دیدار رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن با شهردار کلانشهر قم
آینده روشن - رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن با حضور در ساختمان شهرداری قم، باشهردار کلانشهر قم جناب آقای دکتر سقائی نژاد دیدار و گفتگو کردند.
ویژه‌برنامه‌های «ترویج اندیشه مهدویت» در زرند برگزار می‌شود
آینده روشن-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: سه برنامه ترویج اندیشه مهدویت در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان زرند اجرا می‌شود.
معیارهای ازدواج در فرهنگ انتظار
آینده روشن-کارشناس مرکز تخصصی مهدویت با بیان‌اینکه ازدواج بستر اتخاذ سبک زندگی منتظرانه و تربیت نسل منتظر را فراهم می‌کند، گفت: زوجین باید برای صبر در مقابل سختی‌ها یکدیگر را یاری کنند، با صبر به ویژه در مسیر دینداری ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۶
هویت شیعیان در غدیر، عاشورا و مهدویت است/اقتدار بین المللی امروز کشور به برکت عاشوراست
آینده روشن-امام جمعه موقت شهر شیراز گفت: هویت شیعیان در غدیر، عاشورا و مهدویت می‌باشد.
۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
انتشار کتاب «رویکرد شناختی پاسخ علمای اهل سنت به مخالفین مهدویت»
آینده روشن-کتاب «رویکرد شناختی پاسخ علمای اهل سنت به مخالفین مهدویت» از حجت الاسلام حسین الهی نژاد عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۳
صحیفه سجادیه جلوه‌گاه معارف الهی است/ مهدویت رشته مورد نیاز حوزه
آینده روشن مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه صحیفه سجادیه جلوه‌گاه همه معارف الهی است، گفت: صحیفه سجادیه نقشه مهندسی شده‌ای است که در دوران امام سجاد(ع) همه دین در این قالب عرضه شد.
۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰
طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد قزوین اجرا می شود
آینده روشن حجت الاسلام مولایی از اجرای طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد استان قزوین و در حوزه های مهدویت، اعتقادی و طب سنتی خبر داد.
۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
مهدویت از دکترین مباهله بروز کرد/ سنگرهای ظهور با اقتدار معرفتی مباهله فتح می‌شود
آینده روشن حجت‌الاسلام خادمیان با بیان‌اینکه مهدویت از دکترین مباهله بروز کرده است، گفت: امروز در سوریه، لبنان، یمن و ... نظریه و دکترین مباهله درک شده و اقتدار معرفتی و اعتقادی این واقعه نقش‌آفرینی کرده و پیروزی‌ها را یکی پس از دیگری رقم می‌زند.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
راه اندازی نخستین مهد کودک تخصصی مهدویت
آینده روشن-نخستین مهد کودک تخصصی مهدویت در شهرستان کاشان راه اندازی شد.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
«مهدویت» نزد ابن عربی و نقد خوانش ایدئولوژیک از تاریخ
آینده روشن نخستین ترجمه فارسی از «عنقای مغرب» اثر ابن‌عربی به قلم امیرحسین اللهیاری منتشر می‌شود؛ کتابی که حاوی نظریات ابن عربی درباره «مهدویت» است.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸
افتتاح مهد و پیش‌دبستانی «امین مهدوی» در کاشان/ استقبال از مهدهای مهدوی
آینده روشن آیین افتتاحیه مهد و پیش‌دبستانی امین مهدوی و شکوفه‌های امید کاشان(تحت نظر معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم و اشراف علمی مرکز تخصصی مهدویت)، عصر شنبه، دوم شهریورماه در این مجموعه آموزشی برگزار شد.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷
مهدویت، کربلا و ولایت سه مولفه اصلی شیعیان است
آینده روشن-امام جمعه آذرشهر گفت: دشمنان اسلام و انقلاب در مواجهه با نظام جمهوری اسلامی ایران اکنون به فکر تغییر و تخریب افکار مردم به ویژه بسیجیان در ارتباط با سه مولفه اصلی شیعیان؛ مهدویت، کربلا و ولایت هستند.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
روحیه خدمت بی منت بسیجیان برگرفته از مکتب ائمه(ع) است
فرمانده پایگاه شهید در حاشیه اردوی یک روزه بسیجیان و تعدادی از رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: خدمت بی منت آرمان بسیجیان است و این روحیه الهام گرفته از مکتب سرخ شهادت حضرت ابا عبدالله الحسی (ع) و سبز مهدویت است.
۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴
مدیران و سیاستمداران حکومت‌های اسلامی چه ویژگی‌هایی دارند؟
ﻣﺪﯾﺮ ﻣﺆﺳﺴﻪ ﻃﻠﯿﻌﻪ ﻇﻬﻮﺭ گفت: مدیران باید متعهد به عهدنامه مالک اشتر و مهدویت، و زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) باشند؛ زعیم و رهبریت ربانی یک حکومت باید بیشترین خصوصیات اخلاق علوی و مهدوی را دارا باشد.
۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲
نمازشناسی؛ مبنایی‌ترین دانش در اثبات مسائل اخلاقی و فقهی
آمنه لطفیان سرگزی با بیان اینکه نمازشناسی مبنایی‌ترین دانش در اثبات بسیاری از اصل‌ها و مسائل اخلاقی و فقهی است، گفت: گاهی روش اصلی در تبلیغ و ترويج اندیشه کلان نماز بیش از آنکه استدلالی باشد، توصیفی و تطبیقی است.
۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰
چگونه با امام عصر(عج) همراه شویم
استاد مرکز تخصصی مهدویت با بیان اینکه یکی از تلاش‌های مذبوحانه دشمن در طول تاریخ شیعه این بوده که حضرت مهدی کاری جز شمشیر زدن ندارد و ایشان که بیاید خونریزی خواهد کرد تا جوی خون راه بیفتد تأکید کرد: امام زمان برای عمران، آبادی و زنده کردن می‌آید زیرا در آیات قرآن حیات و مرگ واقعی در عرصه بزرگتر یعنی ...
۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴
«نور مهدویت» اثری خواندنی برای غدیر/یک عالم وهابی چگونه شیعه شد
مؤلف کتاب «نور مهدویت» مطالعه این اثر را به مناسبت عید غدیر توصیه کرد و گفت: این اثر مشروح مناظره یک عالم وهابی و شیعه شدن وی با استناد به آیات قرآن است.
۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
فعالیت‌های مهدوی مساجد باید فراتر از ندبه‌های جمعه و دعای فرج پس از نماز باشد
حجت‌الاسلام متقدمی با بیان اینکه ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت باید از اولویت‌های اصلی مساجد باشد، گفت: فعالیت مساجد در این باره باید فراتر از برگزاری مراسم معنوی دعای ندبه در صبح‌های جمعه و قرائت دعای فرج پس از نماز باشد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
جهاددانشگاهی وابسته به هیچ حزبی نیست
آینده روشن-رئیس جهاددانشگاهی استان قم مهدویت و عاشورا را دو عنصر مهم در حفظ ملت ایران در طول تاریخ دانست و با اشاره به روز جهاددانشگاهی، گفت: از مزیت‎های جهاددانشگاهی این است که هیچ وقت به هیچ حزب و دولتی وابسته نبوده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
دینی شافعی مذهب روی مسئله مهدویت اتفاق نظر داشته اند
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مهدویت و ظهور امام زمان(عج) مبنای قرآنی دارد و بزرگان دینی شافعی مذهب روی مسئله مهدویت اتفاق نظر داشته اند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
بی‌اعتنایی مقابل بی‌حجابی؛ خیانت به مهدویت و انقلاب اسلامی
آینده روشن-گروه اجتماعی ــ مدیر مؤسسه طلیعه ظهور با بیان اینکه جامعه حریم شخصی نیست که هرکس به هر نحوی که دوست دارد وارد آن شود بلکه یک حریم دینی است و باید قوانین آن اجرا شود، اظهار کرد: بی‌اعتنایی مقابل بی‌حجابی خیانت به قرآن و عترت، مهدویت و انقلاب است و اجراکنندگان آن خائن محسوب می‌شوند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
نماینده ولی‌فقیه در کردستان: اشتراکات شیعه و سنی درباره ظهور امام زمان(عج) بسیار زیاد است
آینده روشن-نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: وجه اشتراک نظر شیعیان و اهل تسنن پیرامون مهدویت بسیار زیاد و نزدیک به هم است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
دومین جشنواره ملی مهدویت برگزار می‎شود
آینده روشن-معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قم گفت: دومین جشنواره ملی مهدویت در بخش‎های مختلف علمی و فرهنگی و هنری برگزار می‎شود.