فضای مجازی، عملیات روانی و شایعه، ابزار دشمن است
دریادار سیاری گفت: باید ثبات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم تا پیشرفت حاصل شود، اما دشمن به دنبال این است که این ثبات را در ابعاد مختلف به هم بزند. ابزارش نیز فضای مجازی و عملیات روانی، شایعه و اختلاف‌افکنی ...
رفع یک ابهام!
تکذیب جمله‌ تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار ۲۲ مرداد ۹۷ و انتشار اصل آن
دادگاه مفسدان و اخلالگران اقتصادی علنی برگزار شود
رییس خبرگان با تأکید بر برگزاری علنی مفسدان و اخلالگران اقتصادی گفت: برگزاری دادگاه‌های علنی این افراد بر اعتماد عمومی جامعه اثر مثبت می‌گذارد و مردم را به انقلاب و نظام دلگرم می‌كند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
روحانیت نمی‌‌تواند بگوید حسابم از حاکمیت جدا است | همه چیز را سیاسی نکنیم
روحانیت و حوزه، چه در سطح مرجعیت، اساتید و فضلا و چه طلاب، باید‌ هادی، راصد و مراقب، مرشد، حامی و ناقد باشند. اولاً باید ‌هادی باشد برای نظام اسلامی. نمی‌‌تواند بگوید من حسابم از حساب حاکمیت جدا است.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
واکنش کیهان به اظهار نظر روحانی درباره رفراندوم
باید عنایت داشت که موضوع مبهم یا غیر قابل حلی وجود ندارد که بخواهد سناریوی انحرافی رفراندوم پیش کشیده شود. سرانجام مذاکره با آمریکا و وسوسه واگذاری امتیازهای بزرگ در ازای دریافت امتیاز، عملاً به کلاهبرداری بزرگ آمریکا منتهی شده و این چیزی نیست که بخواهد با سوژه نفوذی‌ها مورد تشکیک و تردید قرار گیرد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
آیا مردم ایران در شرف جنگ قرار دارند؟
جو روانی شکل گرفته از رسانه‌ها و مقامات آمریکا برای بازتاب تصویر دیگری از واقعیت باعث شده است وضعیت به گونه‌ای ملتهب و بغرنج برسد اما آیا شرایط بدتر از دوره پیش از برجام است؟
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
رسانه ها نهضت پاسخگویی را در میان مسؤولان ترویج و تقویت کنند
امام جمعه بابل با تأکید براین که رسانه ها باید نهضت پاسخگویی را در میان مسؤولان ترویج و تقویت کنند، گفت: باید رسانه ها از مسؤولان و کسانی که در انتخابات وعده داده بودند مطالبه کنند تا پاسخگو باشند.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴
کنایه ظریف به آمریکا: روابط بین‌الملل، مسابقه ملکه زیبایی نیست
وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که جهان از یکجانبه‌گرایی آمریکا به ستوه آمده است.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
این مدل مطالبه انقلابیون ثمره ندارد!
هنوز ما در ساختاری که آنرا العقل الملکی یا ذهنیت پادشاهی نامیده ام زیست می کنیم و بهترین نشانه آن همین توقع اصلاح امور توسط رهبری یا سران است!
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
رئیس‌جمهور مراقب خط نفوذ در مسائل مالی باشد/ ضرورت تغییر مدیران ارشد اقتصادی
عضو مجلس خبرگان گفت: از رئیس‌جمهور محترم درخواست داریم تحول و تغییراتی را در مدیران ارشد اقتصادی ایجاد کنند و از خط نفوذ دشمن مخصوصاً در مسائل مالی و پولی به شکل جدّی جلوگیری کند.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
متخلفان بازار ارز شناسایی و تحویل مراجع قضایی شده‌اند/کشف انبارهای محتکران
جانشین فرمانده ناجا گفت: اولویت ناجا بومی‌سازی نیازها و استفاده از تمام توان داخل است.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۶
آحاد ملت ایران همیشه پیشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند / عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، جمهوری اسلامی را در مقابل تهدیدها حفظ می کند
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه آحاد ملت ایران همیشه پیشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند گفت: عمل به منویات رهبر معظم انقلاب جمهوری اسلامی را در مقابل تهدیدها حفظ می کند.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵
مسئولان با توده ملت به ویژه اقشار آسیب‌پذیر برای گذر از این پیچ تاریخی همراهی کنند
مدیر حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه امروز عملکرد اقتصادی دولت به شاخصی برای اثبات کارآمدی انقلاب و نظام بدل گشته است، گفت: آنچه صبر ملت شریفمان را در تحمل شرایط فعلی و گذر از این گردنه دشوار و پیچ تاریخی افزون می‌کند همدردی مسئولان با توده ملت به ویژه اقشار آسیب‌پذیر و محرومان جامعه و پرهیز از تجمل ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
اقدامات ترامپ برای امنیت منطقه مضر است/ رفتار رئیس‌جمهور آمریکا بی‌پاسخ نخواهد ماند
ئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات ترامپ برای امنیت منطقه مضر است و رئیس‌جمهور آمریکا رفتار خصمانه‌ای را دنبال می‌کند که بی‌پاسخ نخواهد ماند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
وحدت و یکپارچگی عامل نجات کشور از آسیب‌های فرهنگی دشمن است
جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: وحدت، یکپارچگی و مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس در عصر حاضر می‌تواند ما را از آسیب‌های فرهنگی و اقتصادی دشمن نجات دهد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
روحیه انقلابی در دولت ضعیف است
حجت‌الاسلام سالک با تبیین برنامه‌های آینده آمریکا و همراهان آن در داخل کشور و با تأکید بر مقابله با توطئه های دشمن گفت: متأسفانه روحیه انقلابی در دولت ضعیف است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
مذاکره همزمان با تحریم معنایی ندارد/ اگر متحد باشیم تحریم‌ها زودتر شکست می‌خورد
رئیس‌جمهور با بیان اینکه کسی که به مذاکره پشت کرده ترامپ است، گفت: مذاکره همزمان با تحریم معنایی ندارد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶
جعفرزاده: رییس‌جمهور باید زودتر از این با مردم حرف می‌زد
نایب رییس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از عملکرد پلیس در تجمعات روز گذشته بر ضرورت خویشتنداری هرچه بیشتر نیروهای پلیس در قبال تجمع‌کنندگان و پرهیز از خشونت و درگیری تاکید کرد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶
خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی انجمن‌ اسلامی مستقل در 5 استان کشور
دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: گروه‌های فعال قرارگاه جهادی معین متشکل از اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در تابستان ۹۷ در ۵ استان کشور به خدمات رسانی خواهند پرداخت.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴
رئیس‌جمهور با استفاده از نیروهای انقلابی با رانت، بی تحرکی و ناکارآمدی مبارزه کند
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران طی بیانیه‌ای ضمن حمایت از مواضع انقلابی رئیس‌جمهوری به وی پیشنهاد داد با استفاده از نیروهای مخلص انقلابی به مبارزه با رانت و بی تحرکی و ناکارآمدی بپردازد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶
روان‌شناسی "مفسدان اقتصادی" بر اساس مبانی اسلامی
شهرام جزایری، محمودرضا خاوری، بابک زنجانی و... نام‌هایی است که این سال‌ها بسیار شنیده‌ایم و نام‌های بسیار دیگری که نشنیده‌ایم، نام‌هایی که با مفهوم پرکاربرد «مفاسد اقتصادی» گره خورده است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
برخی‌ها مانند خوارج هزینه‌های زیاد سازش را به جامعه تحمیل می‌کنند
نماینده مردم مشهد با انتقاد از برخی سیاست‌های دیپلماتیک دولت، گفت: ما دلخوش به وعده‌های شیطان بزرگ شدیم.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
اگر مردم‌سالاری دینی بروز حداکثری داشت، امروز شرایط متفاوتی در کشور داشتیم
رییس مرکز صدرا در رونمایی از نخستین شماره فصلنامه «اندیشه مردم‌سالاری دینی» گفت: اگر مردم‌سالاری دینی در کشور ما فرصت ظهور و بروز حداکثری پیدا می‌کرد، امروز شرایط متفاوتی از کارآمدی را در کشور تجربه می‌کردیم.