تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
انتظار منجی عالم بشریت از اشترکات همه ادیان توحیدی است
خاخام صدیق پور گفت: یکی از مشترکاتی که در بین ادیان هست مسئله مهدویت است، ما ادیان توحیدی، اصل و ریشه دین خود را بر مهدویت می دانیم و آن مهدویتی است که همه ادیان منتظر منجی عالم بشریت بوده و محبوب همه است.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷
مسئولین سیاست خارجی از مذاکراتی که امید بچگانه گشایش اقتصادی به آن دارند دست بردارند
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: مسئولین سیاست خارجی که امید بچگانه‌ای به مذاکرات برای ایجاد گشایش اقتصادی دارند باید از این موارد دست بردارند.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۶
لزوم بکارگیری جوانان نخبه،‌ انقلابی و کارآمد در بخش‌های مختلف کشور
نماینده مردم ابهر در مجلس بر لزوم بکارگیری نیروهای جوان،‌انقلابی، کارآمد و نخبه در بخش‌های مختلف کشور تاکید کرد.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴
کاهش قیمت ارز نشان داد کشور در بن بست نیست
مشهد - امام جمعه مشهد گفت: کاهش قیمت ارز طی کمتر از ۲۴ ساعت نشان داد کشور در بن بست قرار نداشته و همکاری قوای کشور می تواند به راحتی مشکلات را حل کند.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
ضربه شست موشکی پیام قدرت ایران به منطقه بود
امام جمعه موقت تهران، ضربه شست موشکی ایران را پیام قدرت به منطقه خواند و گفت:‌ این حرکت یعنی اگر امنیت می‌خواهید کنار ایران باشید.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴
ناجا در تامین امنیت اخلاقی و اجتماعی تنهاست/ امنیت مردم خط قرمز نیروهای مسلح است
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امروز ۲۶ دستگاه مسئول امنیت فرهنگی و اجتماعی هستند که متاسفانه برخی دستگاه‌ها مسئولیت خود را انجام نمی دهند و نیروی انتظامی به تنهایی در این عرصه است.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲
قدرت دفاعی ایران رمز امنیت منطقه است
امام جمعه موقت تهران گفت: رمز امنیت ایران و منطقه قدرت دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۱
استفاده از ظرفیت‌های شهرداری‌ها برای خدمت رسانی به زائران اربعین
معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور با اشاره به استفاده از ظرفیت‌های شهرداری‌ها برای خدمت رسانی به زائران اربعین گفت: موضوع اربعین یک کار اعتقادی است و نباید به آن به عنوان انجام یک وظیفه اداری صرف نگاه کنیم.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹
اولویت بسيج اساتيد و دانشگاه آزاد کشف و حل مشکلات دانشگاه و جامعه است
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: رویکرد بسیج اساتید و دانشگاه آزاد رویکرد حل المسائلی است و اولویت ما کشف و حل مسائل و مشکلات دانشگاه و جامعه است.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
دلنوشته همسر شهید سرلشکر ولی الله فلاحی
در ایام سی و هفتمین سالروز شهادت شهید سرلشکر ولی الله فلاحی رئیس اسبق ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، همسر این شهید بزرگوار دلنوشته ای منتشر کرد.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
پيوستن به « FATF» تبعات خطرناكی دارد/ مطمئنم شورای نگهبان آن را رد می‌كند
امام جمعه موقت تهران با بيان اينكه پيوستن به « FATF» تبعات خطرناكي به دنبال دارد، گفت: مجلس بايد هوشيار باشد و دقت كند و اين را تصويب نكند، اگر هم تصويب كند من مطمئنم شوراي نگهبان آن را رد خواهد كرد.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
ریال ایران قوی ترین پول منطقه خواهد شد
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بیاییم دستاوردهای انقلاب را در معیشت مردم و اقتصاد به وجود بیاوریم. یکبار دیگر هیمنه آمریکا را در اقتصاد خواهیم شکست و در آینده ریال ایران قوی‌ترین پول منطقه خواهد شد.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
مقابله با غارت‌گران بیت المال از شروط حکومت داری است
امام‌ جمعه موقت تهران با بیان اینکه مقابله با غارت‌گران بیت المال از شروط حکومت داری در جامعه اسلامی است، گفت: غرب‌گراها و لیبرال‌ها هدفشان ضربه زدن به ایمان مردم است.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰
سرلشکر قاسم سلیمانی در اجتماع بزرگ بسیجیان در ورزشگاه آزادی حضور یافت
فرمانده نیروی قدس سپاه در همایش ده‌ها هزار‌نفری بسیجیان که با حضور رهبر معظم انقلاب در ورزشگاه آزادی در حال برگزاری است، شرکت کرد.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
تصاویر/ حضور و سخنرانی در همایش ده‌ها هزارنفری «خدمت بسیجیان» در ورزشگاه آزادی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (پنجشنبه) در همایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج و اجتماع باشکوه ده‌ها هزار نفر از بسیجیان و جوانان پُرشور و انقلابی در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی تهران حضور یافتند.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
جوان‌ها راه‌حل مشکل هستند نه مشکل/ کسانی که ترویج می‌کنند راهی جز پناه به دشمن نداریم خیانت می‌کنند
حضرت آیت‌الله خامنه ای تصریح کردند: در اقتدار جمهوری اسلامی همین بس که توانست کشور را از زیر این سلطه ظالمانه نجات بدهد. برای اولین بار در این قرن اخیر در یک جنگی، جمهوری اسلامی توانسته مانع از تجزیه کشور بشود.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
انقلاب اسلامی سبب احیای امر دین در جهان شده است/ خصوصیات استاد معارف
رییس نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌‌ها گفت: انقلاب اسلامی سبب احیای امر دین در جهان شده است در حالیکه قبل از آن از سوی نظریه‌ پردازان غربی اعلام شده بود که قرن ۲۱ قرن مرگ خدا و دین خواهد بود.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
آغاز ثبت‌نام خادمین رسانه‌ای اربعین حسینی ویژه دانشجویان
هم زمان با راهپیمایی عظیم اربعین حسینی؛ ثبت نام سراسری خادمین حسینی ویژه دانشجویان فعال رسانه‌ای از نهم تا چهاردهم مهرماه جاری در پایگاه اینترنتی سازمان بسیج دانشجویی آغاز شده است.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
ساماندهی ۳ هزار زن بسیجی کارآفرین از دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب است
رئیس بسیج جامعه زنان سازماندهی بیش از ۹ میلیون خواهر بسیجی در کل کشور را از مهمترین اقدامات انجام گرفته در طول چهل ساله اخیر دانست و گفت: ساماندهی ۳ هزار بسیجی زن کارآفرین از دیگر دستاوردهای این حوزه است.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۹
حل چالش‌های خانواده در گرو ورود فعالان این حوزه و گروه‌های مردم نهاد است
رئیس بنیاد ملی خانواده گفت: اگر واقعا به دنبال رفع چالش های حوزه خانواده هستیم، در گام اول این موضوع با ورود گروه های مردم نهاد و فعالان این حوزه محقق می شود.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۷
رای دادگاه لاهه نشان داد تحریم های دولت آمریکا جان ایرانیان را هدف گرفته است
معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور در مورد رای دادگاه لاهه نوشت: تحریم های دولت آمریکا جان ایرانیان را هدف گرفته و به خطر انداخته است.