راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
همکاری با مساجد برای ایجاد زیست بوم توسعه فعالیت های دیجیتالی
وزیر جوان کابینه دوازدهم از همکاری وزارتخانه متبوعش با بسیج سازندگی به منظور استفاده از مساجد برای راه اندازی زیست بوم توسعه فعالیت‌های دیجیتالی خبر داد.
مأموریت لاریجانی به کمیسیون امنیت برای پیگیری دستورات هسته‌ای امام‌خامنه‌ای
رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون امنیت ملی مجلس دستور داد تا دستورات رهبر معظم انقلاب درباره موضوع هسته‌ای را به صورت مستمر پیگیری کند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴
حفظ هویت و استقلال کشور در گرو پاسداری از انقلاب است
عضو جامعه مدرسین حوزه، حفظ هویت، عزت و استقلال کشور را در گرو پاسداری از انقلاب عنوان کرد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱
مردم اصل نظام را قبول دارند/ مسئولان پیام مردم را در مبارزه با فساد دریافت کنند
معاون تبلیغ حوزه با بیان اینکه حضور پرشور ملت ایران، اتاق فکر دشمن را آشفته و ناامید کرد، افزود: مسئولان هم باید خودشان پیام مردم را دریافت کنند و مبارزه با فساد و تبعیض و رانت خواری را با جدیّت در دستور کار خود قرار دهند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹
جمهوریت منهای اسلامیت انحراف است/ قوه قضائیه در مبارزه با فساد قاطع است
دادستان کل کشور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن خرم آباد گفت: خداوند نعمت جمهوریت و اسلامیت را در این انقلاب به ما عنایت فرموده که باید بدانیم این دو مفهوم در هم تنیده هستند و جمهوریت منهای اسلامیت برابر با انحراف است .
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
منحنی عمر آمریکایی ها رو به زوال و اضمحلال می رود/ گروه های سیاسی راهبرد دشمن را بشناسند
دستیار و مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه با گذشت ۳۹ سال از عمر با برکت انقلاب، ما قوی تر شده و دشمنان ضعیف تر گشته اند، گفت: مطمئن باشبید با گذشت زمان منحنی عمر آمریکایی ها رو به زوال و اضمحلال می رود و منحنی عمر انقلاب رو به اوج می رود.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
انقلاب اسلامی محصور به مرزهای جغرافیایی نیست/ رهنمودهای رهبر انقلاب برگرفته از دین و قرآن است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، انقلاب اسلامی را محصور به مرزهای جغرافیایی ندانست و گفت: حضور با شکوه ملت ایران در روز ۲۲بهمن تجدید میثاق با رهبری و ولایت بود.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹
پیام حضور مردم به دشمنان این است که خیال شوم در سر نپرورانند
حضرت آیت الله جوادی آملی با قدر شناسی از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن گفتند: پیام حضور مردم به دشمنان این است که خیال شوم در سر نپرورانند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸
عده ای به دنبال اختلاس رسانه ای هستند/انقلاب اسلامی به مثابه جوان برومند چهل ساله است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از مسایل خطرناک امروز که مناسبات غلط اجتماعی و اجتماعی چون اختلاس وجود دارد، آن است که در عرصه نرم افزاری و رسانه ای اختلاس شود؛ نکات ارزشمند این انقلاب و مردم در رسانه و افکار عمومی به خوبی مطرح نشود و در عوض برخی نکات بی ارزش مطرح شود،‌اگر این مسئله در مناسبات نرم ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۶
حفظ انقلاب با پیروی از ولی فقیه ممکن است/ برخی پای سفره شهدا نشسته اند و پُز اپوزیسیونی می دهند/ نابودی داعش نجات انسانیت بود
فرمانده سپاه قدس با تاکید بر ضرورت صیانت از انقلاب اسلامی، تصریح کرد: وظیفه ما مردم حفظ دستاوردهای انقلاب است که با پیروی محض از ولایت فقیه امام خامنه ای و حفظ وحدت رخ خواهد داد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
حضور علما و مراجع تقلید در راهپیمایی تماشایی ۲۲بهمن
در طلیعه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی دشمن شکن و تماشایی ۲۲ بهمن، با حضور مراجع و علما برگزار شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳
راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن قم-۱
در طلیعه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی دشمن شکن و تماشایی ۲۲ بهمن، با حضور مردم انقلابی، ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی، در یک هزار شهرستان، شهر و بخش و همچنین ۴ هزار روستای کشور به طور همزمان برگزار شد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷
شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن تکلیف شرعی است / امام خمینی(ره) روح انقلابی‌گری و حماسه را در کالبد بشر دمید
رئیس شورای حوزه علمیه تهران با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک تکلیف شرعی است،گفت: امام خمینی(ره) روح انقلابی‌گری و حماسه را در کالبد بشر دمید.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۷
دعوت دفتر تبلیغات از مردم برای حماسه آفرینی در ۲۲ بهمن
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای از عموم مردم جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷
جنگ پایان اسرائیل را به چشم می بینیم/آمریکا دزد ترین دزد در دنیای معاصراست
فرمانده ارتش جمهوری اسلامی گفت:سعودی ها آرزوی چند پاره کردن ملت ایران را به گور می برند و به لطف الهی جنگ پایان اسرائیل را به چشم می بینیم و به همه این اهداف با قول ما اهل کوفه نیستیم خواهیم رسید و دشمنان را منکوب خواهیم کرد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹
مسئولان نگویند «مسئول بهشت رفتن مردم نیستیم» / ۲۲ بهمن زمان تثبیت غدیر و به رخ کشیدن بقای انقلاب است
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: مسئولین نگویند «ما مسئول و ضامن بهشت رفتن مردم نیستیم»، امانت دین مردم مهم‌ترین امانتی است که بر دوش مسئولین است و هرگناهی در جامعه واقع می‌شود، مسئول پاسخگویی این گناهان در روز قیامت خواهند بود.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
امام جمعه قم، بر لزوم حضور آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تاکید کرد و گفت: آمریکایی ها وامانده اند زیرا وقتی قدس را پایخت می نامند و در سازمان ملل نمایندگان کشورها به آنها اعتنا نمی کنند به دلیل راهی است که جمهوری اسلامی ایجاد کرده است.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸
بیعت مجدد حوزویان و روحانیون همگام با مردم آزاده ایران با آرمان های رهبر کبیر انقلاب
مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از آحاد ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد: در برهه ی کنونی "حفظ و تقویت روحیه انقلابی " نسخه کارآمد ملت ایران در استمرارخط نورانی انقلاب اسلامی و پی گیری آرمان‌ها و اهداف بلند آن است.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵
دعوت آیت الله العظمی جوادی آملی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن/ هیچ کس مهربانتر از اهل بیت(ع) برای جامعه اسلامی نیست
حضرت آیت الله جوادی آملی بیان داشتند: ضمن احترام به همه اصناف و اقشار جامعه، همه مردم با وجود برخی ایرادات و مشکلات که در کشور وجود دارد، در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند و عزت و شکوه اسلام و نظام اسلامی را بخواهند، دفاع ما از اصل انقلاب و نظام باشد، در صحنه به خوبی حضور داشته باشیم و به خصوص زنان با ...
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۸
امروز سه زخم فقر، فساد، تفرقه و اختلاف‌ بر پیکر نظام وارد شده است/ دستاوردهای انقلاب تبیین شود
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که امروز سه زخم فقر، فساد و تفرقه و اختلاف‌ بر پیکره نظام وارد شده است، گفت: امروزه صدها هزار کانال تلگرامی فعال شده و سیاه نمایی می‌کنند تا ایران را بدبخت و بیچاره جلوه دهند که باید مراقب این توطئه و سیاه نمایی‌های دشمن باشیم.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۹
مردم حق دارند اصلاح اوضاع اقتصادی را از دولت بخواهند/ به فرموده امام(ره) باید ثابت کنیم اسلام توان مدیریت دارد
آیت‌الله جنتی به سخنان امام راحل که خطاب به مسئولان فرموده بودند «کاری نکنیم که بگویند اسلام توان مدیریت ندارد، بلکه باید ثابت کنیم که اسلام می‌تواند مدیریت کند»، اشاره کرد و گفت: مردم حق دارند اصلاح اوضاع اقتصادی را از دولت بخواهند.