بیانیه
آینده روشن- در بیانیه راهبردی و مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «گام دوم انقلاب» با اشاره به مشکلات کلان اقتصادی کشور، راه حل برون رفت از این مشکلات، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد و استفاده ...
خدا قوت آیت‌الله جزایری
آینده روشن- آنی فرض کنید آیت‌الله علم‌الهدی خواهان باخت تیم ملی شود! همین من، اولین نفر می‌زنمش ولی شگفتا! همین حرف را صادق زیباکلام علنا گفته و حقیر هیچ کاری با او ندارم! لذا خدا قوت حضرت جزایری؛ هم بابت سفر تبلیغی،...
جنجال در محافل صهیونیستی به علت رتبه‌بندی بالاتر نظامی ایران نسبت به اسرائیل
آینده روشن- در رتبه بندی نظامی کشورهای جهان که سایت گلوبال فایرپاور (GlobalFirepower.com) برای سال ۲۰۱۸ منتشر کرده است، ایران سیزدهمین و اسرائیل شانزدهمین قدرت نظامی جهان معرفی شده اند. در این رتبه بندی آمریکا در ردیف ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳
جمهوری اسلامی حضور نظامی قدرتمند و قاطعی دارد/هشدار به کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه برخی کشور‌های حاشیه جنوبی خلیج فارس از آمریکا برای توطئه افکنی در خلیج فارس دعوت می‌کنند، گفت: جمهوری اسلامی ایران حضورنظامی قدرتمند و قاطعی هم دارد که در صورت لزوم ضمن دفاع از تمامیت ارضی خود کشور‌های پیشنهاد دهنده را هم مسئول عواقب بعدی می‌داند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
کسانی که در عصر جهاد مشغول زندگی‌ خود بودند باید پاسخگو باشند
رحیم‌پور ازغدی درباره جوسازی‌ها درباره عملیات کربلای 4 گفت: به جای طلبکار شدن بدهکارها باید امروز روح پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری را در کسانی که در عصر جهاد، مشغول زندگی‌شان بودند و امروز بر گردن مردم سوارند، به وجود آورد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶
نجات از فتنه‌ اقتصادی در گرو اطاعت از ولایت است
آیت‌الله صدیقی گفت: پیروزی‌های انقلاب همواره مرهون ولایت بوده امروز هم تنها مسیر برون رفت از فتنه اقتصادی نفوذی‌ها اطاعت از اوامر ولایت است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
فشارهای استکبار هرگز جمهوری اسلامی را از حمایت فلسطین منصرف نخواهد کرد
رهبر انقلاب با اشاره به فشارهای جبهه استکبار به ایران گفتند: این فشارها هرگز موجب نخواهد شد تا ما از وظیفه الهی و عقلانی درحمایت از فلسطین منصرف شویم.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
نامه‌نگاری از آن‌سوی حصارها برای آقای «میم»
مشکل اصلی همه کسانی که سقوط می‌کنند یک چیز بیشتر نیست و آن هم اسارت در حصارهاست. حصارهایی که در پس اندیشه های کج و معوج جا خوش کردند و امام خمینی(ره) از معدود کسانی بود که توانست شعارها را کنار بزند و آن حصارها را ببیند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
عملیات کربلای 4 عملیات اصلی بود/ دشمن تصور کرد کربلای 4 عملیات فرعی است
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عملیات کربلای ۴، عملیات اصلی ما بود نه فرعی چراکه بعد از موفقیت کربلای ۵ دشمن تصور کرد کربلای ۴ عملیات فرعی ما بوده است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
دلسوزان کشور جایگاه خود را از منظر ۹ دی بازیابی کنند
بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران تصریح کرد که ضروری است تمام دلسوزان کشور ضمن بازخوانی مواضع و بیاناتی که از تریبون‌های رسمی و غیر رسمی مطرح کرده‌اند، جایگاه خود را بار دیگر از منظر رویداد 9 دی بازیابی کنند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
اجازه عرض اندام به حامیان فتنه در داخل دانشگاه تربیت مدرس نخواهیم داد
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس امروز به مناسبت گرامیداشت نهم دی در محوطه این دانشگاه تجمع کردند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
به کشور برگردید برای استقلال آن بکوشید/ در خدمت کشورهای اسلحه سازی نباشید
حضرت آیت الله جوادی آملی از نخبگان علمی ایرانی خارج کشور جهت بازگشت به کشور دعوت کردند و بیان داشتند: از نخبگان علمی خارج از کشور بخواهید که به کشور بازگردند و در این سرزمین تلاش و کوشش کنند و در خدمت کشورهایی که کارخانه های اسلحه سازی آنها سه شیفت در حال کار است نباشند، به کشور خود برگردند و برای استقلال ...
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
حماسه 9 دی، روز تجدید میثاق امت با ولایت است
مسئول فرهنگسرای مهدویت یزد با بیان اینکه حرکت ملت در نهم دی 1388 انقلاب اسلامی را بیمه کرد ، گفت: این حماسه ملی روز تجدید میثاق امت با مقام عظمای ولایت است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت و عضو فقهای شورای نگهبان شد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی آیت‌الله آملی لاریجانی را به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱
اگر مردم در نهم دی به صحنه نیامده بودند نامی از انقلاب نمی ماند
حضرت آیت الله نوری همدانی با تأکید بر این که اگر مردم در نهم به میدان نیامده بوند امروزه نامی از انقلاب نبود، بر بزرگداشت این حماسه مهم تأکید کرد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰
دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد
امام جمعه تبریز با بیان اینکه دشمن با تشدید تحریم ها به دنبال گسترش آشوب‌ها است، گفت: دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
تجمع بزرگ و باشکوه بزرگداشت حماسه 9 دی در فیضیه برگزار شد
تجمع بزرگ و باشکوه بزرگداشت حماسه 9 دی با حضور چشمگیر اقشار مردم و اساتید، روحانیون، مبلغان و طلاب حوزه علمیه قم در مدرسه مبارکه فیضیه قم برگزار شد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳
حماسه 9 دی تبلور حضور مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی است
نماینده مجلس با بیان این که حماسه 9 دی تبلور حضور مردم برای دفاع از نظام بود، از نفوذ برخی عناصر فتنه در مسؤولیت های مختلف نظام ابراز نگرانی کرد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
خیانت های فتنه گران هیچگاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد
دبیرکل کانون دانشگاهیان گفت:فتنه گران با خیانت خود به حیثیت کشور لطمه زده و خساراتی را به کشور وارد آوردند و زمینه تحریم‌ها را مهیا کردند.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
حماسه 9 دی ملت ایران نظام اسلامی را تثبیت کرد
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: نهم دی ماه به این دلیل مهم است که قدرت ملت باعث تثبیت دوباره نظام شد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
مراسم بزرگداشت سالگرد حماسه 9 دی در میدان امام حسین برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد حماسه 9 دی با عنوان «40 سال ولایتمداری، بصیرت و استقامت» در میدان امام حسین(ع) برگزار شد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱
فتنه ۸۸ عامل تحریم اقتصادی ایران بود
سردار سلامی با بیان اینکه فتنه ۸۸ عامل تحریم اقتصادی ایران بود، گفت: آمریکایی ها در همان سال اعلام کردند که اکنون فتنه شکست خورده و موقع تحریم است.