رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت الله حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم ربانی و معلم اخلاق آیت الله آقای حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند.
تغییر در کابینه دولت با رویکرد فراجناحی و دشمن ستیزی باشد
امام جمعه مشهد گفت: اگر بنا به تغییر کابینه است، باید در کابینه جدید از ظرفیت‌های تمام جناح ها و انسان‌های متفکر و فرهیخته استفاده کرد و روی قدرت‌یابی یک جناح تمرکز نکرد.
حضور فعالانه رهبری در مدت اخیر کار دولت را راحت تر کرده است
امام جمعه قم با اشاره به حضور و فعالیت های اخیر رهبری در عرصه های ملی و بین المللی آنها را گامی مهم در جهت کمک به دولت برای حل مشکلات داخلی و خارجی دانست.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۸
انتشار کتاب «بيداري اسلامي در تونس و راشد الغنوشي»
مؤسسه بوستان کتاب قم کتاب «بيداري اسلامي در تونس و راشد الغنوشي» نوشته استاد سید هادی خسروشاهی را منتشر کرد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴
عالم زمان‌شناس در برابر گردبادهای شبهات از مسیر حق منحرف نمی‌شود
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: روحانی و عالمی که به‌خوبی دشمن‌شناسی کرده و زمان‌شناس باشد، گردبادهای شبهات و شهوات او را از مسیر حق دور نمی‌کند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵
ضرورت اهتمام بیشتر روحانیان به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تأکید بر ضرورت اهتمام بیشتر روحانیان به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، گفت: تاکنون با همکاری روحانیان استان اقدامات خوبی در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی صورت گرفته است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶
محرومیت زدایی از فقر فرهنگی و عقیدتی، شعار گروه جهادی ولیعصر(عج)/ خودسازی و دیگرسازی هدف اردوهای جهادی است
ارودهای جهادی حرکتی انسان ساز است که چند سالی به همت جهادگران بسیجی، طلاب، ودیگر اقشار جامعه برنامه ریزی شده است و محرومیت زدایی از فقر فرهنگی و عقیدتی شعار گروه جهادی ولیعصر(عج) است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶
معرفت با حمد و تسبیح خداوند میسر می‌شود
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با بیان اینکه معرفت با حمد و تسبیح خداوند میسر می‌شود، گفت: ترکیب تسبیح و تحمید تکبیر می‌شود طبق صریح روایات؛ خداوند برتر از حمد حامدان و برتر از تسبیح مسبحان است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵
ادب چیست و از که آموزیم؟
امام صادق (عليه السلام) فرمود: پدرم مرا به سه نكته ادب كرد... فرمود: هر كس با رفيق بد همنشيني كند، سالم نمي ماند و هر كس كه مراقب و مقيد به گفتارش نباشد پشيمان مي گردد و هر كس به جاهاي بد، رفت و آمد كند، متهم مي شود.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
اصل سازگاری و رضایتمندی را در کانون خانواده نهادینه کنیم
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: یکی از رموز موفقیت خانواده این است که اصل سازگاری و رضایتمندی در آن به خوبی نهادینه شده باشد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
ویژگی های ظاهری حضرت مهدی پس از ظهور
امام رضا(ع) در حدیثی شریف نشانه های ظاهری حضرت حجت(عج) پس از ظهور را تصریح کرده اند که در شناسایی ایشان توسط منتظران راهگشایی می کند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
سنت ساده زیستی رهبر معظم انقلاب در بین مدیران رواج پیدا کند
امام جمعه گیان گفت: باید ساده زیستی رهبری برای همه مدیران الگو باشد و این رفتار حسنه در جامعه رواج پیدا کند و به یاد داشته باشیم هنگامی که ما چنین رهبر عزیزی داریم نباید مدیران فقط به دنبال جایگاه و پست باشند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
اردوی جهادی در بخش «شهداد» کرمان
گروه جهادی شهید سیدحمید میرافضلی از ۵ تا ۱۲ مرداد ضمن حضور در روستای سالارآباد منطقه تکاب بخش شهداد از توابع شهرستان کرمان با فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و درمانی به مردم منطقه خدمات‌‌رسانی کردند. در این اردو جهادگران اقداماتی مانند محوطه‌سازی برای خانه عالم، ساخت چهار چشمه سرویس بهداشتی، ساخت دو حمام،...
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۶
چرا زیارت امام رضا روزهای مخصوص دارد؟
عضو هیأت علمی دانشگاه قرآن و حدیث گفت: تعیین روز زیارتی برای امام رضا (ع) خط بطلانی بر اندیشه‌ فرقه‌های انحرافی شیعه است، چرا که حرکت شیعیان از شهرهای مختلف در زمان عباسیان برای زیارت حرم رضوی در یک روز خاص بسیار ارزشمند بوده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
شجره‌طیبه انقلاب اسلامی و آفت‌های آن
حالا که این شجره طیبه بر توفان‌های ۴۰ سال گذشته غلبه کرده و به فضل الهی هر روز تناورتر شده و در حال ثمر دادن است که دوست و دشمن به آن معترفند، نکند تبر بی‌تدبیری شاخه‌های نوشکفته آن را بشکند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶
قاضی باید در حکم بر اساس فتوای ولی فقیه عمل کند/ رسالت حوزویان برای امر قضاوت بسیار سنگین است
عضو شورای نگهبان قانون اساسی گفت: در شرایط کنونی کسانی که می توانند قضاوت کنند، حضورشان برای قضاوت لازم است. فقهای شورای نگهبان معتقدند، قاضی لازم است برای اجرای حکم، احکام شرعی را به خوبی بداند تا بتواند رأی صادر کند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵
۴ شرط خدا برای بخشش گناهان/ سندی بر حقانیت ۱۲ امام معصوم
خداوند در آیه ۱۲ سوره مائده خطاب به بنی اسرائیل چهار شرط تعیین و می‌فرماید: اگر به آنها عمل کنید گناهانتان را مى‌‏پوشانم و شما را به باغ‏‌هایى وارد مى‏‌كنم كه نهرها زیر (درختان) آن جارى است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵
انسانیت انسان در بستر خانواده حفظ می‌شود/ رهبر انقلاب در اوج اشتغالات، خانواده‌ای گرم و صمیمی دارند
یک کارشناس مسائل خانواده با اشاره به اینکه‌ زندگی رهبر معظم انقلاب نمونه موفق یک زندگی اصیل است، گفت: انسانیت انسان در بستر خانواده حفظ می‌شود لذا در وهله اول نیازمند تشکیل خانواده و پس از نیاز به حفظ و حراست از آن است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷
فقه بازار در جامعه ضعیف است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه باید در مقابل تهدیدات دشمنان راهکاری ارائه شود، گفت: متأسفانه در حوزه فقه بازار کم‌کاری شده و بسیاری از مشکلات اقتصاد مربوط به ضعیف بودن فقه بازار است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
آرزوهای طولانی عامل تقویت جهل و تضعیف عقل است
استاد حوزه علمیه قم گفت: آمال و آرزوی طولانی باعث می‌شود انسان به داشته‌هایش توجهی نکند و نگاهش به چیزهایی باشد که ندارد و بعضا دست‌یافتنی هم نیست در این شرایط جهل غلبه پیدا کرده و نور عقل از بین می‌رود.