اولین جشنواره ملی مهدوی صراط درچهار استان آغاز شد
در نشست امروز صبح حجت السلام والمسلمین محمد حسن فروزان نژاد ریئس ستاد واقامه نماز استان هرمزگان باخبرنگاران از اولین جشنواره ملی مهدوی صراط خبر داد وگفت: با توجه به دیده شدن نشانه های ظهور امام زمان(عج) باید ذهن مردم ...
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی ...
اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آن نگاه کنید
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به جنایات آمریکا فرمودند: اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آمریکا و رئیس‌جمهور آمریکا نگاه کنید.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
شورای عالی نماز در آموزش و پرورش ایجاد شد
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: شورای عالی نماز با مسؤولیت وزیر آموزش و پرورش شکل گرفت لذا سعی می‌کنیم از تمام ظرفیت‌های آموزشی، پرورشی، فرهنگی و ورزشی که در برنامه درس ملی است، استفاده کنیم.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
دل‌نوشته‌ای خطاب به مسئولان دلسوز، از طرف دلسوز مسئولان!
وزیر اگر بخواهد خانه بسازد، امورات استراتژیک را چه کسی انجام بدهد؟ یعنی چه کسی توی روزنامه مقاله بنویسد؟ چه کسی توی دانشگاه خطابه کند؟ این‌ها می‌خواهند وزیر را به کارهای بی خود، سرگرم کنند که نتواند رعیت را از پس حجاب ظلمت به در آورند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴
حوزه فضایی وضعیت رضایت‌بخشی ندارد/ برد 2هزار کیلومتری موشکی وحی منزل نیست
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: اگر مسائل را با عمل انقلابی و نگاه جهادی و نه محافظه كاری پيش ببريم، مشکلات حل خواهد شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
آمادگی سپردن جبهه جهاد علمی و فرهنگی را به دانشجویان داریم
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به اعضای شورای مرکزی اتحادیه‌های دانشجویی گفت: نشست‌های راهبردی با مشارکت مسئولان دانشگاه برگزار کنید و تمام تلاش خود را برای پیشبرد اهداف دانشگاه به کار بگیرید.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
پایان دادن به خونریزی میان مسلمانان، امری واجب و وظیفه‌ای اسلامی - انسانی است
مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل با اشاره به هجوم ناجوانمردانه به یمن و محاصره ظالمانه مردم این کشور، تاکید کرد:پایان دادن به این تجاوز ظالمانه وظیفه همه جهان اسلام است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
هرکه بی‌روزی است روزش دیر شد
چرا امام راحل ما در اوج اقتدار بلوک کمونیستی شوروی سابق خطاب به گورباچف می‌فرمود «از اين پس كمونيسم را بايد در موزه‌هاي تاريخ سياسي جهان جستجو كرد» یا «این قرن، قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است» و... کدامیک از پیش‌بینی‌های خمینی‌کبیر تحقق نیافته است؟ و کدامیک را از پیش خود گفته است؟!
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
وقت آن است که جریانی جوان روی کار بیاید که پرچمدار تغییر در کشور باشد
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: وقت آن است که جریانی جوان روی کار بیاید که پرچمدار تغییر در کشور باشد. شان رهبری و مردم ، وضعیت کنونی نیست و باید چشم به افق های آینده داشته باشیم.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
قانون منع به کارگیری بازنشستگان باید راه را برای ورود مدیران جهادی و جوانان شایسته باز کند
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: نباید اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان مشکلاتی در اجرا پدید آورد؛ این قانون باید راه را برای ورود مدیران جهادی و جوانان شایسته به دستگاه های اجرایی باز کند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸
برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «یازدهمین نور» در لرستان
بنیاد مهدویت لرستان مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «یازدهمین نور» را در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌کند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
مشکل ما با جریان سازشکار، دعوای عمامه سیاه و سفید نیست/ مردم از ناکارآمدی و خودتحریمی ناراضی‌اند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان که پرسید: «فکر می کنید اگر رئیس‌جمهور می‌شدید، وضع کشور بهتر از این بود؟» گفت: خدا رحم کرد من رئیس‌جمهور نشدم که دلار ۵ هزار تومان شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
دانشجویان هر جا نارسایی و فساد دیدند پرچم شفافیت را بالا ببرند
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: دانشجویان هر جا نارسایی و فساد دیدند، پرچم شفافیت را بالا ببرند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۳
اقتدار ایران اسلامی را با اتحاد و همدلی به جهانیان نشان دادیم
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: با اتحاد و همدلی توانستیم اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوی اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهیم و جایگاه بزرگی را به نام کشورمان ثبت کنیم.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۲
مردم نباید هزینه خطای مدیریتی را بدهند/ شهردار تهران اصلا نمی‌دانست خط هفت مترو کجاست
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شهردار تهران در حالی می گفت خط هفت مترو مشکل فنی دارد که حتی مسیر این خط را هم بلد نبود.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱
نهادهای انقلابی با بی‌عدالتی و تبعیض در جامعه مقابله کنند
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: باید مشکلات گرانی را حل کنیم و از ایجاد معضلاتی همچون ارتباطات ناسالم، بی عدالتی، گرانی و پارتی بازی جلوگیری شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
دفتر تبلیغات می تواند میدان دار برآورده سازی نیازهای نظام باشد
دبیر شورای عالی حوزه گفت: دفتر تبلیغات اسلامی به عنوان نهادی حوزوی از دیرزمان همیشه مرکز اجتماع، حضور و تبادل فکر و اندیشه بوده و می تواند میدان دار برآورده کردن نیازهای نظام اسلامی باشد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
مشکل بیکاری در استان ایلام نگران کننده است
امام جمعه ایلام گفت: استان ایلام دارای قابلیت های فراوانی برای سرمایه گذاری است که وجود مرز بین المللی مهران سبب شده تا صادرات به کشور عراق با سهولت بیشتر انجام شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
تولید صنایع دستی در روستاها احیا شود
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، با تأکید بر ضرورت توجه به تولیدات حوزه صنایع دستی، گفت: تولیدات صنایع دستی در منازل روستایی در کشورهایی همچون ژاپن و چین مرسوم است و این تولیدات جمع آوری شده و برای بسته بندی به کارخانه ارسال می شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲
حوزه خواهران کشتار زنان و کودکان یمنی را محکوم کرد
رِژيم سفاک آل سعود، پا جای پای رژیم صهیونیستی کودک‌کش گذاشته و گویا در کشتار کودکان بی‌گناه، گوی سبقت را از اربابان صهیونیست خود ربوده است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹
تشکیل کارگروه سند الگوی پیشرفت در کمیسیون فرهنگی| مسؤولان زیر ساخت های تحقق سند الگو را فراهم کنند
نماینده مجلس با اشاره به این که سند الگوی پیشرفت حاوی پیام افول برای دشمنان است، گفت: زیرساخت های تحقق این سند باید توسط دولتمردان، مجلس و سایر مسؤولان ذی ربط فراهم شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
روحیه بسیجی باید در مسؤولان و آحاد ملت تقویت شود
سردار شریفی گفت: جوانان از روحیه بسیجی در دفاع مقدس برخوردار بودند و این روحیه باید میان مسؤولان و فرماندهان و آحاد ملت تقویت شود.