فضای مجازی، عملیات روانی و شایعه، ابزار دشمن است
دریادار سیاری گفت: باید ثبات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم تا پیشرفت حاصل شود، اما دشمن به دنبال این است که این ثبات را در ابعاد مختلف به هم بزند. ابزارش نیز فضای مجازی و عملیات روانی، شایعه و اختلاف‌افکنی ...
رفع یک ابهام!
تکذیب جمله‌ تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار ۲۲ مرداد ۹۷ و انتشار اصل آن
دادگاه مفسدان و اخلالگران اقتصادی علنی برگزار شود
رییس خبرگان با تأکید بر برگزاری علنی مفسدان و اخلالگران اقتصادی گفت: برگزاری دادگاه‌های علنی این افراد بر اعتماد عمومی جامعه اثر مثبت می‌گذارد و مردم را به انقلاب و نظام دلگرم می‌كند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
قوه قضاییه با محتکران کالا برخورد جدی کند/ زیر بار مذاکره با آمریکا نمی‌رویم
امام‌جمعه موقت تهران گفت: کشور ما با جنگ روانی و اقتصادی دشمن روبه‌رو است، و عده‌ای دست به احتکار می‌زنند، بنابراین باید مجازات چنین افرادی را جدی گرفت.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
آمریکا رسما از مردم ایران عذرخواهی کند
‌وزیر کشور با بیان این‌که «آمریکا با نقض تعهدات جهانی قابل اعتماد و مذاکره نیست»، گفت: دولت بدون مشارکت مردم نمی تواند مشکلات کشور را برطرف کند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۲
هشدار رئیس فرهنگستان علوم پزشکی نسبت به جنایات آل‌سعود علیه یمنی‌ها
رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشورمان طی نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل متحد، در خصوص جنایات وحشتناک رژیم آل سعود علیه مردم بی‌گناه یمن هشدار داد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۸
همایش وحدت و هم افزایی فرماندهان نظامی تهران
همایش وحدت، هم‌افزایی، همدلی و اخوت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و سپاه محمدرسول‌الله تهران ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ با حضور سردار کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله،‌ سردار یزدی فرمانده سپاه محمدرسول‌الله، سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ و جمعی دیگر از فرماندهان سپاه، ناجا و بسیج حضور داشتنددر ستاد فرماندهی ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴
عوامل اصلی فساد با شناخت از قانون خودشان را نجات داده‌اند
دادستان تهران درباره ضرورت همکاری قوا در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: ما دست همکاری را به سوی قوا دراز می کنیم؛ نمی‌شود دستگاه اجرایی بستر تصمیم باشد و از قوه قضاییه انتظار داشته باشیم و بخش تقنینی هم بیایند و کمک کنند، ما در بخش قوانین چیزی که الان نیاز داریم به بخشی از موانعی است که بعضا دست و ...
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰
حوزه علمیه با همه توان از حقوق مردم و اقتدار نظام دفاع می کند/ اگر حوزه متحول نشود، انقلاب به خطر می افتد
رئیس شورای حوزه علمیه تهران گفت: روحانیت همواره پرچم دار دفاع از حقوق مردم بوده و اهتمام جدی به درخواست های به حق آنان داشته است و تجمع روز شنبه در مدرسه علمیه مروی نیز در همین راستا صورت می گیرد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲
مردم از برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی ناراضی اند/ امروز مردم تیم اقتصادی دولت را نمی پسندند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه مردم از دستگاه قضایی به شدت ناراضی هستند و به سبب تعلل دستگاه قضایی مفسدان اقتصادی خود را در امان می بینند، گفت: نباید ملاحظه هیچ کس را کرد. امیرالمومنین(ع) ملاحظه برادرش عقیل را هم نکرد، در حالی که او فقط یک رانت کوچک از ایشان می خواست و شما هم ملاحظه حتی برادرتان ...
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
مردم از حرّافی خسته شده‌اند و از دولت و مجلس عمل می‌خواهند
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با حرّافی و شعار دادن، مشکلات حل نمی‌شود، تصریح کرد: مردم دیگر از شنیدن صرف شعار و حرف خسته شده‌اند و باید هم از دولت و هم از مجلس، عمل ببینند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵
آب عامل مهاجرت می‌شود؟
وضعیت بحران آب در ایران تا جایی پیش رفته که حتی نگرانی برای مهاجرت نیز ایجاد شده و بر اساس گفته‌های معاون آب و آبفای وزیر نیرو اگر در زمینه مدیریت مصرف و تامین آب به صورت کارشناسی و متعادل عمل نکنیم در آینده با خطر مهاجرت در اقصی نقاط کشور روبه‌رو خواهیم شد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
مردم ایران در دشمن‌شناسی هوشیارانه عمل کرده‌اند/توطئه استکبار ناکام ماند
جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان اینکه دشمن از هر حربه‌ای برای شکست اراده مردم و نظام ایران استفاده کرده، گفت: اما مردم ما همواره در دشمن شناسی هوشیارانه عمل کرده‌اند و توطئه استکبار و ایادی آن ناکام ماند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
راهكار اساتيد جوان دانشگاه برای حل مشکلات اقتصادی و عبور از تحریم‌ها
دو نفر از اساتيد دانشگاه با حضور در برنامه ثريا راهكار حل مشکلات اقتصادی و عبور از تحریم‌ها را ارائه كردند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
اجازه نمی دهیم عده ای با فساد و بی مدیریتی کارآمدی نظام را زیر سوال ببرند| درحمایت از خواسته مردم و انقلاب با کسی تعارف نداریم
حضرت آیت الله نوری همدانی تأکید کرد: ما نباید اجازه دهیم عده ای کم با فساد و بی مدیریتی کارآمدی نظام را زیر سوال ببرند و به حق مردم دست درازی کنند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
بدانیم که دشمن از کجا به کجا رسیده و چه اهدافی در سر دارد
معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که جریان رسانه‌ای دشمن از روز اول تا به امروز تفاوتی نکرده است.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
فکر نمی‌کردم خبر دستگیری دیکتاتور را من به جهان بدهم!
دست سرنوشت بازی‌های عجیبی دارد، دیکتاتور هیچ وقت فکرش را هم نمی‌کرد روزی خبر دستگیری‌اش در چاله منزل روستایی، از شهر کوچکی که روزگاری با خاک یکسانش کرده بود به جهان مخابره شود...
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
تأسیس صندوق حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف
معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف از تأسیس صندوق سرمایه‌گذاری و حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد و گفت: رفع نیازهای کشور در حال حاضر یکی از اولویت‌های این سازمان است.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۹
تقویت حس مطالبه گری در جامعه از رسالت های مهم خبرنگاران است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، تقویت حس مطالبه گری در جامعه را از جمله اصلی ترین و مهم ترین رسالت های خبرنگاران و فعالان رسانه ای دانست.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸
مسئولان باید به داد مردم برسند تا آنها ما را از خود بدانند
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه این نهاد یک اورژانس اجتماعی است که اکنون ظرفیت آن تکمیل است و برای پذیرش نیازمندان خارج از چرخه حمایتی نیازمند کمک و حمایت مسئولان هستیم. گفت: ما مسئولان باید به داد مردم برسیم تا مردم ما را از خود بدانند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷
پیوند مردم و رهبری مهمترین عامل اقتدار ایران است/ صف مطالبات مردم از توهین کنندگان به ارزش‌ها جداست
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: مهم ترین عامل اقتدار ایران بیعت ملت با امام راحل و آفرینش انقلاب و خلق دفاع مقدس بود و سپس بیعت ملت با مقام معظم رهبری است که ایران را در این جایگاه از اقتدار قرار داده است
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳
خط حزب‌الله ۱۴۵ | به همه بگویید...
در آستانه سالگرد شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی، خط حزب‌الله به شماره ۱۴۵ خود رسید.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
هم افزایی انقلابی بسیج با دستگاه قضایی در برخورد با محتکران / ابلاغ به تمام رده های بسیج جهت شناسایی محتکران
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به همه محتکران مایحتاج مردم نصیحت می کنم که دست از این کار بردارند در غیر این صورت با برخورد انقلابی مواجه خواهند شد.