به امامت آیت الله خرازی:  نماز طلب باران در مصلی قدس قم اقامه شد
نماز طلب باران امروز جمعه با امامت آیت الله محسن خرازی و با سخنرانی آیت الله استادی با حضور علما و مردم مومن قم در مصلی قدس اقامه گردید
دیدار شرکت‌کنندگان در کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی با رهبر انقلاب
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی، با تأکید بر اینکه دنیای اسلام باید در مسائل اساسی با صراحت و با صدای بلند سخن و موضع خود را بگوید،...
پیام تسلیت رهبرانقلاب درپی جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش را تسلیت گفتند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۴
برگزاری نوزدهمین همایش کتاب سال حوزه با سخنرانی آیت الله العظمی سبحانی
حجت الاسلام و المسلمین میرمعزی گفت: نوزدهمین همایش کتاب سال حوزه ، پنجم بهمن ماه با سخنرانی آیت الله العظمی سبحانی و آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه در سالن همایش های مدرسه علمیه امام کاظم (ع) برگزار می شود.
۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۹
مسئولین پیروی از ولایت فقیه را سرلوحه فعالیت ها قرار دهند
اگر کسی پیرو دین و ولایت فقیه باشد، خود را از بزرگان دین جدا نداند و علما را دلسوزان جامعه بداند، قطعا اهل هدایت خواهد و گمراه نخواهد شد.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۹
نیازمند راه اندازی نهضت تبلیغ بین المللی و هالیوود شیعی هستیم/ جزئیاتی از کارگاه آموزشی روش تبلیغ بین المللی اسلام
دکتر سهیل اسعد : یکی از مواردی که بنده در دوره های آموزشی به آن می پردازم، بحث جریان شناسی تبلیغ دین در سطح بین الملل است. وقتی شما به ادیان حاکم در جهان امروز می نگرید متوجه می شوید که بزرگترین ابزاری که امروز آنها از آن برای ترویج تفکر خود و تخریب سایر تفکرات استفاده می کنند، سینما و هالیوود است.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
وجود رهبری نعمتی برای جامعه اسلامی است/ تبعیت از ولایت تکلیف عمومی است
استادحوزه علمیه گفت: وجود شخصیت بزرگی همچون رهبر معظم انقلاب اسلامی در رأس نظام نعمت بزرگی است که باید همه قدردان وجود چنین شخصیتی باشند.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲
نائب رئیس جامعه مدرسین:  نوآوری های امام جمعه تبریز الگویی برای سایر شهرها باشد
آیت الله حسینی بوشهری گفت: اقدامات و نوآوری های امام جمعه تبریز به یک الگویی برای سایر شهرها تبدیل شود تا سوء تفاهم ایجاد شده دشمن علیه انقلاب اسلامی و روحانیت از بین برود.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
آیت الله مقتدایی:  اقدامات امام جمعه تبریز همان سنت پیامبر گرامی اسلام(ص) است
دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه تاکید کرد: تواضع عملی امام جمعه تبریز تاثیرات شگفت انگیزی داشته است و این درس عملی از اسلام به شمار می رود.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۰
به امامت آیت الله خرازی:  نماز طلب باران در مصلی قدس قم اقامه شد
نماز طلب باران امروز جمعه با امامت آیت الله محسن خرازی و با سخنرانی آیت الله استادی با حضور علما و مردم مومن قم در مصلی قدس اقامه گردید
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
برنامه پنج ساله حوزه تا اوایل سال آینده ابلاغ می شود/ حوزه های علمیه ارتقا پیدا می کنند
مدیر حوزه های علمیه گفت: برنامه پنج ساله حوزه های علمیه نیز تا اوایل سال آینده ابلاغ می شود، انتظار می رود در استان ها نیز برنامه پنج ساله ای تدوین شود.
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۴
دیدار شرکت‌کنندگان در کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی با رهبر انقلاب
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی، با تأکید بر اینکه دنیای اسلام باید در مسائل اساسی با صراحت و با صدای بلند سخن و موضع خود را بگوید، «فلسطین» و «اتحاد دنیای اسلام» را از جمله موضوعات اساسی برشمردند و گفتند: یکی از ...
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۹
كمالی نيست كه مرد بتواند پيشرفت كند و زن نتواند/ زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند
زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند، آن وقت جمال و كمالش در این نیست كه بخواهد برود خودنمايي كند. یك مادر خوب می تواند فرزندداری كند و همسر و جامعه را اداره كند، ذات اقدس الهی این را مظهر رحمت قرار داد و كمالی نیست كه مرد بتواند پیشرفت كند و زن نتواند.
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۴
حوزویان به موضوعات فقه فضای مجازی ورود کنند/ ناگزیر از ملی سازی شبکه های اجتماعی در کشور هستیم
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر این که در شرایط کنونی ناگزیر از ملی سازی شبکه های اجتماعی در کشور هستیم، از حوزویان خواست تا به موضوعات فقه فضای مجازی ورود جدی داشته باشند.
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۱
ابراز همدردی آیت الله العظمی وحید خراسانی با خانواده های جانباختگان کشتی نفتکش
حضرت آیت الله وحید خراسانی امروز در درس خارج با خانواده های جانباختگان در کشتی نفتکش ایرانی ابراز همدردی کردند.
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۹
جامعه و مسئولین در مقابل خون شهدا مسئولیت دارند/ مکتب شهید، میراث شیعه است
جامعه و مسئولین در مقابل خون شهدا مسئولیت دارند و نباید کاری کنند برکات خون شهداء از بین برود، بلکه لازم است از ظرفیت و برکات خون شهدا برای اعتلای دین بهره برد.
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶
مراسم یادبود جانباختگان حادثه نفت کش ایرانی در حرم بانوی کرامت برگزار شد
در پی حادثه دلخراش غرق شدن نفت کش سانچی و جان باختن جمعی از هموطنان، مراسم یادبودی با حضور مراجع عظام تقلید و اقشار مختلف مردم در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار شد.
۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۸
پیام تسلیت رهبرانقلاب درپی جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش را تسلیت گفتند.
۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۵
پاسخ جامعه مدرسین به شبهات مطرح شده در ارتباط با معصومین (ع)
جامعه مدرسین در بیانیه ای درپاسخ به شبهات مطرح شده در ارتباط با معصومین (ع) تصریح کرده است: نفی عصمت رسول اکرم(ص) و ائمه معصومین (علیهم السلام) مخالفت صریح با اسلام و مذهب تشیّع است.
۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۵
باید با استفاده از ظرفیت مردمی جلوی آسیب های اجتماعی را گرفت
باید با استفاده از ظرفیت مردمی جلوی آسیب ها را گرفت، مردم، کشور و نظام خود را دوست دارند و نیازمند آموزش های لازم هستند.
۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۸
وظیفه دفاتر مرجعیت، رساندن پیام قرآن و عترت به مردم است/ دشمن در کمین است
تنها چیزی که کشور را در طول هشت سال جنگ تحمیلی حفظ کرد همین دین و پرچم «یا حسین(ع)» و «یا زهرا(س)» بود و اکنون نیز دشمن در کمین ماست، لذا باید به وسیله دفاتر مرجعیت پیام قرآن و عترت را به مردم برسانید.
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۷
راه حل مشکلات ، تکیه بر اقتصاد مقاومتی است، نه اقتصاد مذاکراتی
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) تصریح کرد: همچنان معتقدیم که راه حل مشکلات کشور ، تکیه بر اقتصاد مقاومتی است و نه اقتصاد مذاکراتی.
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۲
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشتِ واعظ شهیر حجت الاسلام مظاهری
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت روحانی خدمتگزار و واعظ شهیر حجت الاسلام آقای مهدی مظاهری را تسلیت گفتند.