فضای مجازی، عملیات روانی و شایعه، ابزار دشمن است
دریادار سیاری گفت: باید ثبات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم تا پیشرفت حاصل شود، اما دشمن به دنبال این است که این ثبات را در ابعاد مختلف به هم بزند. ابزارش نیز فضای مجازی و عملیات روانی، شایعه و اختلاف‌افکنی ...
رفع یک ابهام!
تکذیب جمله‌ تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار ۲۲ مرداد ۹۷ و انتشار اصل آن
دادگاه مفسدان و اخلالگران اقتصادی علنی برگزار شود
رییس خبرگان با تأکید بر برگزاری علنی مفسدان و اخلالگران اقتصادی گفت: برگزاری دادگاه‌های علنی این افراد بر اعتماد عمومی جامعه اثر مثبت می‌گذارد و مردم را به انقلاب و نظام دلگرم می‌كند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
اجرای اقتصاد مقاومتی و افزایش توان داخلی مناسب ترین راه برای رفع مشکلات مردم است
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران گفت: اجرای اقتصاد مقاومتی و افزایش توان داخلی کشور که تا امروز تقریبا نادیده گرفته شده مناسب ترین راه برای رفع مشکلات مردم است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
روایت صحیح از ملاقات اعضای نهضت آزادی با امام خمینی
روايت ديدار بازرگان با امام و حواشی مربوط به آن، در کتاب خاطرات همسر مرحوم سيداحمد خمينی نيز انعکاس يافته که از اختلاف‌هاي بنيادين بين امام و اعضاي نهضت آزادي حکايت دارد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶
برخی مسئولین به جای منابع فقهی و اسلامی به غرب چشم دوخته اند
متاسفانه بعضی مسئولین به جای تکیه به منابع فقهی و اسلامی و توجه به منویات ولایت فقیه، به جامعه غربی چشم دوخته اند و منتظرند ببیند غرب چه تصمیمی برای جامعه اسلامی می گیرد تا به همان عمل کنند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۱
مدل‌هایی طراحی کنید که دولت بتواند با آن مشکلات مناطق محروم را حل کند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به فعالان اردوهای جهادی گفت: مدل‌هایی طراحی کنید که دولت با کمترین هزینه و فقط با تغییر برخی سازوکارها و بهینه کردن آن بتواند خدمات بیشتر و موثرتری در منطقه‌ای که فعالیت می‌کنید انجام دهد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۰
دشمنان درصدد نفوذ در اتاق‌های تصمیم گیری هستند
دادستان کل کشور با هشدار درباره برنامه ریزی دشمن برای نفوذ گفت: نفوذ همیشه به معنای جاسوسی نیست بلکه گاهی عوامل نفوذ ماموریت دارند بسترسازی كرده و در اتاق‌های تصمیم گیری روی تصمیم گیران اثر بگذارند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹
انتقام سخت سپاه از تروریست ها/ انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی اشنویه
تیم تروریستی که از ارتفاعات کلاشین اشنویه قصد ورود به کشور را داشت، منهدم شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
نامه رئیس قوه قضائیه به رهبر انقلاب برای اقدامات ویژه در برخورد با اخلال‌گران اقتصادی؛
رهبر انقلاب اسلامی: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام شود
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
نخبگان و اهل فرهنگ در این مقطع مسئولیت سنگینی بر عهده دارند
جلسه هیات امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی عصر امروز (شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹
ملکی با انتقاد از مقامات اقتصادی در اعلام نرخ تورم: آمار دروغ به مردم ندهید
نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس گفت: تزریق نیروهای باانگیزه،‌ بابرنامه، دلسوز و پای کار به ساختار مدیریتی قوه مجریه این پیام را به جامعه می دهد که مسئولانشان نسبت به چالش‌ها و نابسامانی‌ها، بی‌تفاوت نیستند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
مخالفت ایران با تسلیحاتی شدن فضا و استقرار هر نوع سلاحی در آن
نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین مخالفت جمهوری اسلامی با هرگونه مسابقه تسلیحاتی در فضا یا استقرار هر نوع سلاح در فضا یا تسلیحاتی شدن آن را اعلام کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
واکنش کدخدایی به ابقای جنتی در شورای نگهبان: قانون منعی در نظر نگرفته است
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سوالی درباره سهم این نهاد در ارتقای کیفیت مجلس و ریاست جمهوری گفت: شورای نگهبان دستگاه شایسته سنجی ندارد و برای تعیین میزان و ترازویی که شایستگی افراد را نشان دهد نه چنین دستگاهی و نه چنین اختیاراتی را دارد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به تایید شورای نگهبان رسید/ نباید از نظارت مجلس نگران باشیم
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به تایید شورای نگهبان رسید.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
تحریم با اقتصاد ایران چه می کند؟
اولین فاز تحریم‌های آمریکا علیه ایران از روز سه‌شنبه هفتم ماه اوت سال جاری رسما آغاز شد. آمریکا بر این باور است که این سخت‌ترین تحریم‌هایی است که تاکنون علیه ایران وضع شده است و با اجرایی شدن تحریم نفتی و بانکی در ماه نوامبر سال جاری، فشار زیادی به اقتصاد کشور وارد می‌کند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷
مردم از قوای ۳ گانه گله مندند/ سواری دشمن روی موج‌ اعتراضات اقتصادی
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم به عملکرد قوای سه گانه اعتراض دارند، گفت: توقع مردم از قوه مجریه، مقننه و قضاییه بسیار فراتر از این است، مردم انقلاب و اسلام را دوست دارند و اعتراضات نسبت به عملکرد مسؤولان است.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۸
دست ما نمک ندارد یا العبادی نمک‌نشناس است؟
حیدر عبادی اعلام کرده عراق تحریم های آمریکا را با بی میلی اجرا می‌کند. این صدا اما از کردستان عراق و پاکستان و حتی افغانستان شنیده نمی‌شود. وقت تجدید نظر در سیاست‌ها نیست؟
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۳
نقش ایران در تأمین امنیت گذرگاه های دریایی بر کسی پوشیده نیست
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه ایران با بهره مندی از مواهب الهی، از شمال و جنوب به دریا دسترسی دارد، گفت: نقش جمهوری اسلامی ایران در تأمین امنیت گذرگاه های دریایی نیز بر کسی پوشیده نیست و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران حفظ امنیت دریا را دنبال می‌کنند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۱
تیم اقتصادی دولت قوی نیست/افرادی در کابینه بمانند که معتقدبه اقتصاد مقاومتی باشند
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تیم اقتصادی دولت را در مقطع کنونی تیم قوی نمی‌بینیم و باید بازسازی و نوسازی شود، پیش تر هم در نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشتیم که این تیم تقویت و اصلاح شود.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵
سنت پاسخ‌گویی فرهنگی دولت‌ها پایه‌ریزی شود| نخبگان از دولت‌ها مطالبه گری فرهنگی کنند
بنیانیان با تأکید بر مطالبه گری فرهنگی نخبگان از مسؤولان، از مجلس خبرگان خواست که سنت پاسخ‌گویی فرهنگی دولت‌ها را پایه‌ریزی کند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
رییس جمهور با حرکت انقلابی و تحول جدی برای حل مشکلات مردم اقدام کند| دستگاه قضا با در نظر گرفتن جنگ اقتصادی مفسدان را به اشد مجازات برساند
امام جمعه قم تصریح کرد: رییس جمهور و مسؤولان باید به جای گره زدن مسائل داخل و خارج به معضلات اقتصادی، با یک حرکت انقلابی و تحول جدی در مدیریت اقتصاد حرکت به سمت حل مشکلات مردم را شتاب ببخشند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷
بروجردی: اگر بخواهیم با آمریکا مذاکره کنیم حتما از موضع قدرت انجام خواهیم داد
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمینه‌ای برای مذاکره ایران و آمریکا وجود ندارد، گفت: جمهوری اسلامی بزرگ‌تر از آن است که تحریم‌ها تاثیری بر تغییر سیاست‌های آن داشته باشد.