اولین جشنواره ملی مهدوی صراط درچهار استان آغاز شد
در نشست امروز صبح حجت السلام والمسلمین محمد حسن فروزان نژاد ریئس ستاد واقامه نماز استان هرمزگان باخبرنگاران از اولین جشنواره ملی مهدوی صراط خبر داد وگفت: با توجه به دیده شدن نشانه های ظهور امام زمان(عج) باید ذهن مردم ...
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی ...
اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آن نگاه کنید
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به جنایات آمریکا فرمودند: اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آمریکا و رئیس‌جمهور آمریکا نگاه کنید.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
دانشجویان‌ باید پرچم‌دار مقابله با جنگ نرم باشند/ دانشجو نیازمند جهاد علمی و دینی است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه دانشجویان باید پرچم‌دار مقابله با جنگ نرم باشند، گفت: جهاد علمی و دینی از الزامات موفقیت دانشجویان در جنگ نرم است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶
آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود/سازش بی معناست
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سازش با آمریکا با توجه به روابط میان ایران و آمریکا در شرایط امروز هیچ توجیهی ندارد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
حضرات موضوع سازش با آمریکا را به خواب ببینند/ ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان یگانه راهکار
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امکان مذاکره و سازش با آمریکا در شرایط فعلی وجود ندارد و نخواهد داشت.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۴
سازش با آمریکا در شرایط فعلی هیچ توجیهی ندارد
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سازش و برقراری مذاکره با ایران به هیچ وجه قابل توجیح نیست.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳
جریانی که جمهوریت مردم را زیر سوال برده نباید انتظار تربیون داشته باشد
رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه باید به دیدگاه‌های مختلف مجال طرح و نقد بدهیم، گفت: جریانی که با دین مردم اعلام ناسازگاری کرده و جمهوریت مردم را زیر سوال برده است نباید انتظار تربیون و نمایندگی داشته باشد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲
لحظه‌ای از آرمان‌خواهی، عدالت‌جویی و مبارزه با استکبار دست نمی‌‌کشیم
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن گرامیداشت 16 آذر و تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری اعلام کرد: حتی لحظه‌ای از آرمان خواهی، عدالت جویی، تلاش برای رفاه مردم و مبارزه با فساد و استکبار دست نخواهیم کشید.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
حل مشکلات اقتصادی با مذاکره، گرای اشتباه دادن به جامعه است/پشت پرده پیشنهاد مذاکره آمریکایی‌ها
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی با مذاکره، گرای اشتباه دادن به جامعه است،‌گفت: با توجه به بدعهدی‌های مکرر آمریکا و رفتارهایی که با جمهوری اسلامی دارد و تحریم‌هایی که علیه ایران وضع کرده، مذاکره معنایی ندارد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
برخی مسئولان با تفکّر «ما نمی توانیم» در جبهه دشمن بازی می کنند
کارشناس سیاسی با تاکید بر این که تشکیل دولت اسلامی در نظام جمهوری اسلامی با روی کار آمدن مسئولین دلسوز و در سایه بصیرت مردم شکل می گیرد، گفت: افرادي در پست هاي اصلی نظام، با تفکّر «ما نمی توانیم» در جبهه دشمن بازی می کنند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱
جنبش دانشجویى؛ پرچمدار گفتمان انقلابى گرى
در طول چهار دهه گذشته جنبش دانشجویى پرچمدار گفتمان انقلابی گرى بوده و مبتنى بر رهنمودهاى رهبر معظم انقلاب اسلامى، رسالت‌ها و مأموریت‌هاىی را بر دوش خود احساس مى‌كند که باید براى تحقق آنها تلاش نماید.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱
پیشرفت های هسته ای به مردم اطلاع رسانی شود
نماینده ولی فقیه درکاشان با تاکید بر اینکه مسئولان سازمان انرژی اتمی باید عموم مردم را از پیشرفت هایهسته ای کشور مطلع و آگاه نمایند، گفت: جوانان برومند وقتی از دستاوردهای هسته ای دانشمندان مطلع شوند، قطعا متوجه خواهند شد که چرا دشمن از این پیشرفت ها عصبانی است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۸
حریت نمایندگان با مسأله شفافیت منافاتی ندارد| زیر سؤال بردن شفافیت به بهانه های مختلف فرار رو به جلو است
نماینده مجلس با بیان این که حریت نمایندگان با مسأله شفافیت منافاتی ندارد، گفت: کسانی که در راستای منافع نظام و ملت عمل کنند آزاد هستند و دیگر هراسی از شفافیت ندارند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸
امام جمعه تبریز: چرا برای حل مشکلات معیشتی مردم کاری انجام نمی شود
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار رسیدگی به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵
جریان اصیل دانشجویی اجازه استحاله کردن 16 آذر را نمی‌دهد
عضو کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: در سالیان اخیر عده ای عامدانه و در راستای اغراض سیاسی تلاش کرده اند ماهیت 16 آذر را استحاله کنند، اما جریان اصیل دانشجویی اجازه این کار را نخواهد داد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
آستان قدس داوطلبانه قانون منع بکارگیری بازنشتگان را اجرا کرد/اقدامات آستان برای خدمت به محرومان
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به دیدار نمایندگان اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی با حجت‌الاسلام رئیسی گفت: تولیت آستان قدس در این دیدار مطالبی درباره اقداماتی که برای خدمت به مردم و محرومان شده مطرح کرد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲
زندگی مسئولان باید با توجه به شرایط جامعه حرکت کند
عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه زندگی مسئولین قبل و بعد از مسئولیت باید شفاف باشد، گفت: وقتی امروز جامعه در فقر به سر می‌برد زندگی مسئولین هم باید همانند جامعه حرکت کند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۴
پیام ۱۶ آذر، استقلال و ایستادن در برابر استبداد است
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: پیام ۱۶ آذر استقلال اقتصادی، فکری و‌ سیاسی و ایستادن در برابر استبداد است و هر فکری که وابستگی ایجاد کند خلاف پیام این روز است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۳
مسؤولان و مردم دربرابر نفوذ دشمن هوشیار باشند
امام جمعه همدان گفت: دشمن از راهی نفوذ می کند که ما در آن دارای ضعف باشیم بنابراین بررسی نقاط ضعف و رفع آن باید به طور جدی انجام شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۲
استکبار ستیزی شاخصه اصلی جنبش دانشجویی است
نماینده ولی فقیه در لرستان جنبش دانشجویی را موتور محرکه برای تحقق تمدن نوین اسلامی عنوان کرد و گفت: استکبار ستیزی شاخصه اصلی جنبش دانشجویی است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱
کاهش قیمت ارز تأثیری بر گرانی کالاها نداشته است
امام جمعه اردبیل با تأکید بر نظارت دقیق دولت بر بازار و ضرورت کاهش قیمت‌ کالاهای مورد نیاز مردم با وجود کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر گفت: جالب است که قیمت دلار و سکه پایین می‌آید، اما تغییری در قیمت کالاها حاصل نمی‌شود.