رژیم آل خلیفه مسئول وخامت سلامت آیت الله عیسی قاسم است
علمای بحرین با صدور بیانیه ای مسئولیت وخامت اوضاع سلامت آیت الله عیسی قاسم را متوجه رژیم آل خلیفه دانستند و از مردم بحرین خواستند برای شفای آیت الله قاسم دعا کنند و صدقه بدهند.
آمریکا: چین و روسیه ملزم به تبعیت از تحریم‌های نفتی ایران هستند
وزیر خزانه‌داری آمریکا تصریح کرد دولت این کشور قصد دارد تحریم‌های نفتی علیه ایران را برای تمامی کشورها از جمله چین و روسیه اجرایی می‌کند.
ولایتی با رئیس جمهور روسیه دیدار کرد
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل، امروز در روسیه با رئیس‌جمهور این کشور، دیدار کرد.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۵
اهل سنت محبّ اهل بیت است | برخی به دنبال تخریب چهره شیعیان هستند
مفتی سابق مصر با اشاره به محبّت اهل سنت به اهل بیت(ع) اظهار داشت: برخی می‌خواهند که نفرت از شیعیان در میان امت اسلامی ترویج یابد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵
محافظت از وطن و خدمت به آن از اصول اسلام است/ تروریسم با اسلام و انسانیت ارتباطی ندارد
"سیریل جان نون" سفیر آلمان در بغداد به همراه هیئتی با آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف دیدار و درباره روابط دو جانبه عراق و آلمان و توسعه و ارتقای بعد اقتصادی و علمی بحث و گفتگو کردند.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
اساتید دانشگاه بیشتر به مراکز دینی سر بزنند/ مساجد تاثیرگزار تر از کلیساها هستند
سرمایکل باربر رئیس اداره دانشجویان در انگلستان ضمن متهم کردن اساتید دانشگاهی به کم کاری در جذب اقلیت های مذهبی، از آنها خواست به مساجد و مراکز فرهنگی دینی جوانان سر زده و دانشجویان را جذب کنند.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸
"قرارداد قرن" حقوق فلسطینی ها را نقض می کند/ مبارزه و مقاومت تا بیرون راندن اشغالگران ادامه دارد
نماینده حماس گفت: قرارداد قرن، حقوق ملی فلسطین به ویژه آزادی سرزمین، برپایی حکومت به پایتختی قدس و بازگشت آوارگان به روستاهایشان را نقض می کند.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷
ترامپ: اگر پوتین مسکو را هم به من ببخشد، رسانه‌ها می‌گویند کافی نیست
رئیس‌جمهور آمریکا با انتقاد از رسانه‌های آمریکایی، آن‌ها را «دشمن مردم» توصیف کرد و گفت حتی اگر پوتین مسکو را هم به آمریکا ببخشد، رسانه‌ها می‌گویند این کافی نیست و باید سن‌پترزبورگ را هم گرفت.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
خون کودکان فلسطین به هدر نخواهد رفت و اشغالگران مجازات می‌شوند
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس ضمن تهدید رژیم اشغالگر اسرائیلی گفت: خون پاک کودکانی که دیروز در شهر غزه به زمین ریخته شد، به هدر نخواهد رفت و اشغالگران از مجازات به دست مقاومت فلسطین در امان نخواهد بود.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۹
جشن میلاد بانوی کرامت در ترکیه برگزار شد
جشن میلاد بانوی کرامت با حضور شیخ صلاح‌الدین اوزگوندوز رهبر شیعیان ترکیه و جمعی دیگر از علمای این کشور در انجمن خیریه زهراانا ترکیه برگزار شد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۷
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۸
همه چیز درباره نارضایتی اخیر مردم عراق
در پی اوضاع بد معیشتی در عراق، شهرهای بصره و نجف اشرف شاهد برپایی تظاهرات اعتراض آمیز بود که این تظاهرات به شهر های مختلف کشیده شد و دولت اعلام آماده باش و منع عبور و مرور کرد.
۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰
پیام حمله امروز را بفهمید/ نیاز باشد شدیدتر حمله می‌کنیم
نتانیاهو دقائقی پس از انتشار تصاویر دو کودک سلاخی شده با بمب‌های جنگنده اسرائیلی، اهالی غزه را تهدید کرد و از آنها خواست که یا پیام این کودک‌کشی را بفهمند و یا خود را برای حمله‌ای گسترده آماده کنند.
۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
اذعان منابع خبری به زخمی شدن 4 صهیونیست در حملات راکتی مقاومت
فرود آمدن 2 موشک رزمندگان فلسطینی در شهرک صهیونیست‌نشین عسقلان به مجروح شدن 4 صهیونیست و آشکار شدن ضعف گنبد آهنین انجامید.
۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
امیرزاده فراری امارات: اختلافات به بالاترین حد رسیده است
امیرزاده فراری اماراتی که به قطر پناه برده است، پرده از اختلافات و اسرار بسیاری از درون امیرنشین‌های هفتگانه برداشت.
۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۰
عربستان سعودی هزینه حملات رژیم صهیونیستی به غزه را پرداخته است
سخنگوی رسمی انصارالله یمن ضمن محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گفت که به رغم اتکای این رژیم به رژیم‌های سعودی و اماراتی در این حملات، متجاوزان شکست خواهند خورد.
۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۷
آیت الله عیسی قاسم رمز کرامت و عزت ملت بحرین است
شیخ عیسی مؤمن امام جماعت مسجد الخیف بحرین گفت: شادی ملت بحرین از دیدار آیت الله عیسی قاسم بعد از دو سال با درد و ناراحتی آمیخته شد و این به خاطر وخامت سلامت آیت الله قاسم و ضعف جسمی بود که تنها با ویلچر می توانست حرکت کند.
۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۳
اعلام حمایت مرجعیت دینی عراق از تظاهرات مردم بصره
مرجعیت دینی عراق برای اعلام همبستگی با شرکت کنندگان در تظاهرات بصره تاکید کرد که این واضح است که با وجود تامین بودجه، در ارائه خدماتی عمومی به مردم بصره کوتاهی صورت می‌گیرد.
۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۶
حادثه تروریستی اخیر پاکستان نتیجه رفع محدودیت سران تکفیری است
حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری حمله انتحاری در جلسه انتخاباتی را به شدت محکوم کرد و گفت: اقدام تروریستی اخیر نتیجه رفع محدودیت رهبران تکفیری و فعالیت آزادانه آنها است.
۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
پیروزی جنگ ۳۳روزه، معادله آزادی و استقلال لبنان را بنیان نهاد
شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به سالگرد جنگ ۳۳ روزه لبنان، گفت: آوازه این جنگ به جهان رسید و این پیروزی یک معجزه بود که به فکر بسیاری نمی رسید و حتی تصور نمی کردند که تعداد اندکی مجاهد بتوانند در برابر صف آرایی بین المللی پیروز شوند
۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶
رژیم آل خلیفه مسئول وخامت سلامت آیت الله عیسی قاسم است
علمای بحرین با صدور بیانیه ای مسئولیت وخامت اوضاع سلامت آیت الله عیسی قاسم را متوجه رژیم آل خلیفه دانستند و از مردم بحرین خواستند برای شفای آیت الله قاسم دعا کنند و صدقه بدهند.
۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
نماینده آیت الله العظمی سیستانی از دولت عراق انتقاد کرد و مردم را به تظاهرات مسالمت آمیز دعوت کرد
حجت الاسلام و المسلمین عبد المهدی کربلایی در خطبه نماز جمعه کربلا با اشاره به تظاهرات اعتراض ‌آمیز مردم استان بصره گفت: مسئولان پیشین و کنونی آشکارا در بهبود اوضاع و ارائه خدمات به مردم کوتاهی کرده اند.
۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
غفلت از خدا به لطافت قلب آسیب می‌زند
حجت الاسلام والمسلمین رمضانی در خطبه های نماز جمعه هامبورگ گفت: غفلت، حجاب و مانعی بزرگ است برای پندگیری و موعظه و نیز باعث می شود لطافت قلب آدمی آسیب ببیند و نرمی و اثرپذیری خود را برای رسیدن به صفات آراسته از دست بدهد.