منافع حیاتی دشمنان در تیررس نیروهای مسلح است/ تجلی معجزه ذهنی امام(ره) در شکل گیری سپاه/ هرگز دست از دفاع مظلومان بر نمی داریم
جانشین فرمانده کل سپاه پاسدارن با تاکید بر اینکه دست ها روی ماشه و موشک ها آماده شلیک است، گفت: اگر دشمن بخواهد بر این سرزمین اراده شومی کند، موشک ها شلیک خواهد شد تا هر دشمنی را به خاک مذلت بنشاند. فرزندان ملت در سرزمین ...
سه کشور متجاوز به سوریه، شکست سنگینی خواهند خورد/ نظام سلطه به دنبال سرپوش گذاشتن بر شکست های خود از محور مقاومت است
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر این که کشورهای آمریکا، انگلیس و فرانسه که به سوریه حمله کردند، قطعاً شکست سنگینی خواهند خورد، گفت: نظام سلطه به سرکردگی آمریکا به دنبال سرپوش گذاشتن ...
بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی
متن کامل بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی، در سالروز مبعث پیامبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم)
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷
نقش مشاوران نفوذی در مناصب تصمیم گیر/دشمن به فکر نفوذ مسائل پسا برجام است/بعضی آمریکا را دشمن نمی دانند
اصلی ترین مسئله امروز کشور موضوع اقتصاد است، ولی هدف دشمن این است ما را با مسائل مختلف درگیر کند تا ذهن از موضوع اقتصاد کنار برود. دشمن می داند در عرصه نظامی نمی تواند با انقلاب مقابله کند،بنابراین به فکر نفوذ مسائل پسا برجام افتاده است.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷
ایستادن در برابر منافقان مدرن «جهاد کبیر» است/ مشکل کشور ضعف مدیریت ها است/ خطر نفوذ دشمن در صف انقلابیون
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان این که امروز نفوذ در صفوف انقلابیون برنامه دشمن است، گفت: ایستادن در برابر منافقان مدرن «جهاد کبیر» است و باید از نفوذ فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و امنیتی صحبت کنیم، آنها به کمترین چیزی جز اضمحلال انقلاب اسلامی راضی نمی شوند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۴
کنترلی بر فضای مجازی در کشور ما وجود ندارد/اختلاف نظرهای موجود در کشور مبنایی است
عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: فضای مجازی در کشورهای مقتدر شرق و غرب کنترل‌شده است اما در کشور ما بر مسئله فضای مجازی و نظارت بر آن کنترلی وجود ندارد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
مردم در اطاعت از ولی فقیه و حفظ نظام وحدت کلمه دارند
دبیر شورای نگهبان گفت: مردم هميشه پاي انقلاب خود ايستاده‌اند و ضمن تحمل سختي‌ها، در حفظ نظام، انقلاب و اطاعت از ولي فقيه، وحدت کلمه دارند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
ایران حامی استقلال كشورهای منطقه است
مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل گفت: ما به عنوان یك كشور مهم منطقه اجازه نخواهیم داد كه كشورهای همسایه و دوست ما به این سرنوشت لیبی دچار شوند و استقلال و تمامیت ارضی آنها دچار تزلزل شود و از این رو از آنها حمایت می كنیم.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۰
دوره رهبری امام خامنه ای دوره اوج پیچیدگی‌هاست / امروز ایران آسیب ناپذیرترین و امن ترین کشور دنیاست
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دوره رهبری امام خامنه ای دوره اوج پیچیدگی‌هاست گفت: امروز ایران آسیب ناپذیرترین و امن ترین کشور دنیاست.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶
دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم بودند / مردم در ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌‌گویی دشمنان را دادند
رئيس شورای عالی جامعه مدرسين حوزه علميه قم با اشاره به راهپیمایی باشکوه مردم در یوم الله ۲۲ بهمن، گفت: دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی امسال بودند اما صفوف متراکم شرکت کنندگان که نشان از علاقه آن‌ها به نظام اسلامی است، موجب یاس و نا امیدی آنان شد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
وادادگی و بازی در زمین دشمن هیچ‌گاه پیشرفتی برای کشور فراهم نمی کند
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب، گفت: وادادگی و بازی در زمین دشمن، هیچ‌گاه نمی‌تواند پیشرفتی برای کشور و ملت را فراهم کند، از این رو بهترین راه ارتقاء قدرت و عزت ملی، تکیه به مردم و مقاومت در برابر جبهه کفر است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
معضل بیکاری با استخدام در ادارات دولتی حل نمی شود / از قدرت فکر و بازوان خود برای رونق اقتصادی استفاده کنید
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: اگر فکر کنیم که معضل اشتغال را می‌توان با استخدام در ادارات حل کرد، اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌ایم؛ چراکه ظرفیت‌ها پر شده است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۱
مسئولان وقتشان را صرف حل مشکلات اقتصادی کشور کنند/ سرعت در حل مسائل ضرورت حال کشور است
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید همه قوا در جهت رفع مشکلات اقتصادی فعالانه مشارکت کنند، گفت: سرعت در حل مسائل ضرورت حال کشور است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۰
راهپیمایی ۲۲ بهمن ضربه‌ای سهمگین برپیکره استکبار جهانی بود
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از حماسه‌آفرینی بزرگ ملت شریف ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ تقدیر کرد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶
مردم با وجود مشکلات معیشتی، دشمن شناس اند/ مسئولان قدردان بصیرت ملت باشند/ لزوم قاطعیت دادستان ها در احیای حقوق عامه
رئیس قوه قضاییه، حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را موجب افزایش اقتدار ملی و خنثی سازی توطئه های دشمن دانست و از همه مسئولان خواست که قدردان بصیرت مردم به عنوان یکی از بزرگترین نعمات الهی باشند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۳
تقدیر آیت الله العظمی مکارم از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن/ دشمنان نمی گذارند اخبار این راهپیمایی عظیم در دنیا منتشر شود
دشمنان اسلام و انقلاب از مدت ها قبل به مردم می گفتند که نروید و شرکت نکنید اما مردم ایران برعکس بیش از سال های گذشته در این راهپیمایی شرکت کردند لذا باید از مردم ایران تشکر کرد و حتی مردم نیز از خودشان تشکر کنند بابت این حضور باشکوه و دشمن شکن.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
مسئولان قدر این مردم را بدانند و در جهت حل مشکلات آنان قدم بردارند
مسئولان کشور تمام همت خود را به خدمتگزاری مردم بگذارند، حقایق معیشت و وضعیت اقتصادی مردم را درک کنند و به فکر خدمت باشند خصوصا قدر این جوانان را بدانند و زمینه اشتغال و ازدواج آنان را فراهم کنند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
انقلاب اسلامی محصور به مرزهای جغرافیایی نیست/ رهنمودهای رهبر انقلاب برگرفته از دین و قرآن است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، انقلاب اسلامی را محصور به مرزهای جغرافیایی ندانست و گفت: حضور با شکوه ملت ایران در روز ۲۲بهمن تجدید میثاق با رهبری و ولایت بود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳
بغض «سرباز نظام» در جشنواره سی و ششم ترکید/ شکایتم را از تلویزیون به خدا می برم
من اعتراض می کنم به تلویزیون که وقتی می خواهد فیلم های بنده را پخش کند سی، چهل بار پشت سر هم ...، ولی به محض این که به جایی می رسد که باید افرادی را برای دفاع از این نوع نگاه دعوت کند، عملاً به اپوزیسیون تبدیل می شود. من از مسئولین شبکه دو و سه بابت رفتارهای زشتی که با ما داشتند، شکایتم را به خدا می ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
حوزه های علمیه نگاه عمیق تری به آرمان های انقلاب داشته باشند/ مردم باید بدانند انقلاب برای آنان چه کرده است
نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: فریاد وحی گرایی بر دنیایی که صرفا با تکیه بر عقل گرایی می خواست به پیش ببرد، با انقلاب اسلامی شکل گرفت و امروز باید ظرفیت وحی را به بشر بفهمانیم زیرا تا زمانی که این ظرفیت را نشناسد، آماده ظهور نخواهد شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، باشکوه و تماشایی بود
دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه، حضور مردم در راهپمایی ۲۲ بهمن امسال، را بسیار باشکوه و تماشایی توصیف کرد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۸
القای ناکارآمدی نظام فتنه دشمن است/ مسئولان در تراز انقلاب عمل کنند/ «ما می توانیم» با مدیریت بسیجی و انقلابی محقق می شود
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه فتنه امروز دشمن القای ناکارآمدی نظام است، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب هرجا مدیریت بسیجی، انقلابی و با روحیه «ما می توانیم» داشتیم، در آن عرصه پیروز بوده ایم.