بیانیه جدید عربستان درباره سفارت این کشور در تهران
وزارت خارجه عربستان سعودی بیانیه جدیدی را در خصوص رویدادهای مرتبط با سفارت و کنسولگری این کشور در ایران منتشر کرده است.
هشدار شدیداللحن حزب‌الله به اسرائیل در نبرد «عرسال»
یک گزارش منتشر شده توسط صهیونیست‌ها حاکی است، سکوت اسرائیل در نبرد حزب‌الله با تروریست‌ها در عرسال نتیجه هشدار شدید‌اللحنی است که حزب‌الله از طریق وزیر خارجه آلمان برای نتانیاهو فرستاد.
۲۰ بار حمله هوایی عربستان به غرب یمن
نیروی هوایی عربستان روز گذشته ۲۰ بار به دو منطقه «حرض و میدی» استان حجه واقع در غرب یمن حمله کرد.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۰
نهیب رهبری سبب تغییر موضع سعودی ها در فاجعه منا شد
حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی عسکر گفت: سخنرانی مهم رهبر معظم انقلاب در نوشهر و تهدید جدی آل سعود از سوی معظم له سبب شد آنها به خود بیایند و پس از آن با تغییر رویکرد خود، به ما اجازه بازگرداندن جنازه‌ها را بدهند.
۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸
تاکید بر ضرورت پایان جنگ در یمن و حل بحران در سوریه در بیانیه اختتامیه همایش بیداری اسلامی در بغداد
بیانیه اختتامیه همایش بیداری اسلامی بر ضرورت پایان جنگ در یمن و حل بحران در سوریه و نقش عراق در مبارزه با تروریسم تاکید کرد.
۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸
حمله به یک مسجد در آلمان
پلیس آلمان از هدف قرار گرفتن یک مسجد با بمب آتش زا در یکی از شهرهای ایالت شمال راین این کشور خبر داد.
۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸
بازگشت به لبنان در صورت پیروزی در سوریه/ نبرد «حلب» همانند نبرد موصل سرنوشت‏‌ساز است
دبیرکل حزب‌الله لبنان با تاکید بر حساسیت نبرد «حلب» اعلام کرد که جنگ حلب یک جنگ سرنوشت‎ساز برای کل منطقه است، همچنانکه عملیات موصل بسیار مهم است.
۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰
موکب جمکران در پیاده روی اربعین به خبرنگاران تسهیلات ویژه ارائه می کند
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل مسجد مقدس جمکران از ارائه خدمات ویژه موکب مسجد جمکران به خبرنگاران و اهالی رسانه در پیاده روی اربعین امسال خبر داد.
۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳
پیش بینی می کنم شهر موصل قبل از مراسم اربعین آزاد شود
سفیر عراق در ایران با تحلیل عملیات آزاد سازی موصل گفت: پیش بینی می کنم قبل از مراسم اربعین شهر موصل آزاد شود چرا که نیروهای ما به طور روزانه بر اساس طرح عملیات پیشروی خواهند کرد.
۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳
هیچگاه از سوریه شانه خالی نخواهیم کرد
معاون دبیرکل حزب الله لبنان با تأکید بر پایداری مقاومت در سوریه گفت: دشمنان از دستاوردهای حزب الله و همپیمانان به ستوه آمده و فریاد و ناله برمی آورند.
۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
جریان مقاومت در منطقه الگوگیری معنوی ملت‌ها از انقلاب اسلامی است/ مشکلات کشور با استفاده از تجارب دفاع مقدس قابل‌ حل است
فرمانده سپاه پاسداران گفت: جریان مقاومت و ایستادگی مردم کشورهای فلسطین، عراق، سوریه، یمن، بحرین و غیره در برابر ظالمان و دنیای استکبار درواقع الگوگیری معنوی ملتهای منطقه از انقلاب اسلامی است.
۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۷
ایرانِ مهدی‌باور برای غرب بسیار خطرناک تر از داعش است!
مخاطره آمیزترین تهدید آینده برای خاورمیانه و جهان غرب، ایران هسته ای است که چهار مؤلفه شیعه بودن، اعتقاد به امام زمان(عج)، قدرت نظامی و جمعیت ۸۰ میلیونی را در خود جمع کرده است.
۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۷
نتیجه دادن نشست های دیپلماتیک درباره سوریه انتظاری غیر واقع بینانه است
آیت الله رجبی با بیان این که انتظار به نتیجه رسیدن نشست های دشمن درباره بحران سوریه انتظاری غیر واقع بینانه است، گفت: راه پیروزی بر استکبار و تروریسم همان راه مقاومت است که بارها تجربه شده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹
برنامه های موکب مسجد جمکران در مسیر پیاده روی اربعین
مدیر روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران از برپایی موکب مسجد مقدس جمکران در مسیر پیاده روی اربعین در راستای اهداف و سیاست‌های کلان این مسجد خبر داد.
۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴
آل‎سعود حرمت ماه محرم را هم نگاه نداشتند/ سازمان ملل در برابر به خاک و خون کشیده شدن مظلومان بی‎تفاوت است
امام جمعه اصفهان گفت: آل‎سعود و آل‎خلیفه مسلمانان را می‎کشند، ماه محرم ماه حرامی است، یعنی مسلمان نمی‎تواند با کافر بجنگد و او را بکشد، اما این آل‎سعود و آل‎خلیفه حاضر نیستند جنگ را متوقف کنند.
۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۴
جنایت صنعا محصول توطئه مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود است
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای، جنایت صنعا را محصول توطئه مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود دانست و امت اسلامی را به محکومیت جنایت صهیونیستی آل سعود دعوت کرد.
۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
نامه دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان به آیت الله العظمی مکارم شیرازی
دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان در نامه ای از حمایت های حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی تقدیر و تشکر کرد.
۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲
تشکر پاپ فرانسیس از آیت الله العظمی مکارم شیرازی
پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان از نامه آیت الله العظمی مکارم شیرازی تشکر و تصریح کرد: «رهبران دینی امروز باید بیش از گذشته برای حفظ کرامت همه انسان ها و حقوق اساسی آنها با هم فریاد سر دهند».
۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۲
تعرض به نمادهای عاشورا نشان دهنده حاکمیت جنون بر کشور است
علمای شیعه بحرین، تعرض نیروهای امنیتی آل خلیفه به نمادهای عزاداری حسینی را محکوم کرده و بر لزوم پاسخ محکم به این گستاخی تأکید کردند.
۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۲
مبارزه با جاهلیت مدرن فریاد عاشورایی می طلبد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: استکبار جهانی نمی خواهد پیام حق خواهی و پیام انقلاب را بشنود از این رو مسلمانان باید با ندای عاشورایی با جاهلیت اتو کشیده مدرن مبارزه کنند.
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۸
کنفرانس اخیر اهل سنت جهان، وهابیت را از دایره اهل سنت و جماعت خارج دانست
امام جمعه اردبیل با اشاره به کنفرانس اخیر علمای اهل سنت جهان که تنها راه وحدت امت اسلامی را در اخراج وهابیت از دایره اهل سنت و جماعت دانسته بود، گفت: در طول تاریخ برای وهابیت هیچ ضربه ای شدیدتر و مهلک تر از این کنفرانس نبوده و این کنفرانس نقطه شروع یک حرکت مبارک و بیداری بزرگ عالم اسلام در برابر وهابیت ...
۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
بسیج مردمی، عراق را از دست داعش نجات داد/ فتوای مرجعیت نبود کل عراق به اشغال تروریست ها در می آمد
رییس مجلس خبرگان نقش ممتاز مرجعيت آيت‌الله سيستاني در عراق و صدور فتواي ايشان در لزوم تشكيل بسيج مردمي در مقابله با داعش را بي‌بديل توصيف كرد و گفت: اگر دعوت ايشان به دفاع از عراق نبود و حركت قومي، مردمي و بسيجي مردم عراق اتفاق نمي‌افتاد، داعشي‌ها به بغداد رسيده بودند و كل اين كشور به اشغال آنها در ...
۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۷
وهابیت چشم دیدن اتحاد شیعه و سنی را ندارد/ واکنش به موضع گیری دیرهنگام الازهر به جنایت وهابی‎ها
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به نشست علمای اهل تسنن در چچن از واکنش دیرهنگام آنان به جنایت‎ وهابی‎ها در کشورهای منطقه انتقاد کرد.