رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت الله حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم ربانی و معلم اخلاق آیت الله آقای حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند.
تغییر در کابینه دولت با رویکرد فراجناحی و دشمن ستیزی باشد
امام جمعه مشهد گفت: اگر بنا به تغییر کابینه است، باید در کابینه جدید از ظرفیت‌های تمام جناح ها و انسان‌های متفکر و فرهیخته استفاده کرد و روی قدرت‌یابی یک جناح تمرکز نکرد.
حضور فعالانه رهبری در مدت اخیر کار دولت را راحت تر کرده است
امام جمعه قم با اشاره به حضور و فعالیت های اخیر رهبری در عرصه های ملی و بین المللی آنها را گامی مهم در جهت کمک به دولت برای حل مشکلات داخلی و خارجی دانست.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸
پیکر آیت‌الله مرتضی تهرانی در حرم مطهر رضوی تشییع شد
پیکر آیت‌الله مرتضی تهرانی معلم اخلاق و معرفت در حرم مطهر رضوی تشییع شد.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶
دانشمندی که امام رضا علیه السلام برای او طلب رحمت کرد
حجت الاسلام کلباسی با بیان اینکه شاگردان امام رضا(ع) فرهنگ شیعه را به دور بعدی انتقال دادند، چراکه امامان ما در برخی دوران تحت محذورات شدید بودند، اظهار کرد: یکی از کارهای مهم امام رضا(ع) این بود که در سه سال ولایت عهدی خود مناظره های بزرگ علمی با علمای ادیان و فرهنگ های مختلف برگزار کردند و این مناظرات ...
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲
سردار حاج قاسم سلیمانی خادم حرم امام رضا(ع) شد
سردار سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم‌زمان با ایام میلاد امام علی بن موسی‌الرضا (ع)، به افتخار خادمی آستان مقدس رضوی نائل شد.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰
روحانیت هم چوب نیش زبان‌ها را می‌خورد و هم محرومیت را تحمل می‌کند
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: روحانیت مظلوم و محروم است، زیرا هم چوب نیش زبان‌ها را می‌خورد و هم محرومیت را تحمل می‌کند،در حالی که بار کلان مسئولیت بر دوش روحانیت است و دیگران بهره آن را می‌برند.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴
رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت الله حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم ربانی و معلم اخلاق آیت الله آقای حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱
جامعه المصطفی تنها مرکزی است که از تمامی مذاهب پذیرش دارد
مدیر حوزه های علمیه گفت:از سیاست ها مهم جامعه المصطفی، پذیرش دانشجو از تمامی مذاهب اسلامی است و افتخار بر این داریم که تنها مرکزی در جهان اسلام هستیم که از تمامی مذاهب پذیرش داریم.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷
شرکت ۱۷ هزار طلبه در دوره های تابستانی/ سال تحصیلی جدید حوزه ۱۰ شهریور آغاز می شود
در تابستان امسال حدود ۱۷هزار طلبه در دوره های مختلف مشغول تحصیل رسمی هستند و اگر تابستان ها احیاء شود مطابق منویات رهبری معظم انقلاب زمان تحصیلات حوزه کوتاه تر می شود و با تلاش معاونت آموزش، زیر ساخت های این کار فراهم شده است.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵
آشناسازی توریست های خارجی با فلسفه حجاب/ اهدای ۵هزار شاخه گل به زنان توریست
مسئول مبلغین زباندان حوزه علمیه اصفهان از ارائه بروشورها تخصصی در زمینه حجاب به زبان های انگلیسی و فرانسوی، پاسخگویی به شبهات توریست ها در زمینه عفاف و حجاب و اهدا ۵هزار شاخه گل به دختران و بانوان ایرانی وخارجی در هفته عفاف و حجاب ومیلاد حضرت معصومه خبرداد.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸
هیچ شخصیتی بهتر از مقام معظم رهبری برای هدایت جامعه اسلامی نیست
عضو فقهای شورای نگهبان در جمع خدام رضوی با اشاره به لزوم تبیین سیره رضوی در سطح جامعه گفت: هیچ شخصیتی بالاتر و بهتر از مقام معظم رهبری برای هدایت جامعه اسلامی نیست.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱
نهادینه سازی فرهنگ رضوی نیاز جامعه است
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در دیدار با خادمان آستان قدس رضوی گفت: حرکت شما هجرتی از مبدأ رضوی به جامعه اسلامی جهت نهادینه کردن فرهنگی اسلامی به رنگ حضرت حضرت ثامن الحجج(ع) است.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
والله هیچ عبادتی بدون صلوات بر پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) قابل پذیرش نیست/ بیانات رهبری چراغ راه همه ماست
مولوی عبدالحلیم قاضی گفت: در جمهوری اسلامی ما یک ملت با عنوان ایرانی داریم. این ملت هر کسی که می خواهد باشد، اما اگر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی را رعایت کند می تواند آزادانه در کشور خود زندگی کند. مردم تمام دار و ندار خود را به پای این نظام ریخته اند و برای حفظ آن از جان خود هم گذشته اند و اگر به ...
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰
کودکان بی سرپرست به وصال امام رئوف رسیدند
کودکانی که در مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست شهر درمیان نگهداری می شدند، دست کرامت رضوی کاروان حامل پرچم بارگاه منور را به دیدار این کودکان رساند و اینها راهی مشهد می شوند.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵
مراقب فتنه انگیزی ها باشیم/گفتمان انقلاب محدود به ایران نیست
مدیر حوزه های علمیه گفت: ظرفیت جهان اسلام می تواند ضمن تمدن سازی به قدرت بزرگ علمی، اجتماعی و سیاسی مبدل شود و به رغم تفاوت مذاهب، زبان ها، نژاد و سلائق می تواند امت واحده شود.