انتظار اینکه ایران «تحریم و برجام» را با هم بپذیرد اشتباه است
عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: نباید اتحادیه اروپا و باقی کشورهای برجام انتظار داشته باشند که ترامپ یک طرفه بیاید و برجام را لغو کند و ایران در عین اینکه در تحریم است، برجام را هم بپذیرد.
رابطه ایران و سوریه راهبردی است
رئیس جمهور سوریه در گفتگو با العالم در مورد جبهه جنوب سوریه، نقش رژیم صهیونیستی، رابطه سوریه با ایران و حضور ایران در سوریه، مقاومت لبنان و نیز موضوع فلسطین و قدس سخن گفت.
راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۰
تأسیس بازار بزرگ علمی و فناوری در سرزمین های اسلامی ضروری است
مدیر حوزه های علمیه، ضمن تأکید بر تأسیس بازار بزرگ علمی، فناوری و اقتصادی در سرزمین های اسلامی، گفت: نسل جوان امروزی برای رهایی از انحراف، نیازمند اندیشه عمیق فلسفی مرتبط با اسلام است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۳
هدف اصلی انقلاب اسلامی ایران وحدت مسلمین است/ انقلاب ایران صدای اسلام و بشریت است
حجت الاسلام والمسلمین ساجد علی نقوی ضمن عرض تبریک به مناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: هدف اصلی انقلاب اسلامی ایران همبستگی و وحدت مسلمین در جهان بوده است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۶
رژیم آل‌خلیفه عادی سازی روابط با اسرائیل را زمینه هم‌پیمانی با آمریکا می‌داند
حجت الاسلام سید مرتضی سندی عضو ارشد جریان الوفاء الاسلامی بحرین گفت: آل خلیفه با فرستادن هیئتی از طرف آل خلیفه به اسرائیل بعد از اعلام ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس خود را در ورطه محور سازشکاران با رژیم صهیونیستی انداخته است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷
سوریه ثابت کرد همچنان فلسطین را اولویت خود می‌داند/ مسئولیت شرعی مقاومت این است که بر قدرت خود بیفزاید
با سرنگونی هواپیمای اسرائیلی برای دشمنان سوریه ثابت شد که سوریه مسئولانی شجاع دارد که دوست دارند همواره در جبهه دشمنی با اسرائیل و حمایت از فلسطین حضور داشته باشند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵
دادگاه بحرین حکم نهایی پرونده روحانی انقلابی را به تاخیر انداخت
دادگاه بحرین صدور حکم نهایی در مورد پرونده شیخ حسن عیسی المرزوق را تا تاریخ ۲۷ مارس آینده به تاخیر انداخت.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶
واکاوی دلایل گرایش جوانان به تکفیری‌ها | اسلام‌گرایان معتدل در اولویت‌بندی دچار اشتباه‌اند
دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت تصریح کرد که جریان‌های معتدل در اولویت بندی دچار اشتباهاتی شدند وبین امر واجب و واجب‌تر گزینه اول را انتخاب کردند و گاها به مسائلی پرداختند که از اهمیت کمتری برخوردار است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴
مردم بحرین در تمامی اعتراضات مسالمت‌آمیز حضور فعال داشته باشند
علمای بحرین به مناسبت ۱۴ فوریه با صدور بیانیه ای بر ادامه مسیر انقلاب مردمی تاکید کردند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۳
دشمنان در صدد شکستن هیبت مرجعیت هستند/ مدعیان نیابت امام زمان(ع) می خواهند مردم را از مرجعیت دور سازند
حجت الاسلام و المسلمین کشمیری گفت: دشمنان اسلام به این نتیجه رسیده اند که مرجعیت خطری بزرگ برای منافع و اهداف آنها است و از این رو برای از بین بردن این قدرت بزرگ و شکستن هیبت آن توطئه و برنامه ریزی می کنند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸
تظاهرات سراسری در بحرین به مناسبت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه/مردم خواهان برکناری آل خلیفه هستند
آمادگی ها برای برپایی سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین در حال انجام است و احزاب انقلابی معارض از آمادگی یکپارچه خود برای پی گیری خواسته های قانونی در مناطق مختلف بحرین خبر داد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۸
حوزه علمیه قم پشتیبان مردم بحرین است/ دوگانگی سیاست استکبار جهانی در عرصه حقوق بشر/ اجرای قانون هیتلری در بحرین/آل خلیفه متوهم است
با حمایت همه جانبه آمریکا، انگلیس و کشورهای منطقه به خصوص سعودی و امارات از آل خلیفه، بازهم مردم بحرین در میدان و صحنه هستند و با اراده قوی تر از قبل نهضت را ادامه می دهند
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
بازتاب گسترده راهپیمایی ۲۲ بهمن در رسانه‎های خارجی
رسانه‎های مختلف جهان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را پوشش رسانه‎ای گسترده دادند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
ارتش عراق احتیاجی به آمریکا ندارد/سرنگونی جنگنده رژیم صهیونیستی معادلات منطقه را تغییر داد
دبیرکل عصائب اهل الحق عراق بیان داشت: ارتش عراق از نظر قدرت و شجاعت در منطقه اول هستند بنابراین احتیاجی به نظامیان آمریکایی ندارد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
حمله اسرائیل به سوریه، روسیه را به اتخاذ رویکرد حمایت از ایران مجبور می‌کند
روزنامه هاآرتص نوشت: حمله اسرائیل به سوریه، علاوه بر متهم کردن آن به دخالت در بحران این کشور، روسیه را مجبور می‌کند آشکارا موضعی در حمایت از ایران اتخاذ کند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۴
برگزاری دادگاه مردمی برای میانمار در تهران/ قرائت ۲ کیفر خواست و حضور ۷ قاضی بین‌المللی و ارسال رای به نهادهای حقوقی
دادستان دادگاه بین‌المللی مردمی کیفر برای میانمار گفت: این دادگاه با حضور ۷ قاضی بین‌المللی در تهران برای رسیدگی به جنایت‌های صورت گرفته علیه مردم روهینگیا برگزار و رای صادره شده به نهادهای حقوقی ارسال خواهد شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۲
جمهوری اسلامی بر ارزش‌های دینی، اراده ملت و شجاعت علما متکی است
آیت الله عبد الامیر قبلان گفت: سالگرد انقلاب ایران یاد آور دستاورد ها و دیدگاه های امام خمینی در مسیر جهادی ایشان است که توانست ملت ایران را به قیام برای سرنگونی رژیم طاغوت که ساخته استعمار بود، بر انگیزد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
قاعده تجاوز بدون پاسخ برای اسرائیل تمام شد
شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: سرنگونی هواپیمای اسرائیلی به معنی پایان قاعده تجاوز بدون پاسخ است و اسرائیل از این به بعد نمی تواند از این قاعده در درگیری استفاده کند و به اهداف خود دست یابد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷
انقلاب ایران مردم کشمیر را بیدار کرد/ ترجمه کتب شهدای انقلاب و اندیشه‌های رهبری در کشمیر
ارشد کشمیری گفت: در حال حاضر کتاب شهدای ایران مخصوصا شهدای دفاع مقدس در کشمیر ترجمه می شود و مردم با اشتیاق این کتاب ها را می خوانند و این شهدا را برای خودشان الگو قرار می‌دهند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷
انواع فساد از بین برده شود/ سیاست‌مداران به آینده عراق توجه کنند
حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف از سید عمار حکیم استقبال کردند و بر لزوم اهمیت سیاستمداران به مرحله آینده و توجه به ملت عراق پس از گذشت سال ها سختی، قحطی و محرومیت تاکید کردند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹
آزادی کابل از یوغ کفار مرهون الگوی انقلاب اسلامی ایران است/ کابل را هم مثل خرمشهر خدا آزاد کرد
ظهوری کارشناس افغانستانی گفت: ارتباط معنوی و الهی که انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام امت برای حرکت به سوی الله داشت این موضوع برای ملت افغانستان الگویی ارزشمند بود. امیدواریم باز هم این الگو به صورت صحیحی در افغانستان مورد استفاده قرار گیرد...