فضای مجازی، عملیات روانی و شایعه، ابزار دشمن است
دریادار سیاری گفت: باید ثبات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم تا پیشرفت حاصل شود، اما دشمن به دنبال این است که این ثبات را در ابعاد مختلف به هم بزند. ابزارش نیز فضای مجازی و عملیات روانی، شایعه و اختلاف‌افکنی ...
رفع یک ابهام!
تکذیب جمله‌ تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار ۲۲ مرداد ۹۷ و انتشار اصل آن
دادگاه مفسدان و اخلالگران اقتصادی علنی برگزار شود
رییس خبرگان با تأکید بر برگزاری علنی مفسدان و اخلالگران اقتصادی گفت: برگزاری دادگاه‌های علنی این افراد بر اعتماد عمومی جامعه اثر مثبت می‌گذارد و مردم را به انقلاب و نظام دلگرم می‌كند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲
جنگ نخواهد شد/ هیچ آدم عاقلی با فرمول آمریکایی مذاکره نمی کند/آنها که می گویند دولت برکنار شود،نقش آفرین نقشه آمریکا هستند/برخی خطوط قرمز در
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: من نمی‌گویم تحریم‌ها اثر ندارد، اما عمده مشکلات اقتصادی اخیر مربوط به عملکردهاست و اگر عملکردها بهتر و با تدبیرتر و بهنگام‌تر و قوی‌تر باشد، تحریم‌ها تأثیر زیادی نخواهد داشت و می‌توان مقابل آن ایستاد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
جنگ اقتصادی علیه ملت ما راه افتاده است و باید آرایش جنگی بگیریم
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در این اوضاع که یک جنگ اقتصادی علیه ملت ما راه افتاده است معتقدم باید ما نیز در بعد اقتصادی آرایش جنگی بگیریم.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳
لزوم برخورد قاطع دستگاه قضا با محتکران
استاد حوزه از احتکار برخی از لوازم اساسی بازار انتقاد و تصریح کرد: قوه قضاییه باید با آن دسته از کسانی که نا امنی را بر نفس بازار اسلامی مسلط می‌کنند برخورد قاطعی داشته باشد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴
ضرورت تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی از مطالبات مردم بود
عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه با تشکیل شعب ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها به 5 روز کاهش می‌یابد گفت: ضرورت تشکیل دادگاه ویژه برای رسیدگی به مفاسد اقتصادی از مدت‌ها پیش مورد مطالبه مردم بود.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۶
داعش با هدف تجزیه کشورهای بزرگ منطقه و خدشه به چهره اسلام ایجاد شد
معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تشکیل داعش با دو هدف تجزیه کشورهای بزرگ منطقه و خدشه وارد کردن به چهره اسلام و مسلمین بود که با تلاش رزمندگان جبهه اسلام و مردم و رزمندگان عراق داعش در این کشور شکست خورد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳
سبک رهبری در مدیریت چالش‌ها
جانشین شایسته امام در تداوم سیره عملی و نظری امام که همگی در ادامه سیره نظری و عملی امامت شیعی است تمام طول دوره رهبری خود را در تمام گستره جغرافیایی نفوذ آن به مدرسه عظیمی برای تعلیم و تربیت و رشد همه افراد جامعه تبدیل کرده است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳
دیدار اقشار مختلف مردم
هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، صبح امروز (دوشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰
حقدل: گفتند تحقیقات موشکی نکنید تا از دانشگاه اخراج نشوید!/ خون به دلمان کردند
یک دانشجوی اخراجی گفت: با تعدادی از اساتید و دوستان به دنبال تحقیقات در حوزه موشکی بودیم تا بتوانیم در مقابل دشمنان به توان اقتدار بیشتری برسیم ولی به ما گفتند تعهد بدهید به سمت کارهای متفرقه نروید تا به شما یک فرصت دیگر بدهیم.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲
تمامی نهادها پس از نامه آیت‌الله لاریجانی به رهبری فعال‌تر شوند/ جلسات ستاد مبارزه با مفاسد افزایش یابد
نمایندگان عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی طی نامه‌ای خطاب به سران قوا خواستار افزایش تعداد جلسات این ستاد شدند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳
کرمانشاه پایلوت مقابله با آسیب‌های اجتماعی شود
استاندار کرمانشاه خواستار انتخاب استان کرمانشاه به عنوان پایلوت مقابله با آسیب های اجتماعی شد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۰
امروز دشمن روی گسل‌های اجتماعی سرمایه گذاری کرده است
معاون وزیر کشور و رییس سازمان امور اجتماعی گفت: امروز دشمن روی گسل‌های اجتماعی سرمایه گذاری کرده و باید همه هوشیار باشیم و با برنامه‌ریزی اجازه پیشبرد اهداف آنها را ندهیم.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۹
آن روز که به مذاکره تن دادیم دلار ۳ هزار تومان بود / برخی مسئولان هنوز «دشمنی» دشمن را باور ندارند
ماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: آن روزی که به مذاکره با دشمن تن دادیم ارزش دلار سه هزار تومان بود، اما امروز به ۱۰ هزار تومان رسیده است، با وجود این شرایط هنوز هم برخی مسئولان دشمن را «دشمن» نمی بینند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸
امروز روز اتحاد است نه تفرقه/ مسلمانان باید در مقابل دشمن اصلی خود متحد شوند
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در نامه‌ای به نخست وزیر عراق نوشت: جناب آقای حیدر العبادی، امروز روز اتحاد است نه روز تفرقه! امروز یکایک مسلمانان از مرد و زن باید در مقابل دشمن اصلی و دیرینه خود متحد باشند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
سربازان گمنام امام زمان (عج) در رسیدگی سریع و عادلانه به مفاسد اقتصادی نقش خود را ارتقاء می‌دهند
در بیانیه وزارت اطلاعات تأکید شد: سربازان گمنام امام زمان (عج) با تمام توان تلاش خواهند نمود تا در روند رسیدگی سریع، عادلانه و متقن به مفاسد اقتصادی نقش ویژه خود را ارتقاء بخشند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
"شهاب"، طرحی برای شناسایی استعدادهای ویژه دانش‌آموزی
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان گفت: رویکرد طرح شهاب، شناسایی استعدادها به صورت تلفیقی است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵
مسئولان میلی برای اجرای سند تحول آموزش‌وپروش ندارند/ عدم مقابله با سیاست‌های غرب
معاون بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی گفت: وزیر آموزش و پرورش باید گزارشی مفصل و مستند درباره روند اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به استماع عموم مردم برساند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵
حیدرالعبادی بزرگ‌ترین اشتباه تاریخی خود را انجام داد/ روابط ایران و عراق برآیند اراده دو ملت است
دکتر هانی زاده با بیان اینکه پذیرش تحریم‌ها علیه ایران، بزرگ‌ترین اشتباه تاریخی حیدرالعبادی بود، گفت: واکنش‌های اخیر جریان‌های سیاسی عراق نشان می‌دهد که ملت عراق، در کنار دولت و ملت ایران قرار دارد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
ارتش از آزادگان ارمنی تجلیل می‌کند
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور، ارتش جمهوری اسلامی ایران طی مراسمی از هم وطنان آزاده ارامنه تجلیل خواهد کرد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
نتیجه مذاکره با آمریکا تکرار شدن برجام است
حسنخانی با بیان اینکه مذاکره با آمریکا حلال مشکلات نیست بلکه تکیه بر توان داخلی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی ضامن عبور از بحران اقتصادی است، گفت: مذاکره با آمریکا تکرار اشتباهی دیگر مانند برجام است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
مظفرالدین شاه برای مقابله با گرانی چه کرد؟
با افزایش قیمت خوراکی و اقلام پرمصرف در ایران در عهد مظفرالدین شاه، برای اولین بار اقدامات ویژه از سوی دولت برای مقابله با این روند تدارک دیده شد.