اولین جشنواره ملی مهدوی صراط درچهار استان آغاز شد
در نشست امروز صبح حجت السلام والمسلمین محمد حسن فروزان نژاد ریئس ستاد واقامه نماز استان هرمزگان باخبرنگاران از اولین جشنواره ملی مهدوی صراط خبر داد وگفت: با توجه به دیده شدن نشانه های ظهور امام زمان(عج) باید ذهن مردم ...
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی ...
اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آن نگاه کنید
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به جنایات آمریکا فرمودند: اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آمریکا و رئیس‌جمهور آمریکا نگاه کنید.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
دولت با لوایح ضد پولشویی به دنبال ممانعت از رخنه‌هاست
وزیر امور خارجه پس از حضور در کمیسیون امنیت ملی گفت: من به عنوان فردی که همواره از نظام جمهوری اسلامی دفاع کرده‌ام می‌گویم که در ایران به مانند همه دنیا پولشویی وجود دارد اما امیدوارم با تصویب لوایحی که توسط دولت به مجلس ارائه شده جلوی رخنه این کار را بگیریم.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
مخالفت مجلس با فوریت طرح حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی
نمایندگان مجلس با یک فوریت طرح اصلاح قانون برنامه ششم درباره حمایت از پیام رسان‌های داخلی مخالفت کردند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۶
دولت در حوزه اشتغال آمار غیرواقعی می‌دهد| افزایش ۷۰ درصدی قیمت کالاهای اساسی
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در پارلمان از دولت خواست که ارائه امار غیرواقعی در حوزه اشتغال را متوقف کند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵
هرگونه تحول و پیشرفت کشور از راه آموزش و تربيت جوان ها است
نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: هرگونه تحول در بخش هاي اقتصادي، نظامي، فرهنگي و سياسي كشور تنها از راه آموزش و تعليم و تربيت جوان ها است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
استکبار در عرصه مقابله با حزب الله زمین‌گیر شده است
حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی گفت: اگر امروز نظام اسلامی ایران توانسته استکبار جهانی و ایادی غربی و عربی‌اش را در منطقه زمین‌گیر کند، به برکت خون شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴
بیانیه جامعه مدرسین در محکومیت رأی ظالمانه دادگاه کویت نسبت به حجت الاسلام شیخ معتوق
جامعه مدرسین در محکومیت رأی ظالمانه دادگاه کویت نسبت به حجت الاسلام شیخ حسین معتوق بیانیه ای صادر کرد و خواستار ابطال این رأی ظالمانه شد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
ویژگی دهگانه بسیج از نگاه استاد خسروپناه
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه گفت: هیچ یک از جریان تحجر و التقاط، قدمی برای پیشرفت این کشور بر نداشتند. این بسیج است که این کارها را انجام می‌دهد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵
دشمن برای فریب افکار جوانان همه دسیسه ها را بکار گرفته است
امروز دشمنان با انواع هجمه ها و فضای مجازی دنبال این هستند تا افکار جوانان را به خود جذب کنند و این همان خطر جدی است که جامعه جوان ما را تهدید می کند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
گونه‌شناسی رجال سیاسی و مذهبی
کارشناس مسائل سیاسی نوشت :‌هیزم تنور فتنه و نبرد نرم دشمن علیه اسلام و انقلاب را رجالی به اصطلاح سیاسی و مذهبی تدارک می‌بینند که التزام به اسلام و انقلاب و ولایت فقیه ندارند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
خدمات و دستاوردهای انقلاب برای مردم تبیین شود
آیت‌الله ری‌شهری با تاکید بر اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهل سالگی آن باید برجسته شود، گفت: خدمات و دستاوردهای انقلاب برای مردم تبیین شود.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
وحدت از دیدگاه رهبر انقلاب صرفا یک مسئله سیاسی نیست
معاون فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور به اهمیت وحدت در اقتدار نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: وحدت از دیدگاه رهبر معظم انقلاب یک مسئله سیاسی و موقتی نیست، بلکه یک مسئله استراتژیک و بسیار حساس و همیشگی است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
گفتند خودتان آخر هر عبارت کنوانسیون یک «اسلامی» اضافه کنید
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: از یکی مسئولان پرسیدم چگونه الحاق ایران به یک کنوانسیون منطبق با فرهنگ غرب، اسلامی است؟ پاسخ داد که شما خودتان آخر هر عبارتش یک «اسلامی» اضافه کنید.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳
انتقال فرهنگ مهدويت به نسل جوان ،کار بسيار سخت و با ظرافتي است
حجت الاسلام ابوالفضل رجبی گفت :انتقال فرهنگ مهدويت به نسل جوان ،کار بسيار سخت و در عين حال، باظرافتي است.و کمترين کج­سليقگي در آن، باعث وازدگي از اين فرهنگ خواهد شد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰
دانشجویان ذخیره‌ بسیار بزرگ و فرصت بسیار مغتنمی برای انقلاب هستند
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: جمعیت دانشجویی ذخیره بسیار بزرگ و فرصت بسیار مغتنمی برای انقلاب هستند و اگر قدر آنها را ندانیم مشکل بسیار بزرگی به‌وجود می‌آید.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲
اگر شهید مدرس نبود ترازی برای ارزیابی نمایندگان مجلس نداشتیم/مجلس دهم ضعیف عمل کرده است
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس دهم تا کنون ضعیف عمل کرده است، گفت: اگر نبود وجود شهید مدرس به‌عنوان تنها شخصی که در برابر استعمار انگلیسی و ظلم و بیداد رضا شاه ایستاد اکنون ترازی برای ارزیابی نمایندگان مجلس نداشتیم.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳
نباید حرف‌هایی را مطرح کنیم که دشمنان بهانه بگیرند/ دشمن دنبال «آتو» است
نایب‌رئیس اول مجلس گفت: ما نباید حرف‌هایی را مطرح کنیم که دشمنان بهانه بگیرند اما اینکه عده‌ای هم می‌خواهند بگویند ما خیلی پاک هستیم، اینطور نیست.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۹
نفرت مردم ایران نسبت به دولت‌های آمریکا بیشتر شده است
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد با اشاره به سخن رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تروریست‌بودن مردم ایران، گفت: نفرت مردم ایران نسبت به دولت‌های آمریکا از گذشته بیشتر شده است و این نفرت تا افول استکبار ادامه خواهد داشت.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸
ایران اسلامی ظرفیت رسیدن به پیشرفت های بیشتری دارد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ایران اسلامی ظرفیت رسیدن به توسعه و پیشرفت بیشتری دارد، گفت: در مقابل تفکر بسیجی نیز یک تفکر دیگر به نام تفکر مادی‌گرایی وجود دارد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
روشنگری روحانیت عامل خنثی شدن توطئه دشمنان است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که در آستانه دهه چهارم انقلاب تلاش ها باید در جهت معرفی خدمات نظام اسلامی بیشتر شود، گفت: تبلیغ صحیح دستاوردهای انقلاب سبب خنثی شدن توطئه دشمنان خواهد شد.