بیانیه
آینده روشن- در بیانیه راهبردی و مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «گام دوم انقلاب» با اشاره به مشکلات کلان اقتصادی کشور، راه حل برون رفت از این مشکلات، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد و استفاده ...
خدا قوت آیت‌الله جزایری
آینده روشن- آنی فرض کنید آیت‌الله علم‌الهدی خواهان باخت تیم ملی شود! همین من، اولین نفر می‌زنمش ولی شگفتا! همین حرف را صادق زیباکلام علنا گفته و حقیر هیچ کاری با او ندارم! لذا خدا قوت حضرت جزایری؛ هم بابت سفر تبلیغی،...
جنجال در محافل صهیونیستی به علت رتبه‌بندی بالاتر نظامی ایران نسبت به اسرائیل
آینده روشن- در رتبه بندی نظامی کشورهای جهان که سایت گلوبال فایرپاور (GlobalFirepower.com) برای سال ۲۰۱۸ منتشر کرده است، ایران سیزدهمین و اسرائیل شانزدهمین قدرت نظامی جهان معرفی شده اند. در این رتبه بندی آمریکا در ردیف ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
باشگاه ایده پردازان مسجدی، رسانه اهالی مسجد است
حجت الاسلام نظری گفت: سایت باشگاه ایده پردازان مسجدی، رسانه اهالی مسجد است و علاقه مندان می‌توانند ایده‌های خود را در این سایت ارائه دهند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
نشست تخصصی بررسی سیاسی حقوقی جنبش ضد سرمایه داری فرانسه برگزار شد
سلسله نشست‌های بررسی سیاسی حقوقی جنبش ضدسرمایه داری فرانسه در سازمان بسیج اقشار برگزار شد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
فرهنگ اقتصادی اسلام غنی است
دیانی با بیان اینکه فرهنگ اقتصادی اسلام بسیار غنی است، گفت: در انجام عمل خیر باید اهم و مهم موردتوجه قرار گیرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۶
فعالیت‌های خیرخواهانه بخشی از دستاورد‌های انقلاب است
واعظ مهدوی فعالیت‌های خیرخواهانه را بخشی از دستاورد‌های انقلاب برشمرد و گفت: انقلاب اسلامی تلاش کرده امر خیر را در میان جامعه نهادینه کند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۵
رسانه در زمینه سلامت جامعه فرهنگ سازی کنند| تأثیر سلامت بر فکر و فرهنگ کشور
حضرت آیت الله نوری همدانی به نقش سلامتی در تفکر و فرهنگ جوامع اشاره کرد و گفت: سلامت تأثیر بسیاری در جریان فكر و فرهنگ دارد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۴
مراقب رسوخ نفوذی ها در حوزه باشیم
عضو جامعه مدرسین با تأکید این که حوزویان باید وظیفه خود را نسبت به انقلاب به خوبی انجام دهند، نسبت به رسوخ برخی نفوذی ها در حوزه هشدار داد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱
ارتباط حوزه و رسانه باید تنگاتنگ باشد | دینمداری لازمه فعالیت رسانه‌ای
سخنگوی حوزه علمیه قم تبیین و تدوین اخلاق حرفه‌ای و جایگاه بایسته اخلاق در رسانه را ضروری دانست و گفت: فعال رسانه‌ای باید به احکام اسلام آگاهی لازم داشته باشد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲
توجه به رهنمودهای رهبری لازمه آمادگی در برابر فتنه ها است
نماینده مجلس خبرگان با تأکید بر آمادگی همه جانبه مرم و نظام در برابر دشمن، گفت: باید گوش به فرمان رهبر بصیرمان باشیم و تنها از نصایح ایشان بهره ببریم.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴
تشريح جزئيات حكم هيأت نظارت درباره «نماينده سراوان»
عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از صدور حکم نهایی پرونده نماینده سراوان خبر داد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵
راز پیش بینی های رهبرانقلاب
رهبرانقلاب در ماجرای سوریه و در جلسه ای وقتی نگرانی سیدحسن نصرالله را می بینند می فرمایند: نه بشار اسد خواهد رفت و نه سوریه به دست دشمنان خواهد افتاد. وخروج آمریکا از سوریه را پیش بینی کردند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
«خواص» در تبیین رأفت نظام درباره سران فتنه کوتاهی کرده‌اند
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: «خواص» در روشنگری اذهان عمومی نسبت به رأفت نظام درباره سران فتنه کوتاهی کر‌ده‌اند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲
عدم استقبال دولت از مناظرات شفاف‌سازی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز در فضای دیکتاتوری که دولت خالق آن است چه برای رسانه ها، کارشناسان و صاحب نظران منتقد و حتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی فضایی برای بیان اندیشه و آزادی بیان باقی نمانده است.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲
در تعیین دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی های بیشتری صورت گیرد
جمعی از دانشجویان و پژوهشگران طی نامه‌ای از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستند تا در تعیین دبیر جدید این شورا بررسی های بیشتری صورت گیرد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹
سران قوا برای حل مشکلات اقتصادی کمر همت ببندند|با مفاسد برخورد قاطع شود
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه ای خطاب به سران قوا خواستار رفع مشکلات مردم در عرصه اقتصادی و معیشتی و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی شد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
هوشیار باشیم که دشمن در کمین است | فتنه قابل تکرار است
رییس دستگاه قضا گفت: همه هوشیار باشند که خدای ناکرده نردبان دشمن نشوند و دشمن حس نکند که با استفاده از بستر مطالبات می تواند به ساحت نظام ورود کند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
انهدام شبکه مفسدان اقتصادی ارز دولتی
وزارت اطلاعات اعلام کرد که شبکه‌ای از مفسدان اقتصادی و سوء استفاده کنندگان ارز دولتی را شناسایی، منهدم و 11 نفر از عناصر اصلی آن را دستگیر کرده است.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
فتنه گران اقتصادی شاگردان سیاسی فتنه 88 هستند
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: کسانی که در داخل کشور فتنه اقتصادی ۹۸ را تعقیب می‌کنند در واقع شاگردان سیاسی فتنه سال ۸۸ هستند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۳
دانشگاهیان با ارائه راه‌حل برای مشکلات ۹ دی فتنه ۹۸ را بسازند
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید گفت: برای ایجاد ۹ دی فتنه ۹۸ دانشگاهیان و نخبگان باید بر‌ا‌ی سوالات و مشکلات مردم راه‌حل بدهند، مسلما مسائل کشور راه‌حل‌های علمی د‌ارد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
علیرغم چهره بزک کرده آمریکا جهانیان به خباثت‌های آنها پی برده اند
معاون بررسی و تحلیل سیاسی بسیج اساتید تهران بزرگ گفت: امروز جهانیان به خباثت های آمریکا پی برده اند و علیرغم چهره بزک کرده آمریکا، واقعیت برای مردم دنیا مشخص شده است.