دستاوردهای حمایت مالی از مهدویت برای نظام و انقلاب
کارشناسان تاکید کردند: اساساً مهدویت در فضای پیشگیری می تواند جلوی بسیاری از اختلاس ها، طلاق ها، اختلافات خانوادگی و ادعاهای دروغین را بگیرد، همچنین به دلیل کارکردهای امنیتی منطقه ای، سرمایه گذاری در این ساحت، تقویت ...
تاثیر حمایت بودجه ای از مهدویت بر تامین امنیت ملی
حجت الاسلام کلباسی با بیان اینکه مهدویت با مسائل منطقه ای امنیتی گره خورده است، گفت: بدون حمایت و تقویت مهدویت راستین، باید منتظر باشیم آنها که بودجه های دلاری دارند و هزینه می کنند، مغزها و افکار را جلب کنند که این ...
درسنامه هفت جلدیِ «فرهنگ مهدویت و انتظار» رونمایی می شود
درس نامه مهدوی «فرهنگ مهدویت و انتظار» که در هفت جلد و به قلم اسماعیل شفیعی سروستانی در موضوعاتی همچون اینک آخرالزمان!، دعوت به او! و جهان موعود تالیف شده است، رونمایی می شود.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
برگزاری کارگاه آموزشی مهدویت در مدرسه فاطمه الزهرا (س) اردکان
آینده روشن - مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان از برگزاری کارگاه آموزشی مهدویت با اهدافی همچون آشنایی با فرقه‌ها و جریان‌های انحرافی خبر داد.
۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸
دوره تربیت مربی مهد و پیش دبستان با محور مهدویت برگزار می شود
حجت الاسلام یوسفیان با اعلام برگزاری دوره «تربیت مربی مهد و پیش دبستان با رویكرد مهدویت» ویژه خانواده طلاب، گفت: کارگاه های مهارت افزایی ویژه مربیان و مدرسان به منظور شناخت و کاربرد شیوه های انتقال معارف مهدوی به کودکان برگزار می شود.
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
کارگاه مهدویت در مدرسه فاطمة الزهرا (س) برگزار می شود
آینده روشن - مدیر مدرسه علمیه فاطمةالزهرا (س) اردکان از برگزاری کارگاه آموزشی مهدویت در این مدرسه خبر داد.
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴
۹ رکن دین بر اساس روایات اهل بیت
یکی از ارکان دین انتظار قائم(عج) است. لذا پژوهش در مهدویت ضرورت دارد چون یکی از ارکان دین ماست.
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
ترسیم اندیشه مهدویت در فرهنگ ادبی
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی گفت: جشنوراه فرهنگی و ادبی تلاش برای ترسیم زیبایی‌ها و جلوه‌های متعالی زندگی در اندیشه مهدویت است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰
چرا در زمان ظهور عمر شیطان به پایان می‌رسد؟
آینده روشن- آیا در حق کسانی که در زمان ظهور هستند با توجه به نبود شیطان، تبعیضی اتفاق نمی‌افتد؟
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۰
غیبت مجازی مدعی یمانی
جریان انحرافی مدعی ظهور با عنوان جریان دروغین یمانی‌سازی و موعودسازی از جریان‎های خطرناکی است که در سال‌های اخیر جوامع شیعه را با خود درگیر کرده است؛ این جریان، رهبری به نام احمدالحسن بصری برای خود انتخاب کرده که حاضر نیست خود را به دیگران نشان دهد و به همین دلیل رهبر فیسبوکی نام گرفته است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰
برگزاری دوره‌ی تربیت مربی کودک و نوجوان در حوزه‌ی مهدویت در یزد
آینده روشن - مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) استان یزد گفت: نخستین دوره توانمندسازی مربیان کودک و نوجوان با آموزش معارف مهدوی در یزد آغاز شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰
برگزاری سومین دوره کلاس‌ معارف مهدویت در ۱۱ شهر
سومین دوره کلاس‌های مقدماتی و تکمیلی معارف مهدویت در ۱۱ شهر با همکاری بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) از جمعه ۵ بهمن ماه جاری آغاز می‌شود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹
«محمودرضا» به عشق ظهور به سپاه قدس پیوست
آینده روشن - «محمودرضا» ثابت کرد به جمله «شیعه به دنیا آمدیم تا موثر در تحقق ظهور مولا باشیم و این مستلزم تحمّل سختی‌ها و مشقت‌ها و مصیبت‌ها است و جز با فدا شدن محقق نمی شود»، اعتقاد دارد و این فدا شدن را در عمل نشان داد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
انتظار فرج از ارکان دین است/ ۹ رکن دین بر اساس روایات اهل بیت
آینده روشن - یکی از ارکان دین انتظار قائم(عج) است. لذا پژوهش در مهدویت ضرورت دارد چون یکی از ارکان دین ماست.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸
فضای مهدویت گرفتار آسیب های درون و برون مذهبی/ضرورت شناخت دشمن
آینده ر وشن - مدرس حوزه علمیه گفت: امروز در فضای مهدویت با آسیب های برون مذهبی و درون مذهبی رو به رو هستیم که شناخت دقیق دشمن را می طلبد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴
دستاوردهای حمایت مالی از مهدویت برای نظام و انقلاب
کارشناسان تاکید کردند: اساساً مهدویت در فضای پیشگیری می تواند جلوی بسیاری از اختلاس ها، طلاق ها، اختلافات خانوادگی و ادعاهای دروغین را بگیرد، همچنین به دلیل کارکردهای امنیتی منطقه ای، سرمایه گذاری در این ساحت، تقویت امنیت ملی است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
مسابقه کتابخوانی با موضوع مهدویت در زنجان برگزار می‌شود
ششمین مسابقه کتابخوانی در زنجان با محوریت کتاب «زندگی مهدوی در سایه دعای عهد» برگزار می‌شود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
تاثیر حمایت بودجه ای از مهدویت بر تامین امنیت ملی
حجت الاسلام کلباسی با بیان اینکه مهدویت با مسائل منطقه ای امنیتی گره خورده است، گفت: بدون حمایت و تقویت مهدویت راستین، باید منتظر باشیم آنها که بودجه های دلاری دارند و هزینه می کنند، مغزها و افکار را جلب کنند که این امنیت ملی ما را تهدید می کند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶
درسنامه هفت جلدیِ «فرهنگ مهدویت و انتظار» رونمایی می شود
درس نامه مهدوی «فرهنگ مهدویت و انتظار» که در هفت جلد و به قلم اسماعیل شفیعی سروستانی در موضوعاتی همچون اینک آخرالزمان!، دعوت به او! و جهان موعود تالیف شده است، رونمایی می شود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۳
مهدویت و رجعت به درستی در جامعه تبیین شود
آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید گفت: یکی از رسالت های مهم اهل علم و حوزه این است باید در موضوع مهدویت، ظهور و رجعت برای مردم و جامعه اطلاع رسانی شود تا بیش از این جامعه در بحث مهدویت دچار تردید و گمراهی نشود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱
سری جدید برنامه تلویزیونی ” سلسبیل” در شبکه سهند
آینده روشن: سری جدید برنامه اذانگاهی “سلسبیل” با رویکردی متفاوت و جدید هر روز از سیمای استانی سهند به روی آنتن می رود. در این برنامه که بعد از اذان مغرب به افق تبریز پخش می شود.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸
مهدویت باید در جامعه نهادینه شود
آیت‌الله علوی گرگانی گفت: باید موضوع مهدویت را در جامعه نهادینه کنیم و نباید به زبان تنها ظهور و فرج امام عصر(عج) را از خداوند بخواهیم، بلکه باید اعمال و رفتار ما موجب این امر شود.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۱
سری جدید برنامه تلویزیونی ” سلسبیل” در شبکه سهند
به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، سری جدید برنامه اذانگاهی “سلسبیل” با رویکردی متفاوت و جدید هر روز از سیمای استانی سهند به روی آنتن می رود.