تربیت بیش از ۵۰۰ متخصص مهدوی در سطح کشور/«البرز»؛ مجری بعدی دوره های تخصصی
آینده روشن-حجت الاسلام مصلحی با اعلام برگزاری دوره های تخصصی سطح سه مهدویت ویژه طلاب، گفت: این دوره ها به منظور تربیت نیروهای متخصص و کارشناس طی سه سال برگزار می شود و البزر، استان بعدی ما در اجرای این طرح است.
نقش بهائیت در اخلال‌های اقتصادی/ تله فرقه‌ها برای جذب مخاطب
آینده روشن- حجت‌الاسلام همایون با اشاره به نقش فرقه‌های انحرافی همچون بهائیت در مشکلات اقتصادی، گفت: نمی‌شود از نقش استعمار در خلق و رشد فرقه‌ها گذشت، به محض آنکه فرقه‌ای رو به کهنگی می‌رود، دیگری را با طرحی نو در می‌اندازند ...
شرح زیارت امام زمان(عج) در روز جمعه/خواص جمعه برای منتظران
آینده روشن- حجت الاسلام جعفری با شرح فرازهای زیارت امام زمان(عج) در روز جمعه، گفت: این زیارت مروری کوتاه اما عمیق بر اعتقادات، دعاها و وظایف منتظران است؛ وظایفی که با معرفت آغاز شده و به شهادت ختم می شود.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
فضای مجازی منبر جهانی برای ارائه معارف ناب اسلامی است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر ضرورت فعالیت طلاب پایه چهار به بالا در فضای مجازی، گفت: استفاده درست از فضای مجازی می‌تواند به‌عنوان منبری جهانی در راستای ارائه معارف اسلام ناب محمدی عمل کند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
برگزاری دوره آموزشی نقد مدعیان دروغین مهدویت
دوره آموزشی نقد مدعیان دروغین مهدویت در مشهد برگزار شد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۹
راویان انقلاب خدمات برجسته نظام را تبیین کنند
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، تقویت و ایجاد راویان انقلاب را برای تبیین دستاوردها و خدمات برجسته نظام مقدس اسلامی ضروری دانست.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴
گردهمایی مسئولان مهدیه های مازندران در قم برگزار شد
یازدهیمن گردهمایی مسئولان مهدیه های مازندران در شهر مقدم قم برگزار شد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱
پوشش حمایتی 40 خانواده توسط کانون فرهنگی هنری مهدویت مسجد جامع بازرگان
مدیریت کانون فرهنگی هنری مهدویت مسجد جامعه بازرگان گفت: 40 خانواده نیازمند بازرگانی تحت پوشش کانون فرهنگی هنری مهدویت مسجد جامع بازرگان بوده که توسط اعضای کانون حمایت مالی و معنوی می شود.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۸
زهد فقط ساده زیستن و قناعت کردن نیست
استاد مدرسه علمیه حضرت زینب (س) یزد با بیان اینکه زهد فقط ساده زیستن و قناعت کردن نیست گفت: هیچ نوع پرهیزگاری، مانند احتیاط در امور مشتبه نیست.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۷
حضرت فاطمه(س) از جایگاه ویژه ای در پیشگاه خدا برخوردار بود
حضرت زهرا(س) از جایگاه خاصی در پیشگاه حضرت حق نسبت به سایر اهل بیت(ع) برخوردار است و این همان دلیل بر عظمت این بانو است.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶
تفاوت «رجعت» با مفاهیمی همچون تناسخ/فلسفه و کیفیت رجعت
حجت الاسلام اسحاقیان با بیان اینکه رجعت، عینیتِ جلوه های قیامت با بازگشت خوبان خوب و بدان بد به دنیا است، گفت: رجعت کنندگان با همان کیفیت زندگی قبلی خود باز می گردند، لذا رجعت شیعی با مفاهیم انحرافی مثل تناسخ تفاوت بنیادین دارد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
استغفار خوب و استغفار بد
/ امام رضا علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به بیان تاثیر استغفار بر گناهان پرداختند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
همراهی با ولایت فقیه وصل شدن به امام زمان(عج) است
آیت الله مهدوی، همراهی با ولایت فقیه را وصل شدن به امام زمان(عج)دانست و گفت: در سال ۷۸ و سپس ۸۸ فتنه داشتیم و حال نگران فتنه۹۸ هستیم، امروز کسی منکر مشکلات اقتصادی نیست، ولی حواسمان به رزق معنوی هم باشد و بدانیم خداوند نعمت بزرگ ولایت و نورهدایت الهی را به ما داده است.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
خدمت رسانی به اقشار محروم جامعه، تکلیف دینی و انقلابی همه ماست
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: خدمت رسانی به همه مردم به خصوص اقشار محروم جامعه، تکلیف دینی و انقلابی ماست.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹
تبعیت از منویات رهبری منجر به شکل‌گیری تمدن اسلامی خواهد شد
حجت الاسلام مهدوی گفت: مردم ایران اسلامی در طول سه دهه از منویات مقام معظم رهبری تبعیت کردندو ادامه این روند منجر به شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی خواهد شد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
دشمن برای خالی کردن مساجد از نسل جوان برنامه دارد
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت مطلع الفجر گیلانغرب با بیان اینکه دشمنان برای خالی کردن مساجد از نسل جوان برنامه هایی تدارک دیده است، گفت: امام جماعت با تقویت اعتقادات، برگزاری کلاس های کمک درسی و اردو های زیارتی، در جذب نسل نوجوان و جوان به مسجد سهم عظیمی دارد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
پرسش و پاسخ از بهترین شیوه های ترویج معارف مهدوی/راز توفیق «بامداد بشریت»
حجت الاسلام مروجی طبسی با بیان اینکه پرسش و پاسخ و گفت وگو از روش های مرسوم عرضه معارف دین از زمان پیامبر(ص) بوده است، گفت: «بامداد بشریت» به موضوعات مختلف مهدوی در قالب پرسش و پاسخ می پردازد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
نشست بررسی« فقه مقاصد شریعت» در قم برگزار شد
نشست تخصصی فلسفه فقه و فقه های مضاف با موضوع مقاصد شریعت با حضور و سخنرانی آیت‎الله علیدوست در دبیرخانه انجمن های علمی حوزه برگزار شد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
همه فعاليت‌هاي انسان ها براي رسيدن به آرامش است
حجت الاسلام حسینی یزدی با اشاره به اهميت وجود آرامش در زندگي انسان ها، گفت: همه فعاليتهاي انسان ها براي رسيدن به آرامش است.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
روانشناسی یکی از سالم ترین علم های انسانی است
روانشناسی رشد و عمومی و روان شناسی شخصیت وآسیب شناسی شخصیت؛ چهار شاخه اصلی روانشناسی است که ثمره اینها روان درمانی اضطراب و وسواس و افسردگی است؛ امروزه جریان غالب روانشناسی ایران و جهان رفتاردرمانی است که سه نسل دارد نسل اول رفتار محوری در درمان است و دوم روی رفتار وشناخت ها مانور می دهد و نسل سوم رفتار ...
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۲
هم‌نشینی‌های خانوادگی ساده و بدون تشریفات برگزار شود
استاد درس خارج مدرسه علمیه طالبیه تبریز با بیان اینکه «مُفاکهَةِ الاِخوانِ» بهترین لذت در مسیر الی الله می‌باشد، گفت: باید عادت کنیم که دلتنگی‌ها و تنهایی‌هایمان را با در کنار هم بودن برطرف کنیم.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۹
تجارتی سراسر سود در بحبوحه مشکلات اقتصادی
اینکه برای خدا و در راه های مورد رضای او از مالی که در اختیار داریم (هر قدر که باشد) هزینه کنیم، به تعبیر قرآن تجارتی است که در آن نه تنها ضرری راه ندارد بلکه سراسر سود و منفعت است «تِجارَةً لَنْ تَبُورَ».