اولویت پژوهش های مهدوی/نمی شود در تحقیقات، آینده جهان را نادیده گرفت
حجت الاسلام میرصادقی با اشاره به اهتمام مرکز تخصصی مهدویت به انجام پژوهش های کاربردیِ مهدوی، گفت: مهدویت به عنوان آینده حتمی بشر باید در پژوهش ها موردتوجه بوده و برای حل مشکلات به کار گرفته شود چنان که غرب چنین رویکردی ...
انتظار رهبر معظم انقلاب از حوزه و دانشگاه
این دو نهاد دانشجویی، باید هر دو کار را بکنند. اما هم خوب کار کنند؛ هم نسبت به یکدیگر ارتباطات عاطفی درستی داشته باشند. یکدیگر را طرد نکنند.
قدمگاه امام زمان(عج)؛ زیارتگاهی در شوشتر
بقعه صاحب الزمان(عج) در شمال شرقی شهر شوشتر نزدیک بقعه شیخ شمس الدین واقع است. این مکان شریف همیشه مورد احترام مردم خوزستان بوده و همیشه عده زیادی از زائران برای زیارت و عبادت و درک فیض به آن درآمد و شد هستند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
حوزه علمیه نماد تفکر اسلام برای مدیریت زندگی است
حجت الاسلام والمسلمین واسطی گفت: حوزه علمیه برای مدیریت زندگی باید فرایند و نرم افزار در عرصه های مختلف تولید و در حاکمیت اجرایی به اجرا گذاشته شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۸
۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه روز ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ ما است، گفت: این روز تکرار ۱۵ خرداد ورامین بود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۷
محصول دانشگاه‌ها پرورش انسان های انقلابی باشد
امام جمعه پلدختر با بیان اینکه محصول دانشگاه ها باید پرورش انسان های انقلابی، محیطی بسیجی، علمی و ولایی باشد، گفت: دانشگاه باید پایگاه اصلی انقلاب باشد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶
نقش‌آفرینی برای فراگیرسازی گفتمان انقلابی‌گری از مهم‌ترین رسالت‌های دانشجویان است
امام جمعه بجنورد با اشاره به رسالت خطیر جنبش دانشجویی در نظام اسلامی گفت: نقش‌آفرینی برای فراگیر کردن گفتمان جهادی و انقلابی‌گری از مهم‌ترین رسالت‌های دانشجویان است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
دشمن، خانواده را هدف قرار داده است
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دشمن با ابزارهای مختلف می‌خواهد ریشه خانواده را بزند و امروز نیز زنان در خط مقدم جنگ با دشمن هستند، گفت: گاهی مواقع برخی زنان گمان می‌کنند که در فلان نهاد و اداره باشند، موفق‌تر هستند اما چه موفقیتی بهتر از تربیت فرزند صالح است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
امام راحل با تشکیل انقلاب احیاگر هویت زن در قرن حاضر شدند
اصلانی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا نه تنها خودشان در پشت صحنه حضور فعالی داشتند بلکه عزیزان خود را به میدان نبرد فرستادند، گفت: انقلاب اسلامی برای زنان دستاوردهای خوبی داشته و امام راحل با تشکیل انقلاب احیاگر هویت زن در قرن حاضر شدند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
اگر زنان نبودند مردان هرگز نمی توانستند جنگ را اداره کنند/ تربیت فرزند مهم تر از شاغل بودن زن است
حجت الاسلام میرباقری با تاکید بر اینکه امروز زنانی می توانند میاندار جنگ با دشمن باشند که در خانواده موفق ترند، گفت: هرچه زن در محوریت خانواده موفق تر باشد در این جنگ پیروزتر و موفق تر و هرچه زن ضعیف تر، در مقابل دشمن شکست خورده تر خواهد بود.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲
وزارت ارشاد بر چاپ و نشر کتب نظارت کند| اجازه انتشار مطالب خلاف مبانی اسلام داده نشود
حضرت آ‌یت الله نوری همدانی با انتقاد از وجود محتواهای غرب زده تأکید کرد که وزارت ارشاد بر چاپ و نشر کتب نظارت دقیق داشته باشد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
خود را به حرام ها آلوده نکنید چون دنیا و آخرت شما جهنم می شود
محقق، مفسر، مترجم و پژوهشگر علوم و معارف قرآنی گفت: چند روز پیش اخبار سراسری اعلام کرد که در یکی از شهرهای ایران عده ای بر اثر خوردن مشروب الکی جان خود را از دست دادند و عده ای نیز بدحال هستند، انبیای الهی در گذشته گفتند که از این ماده نخوریم. مردم باید بنشینند فکر کنند، علت حرمت این بوده که مردم ضرر ...
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹
وجود اختلاف طبقاتی زیبنده جامعه اسلامی نیست| هیچ دانش آموزی نباید به دلیل ناتوانی مالی از تحصیل محروم شود
حضرت آ‌یت الله علوی گرگانی با بیان این که در جامعه اسلامی نباید اختلاف طبقاتی وجود داشته باشد، تأکید کرد که هیچ دانش آموزی نباید به دلیل ناتوانی مالی از تحصیل محروم شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶
داشتن روحیه جهادی و خدمت صادقانه به مردم ، لازمه دفاع از انقلاب است
جانشین مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم، داشتن روحیه جهادی و خدمت صادقانه به مردم را از مهم ترین الزامات دفاع از انقلاب اسلامی دانست.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۶
یاد مرگ مانع زیاده خواهی های دنیوی است
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: یاد مرگ قلب انسان را از ناپاکی‌ها تطهیر و انسان را از معاصی بیزار می کند و موجب می شود زیاده‌خواهی‌ها، حرص، طمع و... را کنار بگذارد و خود را برای سفر دائمی آماده نماید.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳
شهدا هر چه داشتند را خرج دین کردند/ خود را خرج انقلاب کنیم
حجت الاسلام والمسلمین میرباقری با بیان اینکه هیچ کس حال یک خانواده شهید گمنام را نمی تواند درک کند که هروقت زنگ در به صدا درمی آید، چه حالی پیدا می کند، گفت: همان طور که شهدا به سیدالشهدا(ع) اقتدا کردند، امروز اگر بخواهیم مثل شهدا باشیم باید خودمان را خرج دین و انقلاب کنیم، نه اینکه اسلام و انقلابرا ...
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳
خدمات اجتماعی روحانیت برای مردم تبیین شود
حجت الاسلام حلاجی مفرد بر لزوم تبیین خدمات اجتماعی روحانیت تاکید کرد و با اشاره نقش روحانیون و طلاب در ترویج فرهنگ ایثار، فداکاری و فعالیت های جهادی، گفت: اگر بتوانیم باورهای مردم را در مسیر درست جهت دهی کنیم، قطعا از جان و دل برای آبادانی کشور و اقتصاد مقاومتی تلاش خواهند کرد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۴
تبدیل مهدویت به گزاره‌های تمدنی در اتاق‌های اندیشه‌ورزی
اسماعیلی با بیان اینکه در سال ۲۰۱۶، ۶۰ فیلم با مضمون آخرالزمان در غرب ساخته شده است، تصریح کرد: آن‌ها با شعار جلوگیری از یک واقعه بزرگ در آینده بشریت، هزینه‌های هنگفتی را صرف بودجه‌های نظامی و تسلیحاتی می‌کنند. لذا نیاز به اتاق‌های اندیشه‌ورز داریم تا به مهدویت به عنوان گزاره‌ای تمدنی پرداخته شود و ...
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰
توانمندی های پژوهشی پژوهشگران ثروت و سرمایه ارزشمند ایران است
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با بیان این که این نشست قطعا شروعی تازه و نو برای همگرایی و همبستگی پژوهشگران در سراسر کشور است، گفت: کشور ما ثروت و سرمایه های بزرگی دارد که از جمله آن توانمندی های پژوهشی ایران اسلامی است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۶
تلفیق بصیرت و معنویت ، رمز توفیق و کارآمدی جنبش دانشجویی است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،تلفیق بصیرت و معنویت را رمز توفیق و کارآمدی جنبش دانشجویی در ایران اسلامی دانست.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵
تصمیمات موفق و ثمربخش برپایه پژوهش های کاربردی و راهبردی است
معاون پژوهش و فناوری مرکز مطالعات راهبردی وزارت کشور گفت: اساسا هیچ تصمیمی بدون تحقیق و پژوهش موثر نخواهد شد و زمانی موفق هستیم که تصمیمات بر پایه تحقیق و پژوهش بوده و کاربردی و راهبردی باشند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴
رونمایی از کتب «دین در سینمای شرق و غرب» و «روزشمار انقلاب اسلامی»
رونمایی از کتب «دین در سینمای شرق و غرب» و «روزشمار انقلاب اسلامی» به همت اداره کل پژوهش های اسلامی رسانه در حاشیه دهمین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی حوزه علمیه خراسان و نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صورت گرفت.