فضای مجازی، عملیات روانی و شایعه، ابزار دشمن است
دریادار سیاری گفت: باید ثبات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم تا پیشرفت حاصل شود، اما دشمن به دنبال این است که این ثبات را در ابعاد مختلف به هم بزند. ابزارش نیز فضای مجازی و عملیات روانی، شایعه و اختلاف‌افکنی ...
رفع یک ابهام!
تکذیب جمله‌ تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار ۲۲ مرداد ۹۷ و انتشار اصل آن
دادگاه مفسدان و اخلالگران اقتصادی علنی برگزار شود
رییس خبرگان با تأکید بر برگزاری علنی مفسدان و اخلالگران اقتصادی گفت: برگزاری دادگاه‌های علنی این افراد بر اعتماد عمومی جامعه اثر مثبت می‌گذارد و مردم را به انقلاب و نظام دلگرم می‌كند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
مراقب فتنه ها و دسیسه های جدید دشمنان باشیم
استاد حوزه علمیه قم از برگزاری نشست گفتمان سازی انقلاب اسلامی با رویکرد تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی وولایت در ۵۰ شهر در کشور خبرداد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
مطالبات اقشار مختلف مردم، مراجع و علما سرمایه‌ای برای دستگاه قضایی است/بازداشتی‌های پرونده‌های تخلفات اخیر بازار به ۴۵ نفر رسید
سخنگوی قوه قضائیه گفت: ریاست قوه قضائیه تقاضاها و مطالباتی که از ناحیه اقشار مختلف مطرح شده بود و از این قوه خواسته بودند با مفسدان سریع‌تر و قاطع‌تر برخورد کنند را پشتوانه و سرمایه‌ای برای دستگاه قضایی و اقدامات آن می‌داند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۴
شریعتمداری: مجلس، سفارت انگلیس قجری نیست
مدیرمسئول کیهان در یادداشتی نوشت: «آیا اقدامات و اظهارات دو نماینده و نمونه‌های مشابه دیگری از این دست، عنوان مجرمانه ندارد؟ اگر همسویی آشکار با دشمنان مردم -‌ آن هم در بحبوحه درگیری تمام‌عیار - جرم نیست، پس تعریف جرم چیست؟ مجلس که سفارت انگلیس زمان قاجار نیست که مجرمان در آن بست بنشینند و از مجازات ...
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
رئیس قوه قضاییه: دشمنان با این همه هزینه و تبلیغات گاه ۵۰ نفر هم نمی‌توانند جمع کنند
رئیس قوه قضاییه گفت: در دی ماه بر اثر پاره‌ای اشتباهات، جریاناتی رخ داد که دشمن را امیدوار کرد منتها ملت بیدار و بصیر کشورمان، فورا با روشن ساختن مرز بین اعتراض و آشوب، توطئه دشمن را خنثی کردند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
ویژه‌خواری برخی اعضای دولت از عوامل فساد است/ رأی می‌آوردم قطعاً بهتر از روحانی کار می‌کردم
رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه با بیان اینکه یکی از دلایل مفساد کنونی، درگیر بودن برخی اعضای دولت در مسایل اقتصادی است، گفت: برخی اعضای دولت، چون ذی‌نفع هستند به فکر خودشان هستند و همین موضوع باعث می‌شود ویژه‌خواری رخ دهد که یکی از پایه‌های فساد است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۶
علما و روحانیون در انقلاب اسلامی همواره به دنبال منافع و حقوق مردم هستند/ تحریم و فشار اقتصادی، هدف دشمن برای تسلیم ملت ایران
/رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه علما و روحانیون در انقلاب اسلامی همواره به دنبال منافع و حقوق مردم بودند، گفت: تحریم و فشارهای اقتصادی یکی از اهداف دشمنان برای تسلیم ملت انقلابی در ایران اسلامی است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶
نقوی‌حسینی: اعتراض حق مردم است/مسئولان پاسخ دهند
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر اینکه «مسئولان در سطوح مختلف باید شرایط فعلی جامعه را برای مردم تبیین کنند»، گفت: مردم به خیابان‌ها می‌آیند چون تصویر روشنی از آینده‌شان ندارند و نمی‌دانند که قرار است چه اتفاقی بیفتد. طبیعتا در این شرایط باید مسئولان در هر رده‌ای در شهرستان‌ها و استان‌ها ...
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵
دستگاه قضایی شدیدا با دزدی ها و اختلاس ها و مفاسد برخورد کند
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: باید با دزدی ها و اختلاس ها و مفاسد به شدت مقابله کرد و از دستگاه قضایی انتظار می رود که شدیداً با این مسایل برخورد کند تا مبادا عده ای سودجو اموال مردم را چپاول کرده و از رانت ها برای منافع خود و اطرافیانشان استفاده کنند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴
علیرضابیگی: حضور مسئولین در کنار مردم منجر به آرامش می‌شود
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: امروز علامت سوال‌های جدی در خصوص عملکرد مسئولان در ذهن مردم وجود دارد که مردم انتظار پاسخگویی آنها را از سوی مسئولان دارند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
استیصال آمریکا در موج سوم براندازی
دشمن روباه‌صفت با دستکش مخملین دیپلماسی مذاکره و با سرگرم کردن دولتمردان ایران طی پنج سال گذشته، دو هدف «مهندسی فروپاشی ادراکی مردم ایران» و «ساماندهی و سازماندهی جریانات معاند و محارب و تروریست» را علیه ایران تعقیب می‌کرد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶
حضور رییس‌جمهور در مجلس برای پاسخ به ابهامات مفید است
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سوال را از رییس جمهور را به صورت یک تابو درنیاوریم. پیش از این هم نمایندگان از روسای جمهور وقت سوال پرسیدند و نباید به عنوان تنش سیاسی آن را مطرح کنیم.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶
کارگروه قوی، دانا، خطرپذیر و شجاع برای بررسی مشکل بانک‌ها و نقدینگی تشکیل دهید
بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر دستور ایشان به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل بانک‌ها و نقدینگی منتشر شد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸
کدام چرخ این‌کالسکه نمی‌چرخد؟!
افزایش لجام گسیخته و لحظه‌به‌لحظه نرخ دلار و سکه با هیچیک از معادلات اقتصادی همخوانی نداشته و قابل توضیح نیست و این پرسش آزار‌دهنده را در افکار عمومی پدید آورده است که علت چیست؟!
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
جلالی از پاسخ‌های علوی درباره دوتابعتی‌ها قانع نشد/ ارائه سوال به صحن مجلس
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به قانع نشدن نماینده تهران نسبت به پاسخ های وزیر اطلاعات، سوال وی در صحت مطرح خواهد شد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۳
آرامش جامعه در گرو مدیریت صحیح و انقلابی مسؤولان است
آیت الله توکل با بیان این که آرامش جامعه در گرو مدیریت صحیح و انقلابی مسؤولان است، گفت: پست های مدیریتی و منصب ها در جمهوری اسلامی حاصل جانفشانی هزاران هزار شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی است و مسؤولان باید درک درستی از این منصب ها و پست های مدیریتی داشته باشند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۳
مجلس خبرگان رهبری: سران قوا به مطالبات اقتصادی پاسخ دهند
مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه‌ای از سران سه قوه خواست در راستای بهبود اوضاع اقتصادی کشور و حل مشکلات معیشتی مردم پاسخگو باشند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۶
مشروطه در ذات خود غیر مشروع بود
مراد برخی مراجع این بود که مشروطه یک نظام در حد ذات خود غیر مشروعی است که در شرایط فعلی همراهی و مشارکت با آن مشروع بوده و مطابق با دیانت است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶
ورود بدون محدودیت ارز به کشور و فروش توسط صرافی‌ها/ تامین ارز کالاهای اساسی و دارو
در جلسه عصر یکشنبه هیأت وزیران که به ریاست رئیس جمهوری برگزار شد، اعضای دولت به بررسی پیشنهادهای بانک مرکزی به منظور ساماندهی بازار ارز و مسائل مربوط پرداخته و تصمیماتی را در این زمینه اتخاذ کردند.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
برخی عناصر سیاسی هنوز به مذاکره با آمریکا خوش‌بین هستند/ آینده انقلاب اسلامی بسیار روشن و افق‌ها امیدوار کننده است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: متأسفانه عده‌ای هنوز به مذاکره با آمریکا خوش‌بین هستند و پیشنهاد مذاکره آنها را قابل تأمل می‌دانند، درحالیکه در مذاکرات قبلی منفعتی نصیب ما نشده است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴
به مجلس خواهم آمد/برخی حقایق را برای مردم بازگو خواهم کرد
رئیس جمهور در نامه ای به دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه "سوال تعدادی از نمایندگان، در چارچوب قانون اساسی و زمان و شرایط مناسب مطرح نشده است"، تاکید کرد: اما برای جلوگیری از هر نوع اختلاف بین قوا و احترام به مجلس شورای اسلامی، در فرصت مقرر به مجلس خواهم آمد.