بیانیه
آینده روشن- در بیانیه راهبردی و مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «گام دوم انقلاب» با اشاره به مشکلات کلان اقتصادی کشور، راه حل برون رفت از این مشکلات، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد و استفاده ...
خدا قوت آیت‌الله جزایری
آینده روشن- آنی فرض کنید آیت‌الله علم‌الهدی خواهان باخت تیم ملی شود! همین من، اولین نفر می‌زنمش ولی شگفتا! همین حرف را صادق زیباکلام علنا گفته و حقیر هیچ کاری با او ندارم! لذا خدا قوت حضرت جزایری؛ هم بابت سفر تبلیغی،...
جنجال در محافل صهیونیستی به علت رتبه‌بندی بالاتر نظامی ایران نسبت به اسرائیل
آینده روشن- در رتبه بندی نظامی کشورهای جهان که سایت گلوبال فایرپاور (GlobalFirepower.com) برای سال ۲۰۱۸ منتشر کرده است، ایران سیزدهمین و اسرائیل شانزدهمین قدرت نظامی جهان معرفی شده اند. در این رتبه بندی آمریکا در ردیف ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
مردم در ۹ دی اجازه ندادند سقیفه دیگری تکرار شود/ در فتنه ۸۸ به اندازه ۸ سال جنگ تحمیلی بر کشور هزینه تحمیل شد
سردار فضلی با تاکید بر این که مردم در ۹ دی اجازه ندادند سقیفه دیگری تکرار شود، گفت: ۲۹خرداد ۸۸ ولی فقیه خطبه خواندند و فرصتی را برای شکایت کردن فتنه گران معین کردند، اما فتنه گران روز ۳۰ خرداد کشته سازی کردند و در ۸ ماه فتنه، به اندازه هشت سال جنگ تحمیلی از ام القرای جهان اسلام(ایران) انرژی گرفتند.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
استقرار اورژانس اجتماعی در سکونت‌گاه‌های غیررسمی کشور
رئیس جدید سازمان بهزیستی کشور گفت: اورژانس اجتماعی را تقویت خواهیم کرد و با اولویت‌بندی نسبت به استقرار آنها در سکونت‌گاه‌های غیر رسمی کشور اقدام می‌کنیم.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
آغاز به‌کار کمپین «همه برپا» با شعار «کلاس گرم ـ مدرسه امن»
رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور از آغاز به کار کمپین «همه برپا» با شعار «کلاس گرم ـ مدرسه امن» با هدف جمع‌آوری مشارکت مردم نیک اندیش کشورمان به منظور تأمین سیستم‌های گرمایشی استاندارد مدارس کشور خبر داد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
«وحدت و انسجام جامعه» بزرگ‌ترین دستاورد ۸ سال دفاع مقدس و حماسه ۹ دی
وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: مهم‌ترین دستاورد دفاع مقدس این بود که همه سلیقه‌ها را زیر یک پرچم جمع کرد در سال ۸۸ نیز حماسه نهم دی توانست، یک‌بار دیگر انشقاق بین مردم را برطرف کند و روح وحدت را در جامعه بدمد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸
وقتی معلمان اخلاق توهین می‌کنند
با مردم که شما سرو کار دارید این مردم را باید رضایشان را به دست بیاورید. همین مردم کوچه و بازار و کشاورزهای بسیار عزیز و کارمندان و کسانی که در کارخانه‌ها زحمت می‌کشند. اینها ولی‌نعمت ما هستند.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷
مدعیان حقوق بشر با وجود کشتار فرانسه باید از خجالت بمیرند
رئیس موسسه آموزشی امام خمینی (ره)‌ با بیان اینکه کسانی که در دنیا مدعی آزادی و حقوق بشر هستند، باید با وجود فجایع و کشتار در فرانسه، از خجالت بمیرند، گفت: تا زمانی که یک درصد جامعه از خون بقیه جامعه می‌مکند و بر جمع‌آوری ثروت، حریص‌تر می‌شوند، این کشمکش‌ها و نزاع‌ها ادامه خواهد داشت.
۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
نهم دی نماد اقتدار و بصیرت مردم است
عباسی ندوشن با بیان اینکه حماسه نهم دی نماد عزت، استقلال، اقتدار و بصیرت مردم است، گفت: بار دیگر ملت ولايتمدار ایران در ۹ دی با حضور پرشور خود در راهپیمایی عزتمند و با شکوه، عزت و اقتدار كشور اسلامي را در برابر فتنه هاي آمريكا بیمه خواهند کرد.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵
فتنه‌گری نتیجه‌ای جز رسوایی ندارد|انتقاد از حضور فتنه گران در دانشگاه ها
نماینده مجلس با بیان این‌که پایان کار فتنه‌گری رسوا شدن است، گفت: حماسه نهم دی به فتنه گران آموخت که فتنه‌گری نتیجه‌ای جز رسوایی میان ملت ندارد.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
سالروز نهم دی فرصت خوبی است تا با روایت فتنه، جای جلاد و شهید عوض نشود
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه 9 دی تجلی بلوغ سیاسی مردم بود گفت: سالروز نهم دی فرصت خوبی است تا با روایت فتنه، جای جلاد و شهید عوض نشود و جوانان بدانند دلارهای کثیف نظام سلطه کجا هزینه شد.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲
کتاب «فتنه تغلّب» منتشر شد
فتنه‌ی ۸۸ یک رخداد دوران‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است که نمی‌توان به‌سادگی از کنار آن گذشت. از این رو دست یافتن به جزئیات بیشتر یا مرور تجربه‌های آن به شکل مستند و روایی، برای غنی‌سازی تحلیل‌ها نیز اهمیت فراوان دارد. ...
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲
انقلاب اسلامی امروز از هر زمانی قوی‌تر است
رئيس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: انقلاب اسلامی از تمام توطئه ها سربلند بيرون آمده و امروز قوی تر از هر زمان ديگری و با اقتدار ايستاده است.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹
دنیا طلبی یکی از عوامل مهم ایجاد فتنه و خطرهای بزرگ جامعه است
معاون حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: دنیا طلبی خواص یکی از عوامل مهم ایجاد فتنه و خطرهای بزرگ جامعه است.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹
خروج آمریکایی ها از سوریه پیروزی برای جامعه اسلامی است
اکنون شاهد اتفاقات بسیار خوبی در منطقه مانندخروج آمریکا و همپیانان آنها در سوریه و عراق هستیم و این نشانه پیروزی برای جامعه اسلامی است.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱
صدا و سیما در تولید برنامه‌هایی با موضوع مهدویت ضعیف عمل می‌کند
دبیر کانون مهدویت دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر اصفهان گفت: از مسئولان و برنامه‌ریزان حوزه صدا و سیما و رسانه خواهشمندیم تلاش خود را در ساخت و بنای زندگی مردم در راستای زندگی مهدوی انجام دهند.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶
حماسه ۹ دی تجلی اراده و قدرت الهی در ملت ایران بود
ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای، نهم دی‌ماه را تجلی اراده و قدرت الهی در ملتی دانست که با الهام از فرهنگ سرخ عاشورا و با تبعیت از ولی امر خود، درسی بزرگ به دشمنان حق و حقیقت، فریب‌خوردگان و دنیاطلبان داد.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
انتظار عموم از دانشگاه‌ها حل مشکلات جامعه و کشور است
وزیر علوم با بیان اینکه باید حساسیت‌های مقام معظم رهبری را در توسعه علمی و علم نافع، درک، حمایت و ترویج کنیم، گفت: انتظار عموم از دانشگاه‌ها این است که مشکلات جامعه و کشور را حل کنند.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۳
نباید در مقابل بدپوششی‌ها در دانشگاه بی تفاوت باشیم
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: گاهی اوقات بدپوششی‌ها در محیط دانشگاه صرفا فقط رفتار ناهنجار نیست، بلکه ترویج و تسهیل انقلاب جنسی است، لذا ما نباید در مقابل این مسئله بی‌تفاوت باشیم.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۳
واگذاری‌ها به بخش خصوصی شفاف نیست، دستگاه‌های نظارتی ورود کنند
امام جمعه کرمانشاه گفت: در راستای خصوصی سازی قرار است چند سیلو را که ارزش هر کدام از آنها حدود 150 میلیارد تومان است با قیمتهایی در حدود 30 تا 50 میلیارد تومان به فروش برسانند، این کار چوب حراج زدن به بیت‌المال است.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۱
تصاویر/ پویش«روزه نجات»
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران، اعتکاف دانشجویان روزه دار در قالب پویش«روزه نجات» در مسجد دانشگاه تهران و در حمایت از مردم به خصوص کودکان مظلوم یمن برگزار شد.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۰
تدابیر رهبری و ولایتمداری مردم، کشور را در سال 88 از لبه پرتگاه نجات داد
امام‌جمعه یزد با اشاره به اینکه دشمنان در سال 88 قصد براندازی نظام و انقلاب را داشتند، افزود: تدابیر و هوشمندی رهبر معظم انقلاب و ولایتمداری مردم، کشور را در فتنه 88 از لبه پرتگاه نجات داد و نقشه شوم استکبار خنثی شد.