جنایت پیشه به سوریه تفاوتی با قانون جنگل ندارد/ باید نام آنان را اشرار گذاشت
وقتی سه دولت جنایت پیشه قصد حمله به سوریه را دارند، از هیچ مقامی اجازه نمی گیرند؛ این کار آنان چه فرقی با قانون جنگل دارد؟ بهانه ای هم به نام سلاح شیمیایی درست کرده و همین بهانه را در عراق هم داشتند و کشتند و در آخر هم گفتند چیزی نبوده است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰
ستاد دیه مصداق عملی «تعاونوا علی البرّ و التقوی» است
استاد انصاریان با حضور در ستاد دیه، این نهاد مردمی را بواسطه حضور خیرین خداجو و گره‌گشایی از کار گرفتاران، مصداق عملی آیه شریفه «و تعاونوا علی البرّ و التّقوی» عنوان کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
مقهور سایت‌های بزرگ خبری نشویم/ اخبار باعث تحقیر شخصیت‌های دینی نشود
حجت الاسلام والمسلمین برته گفت: بزرگان شیعه معارف را تا این ‌جا رساندند و امروز ما باید با چینش و ادبیات خوب و کار خبری شکیل و زیبا بزنگاه‌ها را بشناسیم و بدانیم کدام خبر و محتوا با چه ادبیاتی باید منتقل شود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
مقام معظم رهبری تاکید بسیاری بر پاسخ های قوی در زمینه شبهات قرآنی دارند
رئیس مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم بر لزوم تلاش هرچه بیشتر پاسخگویی به شبهات قرآنی بر اساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱
وحدت غربی ها بر روی عوامل مادی استوار است/مسلمانان باید به وحدت فرهنگی و زبانی التزام داشته باشند
پژوهشگر عراقی وحدت در جامع اسلامی را اسلام و قرآن محور دانست و بیان کرد: وحدت در غرب بر خلاف اسلام بر روی عوامل مادی استوار است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۸
حضور ۷۱ شرکت کننده از ۴۶ کشور جهان در مسابقات بین المللی قرآن کریم طلاب
رییس ستاد برگزاری دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم طلاب علوم دینی از حضور ۷۱ شرکت کننده از ۴۶ کشور جهان در مسابقات بین المللی قرآن کریم طلاب خبر داد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۴
آیت الله حکیم بر همزیستی مسالمت آمیز در عراق تاکید کرد
یکی از مراجع تقلید در دیدار با استادان دانشگاه‎های اقلیم کردستان بر همزیستی مسالمت آمیز در عراق تاکید کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۰
رسالت روحانیت در ترغیب مردم به حمایت از کالای ایرانی
مدیر مؤسسه دینی خانه خورشید با اشاره به ورود جدی متون دینی به مقوله های حمایت از تولید داخلی، اقتصاد مقاومتی و خودکفایی جامعه بر لزوم تبلیغ غیر مستقیم طلاب در موضوع حمایت از کالای ایرانی تأکید کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۵
برپایی نمایشگاه دستاوردهای قرآنی حوزه های علمیه
مدیر قرآن و حدیث معاونت تهذیب حوزه های علمیه از برگزاری برگزاری نمایشگاه دستاوردهای قرآنی حوزه های علمیه خبر داد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳
تحقق حمایت از کالای ایرانی به گفتمان سازی در جامعه نیاز دارد
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب کیفیت بالا و قیمت پایین را در سرعت بخشیدن تغییر الگوی مصرف در میان مردم مؤثر دانست و گفت: حوزویان، دانشگاهیان، اصحاب رسانه و هر کس که تریبون در اختیار دارد نباید بر سخن تکیه کرده بلکه باید در عمل هم مصرف کالای ایرانی را تبلیغ کنند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷
تمایل به کفار با گرایش به اسلام جمع نمی شود | دشمن باید از قدرت امت اسلام وحشت داشته باشد
حضرت ‌آیت الله نوری همدانی با بیان این که کسی که به کفار گرایش داشته باشد دیگر به اسلام گرایش نخواهد داشت، گفت: نمی شود کسی نوکر آمریکا باشد و خود را خادم حرمین شریفین بداند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵
مراجع و رهبری مخالف صرف پول دولت برای معيشت طلاب هستند
حجت الاسلام والمسلمین محمودرضا جمشیدی گفت: مراجع و هم رهبر معظم انقلاب معتقدند كه پول دولت نبايد به هيچ عنوان صرف معيشت طلاب شود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۵
ارائه خدمات ویژه درمانی به طلاب و روحانیان مبتلا به بیماری‌های صعب العلاج
حجت الاسلام والمسلمین اکبری به ارائه خدمات ویژه درمانی به طلاب و روحانیان مبتلا به بیماری‌های صعب العلاج در ساختمان جدید مرکز خدمات اشاره کرد و گفت: به منظور رفاه حال طلاب و روحانیان تهرانی، ساختمان جدید مرکز خدمات حوزه استان، به خیابان آزادی کوچه طاهر نیا منتقل شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵
ائمه جماعات مساجد نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قم گفت: در حال حاضر و به منظور کاهش آسیب های اجتماعی ، ائمه جماعات مساجد نقش بسیار مهم برعهده دارند و سازمان تبلیغات اسلامی در این خصوص برنامه های ویژه ای دارد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴
برگزاری مسابقات بین‌المللی طلاب وحدت نخبگان کشورهای اسلامی را به همراه دارد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برگزاری مسابقات بین‌المللی طلاب جهان اسلام اگر به خوبی هدایت شود و تداوم پیدا کند وحدت و هم افزایی امت و نخبگان کشورهای اسلامی در عرصه تقویت فرهنگ دینی را به همراه دارد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸
میزبانی جمهوری اسلامی از میهمانان قرآنی ۸۴ کشور/ آغاز بزرگترین رویداد قرآنی جهان از ۳۰ فروردین
رئیس ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور با بیان اینکه برنامه‌های قرآنی امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی در جامعه رونق گرفته است، از برگزاری سی وپنجمین دوره مسابقات بین الملی قرآن کریم با شرکت بیش از ۳۷۰ میهمان قرآنی از ۸۴ کشور جهان در پنج مسابقه بین المللی از ۳۰ فروردین خبر داد.