تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
انتظار منجی عالم بشریت از اشترکات همه ادیان توحیدی است
خاخام صدیق پور گفت: یکی از مشترکاتی که در بین ادیان هست مسئله مهدویت است، ما ادیان توحیدی، اصل و ریشه دین خود را بر مهدویت می دانیم و آن مهدویتی است که همه ادیان منتظر منجی عالم بشریت بوده و محبوب همه است.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵
اجازه ندهیم ضد انقلاب‌ها تریبون معلمان باشند
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: کانون تربیت اسلامی، مرجع خوشنام، دینی و مناسبی است و می‌توانیم از طریق کانون، از مطالبات صنفی معلمان دفاع کنیم و اجازه ندهیم ضد انقلاب‌ها تریبون معلمان باشند.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵
کارآمدی تهدیدها را تبدیل به فرصت می‌کند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه کارآمدی تهدیدها را تبدیل به فرصت می کند، گفت: نقدینگی، ارز و تحریم نفت همه فرصت هستند اگر کارآمدی داشته باشیم.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
تصاویر/ تجدید میثاق" ناجا" با آرمان‌های امام خمینی(ره)
پرسنل نیروی انتظامی صبح پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مقام معظم رهبری و شهدا تجدید میثاق کردند.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
رسانه‌های بیگانه روی فرهنگیان متمرکز شدند/ تجلیل دشمنان از بنیانگذاران آموزش و پرورش فراماسونری در ایران
دبیرکل کانون تربیت اسلامی گفت: باید مسائل فرهنگ و آموزش و پرورش را رصد کنیم زیرا اکنون رسانه‌های بیگانه مثل صدای آمریکا، رادیو زمانه و بی بی سی روی فرهنگیان متمرکز شدند و امیدوارند که اینها به عنوان لشکر دشمن عمل کنند.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹
برای حل مشکل نظام بانکی، نقدینگی، اشتغال و تورم تصمیم‌های جدی بگیرید
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: حل مشکلات جاری اقتصاد کشور و تأمین نیازهای عمومی مردم، نیازمند کار جهادی و تلاش فوق العاده است زیرا این مشکلات بویژه مشکل گرانی و کاهش قدرت خرید، معیشت بخش زیادی از مردم بویژه طبقات ضعیف را دچار تنگنا کرده است.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
دستگاه‌ها برای خدمت رسانی به زائران اربعین بسیج شوند
تولیت حرم کریمه اهل‌بیت(س) تاکید کرد: دستگاه‌ها و مجموعه‌های مختلف استان قم باید برای میزبانی از زائران اربعین حسینی بسیج شوند.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
بانک مرکزی نسبت به سیاست های یک بام و دو هوای ارزی پاسخگو باشد
حضرت ‌آیت الله نوری با انتقاد از سیاست یک بام و دوهوای بانک مرکزی گفت: به مسافران کشورهای خارجی ارز مناسب اختصاص می دهند ولی برای سفرهای زیارتی نباید ارزی اختصاص داده شود.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
خوزستان الگویی برتر در وحدت اقوام است
آیت الله موسوی جزایری با بیان اینکه خوزستانی شیفته رهبر معظم انقلاب هستند، گفت: خوزستان جزئی لاینفک از ایران بوده، هست و خواهد ماند و امروزه الگویی برتر از وحدت اقوام در کشور است.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۸
قدرت جمهوری اسلامی مافوق قدرت مادی جهان است
فرمانده سپاه ابوالفضل لرستان قدرت جمهوری اسلامی را مافوق قدرت مادی فعلی جهان عنوان کرد و گفت: این قدرت سبب پیروزی های پی در پی ما و شکست دشمنان شده است.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۷
عدم رعایت حقوق زن؛ وجه مشترک جاهلیت قدیم و مدرن| عاطفه سرمایه زن است
حضرت ‌آیت الله جوادی آملی با بیان این مودت و رحمت دو رکن حفظ خانواده است، گفت: آنچه در جاهلیت کهنه و مدرن وجود داشته و دارد این است که حق زن توسط خود زنان و مردان رعایت نمی شود.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۶
اعضای هیأت نظارت بر مطبوعات مطابق قانون باید به ۶ ماه انفصال از خدمت محکوم شوند
مدیرمسؤول روزنامه کیهان گفت: اگر پای رعایت قانون در میان باشد، به جای شکایت از کیهان، باید اعضای هیأت نظارت بر مطبوعات یا شخصیت صادرکننده حکم علیه کیهان دست‌کم به 6 ماه انفصال از خدمت محکوم شوند.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳
عضویت مدیر‌ان رسانه‌ها در هیئت نظارت بر مطبوعات شبهه ایجاد می‌کند
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بعضی اعضای هیأت نظارت بر مطبوعات خود صاحب رسانه هستند و این نکته در اعمال نظارت این هیأت مشکل ایجاد می‌کند؛ چون نمی‌توانند نگاه صحیح و عادلانه‌ای نسبت به مطبوعات اعمال کنند.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
ایرادات مجمع به لوایح اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و پالرمو به قوت خود باقی است
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ایرادات شورای نگهبان به لوایح اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و پالرمو در مجلس رفع شده اما ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام به این لوایح به قوت خود باقی است.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
رئیس‌جمهور علاقه‌ای به شنیدن مطالبات و خواسته‌های دانشجویان ندارد
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با اشاره به حضور روحانی در این دانشگاه گفت: آقای روحانی علاقه ای به شنیدن مطالبات و خواسته های دانشجویان ندارد و با درست کردن شرایطی خفقان گونه به دنبال خفه کردن صدای دانشجویان است.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
چرا هیأت نظارت بر مطبوعات با روزنامه‌ای که مخالفان FATF را داعشی دانست برخورد نکرد؟
مدیرمسئول روزنامه صبح نو با بیان اینکه حجم خرابکاری‌های برخی رسانه‌ها در موضوعات مرتبط با امنیت ملّی زیاد است، گفت: طی یک ماهه گذشته، روزنامه‌ای، تصویری را منتشر کرد که در آن، کسانی که با FATF مخالف هستند، داعشی دانسته شده‌اند.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
استمرار مرجعیت شیعه؛ تضمین امنیت در آسیای غربی
می توان مرجعیت شیعه را رکن اصلی قدرت‌ساز و امنیت‌ساز دانست؛ که همین روزها در عراق و در روند شکل گیری مجلس و دولت جدید نیز شاهد آن هستیم.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
مشکلات کشور با فرافکنی حل نخواهد شد| مسؤولان با مردم صادق باشند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر این که مشکلات کشور با فرافکنی و مقصر جلوه دادن دیگران حل نخواهد شد، از دولتمردان و مسؤولان خواست با مردم صادق باشند و تمام تلاش خود را برای حل مشکلات بکار گیرند.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
بخشی از رسالت انقلاب در دانشگاه‌ها در قالب دروس معارف تجلی می‌یابد
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: نهاد نماینده تفکر دینی و اعتقادی رهبری در دانشگاه‌ها است و بخشی از رسالت انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها در قالب دروس معارف تجلی می‌یابد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱
شرط‌های مجلس بر CFT «مصرف داخلی» دارد/ شورای نگهبان استعماری بودن FATF را لحاظ کند
عضو هیأت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شرط‌هایی که مجلس در ارتباط با لایحه CFT گذاشته، مصرف داخلی دارد، گفت: از لحاظ خود کنوانسیون، اینگونه شرط‌ها اعتبار ندارد و به تعبیر فقهی، «خلاف ذات عقد» است.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
تربیت نسل متخصص و مدیر آینده را از دانشگاه انتظار داریم/ نقش موثر دانشگاه در حوزه‌های مختلف
نماینده رهبر انقلاب در دانشگاه‌ها گفت: از دانشگاه انتظار داریم که نسل متخصص و مدیر آینده را تربیت کند و ابزاری که به دست دانشگاه دادیم، اساتیدی هستند که در حوزه‌های مختلف معرفتی کسب کردند و مهارتی دارند.