دادگاه مفاسد اقتصادی علنی برگزار می‌شود/ قوه قضاییه تا ریشه‌کنی فساد می‌ایستد
دادستان کل کشور گفت: دادگاه مفسدان اقتصادی علاوه بر علنی بودن، پس از فیلمبرداری از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش خواهد شد.
فضای مجازی، عملیات روانی و شایعه، ابزار دشمن است
دریادار سیاری گفت: باید ثبات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم تا پیشرفت حاصل شود، اما دشمن به دنبال این است که این ثبات را در ابعاد مختلف به هم بزند. ابزارش نیز فضای مجازی و عملیات روانی، شایعه و اختلاف‌افکنی ...
رفع یک ابهام!
تکذیب جمله‌ تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار ۲۲ مرداد ۹۷ و انتشار اصل آن
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
برخی عناصر سیاسی هنوز به مذاکره با آمریکا خوش‌بین هستند/ آینده انقلاب اسلامی بسیار روشن و افق‌ها امیدوار کننده است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: متأسفانه عده‌ای هنوز به مذاکره با آمریکا خوش‌بین هستند و پیشنهاد مذاکره آنها را قابل تأمل می‌دانند، درحالیکه در مذاکرات قبلی منفعتی نصیب ما نشده است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴
به مجلس خواهم آمد/برخی حقایق را برای مردم بازگو خواهم کرد
رئیس جمهور در نامه ای به دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه "سوال تعدادی از نمایندگان، در چارچوب قانون اساسی و زمان و شرایط مناسب مطرح نشده است"، تاکید کرد: اما برای جلوگیری از هر نوع اختلاف بین قوا و احترام به مجلس شورای اسلامی، در فرصت مقرر به مجلس خواهم آمد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
تحول در سیستم مدیریتی کشور ضروری است/بخشی از فشار اقتصادی مردم از سوء‎مدیریت ها است
آیت الله نمازی ، تحول درسیستم مدیریتی کشوربا توجه به وجود مشکلات اقتصادی و ارزی را ضروری دانست وخطاب به رئیس جمهور گفت : دراین موقعیت حداکثراستفاده را دربکارگیری جوانان با استعدادی که توانایی فکری ،علمی و تجربی دارند درسیستم مدیریت کشور داشته باشید.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴
در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم/ جهادگران بسیج سازندگی رزمندگان عرصه جنگ اقتصادی
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته حتی یک روز از توطئه های دشمن مصون نمانده و این قضیه قابل قیاس با هی کشوری نیست.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
نقطه چالش ما با غرب اصل مسئله حقوق بشر است/ خلق داعش نمونه کامل نقض حقوق بشر در دنیای امروز است
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه نقطه چالش ما با غرب اصل مسئله حقوق بشر است،‌ گفت: ما معتقدیم بدون داشتن چارچوب‌های اعتقادی و متافیزیکی نمی‌توان حق بشر و کرامت ذاتی انسان را تصویر کرد و گفتن لفظ حقوق بشر که صرفاً یک لفظ است کافی نیست و باید دید چه تفسیری از آن وجود دارد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶
جهانگیری در فرماندهی تیم اقتصادی دولت شکست خورده است/ دچار قحط‌الرجال نیستیم
دبیرکل حزب مؤتلفه خطاب به روحانی گفت: فرمانده تیم اقتصادی شما یعنی آقای جهانگیری و همکاران ایشان، در وظیفه خود موفق نبوده‌‌اند و اگر مصوبات شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا به همین فرماندهی داده شود نتیجه‌بخش نخواهد بود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
اگر مسائل را با مردم در میان بگذاریم بسیاری از مشکلات حل می‌شود
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: قبل از اینکه نارضایتی‌ها به اوج خود برسد مسئولین باید مسائل را برای مردم توضیح دهند و ابهامات را از بین ببرند.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶
ممانعت آلمان از انتقال پول ایران؛ شکست اروپا در اولین آزمون عملی حسن نیت
آلمان به عنوان یکی از سه کشور اروپایی حاضر در توافق هسته‌ای با ایران و مدعی حفظ این توافق، در اولین آزمون نمایش حسن نیت برای حفظ برجام شکست خورد و آنطور که رسانه‌ها می‌گویند قصد دارد از انتقال پول ایران ممانعت کند.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
نوروزی: مسئولین با حضور در تجمعات شرایط کشور و انقلاب را برای مردم تشریح کنند
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس معتقد است که مسئولین، نمایندگان، فرماندهان و روحانیت باید در تجمعات حضور پیدا کنند و شرایط کشور و انقلاب را برای مردم تشریح کنند.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹
روز ۱۳ مرداد ۱۳۰۶، آرتور میلسپو مستشار مالی امریکا به دلیل اختلاف با سران حکومت وقت از جمله رضاخان و نصرت‌الدوله فیروز، وزیر دارایی، ایران را ترک کرد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۰
حقوق بشر امروزی ابزاری برای دفاع از انسان نیست
حجت‌الاسلام مختاری گفت: حقوق بشر امروز، نه ابزاری برای دفاع از انسان، زنان و کودکان است، بلکه ابزاری به دست مدعیانش تا در هر جای دنیا انسان را قربانی مطامع خود سازند.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۰
دشمنان اصل ولایت را در جامعه مورد هدف قرار داده اند
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت:امروز دشمنان نه تنها ارکان نظام جمهوری اسلامی را مورد توطئه های شوم خود قرارداده اند، بلکه هدف اصلی آنها تضعیف وتخریب جایگاه ولایت فقیه است که باید هوشیار باشیم.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۵
موسوی لاری: مذاکره با آمریکا نمی‌تواند منافع کشور را تأمین کند
وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: در شرایطی که دولت آمریکا هیچ تعهدی به اجرای پیمان‌های بین‌المللی از جمله برجام ندارد بحث مذاکره با این کشور بی‌معنا است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۵
رسانه ها رسالت نقادی را به درستی انجام دهند
حجت الاسلام والمسلمین بنیادی نقد و نقدپذیری را امری مثبت دانست و بر خستگی مردم از تخریب تصریح کرد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲
رفع مشکلات اقتصادی درگرو هم‌افزایی همه ارکان کشور است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه مردم تحت فشار مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند، گفت: قوای سه‌گانه و همه ارکان کشور باید با هم‌افزایی یکدیگر برای رفع این مشکلات تلاش کنند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱
دولت در مدیریت اقتصادی دچار تناقض درونی شده‌/ دولتی‌ها هر کدام بر طبل خود می‌زنند
نماینده مردم محلات در مجلس گفت: دولت رفتار عجیب و غریبی دارد،‌ مثلاً آقای جهانگیری می‌گوید ما نمی‌توانیم ارز را آزاد کنیم و از طرفی وزیر صنعت می‌گوید باید ارز را آزاد کنیم!‌
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲
سیاستهای جدید ارزی و راهکارهای تسریع در برخورد با مفاسد و اخلالگران اقتصادی تصویب شد
شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جلسه ای به ریاست رئیس جمهور و با حضور سران و مسئولان سه قوه، کلیات سیاستهای جدید ارزی بانک مرکزی و راهکارهای تسریع در برخورد با مفاسد و اخلالگران اقتصادی را بررسی و تصویب کرد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲
مدیرانی بر سر کار آیند که جنگ اقتصادی را باور کردند
یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران فعلی برای شرایط اقتصادی عادی خوب فعالیت کردند، اما با توجه به این‌که در جنگ اقتصادی به سر می‌بریم نیازمند حضور مدیرانی هستیم که این انگاره را باور دارند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱
تاملی در یک پیشنهاد؛ فریبکاری یا عقب‌نشینی؟
پیام بلند، قاطع، یکدست و منسجم ایران در برابر حاکمان آمریکا یک چیز بیشتر نباید باشد و آن مقاومت توام با عقلانیت است.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲
تدوین بسته‌ سیاستی دانشگاه‌های برتر برای تحقق اقتصاد مقاومتی/نقش دانشگاهیان در کاهش بحران ارزی
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی نقش دانشگاهیان در زمینه کاهش بحران ارزی را موثر ارزیابی کرد و گفت: اگر چه هزینه‌های ارزی دانشگاه‌ها و مراکز علمی در مقایسه با بسیاری از دستگاه‌های اجرایی بسیار ناچیز است اما دانشگاهیان می‌توانند در حل معضلات و محدودیت‌های ارزی کشور نقش موثری ایفا کنند.