انتظار اینکه ایران «تحریم و برجام» را با هم بپذیرد اشتباه است
عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: نباید اتحادیه اروپا و باقی کشورهای برجام انتظار داشته باشند که ترامپ یک طرفه بیاید و برجام را لغو کند و ایران در عین اینکه در تحریم است، برجام را هم بپذیرد.
رابطه ایران و سوریه راهبردی است
رئیس جمهور سوریه در گفتگو با العالم در مورد جبهه جنوب سوریه، نقش رژیم صهیونیستی، رابطه سوریه با ایران و حضور ایران در سوریه، مقاومت لبنان و نیز موضوع فلسطین و قدس سخن گفت.
راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
از فقه انحرافی رنج می بریم/ داعش و القاعده مقید به نصّ نیستند
شیخ مجدی عاشور مشاور مفتی مصر در کنفرانس "مقابله با فتاوای تروریستی در نمایشگاه کتاب" گفت: صاحبان تفکر افراطی تروریستی بین مسلمانان، مسیحیان و هر دیانت دیگر فرقی قائل نیستند، بلکه با اصل "تو با ما هستی یا نیستی" رفتار می کنند و این نتیجه اختلالی است که در زندگی این گروهک ها وجود دارد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
انقلاب اسلامی حامی منطقه در مقابله با پروژه آمریکایی صهیونیستی است
خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های جمعه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را محور سخنان خود قرار دادند و تاکید کردند: این پیروزی، ملّت ایران را در تغیین سرنوشت خود مشارکت داد و این کشور را زیر سلطه استکبار رها ساخت.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۳
دست رد وزیر دفاع آمریکا به سینه ترامپ درباره ایران
روزنامه آمریکایی در گزارشی به نقل از برخی مقام‌های این کشور گزارش داد که رئیس پنتاگون در ماه می به درخواست رئیس‌جمهور برای ارائه طرح‌هایی درباره گزینه‌های نظامی علیه ایران جواب رد داد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
۲۱ میلیون یمنی به کمک‌های انسانی نیاز دارند / وضعیت اضطراری است
سازمان بین المللی پزشکان بی مرز اعلام کرد: خطر زندگی بیمارانی که به نارسایی کلیه دچار هستند را تهدید می کند.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۸
با رهبران فکری تروریست‌ها و افراطی‌ها برخورد قانونی شود
دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان در واکنش به ادامه حملات تروریستی علیه شیعیان در منطقه دیره اسماعیل خان پاکستان گفت: تا زمانی که با رهبران فکری تروریست ها و افراطی ها برخورد قانونی نشود اقدامات علیه تروریسم نتیجه مطلوب را نخواهد داشت.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۱
بیانیه ریاست‌جمهوری لبنان درباره لزوم مقابله با تهدیدات اسرائیلی
ریاست‌جمهوری لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد تهدیدات اسرائیل مبنی بر ساخت دیوار حائل در کانون صحبت‌ها در جلسه سه‌جانبه مقامات این کشور بوده است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۹
اردوغان:آمریکایی‌ها هرچه زودتر منبج را ترک کنند/ واشنگتن برای ایران، ترکیه و روسیه نقشه‌هایی دارد
رئیس‌ جمهوری ترکیه با بیان اینکه منبج مرحله بعدی شاخه زیتون خواهد بود، به نیروهای آمریکایی حاضر در این شهر هشدار داد هرچه زودتر منطقه را ترک کنند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵
روحانی نیجریه ای حامی شیخ زکزاکی به شهادت رسید
روحانی نیجریه ای که در تظاهرات ماه گذشته در حمایت از شیخ زکزاکی مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، بر اثر جراحات به شهادت رسید.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳
بیشتر سؤال های شرعی مردم مصر درباره ازدواج، طلاق و ارث است/ در یک سال اخیر پدیده الحاد میان دختران جوان افزایش یافته است
دکتر عبدالهادی زارع گفت: تمام مسائل دادگاه ها در مورد ازدواج و طلاق و ارث به کمیته فتوا ارجاع داده می شود، زیرا طبق قانون اساسی مصر، الازهر مسئول امور اسلامی است.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴
سکوت در برابر سلب تابعیت رهبرشیعیان بحرین جایز نیست/ حوزه علمیه قم سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم را محکوم می کند
حوزه علمیه حکم منافقانه سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم را که اساسا بر خلاف احکام الهی و آیات قرآن کریم است محکوم کرده و از علما و امت اسلامی و نهادهای دینی می خواهد این گونه بدعت ها را محکوم کنند، زیرا سکوت در برابر آن جایز نیست.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
مسلمانان جاکارتا به سوء مدیریت "حج" توسط آل سعود اعتراض کردند
هیئت بین المللی نظارت بر مدیریت عربستان بر حرمین شریفین روز گذشته تظاهراتی اعتراض آمیز با مشارکت مؤسسات محلی و جهانی و اتحادیه های دانشجویی دانشگاه های جاکارتا و مؤسسه علمای مسلمان اندونزی برگزار کرد و اعتراض شدید خود را به سوء مدیریت آل سعود بر مناسک حج و اداره حرمین شریفین اعلام کرد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲
شیعیان دست بسته نیستند/ اگر ظلم آل خلیفه از حد بگذرد سیلی خواهد خورد
آیت الله سید محمدعلی شیرازی گفت: شیعیان جهان دست بسته و بی قدرت نیستند، بلکه در این میان مصلحت هایی وجود دارد که مانع اقدام عمومی آنها می شود، اما اگر ظلم و ستم از حد فراتر برود در این صورت شیعیان به صورت متحد و یکپارچه به دشمن چنان ضربه ای وارد می کنند که تمام قدرتش از بین برود.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱
هرگونه تعرض به نفت لبنان موجب ویرانی تمام سکوهای نفتی صهیونیست ها خواهد شد
تجمع علمای مسلمان لبنان اعلام کرد: صهیونیست ها هرگز مالک بلوک های نفتی در آبهای فلسطین نیستند تا بخواهند نفت آبهای منطقه ای ما را مطالبه کنند و هرگونه تعرض به این سرمایه موجب ویران شدن تمام سکوهای نفتی رژیم صهیونیستی خواهد شد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۸
هرجا بتوانیم علیه ایران اقدام می‌کنیم/کره شمالی به زودی می‌تواند آمریکا را هدف قرار دهد
رئیس سازمان سیا در گفت‌‌وگو با شبکه خبری «بی. بی. سی» با تکرار اتهامات همیشگی علیه ایران، گفت آمریکا هر کجا بتواند به ایران فشار می‌آورد.
۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۶
فتوای مرجعیت دینی، پیروزی بر داعش را محقق ساخت/ رسانه های دروغگو، چهره مذهب شیعه را مخدوش می‌کنند
آستان مقدس حسینی از هیئتی بزرگ از وزارت اوقاف مصر و تعدادی از فقهای الازهر که برای عرض تبریک پیروزی بر داعش و مطلع شدن از اوضاع دینی و سیاسی به عراق آمده بودند، استقبال کرد.
۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳
ایران در مسئله موشکی با هیچ کشوری مذاکره نمی‌کند/ مخالفت جدی ایران در استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مخالفت‌های مکرر اتحادیه اروپا با سیاست‌های ضد برجامی ترامپ نشانه‌های خوبی از اعمال سیاست، اقدام در چارچوب منافع خود و جدای از آمریکا است.
۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸
۱۳ شهروند شیعه عربستان در آستانه اعدام قرار دارند
سازمان اروپایی حقوق بشر در عربستان در مورد خطر جدی اعدام ۱۳ بازداشت شده عربستانی اظهار نگرانی کرد و افزود: این حکم بر اساس اعتراف هایی صادر شده که این اعترافات زیر شکنجه و به زور از متهمان گرفته شده است.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۳
آمریکا دچار خطای محاسباتی است؛ از برجام خارج شود متوجه کار بسیار اشتباهش می‌شود
رئیس‌‌جمهور با اشاره به جایگاه لهستان در اتحادیه اروپا، اظهارداشت: پایبندی به توافق برجام می‌تواند، پایه بسیار مستحکمی برای برقراری همکاری‌های گسترده‌تری بین ایران و اتحادیه اروپا و تأمین صلح و امنیت در منطقه و جهان باشد.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵
ایران بار مسئله فلسطین را به دوش می‌کشد/ فلسطین به همایش‌های بدون نتیجه عملی نیازی ندارد
خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه این هفته بر ضرورت حمایت عملی از قدس و فلسطین تاکید کردند و خواستار توقف تجاوز عربستان به یمن شدند.