دیدار رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن با شهردار کلانشهر قم
آینده روشن - رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن با حضور در ساختمان شهرداری قم، باشهردار کلانشهر قم جناب آقای دکتر سقائی نژاد دیدار و گفتگو کردند.
ویژه‌برنامه‌های «ترویج اندیشه مهدویت» در زرند برگزار می‌شود
آینده روشن-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: سه برنامه ترویج اندیشه مهدویت در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان زرند اجرا می‌شود.
معیارهای ازدواج در فرهنگ انتظار
آینده روشن-کارشناس مرکز تخصصی مهدویت با بیان‌اینکه ازدواج بستر اتخاذ سبک زندگی منتظرانه و تربیت نسل منتظر را فراهم می‌کند، گفت: زوجین باید برای صبر در مقابل سختی‌ها یکدیگر را یاری کنند، با صبر به ویژه در مسیر دینداری ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
اوقات فراغت با محوریت آشنایی با سبک زندگی امام عصر(عج )
آینده روشن-حجت الاسلام محمدتقی سعیدی، گفت: از مهمترین برنامه های اوقات فراغت کانون تخصصی مهدویت جنوب، برگزاری کلاس اخلاق همراه با پرسش و پاسخ به منظور آشنایی با سبک زندگی و سیره امام عصر (عج ) است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
ویژه‌برنامه‌های «ترویج اندیشه مهدویت» در زرند برگزار می‌شود
آینده روشن-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: سه برنامه ترویج اندیشه مهدویت در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان زرند اجرا می‌شود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
معیارهای ازدواج در فرهنگ انتظار
آینده روشن-کارشناس مرکز تخصصی مهدویت با بیان‌اینکه ازدواج بستر اتخاذ سبک زندگی منتظرانه و تربیت نسل منتظر را فراهم می‌کند، گفت: زوجین باید برای صبر در مقابل سختی‌ها یکدیگر را یاری کنند، با صبر به ویژه در مسیر دینداری است که می‌توان زمینه‌ساز ظهور بود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
دومین جشنواره ملی مهدویّت برگزار می‎شود
آینده روشن-دومین جشنواره ملی مهدویت در بخش‎های مختلف علمی و فرهنگی و هنری برگزار می‎شود.
۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
آینده روشن-پناهیان با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی وظیفه ما است، گفت: این اقتصاد حکمتی در زمینه ظهور دارد، مهدویت صرفا کار اعتقادی نمی‌خواهد آموزش سیاست، اقتصاد و تجارت، به استقلال رساندن در امر اقتصاد از علوم لازم برای حکومت اسلامی است.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت» در بجنورد برگزار شد
آینده روشن-کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت» با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا در آمد.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸
برگزاری کارگاه آموزشی مسجد و مهدویت در خراسان شمالی
آینده روشن-با هدف غنی سازی فعالیت‌های اوقات فراغت کارگاه آموزشی "مسجد و مهدویت " در خراسان شمالی برگزار شد.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳
باید نیروها را برای پول‌دار شدن و رئیس شدن تربیت کنیم
آینده روشن-یک شاگرد آیت الله مصباح یزدی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی وظیفه ما است، گفت: این اقتصاد حکمتی در زمینه ظهور دارد، مهدویت صرفا کار اعتقادی نمی‌خواهد آموزش سیاست، اقتصاد و تجارت، به استقلال رساندن در امر اقتصاد از علوم لازم برای حکومت اسلامی است.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
مهدویت از عوامل بسیج نیرو برای تحقق اهداف است
آینده روشن-امام جمعه ابهر گفت: یکی از عناصر مهم باور مهدویت نزد شیعه، مبارزه و بسیج نیرو برای تحقق آن دوران طلایی است و می‌توان گفت مهدویت در تاریخ شیعه همواره عامل جهاد، مبارزه و حرکت محسوب می‌شود.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت » با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا در آمد.
هاشم شیرازیان، مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی در این باره گفت: این کارگاه آموزشی تخصصی با هدف غنی سازی فعالیت های اوقات فراغت و با حضور ٢۴ مربی خواهر و برادر در مسجد امام حسن عسگری (علیه السلام) بجنورد برگزار شد.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶
آشنایی با محتوای انقلاب ممکن نیست، مگر با آشنایی با فرهنگ مهدویت
آینده روشن- امام جمعه موقت اهواز گفت: تفسیر، توجیه، تبیین و آشنایی با مغز و محتوای انقلاب اسلامی ممکن نیست مگر اینکه این موضوع از طریق آشنایی با فرهنگ مهدویت صورت پذیرد.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۴
شناخت انقلاب اسلامی یک گام مفید در ترویج فرهنگ مهدویت است
آینده روشن-حجت الاسلام حاجتی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی و تقابل و تحقیر استکبار جهانی در عرصه دنیا، نگاه جهانیان را به اسلام و ادیان الهی تغییر داد، گفت:شناخت انقلاب اسلامی یک گام مفید در ترویج فرهنگ مهدویت است.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
نخبگان فرهنگی احساسات مهدویت را تبدیل به اعتقاد و باور کنند
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه تحقیقات در زمینه مهدویت باید از حوزه تحقیق صرف خارج شود، گفت: نخبگان فرهنگی باید احساسات به مهدویت را تبدیل به اعتقاد و باور کنند.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷
توسعه جهانی فرهنگ مهدویت نیازمند پدافند فرهنگی است
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه توسعه جهانی فرهنگ مهدویت نیازمند پدافند فرهنگی است، عنوان کرد: همه فعالان و نخبگان فرهنگی باید احساسات مهدویت را در بین مردم تبدیل به اعتقاد و باور کنند.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
جریان فکری مهدویت باید توسعه پیدا کند
آینده روشن-آیت الله علم الهدی گفت: لازم است یک زیربنای قوی فکری برای مسئله مهدویت در عرصه علمی بوجود بیاوریم چرا که توسعه جریان فکری مهدویت بسیار مهم است.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت » برگزار شد
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت » با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا درآمد.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲
نمایشگاه دائمی مهدویت در یزد راه اندازی می‌شود
آینده روشن-مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد از راه اندازی نمایشگاه دائمی مهدویت تا دو سال آینده در یزد خبر داد.
۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹
فرهنگ مهدویت گسترش می‌یابد
آینده روشن-مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان با هدف گسترش فرهنگ مهدویت خبر داد.
۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
۱۴ شهریور آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر آیینی استان سمنان
آینده روشن- رئیس اداره ارشاد اسلامی گرمسار، با اشاره به تعیین مهلت برای حضور در جشنواره شعر آئینی استان سمنان، گفت: شاعران می‌توانند تا چهاردهم شهریور ۹۸ آثارشان را به این جشنواره ارسال کنند.
۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
آموزه‌های مهدویت نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشت
آینده روشن- مهدویت یکی از مهم‌ترین رکن‌های شروع انقلاب اسلامی است و آموزه‎های مهدویت و فرهنگ سیاسی برآمده از آن نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا کرد.