رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت الله حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم ربانی و معلم اخلاق آیت الله آقای حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند.
تغییر در کابینه دولت با رویکرد فراجناحی و دشمن ستیزی باشد
امام جمعه مشهد گفت: اگر بنا به تغییر کابینه است، باید در کابینه جدید از ظرفیت‌های تمام جناح ها و انسان‌های متفکر و فرهیخته استفاده کرد و روی قدرت‌یابی یک جناح تمرکز نکرد.
حضور فعالانه رهبری در مدت اخیر کار دولت را راحت تر کرده است
امام جمعه قم با اشاره به حضور و فعالیت های اخیر رهبری در عرصه های ملی و بین المللی آنها را گامی مهم در جهت کمک به دولت برای حل مشکلات داخلی و خارجی دانست.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
مسجد فقط جای نماز خواندن نیست/ ویژگی های روحانی و مسجد در تراز انقلاب
طرح عظیم تحول اجتماعی فرهنگی کشور راهگشای بسیاری از معضلات اجتماعی است و اجرای هر چه بهتر آن در جهت گام برداشتن به سوی توسعه، پیشرفت و سربلندی کشور ضروری است.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۷
بدعت چیست؟/ نگاهی بر دلائل رد نظریه مخالفان زیارت قبور
يكي از اشكالات مهم وهابيت بر مسلمانان همين مسأله زيارت قبور است كه در منابع خودشان از اين عمل به عنوان يك عمل شرك آميز، حرام و بدعت ياد مي كنند چنانكه ابن تيميه ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵
دل مردم با انقلاب است؛ اما از خیانت ها رنج می برند/ برخی مسئولین روحیه قارون گرایی پیدا کرده اند
فرمانده تیپ ۸۳ روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق (ع) با بیان اینکه امروز برخی از قارون‌های داخلی اندیشه‌های مقام معظم رهبری را زیر سؤال بردند گفت: امروز دل مردم با انقلاب است اما از بد مدیریتی و خیانت ها رنج می برند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹
کتب اهل سنت مملو از فضائل امیرالمؤمنین علی(ع) است/ امروز خطر احمدالحسن بسیار بیشتر از وهابیت است
استاد حوزه گفت: اشخاصی در طول این ۱۴ قرن تمام تلاش خود را به کار گرفتند فضائل علی(ع) مطرح نشود اما می بینیم این فضائل در کتب اهل سنت نیز مملو است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰
چرا انسان از سایر مخلوقات برتر است؟
خداوند از روح خود در کالبد آدم و فرزندان او دميده است؛ اين روح الهي با استعداد فوق‌العاده‌اي که در آن نهفته است، مي ‏تواند تجلي گاه انوار الهي و عظمت بخش انسان باشد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
مُحب اهل بیت(ع) برای حل مشکلات مردم دغدغه دارد/ رفاه زدگی بلایی است که به جان برخی مسئولین و مذهبیون افتاده است
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: معنی ندارد که کسی خود را محب اهل بیت(ع) بداند ولی برای حل مشکلات مردم دغدغه ای نداشته باشد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴
تنها نگرانی ما عقب ماندن از اوامر رهبری است
اوی دفاع مقدس گفت: بسیجی واقعی باید به حدی کار کند که به جای خواب از خستگی از هوش برود.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵
در فضای مجازی با بی تقوایی آبروی افراد را می برند
امروز در دنیای کنونی که عصر ارتباطات است باید توجه داشت که خدای نکرده با درج و یا نشر مطلبی در فضای مجازی آبروی شخصی ریخته نشود و این مساله مستلزم رعایت تقوا است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
در فرهنگ غدیر ایستایی و سکون معنا ندارد
حجت الاسلام حیدری با اشاره به این که جریان های معاند و انحرافی در جهان اسلام تلاش دارند غدیر را عامل تفرقه و اختلاف مطرح کنند، گفت: غدیر بهترین ظرفیت برای رسیدن جامعه دینی به وحدت و همبستگی است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳
عده‌ای جاهلانه یا مغرضانه «مذاکره با آمریکا» را مطرح می‌کنند/آمریکا در افغانستان و عراق به گِل نشست
معاون پارلمانی دولت دهم گفت: متأسفانه امروز عده ای به رغم دشمنی‌ آمریکا که برای از بین بردن کشور ما از همه ظرفیتش استفاده می‌کند جاهلانه یا مغرضانه بحث مذاکره با آمریکا را مطرح می‌کنند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱
غرب برای نابودی اسلام،سازمان های تندور و تروریستی ایجاد کرده است
دکتر الکسی سوریکوف گفت: غرب برای نابودی اسلام و فرهنگ های مستقل جهان، رواج تروریسم و خشونت های دینی و مذهبی را هدف گذاری نموده، سازمان های تندور و تروریستی متنوعی را بدین منظور ایجاد نموده است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
آیا هیپنوتیزم مشروع است؟
مرجع تقلید جهان تشیع به استفتائی پیرامون «مشروعیت هیپنوتیزم» پاسخ گفتند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
تقوا تنها ملاک برتری انسانها نزد خداوند است
معاون آموزش حوزه علمیه استان ایلام گفت: رعایت تقوا آثار بسیار مهمی را داراست که می توان به انسان سازی، مسؤولیت پذیری، آزادگی و رستگاری اشاره کرد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
روحانیون در جنگ تحمیلی بالاترین آمار شهدا را به نسبت جمعیت داشتند
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: وقتی به گذشته رجوع می کنیم بالاترین آمار شهدا در جنگ تحمیلی نسبت به جمعیت را روحانیون تشکیل می دهند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۳
ششمین جشن ایثار
ششمین جشن ایثار، با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیردریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی و حجت‌الاسلام انصاری مشاور وزیر ارشاد در امور ایثارگران در سالن سینمایی وزارت ارشاد برگزار شد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲
مجالست با علما، نقش مؤثری در ارتقا تحصیلی طلاب دارد
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت خاتم الانبیاء (ص) سنندج: برگزاری نشست ها و جلسات بین علما و طلاب می تواند نقش موثری در ارتقا تحصیلی حوزویان داشته باشد، زیرا طلبه های جوان به خوبی با اوضاع و وضعیت حوزه های علمیه آشنا می شوند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
روحانیون در حوادث آخرالزمانی، روشن گر راه مردم هستند
امام جمعه موقت اهواز، گفت: در این حوادث آخر الزمانی که حجت بن الحسن(ع) سربازان را گلچین می‌کند، روحانیون روشن گر راه مردم هستند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳
چگونه حق را بر باطل پیروز کنیم؟
در آیه ‏ى قبل خواندیم كه خداوند ولىّ مؤمنان است و آنان را از ظلمات خارج و به سوى نور مى ‏برد، این آیه و آیات بعد نمونه‏ هایى از ولایت خداوند و بیرون آوردن از ظلمات به نور را مطرح مى ‏كند.