راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
همکاری با مساجد برای ایجاد زیست بوم توسعه فعالیت های دیجیتالی
وزیر جوان کابینه دوازدهم از همکاری وزارتخانه متبوعش با بسیج سازندگی به منظور استفاده از مساجد برای راه اندازی زیست بوم توسعه فعالیت‌های دیجیتالی خبر داد.
مأموریت لاریجانی به کمیسیون امنیت برای پیگیری دستورات هسته‌ای امام‌خامنه‌ای
رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون امنیت ملی مجلس دستور داد تا دستورات رهبر معظم انقلاب درباره موضوع هسته‌ای را به صورت مستمر پیگیری کند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶
دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم بودند / مردم در ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌‌گویی دشمنان را دادند
رئيس شورای عالی جامعه مدرسين حوزه علميه قم با اشاره به راهپیمایی باشکوه مردم در یوم الله ۲۲ بهمن، گفت: دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی امسال بودند اما صفوف متراکم شرکت کنندگان که نشان از علاقه آن‌ها به نظام اسلامی است، موجب یاس و نا امیدی آنان شد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
وادادگی و بازی در زمین دشمن هیچ‌گاه پیشرفتی برای کشور فراهم نمی کند
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب، گفت: وادادگی و بازی در زمین دشمن، هیچ‌گاه نمی‌تواند پیشرفتی برای کشور و ملت را فراهم کند، از این رو بهترین راه ارتقاء قدرت و عزت ملی، تکیه به مردم و مقاومت در برابر جبهه کفر است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
معضل بیکاری با استخدام در ادارات دولتی حل نمی شود / از قدرت فکر و بازوان خود برای رونق اقتصادی استفاده کنید
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: اگر فکر کنیم که معضل اشتغال را می‌توان با استخدام در ادارات حل کرد، اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌ایم؛ چراکه ظرفیت‌ها پر شده است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۱
مسئولان وقتشان را صرف حل مشکلات اقتصادی کشور کنند/ سرعت در حل مسائل ضرورت حال کشور است
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید همه قوا در جهت رفع مشکلات اقتصادی فعالانه مشارکت کنند، گفت: سرعت در حل مسائل ضرورت حال کشور است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۰
راهپیمایی ۲۲ بهمن ضربه‌ای سهمگین برپیکره استکبار جهانی بود
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از حماسه‌آفرینی بزرگ ملت شریف ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ تقدیر کرد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶
مردم با وجود مشکلات معیشتی، دشمن شناس اند/ مسئولان قدردان بصیرت ملت باشند/ لزوم قاطعیت دادستان ها در احیای حقوق عامه
رئیس قوه قضاییه، حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را موجب افزایش اقتدار ملی و خنثی سازی توطئه های دشمن دانست و از همه مسئولان خواست که قدردان بصیرت مردم به عنوان یکی از بزرگترین نعمات الهی باشند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۳
تقدیر آیت الله العظمی مکارم از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن/ دشمنان نمی گذارند اخبار این راهپیمایی عظیم در دنیا منتشر شود
دشمنان اسلام و انقلاب از مدت ها قبل به مردم می گفتند که نروید و شرکت نکنید اما مردم ایران برعکس بیش از سال های گذشته در این راهپیمایی شرکت کردند لذا باید از مردم ایران تشکر کرد و حتی مردم نیز از خودشان تشکر کنند بابت این حضور باشکوه و دشمن شکن.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
مسئولان قدر این مردم را بدانند و در جهت حل مشکلات آنان قدم بردارند
مسئولان کشور تمام همت خود را به خدمتگزاری مردم بگذارند، حقایق معیشت و وضعیت اقتصادی مردم را درک کنند و به فکر خدمت باشند خصوصا قدر این جوانان را بدانند و زمینه اشتغال و ازدواج آنان را فراهم کنند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
انقلاب اسلامی محصور به مرزهای جغرافیایی نیست/ رهنمودهای رهبر انقلاب برگرفته از دین و قرآن است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، انقلاب اسلامی را محصور به مرزهای جغرافیایی ندانست و گفت: حضور با شکوه ملت ایران در روز ۲۲بهمن تجدید میثاق با رهبری و ولایت بود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳
بغض «سرباز نظام» در جشنواره سی و ششم ترکید/ شکایتم را از تلویزیون به خدا می برم
من اعتراض می کنم به تلویزیون که وقتی می خواهد فیلم های بنده را پخش کند سی، چهل بار پشت سر هم ...، ولی به محض این که به جایی می رسد که باید افرادی را برای دفاع از این نوع نگاه دعوت کند، عملاً به اپوزیسیون تبدیل می شود. من از مسئولین شبکه دو و سه بابت رفتارهای زشتی که با ما داشتند، شکایتم را به خدا می ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
حوزه های علمیه نگاه عمیق تری به آرمان های انقلاب داشته باشند/ مردم باید بدانند انقلاب برای آنان چه کرده است
نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: فریاد وحی گرایی بر دنیایی که صرفا با تکیه بر عقل گرایی می خواست به پیش ببرد، با انقلاب اسلامی شکل گرفت و امروز باید ظرفیت وحی را به بشر بفهمانیم زیرا تا زمانی که این ظرفیت را نشناسد، آماده ظهور نخواهد شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، باشکوه و تماشایی بود
دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه، حضور مردم در راهپمایی ۲۲ بهمن امسال، را بسیار باشکوه و تماشایی توصیف کرد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۸
القای ناکارآمدی نظام فتنه دشمن است/ مسئولان در تراز انقلاب عمل کنند/ «ما می توانیم» با مدیریت بسیجی و انقلابی محقق می شود
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه فتنه امروز دشمن القای ناکارآمدی نظام است، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب هرجا مدیریت بسیجی، انقلابی و با روحیه «ما می توانیم» داشتیم، در آن عرصه پیروز بوده ایم.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۵
هرکس قانون اساسی را قبول دارد انقلابی است/ همه سوار قطار موفقیت انقلاب شوند/ مردم جواب آمریکایی ها را دادند
رئیس جمهور با اشاره به این که هرکس قانون اساس را قبول دارد، انقلابی است، تصریح کرد: ما امروز برای توسعه و آبادانی ایران اسلامی به همه اصولگرایان، اصلاح طلبان، اعتدال گرایان و کسانی که به قانون اساسی اعتقاد دارند، نیاز داریم.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱
راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن در شهر خون و اجتهاد آغاز شد
مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور امت شهید پرور استان قم آغاز شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
خروش تماشایی ملت انقلابی و ولایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن
در طلیعه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی دشمن شکن و تماشایی ۲۲ بهمن، با حضور مردم انقلابی، ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی، در یک هزار شهرستان، شهر و بخش و همچنین ۴ هزار روستای کشور به طور همزمان برگزار شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۰
از مسئولان انتظار داریم برای حل مشکلات بیش از پیش تلاش داشته باشند
عضو خبرگان رهبری گفت: ملت ایران در طول چهل سال با انواع توطئه‌های دشمنان مواجه شده، ولی همواره هوشیاری خود را حفظ کرده و با حضور خود در صحنه توانسته‌اند که این توطئه‌ها را خنثی کنند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۹
از ملت هوشیار ایران قدردانی می کنیم
حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: باید از ملت هوشیار ایران برای این حضور باشکوه قدردانی کرد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۷
اقتصاد مقاومتی نسخه نجات کشور از مشکلات اقتصادی است/ مسئولان در خدمت به مردم لحظه ای را از دست ندهند
حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه نجات کشور از مشکلات اقتصادی است، گفت: خدمت به این ملت، دین، دنیا و آخرت مسئولان و خدمتگزاران به نظام و ملت را آباد می کند، از این رو لحظه ای را هم نباید از دست بدهیم.