راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
همکاری با مساجد برای ایجاد زیست بوم توسعه فعالیت های دیجیتالی
وزیر جوان کابینه دوازدهم از همکاری وزارتخانه متبوعش با بسیج سازندگی به منظور استفاده از مساجد برای راه اندازی زیست بوم توسعه فعالیت‌های دیجیتالی خبر داد.
مأموریت لاریجانی به کمیسیون امنیت برای پیگیری دستورات هسته‌ای امام‌خامنه‌ای
رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون امنیت ملی مجلس دستور داد تا دستورات رهبر معظم انقلاب درباره موضوع هسته‌ای را به صورت مستمر پیگیری کند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳
مردم قم یکصدا شعار « مرگ بر آمریکا و اسرائیل» سر دادند/ تیم مذاکره کننده هسته ای تضمین کافی از اتحادیه اروپا دریافت کند
به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نمازگزاران قمی پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی اعتراضی به بدعهدی آمریکا و خروج از برجام یکصدا شعار « مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر اسرائیل» و « ما همه سرباز توئیم خامنه ای گوش به فرمان توئیم خامنه ای » سر دادند.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۰
اقدامات آمریکا برای اسرائیل امنیت آور نیست/ نتانیاهو امروز دست به دامان روسیه شده است
سعدالله زارعی با اشاره به این که اقدامات آمریکا برای اسرائیل امنیت آور نیست، گفت: نتانیاهو به دیدار پوتین رفت و از او خواست که از روابطش با ایران استفاده کند و مانع اقدام تلافی‌جویانه شود. همچنین با مقامات آمریکایی و اروپایی نیز دیدار کرد و عاجزانه درخواست کرد که ایران علیه اسرائیل اقدامی نکند. حتی ...
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
مقاومت کنیم جبران خسارت برجام بدست خواهد آمد/عهد شکنی آمریکا مطلب جدیدی نیست
حجت الاسلام والمسلمین غفوری با بیان این که آمریکا جنگ اقتصادی و فرهنگی علیه کشور آغاز کرده است و این مسئله تنها مربوط به الان نیست گفت: اگر در برابر دشمن مقاومت کنیم، قطعا جبران خسارت برجام هم بدست خواهد آمد.
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
بزرگ ترین فایده برجام باطل شدن تعامل با آمریکاست
آیت الله آل هاشم بزرگ ترین فایده برجام را، باطل شدن تعامل با آمریکا دانست و گفت: برجام حتی اگر منفعتی برای کشور ما نداشته باشد، اما بزرگ ترین خسارت را به آمریکا زد چرا که با تصمیم غیرمنطقی ترامپ، روی واقعی ایالت متحده را به جهانیان نشان داد.
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
امروز برخی به سخن رهبر انقلاب رسیدند که آمریکا قابل اعتماد نیست/ مسئولان پیام رسان های داخلی را تقویت کنند
شب گذشته آمریکا خود را از برجام خارج کرد که نشان دهنده عدم اعتماد به آنهاست؛ چهل سال است که آمریکا با گفتن دروغ، نقشه هایی دارد و اصلا قابل اعتماد نبوده و نیست؛ اما عده ای به دنبال تجدید امتحان بوده و دیدند که سخن رهبر انقلاب درست بوده و نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷
خروج آمریکا از برجام نشان داد حق با دلواپسان مصالح ملی بود/ دیپلمات های صادق ساده لوح درس عبرت بگیرند
رئیس شورای حوزه علمیه تهران با اشاره به این که سیاستمداران و دیپلمات های صادق و بعضا ساده لوح ما که مثلا قول جان کری را حجت موجه می دانستند، درس عبرت بگیرند، تصریح کرد: خروج آمریکا از برجام نشان داد حق با دلواپسان مصالح ملی بود. در شرائط فعلی حفظ وحدت مهم­ترین و مبرم ­ترین نیاز کشور است.
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰
انقلاب اسلامی ایران مسیر خویش را برای تحقق حاکمیت الهی و دفاع از محرومین جهان انتخاب کرده است
شورای هماهنگی مراکز عالی حوزوی در بیانیه ای تاکید کرد: ما حوزویان هم‌صدا با ملت قهرمان و مومن ایران ضمن اعلام تبعیت از فرمان ولایت مطلقه فقیه به همه جهانیان اعلام می‌کنیم: انقلاب اسلامی ایران مسیر خویش را برای تحقق حاکمیت الهی و دفاع از محرومین جهان انتخاب کرده تا زمینه‌های ظهور مصلح جهانی حضرت مهدی ...
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰
پیمان شکنی آمریکایی ها در تاریخ فراوان است/ خروج از برجام برای ایران برکت خواهد داشت
آیت الله اعرافی در واکنش به خروج آمریکا از برجام گفت: پیمان شکنی آمریکا در تاریخ مسبوق به سابقه است و جبهه استکبار از پیروزی های جبهه مقاومت به رهبری ایران عصبانی است.
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۹
حوزویان دل به نصرت الهی بسته اند؛ نه برجامی که آمریکا آن را پاره کرده است/ گوش به فرمان رهبر انقلابیم
حوزویان و مردم انقلابی ایران در تبعیت از رهبر معظم انقلاب با بصیرت و ایستادگی تمام در صحنه بوده و از هر امر و فرمانی که رهبر انقلاب بدهند با جان و دل اطاعت خواهد کرد.
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۰
شعار مرگ بر آمریکای حوزویان فضای مدرسه فیضیه را پرکرد
اجتماع بزرگ حوزویان در اعتراض به خروج آمریکا از برجام و عهد شکنی سران کاخ سفید، از دقایقی قبل در مدرسه فیضیه آغاز شد.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰
رئیس‌جمهور آمریکا ملت و نظام را تهدید کرد؛ آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید/ برجام را پذیرفتیم اما دشمنی با جمهوری اسلامی تمام نشد
رهبر معظم انقلاب فرمودند: دیشب شنیدید رئیس‌جمهور آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد. شاید بیش از ١٠ دروغ در حرف‌های او بود. هم نظام را تهدید کرد، هم ملت را که بنده از طرف ملت ایران می‌گویم آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
واکنش فرماندهان نیروهای مسلح به خروج آمریکا از برجام/ خسارت مذاکره با آمریکا
رئیس ستادکل نیروهای مسلح، فرمانده کل سپاه، فرمانده کل ارتش و فرمانده نیروی انتظامی طی سخنانی به خروج آمریکا از برجام واکنش نشان داده و از آن اظهار رضایت کردند.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳
نمایندگان مجلس در صحن علنی" برجام" را آتش زدند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی برجام را در صحن علنی پارلمان به آتش کشیدند.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸
واکنش سردار باقری به خروج آمریکا از برجام
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در واکنش به خروج آمریکا از برجام گفت: امروز با نظامی مواجه هستیم که به امضای خودش هم پایبند نیست.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۵
مسئولیت انسداد تلگرام بر عهده قوه قضائیه است، به رهبری منتسب نکنید
دادستان کل کشور خواستار هوشیاری و توجه جدّی علما، روحانیون و بزرگان حوزه های علمیه به جریان انحرافی و مسئله نفوذ در سطح جامعه و حتی در بین قشر روحانیت شد و گفت: دشمن با هزینه های میلیاردی و ایجاد مکاتب و جریان های انحرافی فکری، در صدد نفوذ در میان حوزه های علمیه است.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۲
متن شناس باید به احادیث مسلط باشد/ ابراز تأسف از بی‌توجهی به برخی از آثار بزرگان و علمای جهان اسلام
حضرت آیت الله شبیری زنجانی با ابراز تأسف از بی‌توجهی به برخی از آثار بزرگان و علمای جهان اسلام اظهارداشتند: وقتی به کتاب «الذریعه» مراجعه می‌کنیم می بینیم کتاب‌های زیادی وجود دارد که هنوز چاپ نشده است. این کتاب‌ها «حیف» است. نمی‌دانم چرا چاپ نمی‌شود.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸
اصولگرا و اصلاح‌طلب در برابر ترامپ و رژیم صهیونیستی متحدند/ اگر آمریکا از برجام خارج شود دچار پشیمانی تاریخی می شود
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه راست و چپ، اصولگرا و اصلاح طلب و همه مردم ایران در برابر ترامپ و رژیم صهیونیستی متحد هستند، گفت: به دنیا نشان دادیم ملت ایران ملت صلح است و ما اهل جنگ و تنش نیستیم، اما قاطعانه از خود دفاع می کنیم و آمریکا در برابر ملت ایران کاری از پیش نخواهد برد.