مرور سریع بیانیه گام دوم انقلاب
آینده روشن -حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ بیانیه‌ای مهم و راهبردی صادر کردند.
بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران
آینده روشن- حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ بیانیه‌ای مهم و راهبردی صادر کردند.
نامه اعضای مرکز تخصصی مهدویت به مقام معظم رهبری
آینده روشن- اعضای هیئت علمی و کارشناسان مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم در نامه ای به مقام معظم رهبری از توجه ویژه ایشان به مسئله مهدویت در بیانیه «گام دوم انقلاب» تقدیر و برای تحقق آرمان تمدن سازی و طلوع خورشید ولایت ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴
لزوم حراست از مرزهای مجازی کشور/ اگر دولت نمی‌تواند، کار را به سپاه بسپارد
آیت‌الله موسوی جزایری، با تأکید بر لزوم حراست از مرزهای ایدئولوژیکی و خبررسانی کشور، گفت: اگر دولت نمی‌تواند فضای مجازی را ساماندهی کند، کار را به سپاه بسپارد.
۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
اگر دشمن کوچک‌ترین تعرضی داشته باشد هزاران ٩ دی ايجاد می شود
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه همیشه فرودگاه‌ها و ترمینال‌ها در هر شهری شناسنامه آن منطقه هستند، گفت: اگر دشمن بخواهد کوچک‌ترین تعرضی به کشور ما داشته باشد هزاران ۹ دی ایجاد خواهیم کرد.
۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
برای مقابله با ایران‌هراسی ،راه‌اندازی کرسی‌های زبان و ادب فارسی در جهان ضروری است
سالار آملی با بیان این که در ۳۳ کشور دنیا کرسی‌های زبان و ادب فارسی داریم، گفت: این کرسی‌ها ضمن گسترش زبان و ادب فارسی، مبارزه با ایران‌هراسی، همکاری با روشن‌فکران دنیا و تربیت مبشران فرهنگ ایرانی و اسلامی را پی می‌گیرند.
۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
دستور دادستان کل کشور برای پیگیری حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات
در پی حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در دستوری از دادستان تهران خواست به موضوع رسیدگی کند.
۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
طرح ميراث‌بانان افتخاری در دستوركار ميراث فرهنگی
رئيس سازمان ميراث فرهنگی گفت: اگر بخواهيم سطح تخريب‌ها و تهديدها در بحث میراث فرهنگی كاهش يابد بايد ميزان مشاركت عمومي مردم را افزايش دهيم و برای اين امر طرح ميراث‌بانان افتخاری را در دستور كار داريم.
۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
عضویت 9 میلیون زن ایرانی در بسیج دستاورد بزرگ انقلاب است
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان گفت: حدود 9 میلیون زن ایرانی به صورت داوطلب عضو تشکیلات مردمی بسیج زنان هستند که این دستاورد بزرگ انقلاب در دنیا بی‌نظیر است.
۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۹
هم‌زیستی ادیان در هزاره‌های متوالی در ایران پابرجا بوده است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خوشبختانه هم‌زیستی ادیان در هزاره‌های متوالی در کشور پابرجا بوده و هست و همواره ادیان در این سرزمین کنار همدیگر قرار داشتند و در شیرینی‌ها و تلخی‌ها و فراز و فرودها با هم بوده و زیسته‌اند.
۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۸
تمامی معافیت‌های مساجد برای کنیسه‌ها نیز اجرا می‌شود/آرامگاه 33 پیامبر یهود در ایران
معاون انجمن کلیمیان شیراز گفت: در متون قوانینی که در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است نه تنها به آزادی مراسم آیینی مذهب یهود اشاره شده بلکه عادات مسلمه شرعی هم به رسمیت شناخته شده است.
۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷
ضربه وزارت اطلاعات به شبکه نفوذ در سیستم بانکی و ارزی کشور
وزارت اطلاعات در پیامی اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان های، سیستان و بلوچستان، تهران، مازندران، قم، کرمان و اصفهان در اقدامات هوشمندانه و پیچیده اطلاعاتی - عملیاتی همزمان و هماهنگ، 17 نفر از عناصر شبکه نفوذ در سیستم بانکی و ارزی کشور را دستگیر کردند.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱
لزوم توجه دولت و مجلس به اقشار ضعیف و کاهش آسیب‌های اجتماعی در بودجه ۹۸
نماینده مردم الیگودرز با اشاره به تقدیم بودجه سال آینده به مجلس از لزوم توجه دولت و نمایندگان خانه ملت به اقشار ضعیف جامعه و کاهش آسیب‌های ا جتماعی تأکید کرد.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳
پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی حادثه‌ درگذشت دانشجویان واحد علوم تحقیقات
حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه‌ی مصیبت‌بار درگذشت دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات پیام تسلیت صادر کردند.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱
مسئولان جلوی افزایش قیمت ها را بگیرند
استاد حوزه علمیه بیرجند نارضایتی مردم از گرانی‌ها را از بی تدبیری مسئولان دانست و خواستار جلوگیر از افزایش بی رویه قیمت ها شد.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
عنصر رسانه را به خوبی نشناخته ایم
سرپرست روزنامه جوان در استان سمنان با بیان اینکه عنصر رسانه را به خوبی نشناخته ایم،گفت: ابزار مقابله با جنگ کنونی با دشمن «رسانه» است.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴
مردم تهران با آیت الله هاشمی شاهرودی وداع می کنند/ جزئیات برنامه های نماز میت و تشییع
ستاد برگزاری مراسم ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی (ره) با صدور اطلاعیه ای، برنامه های وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را اعلام کرد.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳
انقلاب اسلامی بر مبنای مقابله با استکبار شکل گرفت
کارشناس مسایل سیاسی گفت: انقلاب اسلامی بر مبنای مقابله با استکبار شکل گرفت که موضوع مشترک تمامی ادیان جهان است.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷
رسانه ملی یک هزارم غرب تولید مهدوی ندارد/تبلیغ را به انتظار ترجیح می دهند!
حجت الاسلام میرصادقی گفت: کاش یک هزارمی که در غرب بدون پشتوانه علمی درباره مهدویت در حال تولید محتوا و کار رسانه ای است، در جامعه اسلامی ما با این منابع عظیم اعم از آیات قرآن و روایات درباره امام زمان(عج)، کار رسانه ای صورت می گرفت.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹
منتظر واقعي بودن،کار هر مدعي نيست
مديرمسئول موسسه موعود گفت: منتظر واقعي شهيد است حتي زماني که زنده است و نفس مي‌کشد.منتظر واقعي بودن، کار هر مدعي نيست.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
هیچ مذاکره‌کننده‌ای حق مذاکره در رابطه با صنایع موشکی بازدارنده را ندارد
نماینده مردم علی‌آباد د‌ر مجلس شورای اسلامی گفت: هشدار می‌دهیم هیچ مذاکره‌کننده‌ای حق مذاکره بر روی سلاح موشکی بازدارنده د‌ر مقابل استکبار جهانی ر‌ا ندارد و پیشرفت یگان موشکی مورد حمایت همگان ا‌ست.