تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
انتظار منجی عالم بشریت از اشترکات همه ادیان توحیدی است
خاخام صدیق پور گفت: یکی از مشترکاتی که در بین ادیان هست مسئله مهدویت است، ما ادیان توحیدی، اصل و ریشه دین خود را بر مهدویت می دانیم و آن مهدویتی است که همه ادیان منتظر منجی عالم بشریت بوده و محبوب همه است.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۳
تفرقه افکنی بین ادیان و مذاهب ترفند استعمار است
حدادعادل تفرقه افکنی بین مذاهب را یکی از ترفندهای رایج استعمار دانست و گفت: آنان با ایجاد دشمنی بین مذاهب مختلف به دنبال مقاصد سیاسی خود هستند بدون آن که به خداوند و مذهب اعتقادی داشته باشند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰
کسی منکر مشکلات اقتصادی کشور نیست
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان اینکه منکر مشکلات اقتصادی و تحریم ها در کشور نیستیم، گفت: اما باید توجه کرد که تحریم ها از اوایل انقلاب، وجود داشته و به طور قطع ادامه خواهد داشت.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱
شفافیت آرای نمایندگان منجر به تقویت پیگیری مطالبات مردم می شود
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اصل اهمیت طرح شفافیت آرای نمایندگان گفت: وقتی نماینده با مطالبات مردمی مواجه شود و آن ها از عملکرد او آگاه باشند، دیگر نخواهد توانست به مسائلی رأی دهد که ناظر به مطالبات مردمی نیست.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
دشمن جرأت رفتن به طرف گزینه نظامی ندارد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بعد از ۳۰ سال از پایان جنگ تحمیلی امروز دشمن جرأت رفتن به سراغ گزینه نظامی ندارد چرا که یک قدرت بی نظیر رو به روی خود دیدند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳
شورای عالی اقتصادی ضمن استفاده از همه ظرفیت‌ها اقدام و عمل را در دستور کار خود قرار دهد
عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب که هر تصمیمی که در شورای عالی اقتصادی اتخاذ شد اجرایی و عملیاتی شود. لازم است شورای عالی اقتصادی اقدام و عمل را در دستور کار خود قرار دهد و از همه ظرفیت‌ها برای بهبود شرایط استفاده کند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
«من به لبخند گرگ بدبینم»!
مدیر مسؤول روزنامه کیهان همزمان با بررسی مصوبه مجلس درباره کنوانسیون به اصطلاح «مبارزه با تأمین مالی تروریسم- CFT در شورای نگهبان، یادداشتی خطاب به این شورا نوشت.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲
شرایط آزمون و خطا نداریم/برای حل مشکلات اقتصادی از نظرات تخصصی بهره بگیریم
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دیگر نباید برای حل مشکلات اقتصادی روش‌های فرسوده گذشته را تکرار کنیم که منجر به رکود و دیگر مشکلات موجود شود، بلکه باید با بهره‌گیری از نظرات متخصصین و ظرفیت‌های مادی و انسانی کشو ر از موانع پیش رو عبور کنیم.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴
تجمع طلاب معترض به لایحه CFT برگزار شد
تجمع طلاب در اعتراض به تصویب لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم عصر امروز در مدرسه معصومیه قم برگزار شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
مصباحی‌مقدم: نظام حزبی پارلمانی، هزینه شورای نگهبان را پایین می‌آورد/ دهقان: نظام پارلمانی مردمی‌تر است
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و یک نماینده مجلس نظام پارلمانی را مردمی‌تر و موجب کاهش هزینه شورای نگهبان خواندند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
«مردم گرایان انقلابی»، جریان رخوت­‌آلود «بروکرات‌­های لیبرال» را پشت­‌سر می­‌گذارند
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: ایران در مقطع کنونی شاهد رقابت دو جریان «مردم‌گرایان انقلابی» و «بروکرات‌های لیبرال» با دو نظریه «ظرفیت ـ راه حل» و «بحران بن‌‏بست» در اداره کشور است.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۶
مسئولان و نخبگان مشکلات معیشت عمومی را رفع کنند
آیت‌الله موحدی کرمانی گفت: رهنمود مقام معظم رهبری از یک سو متوجه مسئولان اجرایی، تقنینی و قضایی و از سوی دیگر کارشناسان و صاحب نظران در عرصه‌های مختلف را مخاطب قرار می‌دهد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۵
تنها راه کوبیدن به دهان دشمن برچیدن آشفتگی‌ اقتصادی است/ تاکنون تصمیمات جدی و عملیاتی گرفته نشده
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از دولت بابت عدم توانایی در سامان دادن به اوضاع اقتصادی، گفت: تنها راه کوبیدن در دهان دشمن، برچیدن آشفتگی اقتصادی است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
فرهنگ غرب مروج عافیت طلبی است/ هدف دشمن ناامید کردن و زدودن اعتقادات مردم است
حجت الاسلام والمسلمین رستمی گفت: فرهنگ دنیاطلبانه غربی می‌گوید شما به دنبال عافیت و راحتی خود باشید و به ما خودخواهی و فردگرایی می‌آموزد اما اسلام می‌گوید شما در مقابل تمام مردم مسؤول هستید.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴
FATF پشت قباله برجام است| پشیمانی نمایندگان از رأی مثبت به FATF
عضو کمیسیون امنیت ملی FATF را پشت قباله برجام دانست و از پشیمانی برخی نمایندگان از رأی مثبت به FATF خبر داد و علت ‌رأی مثبت را عدم اطلاع نمایندگان از خسارت های این معاهده عنوان کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
ناسازگاری بانکداری بدون ربای کنونی با حقوق شهروندی
مدیرگروه فقه اقتصادی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: وقتی بانکداری اسلامی را تأمین‌کننده حقوق شهرندی تعریف کنیم قطعا به این نتیجه می رسیم که بانکداری بدون ربای کنونی با حقوق شهروندی سازگاری ندارد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
امنیت؛ نعمتی مجهول
پلیس براى انجام وظایف ذاتى خود و ارائه بهترین خدمات به مردم، نیازمند دو مقوله‌ اصلى اقتدار و اعتماد مردمى است؛ اقتدار سبب ایجاد توانایى اقدام است و امین دانسته‌ شدن از سوی مردم زمینه ‌ساز موفقیت پلیس در انجام وظایف و اقدامات خود است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مرکز خدمات حوزه
در حالی که برخی از نهادها و مراکز دولتی با لطایف الحیل به دنبال شانه خالی کردن از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند، مرکز خدمات حوزه در اجرای این طرح پیشگام شده است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
3 راه کار جهادی برای کنترل شرایط اقتصادی
استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) گفت: برای کنترل و خرو ج از شرایط رکود اقتصادی 3 راه کار کوتاه مدت با رویکرد جهادی وجود دارد
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴
بیانات جنابعالی قانع کننده نبود/ آمار زندانیان مهریه را اعلام کنید/ تضعیف قوه قضائیه را خلاف می‌دانم
حضرت آیت الله مکارم شیرازی خطاب به رئیس قوه قضائیه بیان داشتند: اینجانب برای قوه قضائیه و شخص جنابعالی قائل به احترام بوده و هستم و تضعیف این قوه را کار خلافی می شمارم.