تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
انتظار منجی عالم بشریت از اشترکات همه ادیان توحیدی است
خاخام صدیق پور گفت: یکی از مشترکاتی که در بین ادیان هست مسئله مهدویت است، ما ادیان توحیدی، اصل و ریشه دین خود را بر مهدویت می دانیم و آن مهدویتی است که همه ادیان منتظر منجی عالم بشریت بوده و محبوب همه است.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
فحاشی علیه رئیس جمهور و پاسخ نمازگزاران/امامی کاشانی: اهانت کمک به بیگانه است
فحاشی‌های یکی از حاضرین در نمازجمعه امروز با اعتراض نمازگزاران و پاسخ امام جمعه موقت تهران مواجه شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
حکم محتکر دارو در فارس صادر شد/ ۱۲ سال حبس؛ ۴۱ میلیارد جریمه
دادگاه مفسدین و اخلالگران نظام اقتصادی استان فارس، یک محتکر دارو را به ۱۲ سال حبس و جریمه نقدی ۴۱ میلیارد ریالی محکوم کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۲
انتظار منجی عالم بشریت از اشترکات همه ادیان توحیدی است
خاخام صدیق پور گفت: یکی از مشترکاتی که در بین ادیان هست مسئله مهدویت است، ما ادیان توحیدی، اصل و ریشه دین خود را بر مهدویت می دانیم و آن مهدویتی است که همه ادیان منتظر منجی عالم بشریت بوده و محبوب همه است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹
بن‌بست‌نمایی و بحران‌نمایی بازی در زمین دشمن است/منافع شخصی برخی‌ها را به «آمریکا ستایی» رسانده است
عضو جبهه پیروان امام و رهبری ترجیح منافع شخصی بر گروهی را مسیری عنوان می‌کند که برخی‌ها را از آمریکا‌ستیزی در دهه 60 به آمریکا ستایی در دهه 90 رسانده است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۵
بزرگترین ویژگی شهید همدانی دشمن شناسی بود
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گفت: امروز که رهبری حکیم و فرزانه داریم راه خیلی روشن است و باید همانند شهید همدانی که راه را خیلی خوب انتخاب کرد راه را از بی راهه تشخیص دهیم.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۷
انقلاب اسلامی در اوج اقتدار از ۴۰ سالگی عبور خواهد کرد
آیت‌الله صدیقی با بیان اینکه تخریب جایگاه ولایت و لباس مقدس روحانیت از توطئه‌های استکبار جهانی است که با هدف دین زدگی مردم صورت می‌پذیرد، گفت: انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و قدرت از چهل‌سالگی خود عبور خواهد کرد.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶
سوریه خط مقدم انقلاب اسلامی است
معاون مسؤول فرهنگی لشکر فاطمیون با بیان اینکه سوریه خط مقدم ما است، گفت: طرح بسیار عظیم آمریکا، شکست خط مقدم انقلاب اسلامی یعنی سوریه است.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۳
کمیته امداد دیدگاهی سیاسی و جناحی ندارد
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی یکی از شاخص های رفتاری مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) را عملکرد فراجناحی آنان دانست.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۹
مشکل امروز کشور ضعف مدیریت است
قالیباف گفت: هنگامی که درآمد کشور به پنج برابر افزایش پیدا کرد ما مشکلات اقتصادی داشتیم آن زمانی که این ظرفیت در اختیار ما نبود بازهم مشکل اقتصادی داشتیم.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳
مجلس در مصوبات خود روح انقلابی را حفظ کند/اربعین حرکت عظیم بین الادیانی است/ آل سعود دلداده غرب است
امام جمعه قم با بیان اینکه باید مصالح کشور در پرتو هدایت های رهبری رعایت شود گفت: مجلس باید در مصوبات خود روح انقلابی را حفظ کند،
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
دشمن قبل از تجاوز به ایران آخرین عکس یادگاری خود را بگیرد
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان این که امروز ارتشی انقلابی و دلاور داریم که در کنار سپاه به نظام خدمت می کند، خطاب به دشمنان گفت: با وجود چنین ارتش انقلابی در کنار سپاه، فکر تجاوز به ایران را نداشته باشید.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷
برنامه قوه قضاییه برای رسیدگی به احتکار با جدیت ادامه پیدا کند/برنامه‌های آمریکا برای ایجاد نارضایتی در کشور
امام جمعه موقت تهران با تأکید بر لزوم برخورد با محتکرین تصریح کرد: برنامه قوه قضاییه در مورد رسیدگی به احتکار با جدیت ادامه پیدا کند و کسبه نیز گران‌فروشی نکنند.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
دشمن با نفوذ اقتصادی تحریم را بزرگ جلوه می‌دهد
ابدالی گفت: دشمن سه ابزار کلیدی تحریم، نفوذ اقتصادی و عملیات روانی دارد که هرسه را به صورت همزمان به کار می‌برد، اما اگر ابزار نفوذ و عملیات روانی نباشد، به هیچ وجه تحریم‌ها اثربخش نخواهد بود، بلکه این نفوذ اقتصادی است که تحریم را بزرگ جلوه می‌دهد.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۱
استفاده ابزاری مافیای اقتصادی از نقدینگی در جهت اهداف خاص
تحلیلگر مسائل اقتصادی با بیان این‌که از نقدینگی برای اهداف خاصی استفاده ابزاری می‌شود، گفت: میزان بالای نقدینگی در جامعه نشان دهنده مافیایی در کشور است که تصمیم می‌گیرد در زمان‌های مختلف بازار سکه، ارز و خودرو را بالا ببرد و به بخش خاصی از بازار ضربه بزند.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۷
هدف دشمن تبدیل الگوی اعتراضات خیابانی به اعتصابات صنفی و قشری است
سردار نوحی گفت: بنای دشمنان بر این است که در سال ۹۷، الگوی اعتراضات خیابانی به اعتصابات صنفی و قشری تبدیل شود، چراکه به زعم دشمن، نظام اسلامی توانایی و علم مقابله با اعتراضات و آشوب‌های خیابانی را دارد، اما علم و توانایی مقابله با اعتصابات را ندارد.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳
بی‌تدبیری خودی‌ها سبب تصویب CFT شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این که بی‌تدبیری خودی‌ها سبب تصویب CFT شد، گفت: لایحه cft خطرناکترین لایحه‌ای است که مورد بررسی و پذیرش قرار گرفته است.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
توان نظامی ایران سبب عقب نشینی دشمن از مواضع سلطه جویانه است
حجت الاسلام والمسلمین معلمی با تأکید بر این که اقتدار نظامی ایران اسلامی سبب هراس و عصبانیت دشمنان شده است، گفت: توان نظامی ما سبب عقب نشینی دشمنان از مواضع سلطه جویانه علیه ملت ایران است.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
جامعه باید به دست شایستگان اداره شود و نه افراد خسته/ تشریح علت مخالفت‌ها در کمیسیون برجام
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه باید به دست شایستگان اداره شوند و کسانی که فکر انقلابی دارند، نه کسانی که خسته هستند.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
نگران نباشید از اینکه سکولارها اقتصاد را بهم زده‌اند/ از مشکلات عبور می‌کنیم
امام‌جمعه موقت تهران با بیان اینکه نگران نباشید از اینکه سکولارها اقتصاد را بهم زده‌اند، گفت: از مشکلات عبور می‌کنیم.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵
اجازه ندهیم ضد انقلاب‌ها تریبون معلمان باشند
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: کانون تربیت اسلامی، مرجع خوشنام، دینی و مناسبی است و می‌توانیم از طریق کانون، از مطالبات صنفی معلمان دفاع کنیم و اجازه ندهیم ضد انقلاب‌ها تریبون معلمان باشند.