اولین جشنواره ملی مهدوی صراط درچهار استان آغاز شد
در نشست امروز صبح حجت السلام والمسلمین محمد حسن فروزان نژاد ریئس ستاد واقامه نماز استان هرمزگان باخبرنگاران از اولین جشنواره ملی مهدوی صراط خبر داد وگفت: با توجه به دیده شدن نشانه های ظهور امام زمان(عج) باید ذهن مردم ...
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی ...
اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آن نگاه کنید
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به جنایات آمریکا فرمودند: اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آمریکا و رئیس‌جمهور آمریکا نگاه کنید.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۹
نمایندگان مجلس در بودجه ۹۸ منافع عمومی و ملی را در نظر بگیرند| دولت قیمت اجناس و اقلام را کنترل کند
امام جمعه موقت تهران با انتقاد از بالا بودن هزینه های جاری مسؤولان و دولتمردان، از نمایندگان مجلس خواست شد تا در زمینه تصویب بودجه نگاه ملی داشته باشند و منافع عمومی را در نظر بگیرند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸
امنیت اجتماعی و توان دفاعی و اقتصادی زمینه‌ساز تعالی جامعه است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: بنا به فرموده قرآن تعالی و رشد و کمال یک جامعه درگرو امنیت اجتماعی، توان دفاعی و امکانات اقتصادی است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷
رسانه های انقلابی علیه دروغ پردازی های دشمن برخیزند
مسؤول عقیدتی سیاسی ستاد ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه کار در رسانه به تنهایی ارزشی ندارد، گفت: کار خبرنگاری ارزشمند است که حقیقت را فریاد بزند، رسانه انقلابی باید علیه دروغ پردازی های جبهه کفر برخیزد.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۶
حمله تروریستی در چابهار نشانه عجز و ناتوانی دشمنان است
حجت الاسلام میرباقری با بیان اینکه هیچکس جرأت چپ نگاه کردن به انقلاب را ندارد، گفت: اگر امروز دشمن در خودرویی در چابهار بمب می‌گذارد و با حمله انتحاری چند نفر را شهید می‌کنند این نشان از عجز و ناتوانی آن‌ها دارد.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۵
انگلیس از دیدگاه آیت الله کاشانی
اگر روش سیاسی انگلستان در ایران و سایر کشورهای خاورمیانه با تجاوز و تعدی و ظلم توام نمی بود دولت آن کشور این قدر مورد نفرت و کینه مردم خاورمیانه و به خصوص ایرانیان نبود.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۵
شورای نگهبان تهدید پذیر نیست| فعالیت در فضای مجازی در مسیر انقلاب باشد
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه فعالیت در فضای مجازی باید در مسیر رشد و تعالی کشور و اهداف انقلاب اسلامی باشد، گفت: توسل به ابزارهای نوین برای تحقق اهداف اسلامی و اصلاح جامعه یک اقدام مبارک است.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲
طلاب نقششان را در سند پیشرفت ایران اسلامی پیدا کنند
حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور بزرگ‌ترین رسالت طلاب را پیدا کردن نقششان در سند پیشرفت ایران اسلامی دانست و گفت: باید در این سند نقش محوری و متنی پیدا کنید و وقتی می‌توانید این نقش را پیدا کنید که مرجع همه مسائل دینی و مذهبی خواهران در کشور و در افق بین‌الملل باشید.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
فساد فراگیر و سیستماتیک در کشور وجود ندارد
دادستان کل کشور با تأکید بر اینکه فساد وجود دارد اما فراگیر و سیستماتیک نیست، از القای فراگیری فساد در کشور توسط عده ای انتقاد کرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
پیام سند الگوی پیشرفت نهادینه سازی روح "ما می توانیم" در جامعه است
نماینده خبرگان با بیان این که رسیدن به اهداف انقلاب در گرو برنامه ریزی شایسته و صحیح است، گفت: مهم ترین پیام رهبری از ابلاغ سند الگوی پیشرفت نهادینه سازی روح «ما می توانیم» در جامعه است.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
خود باوری و مدیریت جهادی ضامن پیشرفت و بالندگی کشور است
فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: ساخت بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان در شرایط تحریم نشان داد که مدیریت و روحیه جهادی و باور ظرفیت‌ها و استعدادهای بومی، راهبردهای خصمانه دشمنان در اعمال تحریم را خنثی می‌کند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
آفت جنبش دانشجویی تقلیل قدرت اجتماعی به قدرت سیاسی است/در مقابل هژمونی های جریانات سیاسی باید مقاومت کرد
روحانیت بزرگوار در طول تاریخ کاملا تعلق به عرصه اجتماعی داشته است و رسالت طلبگی و جنبش دانشجویی اگر می خواهند زنده بمانند باید دقت کنند که در دام سیاست زدایی منفعلانه نیفتند و اگر دیدند سیاست های سیاستمداران مشکلی دارد باید مقاومت کنند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴
استعفای دسته جمعی نمایندگان استان اصفهان
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه استان اصفهان و شهرستان های آن طی نامه ای به علی لاریجانی در اعتراض به عدم تحقق وعده های دولت در خصوص جاری شدن زاینده رود استعفای خود را اعلام کردند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
مردم مستحق بهترین خدمات هستند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در دیدار با استاندار جدید خراسان شمالی گفت: جاده منتهی به استان گلستان که برای این خراسان شمالی سرنوشت‌ساز بوده اما با مصیبت‌های فراوانی روبرو است را به سرانجام برسانید.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲
دعواهای سیاسی داخل ایران ملت‌های مستضعف را نگران می کند/ دلگرمی جوانان یمنی باشید
معاون فرهنگی حشدالشعبی، با بیان اینکه دعواهای سیاسی در ایران برای ملت‌های مستضعف نگران کننده است، گفت: دلگرمی جوانان یمنی باشید.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹
دانشگاه مبدأ تحول و دانشجو تحول آفرین است
نماینده ولی فقیه در لرستان دانشگاه را مبدأ تحول خواند و گفت: دانشجو نقش اساسی در پیشرفت توسعه آینده کشور دارد و در حوزه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سبک زندگی می تواند تحول آفرین باشد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
دولتمردان خدمت به مردم را برنامه اصلی خود بدانند
امام جمعه دامغان با بیان اینکه تبعیض در توزیع بودجه ها و امکانات استان همواره مردم دامغان را آزار می دهد، گفت: عنوان "دامغان مظلوم" لقبی مناسب برای شهر ما است.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
جوانان مراقب باشند به دام فرقه های نوظهور نیفتند/ جشن ۴۰ سالگی انقلاب را با شکوه برگزار می کنیم
حجت الاسلام زارعی، با بیان اینکه جوانان باید به هوش باشند در دام فرقه‌ های نوظهور و حتی فرقه‌ هایی با نام حضرت مهدی نیفتند، گفت: ملت ایران به همه دنیا ثابت می‌ کند که می ‌تواند ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن بگیرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
عدالت؛ معیار ولایت و حكومت‌
عدالت و تقوا تنها براى رهبرى جامعه اسلامى نیست، بلكه همه مسؤولان نظام اسلامى در هر رتبه‌اى كه هستند، باید در سطح خود از تقوا و عدالت برخوردار باشند، وگرنه مشروعیت نخواهند داشت.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
خواب ترامپ برای به زانو درآوردن ملت ایران تعبیر نخواهد شد
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: امروز وزارت خزانه داری آمریکا نقش اتاق جنگ اقتصادی بر علیه کشورمان را ایفا می کند، اما ترامپ و دولتمردان آمریکایی بدانند خواب آنها برای به زانو درآوردن ملت ایران تعبیر نخواهد شد.