اغنای جوانان در مسئله مهدویت مدنظر قرار گیرد
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تفکر انقلابی امروز در دنیا مشتری دارد گفت: اغنای جوانان در مسئله مهدویت باید مدنظر قرار گیرد و با استفاده از بحث‌های علمی، تحقیقی، تفسیری و مباحث تخصصی مهدویت، مردم را ...
نقش اقتصاد و مدیریت جهادی در آمادگی برای ظهور/رشد اخلاق و معنویت منتظران با رونق اقتصاد
آینده روشن- حجت الاسلام امینی درباره نقش اقتصاد و مدیریت جهادی در آمادگی برای ظهور، گفت: قناعت و پرهیز از حرص و آز و ایثار و ازخودگذشتگی ویژگی هایی است که منتظران با آراستگی به آنها در حوزه اقتصاد آماده ظهور می شوند....
حمایت مردم از سپاه به دلیل خدمات این نیرو به مردم است
آینده روشن- آیت الله سید احمد علم الهدی گفت: علت حمایت های مردمی از سپاه خدمات گسترده این نیرو به مردم طی سال های گذشته است.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱
اگر مردم در نهم دی به صحنه نیامده بودند نامی از انقلاب نمی ماند
حضرت آیت الله نوری همدانی با تأکید بر این که اگر مردم در نهم به میدان نیامده بوند امروزه نامی از انقلاب نبود، بر بزرگداشت این حماسه مهم تأکید کرد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰
دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد
امام جمعه تبریز با بیان اینکه دشمن با تشدید تحریم ها به دنبال گسترش آشوب‌ها است، گفت: دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
تجمع بزرگ و باشکوه بزرگداشت حماسه 9 دی در فیضیه برگزار شد
تجمع بزرگ و باشکوه بزرگداشت حماسه 9 دی با حضور چشمگیر اقشار مردم و اساتید، روحانیون، مبلغان و طلاب حوزه علمیه قم در مدرسه مبارکه فیضیه قم برگزار شد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳
حماسه 9 دی تبلور حضور مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی است
نماینده مجلس با بیان این که حماسه 9 دی تبلور حضور مردم برای دفاع از نظام بود، از نفوذ برخی عناصر فتنه در مسؤولیت های مختلف نظام ابراز نگرانی کرد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
خیانت های فتنه گران هیچگاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد
دبیرکل کانون دانشگاهیان گفت:فتنه گران با خیانت خود به حیثیت کشور لطمه زده و خساراتی را به کشور وارد آوردند و زمینه تحریم‌ها را مهیا کردند.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
حماسه 9 دی ملت ایران نظام اسلامی را تثبیت کرد
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: نهم دی ماه به این دلیل مهم است که قدرت ملت باعث تثبیت دوباره نظام شد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
مراسم بزرگداشت سالگرد حماسه 9 دی در میدان امام حسین برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد حماسه 9 دی با عنوان «40 سال ولایتمداری، بصیرت و استقامت» در میدان امام حسین(ع) برگزار شد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱
فتنه ۸۸ عامل تحریم اقتصادی ایران بود
سردار سلامی با بیان اینکه فتنه ۸۸ عامل تحریم اقتصادی ایران بود، گفت: آمریکایی ها در همان سال اعلام کردند که اکنون فتنه شکست خورده و موقع تحریم است.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
مردم در ۹ دی اجازه ندادند سقیفه دیگری تکرار شود/ در فتنه ۸۸ به اندازه ۸ سال جنگ تحمیلی بر کشور هزینه تحمیل شد
سردار فضلی با تاکید بر این که مردم در ۹ دی اجازه ندادند سقیفه دیگری تکرار شود، گفت: ۲۹خرداد ۸۸ ولی فقیه خطبه خواندند و فرصتی را برای شکایت کردن فتنه گران معین کردند، اما فتنه گران روز ۳۰ خرداد کشته سازی کردند و در ۸ ماه فتنه، به اندازه هشت سال جنگ تحمیلی از ام القرای جهان اسلام(ایران) انرژی گرفتند.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
استقرار اورژانس اجتماعی در سکونت‌گاه‌های غیررسمی کشور
رئیس جدید سازمان بهزیستی کشور گفت: اورژانس اجتماعی را تقویت خواهیم کرد و با اولویت‌بندی نسبت به استقرار آنها در سکونت‌گاه‌های غیر رسمی کشور اقدام می‌کنیم.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
آغاز به‌کار کمپین «همه برپا» با شعار «کلاس گرم ـ مدرسه امن»
رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور از آغاز به کار کمپین «همه برپا» با شعار «کلاس گرم ـ مدرسه امن» با هدف جمع‌آوری مشارکت مردم نیک اندیش کشورمان به منظور تأمین سیستم‌های گرمایشی استاندارد مدارس کشور خبر داد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
«وحدت و انسجام جامعه» بزرگ‌ترین دستاورد ۸ سال دفاع مقدس و حماسه ۹ دی
وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: مهم‌ترین دستاورد دفاع مقدس این بود که همه سلیقه‌ها را زیر یک پرچم جمع کرد در سال ۸۸ نیز حماسه نهم دی توانست، یک‌بار دیگر انشقاق بین مردم را برطرف کند و روح وحدت را در جامعه بدمد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸
وقتی معلمان اخلاق توهین می‌کنند
با مردم که شما سرو کار دارید این مردم را باید رضایشان را به دست بیاورید. همین مردم کوچه و بازار و کشاورزهای بسیار عزیز و کارمندان و کسانی که در کارخانه‌ها زحمت می‌کشند. اینها ولی‌نعمت ما هستند.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷
مدعیان حقوق بشر با وجود کشتار فرانسه باید از خجالت بمیرند
رئیس موسسه آموزشی امام خمینی (ره)‌ با بیان اینکه کسانی که در دنیا مدعی آزادی و حقوق بشر هستند، باید با وجود فجایع و کشتار در فرانسه، از خجالت بمیرند، گفت: تا زمانی که یک درصد جامعه از خون بقیه جامعه می‌مکند و بر جمع‌آوری ثروت، حریص‌تر می‌شوند، این کشمکش‌ها و نزاع‌ها ادامه خواهد داشت.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۴۶
نهم دی نماد اقتدار و بصیرت مردم است
عباسی ندوشن با بیان اینکه حماسه نهم دی نماد عزت، استقلال، اقتدار و بصیرت مردم است، گفت: بار دیگر ملت ولايتمدار ایران در ۹ دی با حضور پرشور خود در راهپیمایی عزتمند و با شکوه، عزت و اقتدار كشور اسلامي را در برابر فتنه هاي آمريكا بیمه خواهند کرد.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵
فتنه‌گری نتیجه‌ای جز رسوایی ندارد|انتقاد از حضور فتنه گران در دانشگاه ها
نماینده مجلس با بیان این‌که پایان کار فتنه‌گری رسوا شدن است، گفت: حماسه نهم دی به فتنه گران آموخت که فتنه‌گری نتیجه‌ای جز رسوایی میان ملت ندارد.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
سالروز نهم دی فرصت خوبی است تا با روایت فتنه، جای جلاد و شهید عوض نشود
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه 9 دی تجلی بلوغ سیاسی مردم بود گفت: سالروز نهم دی فرصت خوبی است تا با روایت فتنه، جای جلاد و شهید عوض نشود و جوانان بدانند دلارهای کثیف نظام سلطه کجا هزینه شد.
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲
کتاب «فتنه تغلّب» منتشر شد
فتنه‌ی ۸۸ یک رخداد دوران‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است که نمی‌توان به‌سادگی از کنار آن گذشت. از این رو دست یافتن به جزئیات بیشتر یا مرور تجربه‌های آن به شکل مستند و روایی، برای غنی‌سازی تحلیل‌ها نیز اهمیت فراوان دارد. ...
۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲
انقلاب اسلامی امروز از هر زمانی قوی‌تر است
رئيس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: انقلاب اسلامی از تمام توطئه ها سربلند بيرون آمده و امروز قوی تر از هر زمان ديگری و با اقتدار ايستاده است.