بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در خصوص خروج از تلگرام و استفاده از پیام رسان های داخلی
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خروج خود را از پیام‌رسان‌هائی مانند تلگرام اعلام و به همه نهادها و مراکز حوزوی وحوزویان، عموم مردم عزیز و تمامی نهاد‌ها و سازمان‌های حاکمیتی و خصوصی و عمومی توصیه و تاکید می‌نماید تا به منظور ...
تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش | ارتش فردا باید از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد
رهبر انقلاب بر استمرار پیشرفت و افزایش توان ارتش تأکید کردند و گفتند: پیشرفت‌ها باید همچنان ادامه پیدا کند تا ارتشِ فردا از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد.
تشریح ویژه برنامه های جشن نیمه شعبان
شربتی با بیان این که مراسم نیمه شعبان با حضور ۸۵۰۰ خادم افتخاری برگزار می شود تصریح کرد: دستگاه ها و ارگان های کشوری در برگزاری مراسم نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران را یاری کنند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
فراخوان «وعده‌های آخرالزمانی از نگاه قرآن» تمدید شد
دبیرخانه فراخوان «وعده‌های آخرالزمانی از نگاه قرآن» مهلت ارسال آثار به این همایش را تمدید کرد.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
ضرورت افزایش آگاهی مردم درباره حضرت مهدی
نماینده، ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: ظهور جریان‌های انحرافی درباره مهدویت ناشی از جهل و ناآگاهی مردم در این زمینه است.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
رسیدن به جایگاه مرجعیت نیازمند تلاش و تحصیل علم شبانه‌روزی است
طلاب باید در سخنرانی‌ها و منبر مساجد مردم را نسبت به منکرات آگاه کرده و خود الگویی حقیقی مردم باشند تا مردم حرف آن‌ها را پذیرفته و از منکرات دوری کنند.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۰
حمایت از کالای ایرانی رکن اقتصاد مقاومتی است
دانشیار اقتصاد و منابع انرژی دانشگاه خوارزمی تهران با بیان این که اقتصاد مقاومتی به برنامه ریزی در دو حوزه اقتصاد و فرهنگ بستگی دارد، گفت: حمایت از کالای ایرانی، کاهش وارادات و افزایش کیفیت کالاها از ارکان اقتصاد مقاومتی است.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۹
تأکید آیت الله صافی بر روابط عزتمندانه ایران با کشورهای اسلامی
حضرت آیت الله صافی گلپایگانی تأکید کرد: جمهوری اسلامی باید با تمام کشورهای اسلامی به ویژه مصر با حفظ منافع و عزت خود، تعامل داشته باشد.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۰
کتاب «حمایت از کالای ایرانی» منتشر می‌شود
کتاب «حمایت از کالای ایرانی» به قلم حجت الاسلام حجت الله سروری نویسنده و پژوهشگر حوزوی رونمایی می‌شود.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۳
حفظ سلامتی واجب عینی است | مسؤولان برای مسأله ریزگردها چاره اندیشی کنند
حضرت آیت الله نوری‌همدانی تلاش برای سلامتی را مسأله ای فردی و اجتماعی برشمرد و تأکید کرد که حفظ سلامتی واجبی عینی و ضرورتی غیر قابل انکار است.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰
اعیاد شعبانیه بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه است
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: اعیاد شعبانیه فرصتی برای ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه است و روحانیان اعزامی به این موضوع مهم توجه داشته باشند.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۵
میزبانی مساجد از مهدی یاوران با «به یاد او»/خیابان ها لباس مهدویت بر تن می کنند
معاون بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با اعلام اجرای طرح «به یاد او » همزمان با دهه مهدویت در ۱۰ مسجد از هر استان، گفت: با همراهی آموزش و پرورش و بهزیستی طرح نقاشی های خیابانی با محور مهدویت هم اجرا می شود.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۶
راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی در تعالیم امام سجاد
بی شک سعادت و پيروزى مادی و معنوى جوامع بشری بدون اقتصاد غنى و سالم ممكن نيست، همانگونه که ريشه مهم نابساماني‌هاى یک جامعه را نیز باید در مسائل اقتصاديش جستجو کرد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵
بررسی ادله فقهی جواز الزام حکومتی در مسأله حجاب
اگر قرار باشد صرف وجود مفسده، مقید امر به معروف و نهی از منکر باشد هیچ امر به معروف و نهی از منکری وجود نخواهد داشت.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳
همایش واکاوی اصالت میراث حدیثی شیعه برگزار می‌شود
حجت الاسلام میرلوحی گفت: همایش واکاوی اصالت میراث حدیثی شیعه همزمان با میلاد با سعادت امام زمان(عج) در مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار می‌شود.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۳
طلاب در انتخاب استاد دقت کنند/ بعضی ها هدفشان انحراف افکار طلاب است
متأسفانه بعضی از اساتید از نظر فکری و عقیدتی دچار مشکل هستند و همین مسئله می طلبد حوزویان در انتخاب استاد ودرس دقت لازم را داشته باشند.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹
المصطفی از جایگاه خوبی در افغانستان برخوردار است
وزیر تحصیلات عالی افغانستان، کیفیت علمی دانش آموختگان افغانستانی دانشگاه های ایران را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه جامعه المصطفی از جایگاه خوبی در افغانستان برخوردار است و این آمادگی وجود دارد که همکاری ها برای افزایش کمّی و کیفی فعالیت های این دانشگاه صورت پذیرد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵
المصطفی با بیش از ۵۰ دانشگاه جهان توافق نامه همکاری امضا کرده است
آیت الله اعرافی، حجم فعالیت های علمی و آموزشی المصطفی در سطح بین المللی را کم نظیر توصیف کرد و گفت: المصطفی با بیش از ۵۰ دانشگاه جهان توافق نامه همکاری به امضا رسانده است و در اتحادیه های مختلف دانشگاهی جهان عضویت دارد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱
حمایت از تولید داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است/ دولتمردان شعاری و نمایشی برخورد نکنند
حمایت از تولید داخلی که باعث اشتغال‌زایی، بهبود وضع معیشت مردم و پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌شود، به یکدیگر ارتباط داشته و حلقه های یک زنجیر هستند؛ وقتی سرمایه گذار در منطقه ای سرمایه گذاری می‌کند، اگر بداند که محصول تولیدی روی دستش نخواهد ماند، قطعا تولیدات بهتر و بیشتری خواهد داشت.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰
انتقاد آیت الله العظمی سبحانی از نحوه پخت نان در قم
حضرت آیت الله سبحانی با انتقاد از نحوه پخت نان درقم گفتند: نان را می سوزانند و به مردم می دهند. سبوس را گرفته و نان را تحویل مردم می دهند این نوع پخت، نه تنها اثر ندارند، بلکه ضرر هم دارد، اما باید نان را سبوس دار کنند و اگر خشک هم می کنند می سوزانند و تحویل مردم می دهند .
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷
از سه محصول جدید مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی رونمایی خواهد شد
از سه محصول جدید مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور که شامل پایگاه جامع‌الاحادیث و نرم‌افزار‌های معجم موضوعی «بحارالانوار۲» و معجم موضوعی «کتب اربعه» با حضور آیت الله سیداحمدخاتمی رونمایی خواهد شد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
مطالعات شیعه شناسی در فرانسه در ده شاخه با جدیت صورت می گیرد
استاد دانشگاه کاتولیک فرانسه گفت: در حال حاضر مطالعات شیعه شناسی در فرانسه در ده شاخه با جدیت صورت گرفته و در مجامع دانشگاهی این کشور مورد توجه ویژه است.