جشنواره ملی "صراط" به میزبانی استان مرکزی برگزار می شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های انقلاب استان مرکزی گفت: جشنواره ملی صراط با همکاری بنیاد مهدویت و بنیاد بین‌المللی غدیر در سطح ملی و در چهار بخش شعر، ادبی، فضای مجازی و بخش هنر و رسانه برگزار خواهد شد
اولین جشنواره ملی مهدوی صراط درچهار استان آغاز شد
در نشست امروز صبح حجت السلام والمسلمین محمد حسن فروزان نژاد ریئس ستاد واقامه نماز استان هرمزگان باخبرنگاران از اولین جشنواره ملی مهدوی صراط خبر داد وگفت: با توجه به دیده شدن نشانه های ظهور امام زمان(عج) باید ذهن مردم ...
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۳
افراد مغرض برای مسؤولیت های نظام انتخاب نشوند
حضرت آیت الله علوی گرگانی با اشاره به این که شورای نگهبان باید در گزینش ها دقت فوق العاده ای داشته باشد، گفت: باید دقت زیادی صورت گیرد که افراد مغرض نظام و دین و انقلاب و ولایت انتخاب نشوند و حقی هم از بین نرود.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲
نمی توان مصلحت گرایی را بر وحی مقدم کرد| تفاوت در ارث و دیه بین زن و مرد تبعیض نیست
حضرت آ‌یت الله سبحانی با بیان این که نباید مصلحت را بر نص مقدم کرد، گفت: مصلحت انگیزی در وحی اثر و جایگاهی ندارد و مصلحت گرایی را نمی توانیم بر وحی مقدم کنیم.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
تقابل "سلبریتیسم" و جریان تولید فکر
طعن­ه‌های سلبریتی‌­ها به زوار اباعبدالله(ع) که «به جای هزینه اربعین این پول‌ها را خرج فقرا و نیازمندان کنید» هیچگاه فراموش نخواهد شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱
دلالان عامل بدبختی کشور شده‌اند| دولت وعده‌های عمل نکرده فراوان دارد
وکلای ملت با انتقاد از دولت تاکید کردند: وجود جریان دلالی و عدم توجه دولت به وعده‌های خود مردم را سردرگم کرده است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹
آل سعود به مسلمان کشی در جهان عادت کرده است
حجت الاسلام والمسلمین الله وردی با توجه به این که آل سعود به مسلمان کشی در جهان تبدیل شده است، گفت: مردم ایران همیشه از مظلومان جهان همچون مردم یمن دفاع می کند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴
عدم خودباوری، نگاه به دست بیگانه و عدم اتکا به مردم از اشتباهات برخی مسؤولان است
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: عدم خودباوری، توجه به خارج از کشور، نگاه به دست بیگانه و عدم اتکا به مردم از اشتباهاتی است که در بین مسؤولان ما وجود دارد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
دوری از مردم یعنی وعده‌های پوچ، اشرافی گری و بی عدالتی
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مردم در تنگنای معیشتی، بیکاری، گرانی و تورم هستند، گفت: توجه به آزادی های اجتماعی در چارچوب قانون حق مردم است، اما داشتن سفره‌ مناسب، داشتن کار و درآمد حقوق اساسی تری است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
فاصله از مردم و پشت میز نشینی خلاف دستور اسلام است| به بهانه های مختلف به مردم بی اعتنایی نکنید
حضرت ‌آیت الله نوری همدانی فاصله گرفتن و بی اعتنایی به مردم را خلاف دستورات اسلام دانست و از مسؤولان خواست به جای پشت میز نشینی در میان مردم باشند و مشکلات را حل کنند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
انتقاد صریح آیت الله العظمی مکارم از بی توجهی برخی فعالان اقتصادی به وضع معیشتی جامعه
چرا در یک کشور اسلامی باید تعزیرات وجود داشته باشد؟ یک کاسب و تاجر مسلمان بدون احتیاج به تعزیرات باید به وظیفه خود عمل کند؛ اما مشاهده می کنیم که به مأمور تعزیرات می گویند ما جریمه را می پردازیم؛ اما قیمت خود را پایین نمی آوریم.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
بی توجهی شهرداری اصفهان به مسائل دینی و مناسبت‌های مهم مذهبی
آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به عدم فعالیت شهرداری در ایام میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع)، گفت: با این شرایط نباید معطل ارگانهای شهری و فرهنگی ماند و اصناف به صورت مردمی همانگونه که قبلا به صورت مردمی و خودجوش در مناسبتها فعالیت می کردند اکنون نیز با قوت ادامه دهند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
ایستادگی و مقاومت ملت ایران سبب شکست استکبار جهانی شده است
امام جمعه مهران گفت: یکی از عللی که سیاست های خصمانه دشمنان قسم خورده انقلاب تاکنون شکست خورده است همین مقاومت و ایستادگی مردم در مقابل زیاده خواهی استکبار جهانی است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
فاصله گرفتن روحانیان از مردم هدف اصلی دشمن است
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی گفت: فاصله گرفتن طلاب و روحانیان از مردم خواست و هدف اصلی دشمن است که هیچ گاه نباید محقق شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
پرورش طلاب نخبه و انقلابی بهترین راه حمایت از نظام اسلامی است
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که امروز یکی از بهترین راه های حمایت از انقلاب و نظام اسلامی تربیت و پرورش طلاب نخبه و انقلابی است، گفت: مدارس علمیه باید از همه ظرفیت های موجود در جهت پرورش طلاب در تراز انقلاب اسلامی بهره گیرند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۳
پذیرش CFT مانع دور زدن تحریم‌ها توسط ایران می‌ شود
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه صحبت‌های ظریف درباره پولشویی گسترده در ایران اتفاقی نبود، گفت: پذیرش CFT مانع دور زدن تحریم‌ها توسط ایران می‌ شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۲
اطاله دادرسی در محاکم قضایی مردم را گله مند کرده است
حضرت آیت الله مکارم شیرازی اطاله دادرسی را یکی از مهم ترین گلایه های مرددمی نسبت به عملکرد دستگاه قضا دانست و تاکید کرد که این مساله بعضا سبب صرف نظر کردن مردم از مراجعه به دستگاه قضا می شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱
اقلیت‌های دینی تبلیغات بیگانه را خنثی کرده اند
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مواضع اقلیتهای دینی کشورمان، تبلیغات بیگانگان را خنثی کرده است.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳
می‌خواهند با حاشیه‌سازی ماجرای توافق پاریس فراموش شود
کارشناس اقتصاد سیاسی گفت: مسئله اصلی، اجرای تعهدات ایران در توافق پاریس برخلاف قانون اساسی، خلاف‌گویی خانم ابتکار در مجلس درباره فقدان پیوست برای توافقنامه، و خسارات هنگفت اقتصادی این توافق است.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳
انتقاد از اطلاق عنوان «اقلیت دینی» به پیروان ادیان توحیدی
رییس انجمن آشوریان گفت: امام خمینی (ره) در دیدارشان با نمایندگان ادیان توحیدی تصریح کردند «ما ملت واحدی هستیم» و ما را تافته جدا بافته ای ندانستند.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰
کنیسه‌ها در ایران بر خلاف سایر نقاط جهان نیازی به حفاظت پلیس ندارند
رئیس انجمن کلیمیان تهران گفت: در بسیاری نقاط دنیا به کنیسه‌های یهودیان حمله می‌شود اما در ایران کنیسه‌ها نیازی به حفاظت پلیس ندارند.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۰
جزئیاتی از پاسخ حضرت امام خمینی به ۲ سؤال «طیب حاج‌رضایی»
حسن رحیم پور ازغدی گفت: همسر طیب حاج‌رضایی ۲ پیام را برای امام خمینی قبل از اعدام طیب آورد که حضرت امام به هر دوی این سؤالات پاسخ دادند.