راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
همکاری با مساجد برای ایجاد زیست بوم توسعه فعالیت های دیجیتالی
وزیر جوان کابینه دوازدهم از همکاری وزارتخانه متبوعش با بسیج سازندگی به منظور استفاده از مساجد برای راه اندازی زیست بوم توسعه فعالیت‌های دیجیتالی خبر داد.
مأموریت لاریجانی به کمیسیون امنیت برای پیگیری دستورات هسته‌ای امام‌خامنه‌ای
رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون امنیت ملی مجلس دستور داد تا دستورات رهبر معظم انقلاب درباره موضوع هسته‌ای را به صورت مستمر پیگیری کند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۹
مردم حق دارند اصلاح اوضاع اقتصادی را از دولت بخواهند/ به فرموده امام(ره) باید ثابت کنیم اسلام توان مدیریت دارد
آیت‌الله جنتی به سخنان امام راحل که خطاب به مسئولان فرموده بودند «کاری نکنیم که بگویند اسلام توان مدیریت ندارد، بلکه باید ثابت کنیم که اسلام می‌تواند مدیریت کند»، اشاره کرد و گفت: مردم حق دارند اصلاح اوضاع اقتصادی را از دولت بخواهند.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷
راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیش از یک هزار شهر و ۴ هزار روستا برگزار می شود
راهپیمایی سراسری یوم الله ۲۲ بهمن در بیش از یک هزار شهر و شهرستان و ۴ هزار روستای کشور با حضور ۶ هزار خبرنگار، تصویر بردار و گزارشگر داخلی و خارجی برگزار می شود.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۵
نباید بهانه ای به دست دیگران داد /حفظ انقلاب با صبر و بردباری میسر است
حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: در حوادث اخیر مشخص شد که دشمن تا چه حد در کمین است، نباید بهانه ای به دست دیگران داد تا به واسطه آن این انقلاب آسیب ببیند و این سرمایه تنها با بردباری و صبر حفظ خواهد شد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۶
زندگی مسئولان کشور باید در حد پایین ترین افراد جامعه باشد/ طلاب و روحانیون در زندگی خود قناعت و ساده زیستی پیشه کنند
اگر ما انسان ها به مقداری که خدای متعال روزی ما کرده است قناعت کنیم هم خدای متعال را خوشنود کرده ایم هم روح و روان ما در یک آسایش خاصی خواهد بود و یکی از معانی اقتصاد مقاومتی همین قضیه می باشد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵
گرانی نرخ ارز دلایل روانی و تبلیغاتی دارد نه اقتصادی/همه بخش‌های دولت باید بنگاه‌های خودشان را واگذار کنند
رئیس‌جمهور با بیان اینکه گرانی نرخ ارز دلایل روانی و تبلیغاتی دارد نه اقتصادی، گفت: همه بخش‌های دولت باید بنگاه‌های خودشان را واگذار کنند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰
پشتیبانی عملی از ولایت فقیه ، لازمه حل مشکلات کشور است/ مسئولان صادقانه و مخلصانه به مردم خدمت کنند
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با تاکید بر این که پشتیبانی جدی و عملی از ولایت فقیه ، لازمه حل مشکلات کشور است تصریح کرد: روی سخن ما با برخی مسئولان است که به جای دنیاطلبی ، صادقانه و مخلصانه به مردم خدمت کنند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷
در اجرای عدالت نباید ملاحظه کسی را کرد/ جامعه ای که از نظر قانون ضعیف باشد فاتحه اش خوانده است
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی افزود: قانون شکنی انسان به خودش باز می‌گردد و نباید در مسأله اجرای عدل با کسی ملاحظه کنیم، زیرا مکتب اهل بیت(ع) مکتب عدل است و قانون اساسی ما نیز بر این مکتب استوار است.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶
رسانه ها اخبار خوب و مسئولان پاکدست را هم به مردم معرفی کنند
روزنامه نگار و فعال انقلابی تصریح کرد: رسانه های جمعی از جمله صدا و سیما باید در کنار پوشش نقاط ضعف و آسیب ها ، اخبار خوب و مسئولان پاکدست را هم به مردم معرفی کنند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۴
نهادهای فرهنگی خنثی، تعطیل شوند/ فرهنگ نیازمند نیروهای جهادی است
مهمترین دام در حکومت داری تحقیق های غیرکاربردی است و تحقیقات پشت میزی کاری را از پیش نمی بردند، نمونه آن بانکداری است که نتوانستیم آن را سامان دهیم
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۹
«عزت ملی» و «استقلال» مهم‌ترین دستاورد انقلاب است/ اشرافی گری مسئولان مردم را به نظام بدبین می کند
حجت‌الاسلام والمسلمین گواهی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت‌های بزرگان دین، شهدا و مردم شریف ایران است، گفت: اگر نقص یا انحرافی در مسیر انقلاب به وجود آید همگان باید بدانند این انحرافات از ناحیه‌ افراد و مسئولین صورت گرفته است و ربطی به اصل انقلاب ندارد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۶
آیت‌الله جنتی: اگرچه برخورد با شاخه‌های فساد لازم است، اما ریشه‌کنی آن ضروری‌تر است/ مسئولان دستاوردهای انقلاب را برای نسل نو توضیح دهند
جنتی با تاکید بر حرکت‌های انقلابی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی برای برخورد با فساد، اضافه کرد: اگرچه برخورد با شاخه‌های فساد لازم است، اما ریشه‌کنی فساد ضروری‌تر است؛ چرا که در این صورت، شاخه‌ها هم خشک خواهد شد و این زمانی امکان‌پذیر است که نیروهای مبارزه کننده با فساد از عناصر انقلابی، مسلمان و ولایی ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۲
مسئولان دغدغه‌های اقتصادی مردم را جدّی بگیرند/ فضای مجازی ابزار دشمن در فتنه اخیر بود
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مسئولان دغدغه‌های معیشتی مردم را جدی بگیرند، گفت: فضای مجازی ابزار دشمن در فتنه اخیر بود.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
اقتدار کشور در گرو وحدت و تبعیت از راه امام و رهبری است
رییس مجمع تشخیص مصلحت شاخصه رهبری امام راحل را شرکت دادن توده‌های مردم و آوردن آنها به صحنه دانست و گفت: اقتدار اسلامی و ملی ما وابسته به حضور مردم، وحدت و تبعیت از راه امام و رهبری عظیم‌الشأن انقلاب است.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹
دشمن به دنبال ایجاد تقابل بین قشر ضعیف جامعه و نظام است/ دوقطبی کردن جامعه جواب نمی دهد
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس، بر لزوم هوشیاری هرچه بیشتر در مقابل تهدیدات دشمن به خصوص ایجاد تقابل بین قشر ضعیف جامعه و نظام تاکید کرد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۶
نباید مردم از صحنه تاثیرگذاری حذف شوند/بزرگترین مشکل اقتصاد کشورحذف مردم از عرصه است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر لزوم حضور جدی تر مردم در عرصه های مختلف تصمیم گیری در کشور تاکید کرد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹
مردم ما انقلاب و رهبر خود را تنها نمی گذارند/دشمنان آرزوی جدایی مردم از انقلاب و رهبری را به گور خواهند برد
امام جمعه قم گفت:توطئه های دشمنان تا امروز شکسته و سر آنها به سنگ خورده است؛ به فضل الهی در مرحله تداوم و استمرار نظام تا ظهور بقیه الله الاعظم(عج) این مردم در مقابل دشمنان و بدخواهان خواهند ایستاد و آرزوی جدایی آنها از نظام و رهبری را به گور خواهند برد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷
گفتمان تجددگرایی مدرن، ریشه اصلی مشکلات امروز کشور است/ بانک های کشور ام المصائب شده اند
عضو شورای علمی مرکز اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه با اشاره به گفتمان تجددگرایی مدرن، تصریح کرد: ریشه اصلی تمام مشکلاتی که در کشور به لحاظ سیاسی، اقتصادی و اجتماعی وجود دارد، به تفکر اقتصاد محور نظام اجتماعی ما بر می گردد که برگرفته از تفکر تجددگرایی مدرن است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۴
ایران هرگز مذاکره مجدد درباره برجام را نمی پذیرد/ برخی دغدغه آزادی لیدرهای اغتشاشگران را دارند/ به هیچ کشوری اجازه فضولی در توان موشکی را نمی
خطیب نماز جمعه تهران گفت: مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی اتفاق نظر دارند که به هیچ وجه در برجام مجددا مذاکره نمی کنیم و به هیچ کشوری اجازه فضولی در توان موشکی را نمی‌دهیم، این یک تصمیم و راهبرد قطعی نظام است.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۷
نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی، علت رد کلیات لایحه بودجه 97 را وجود هفت ایراد مهم و اساسی در این لایحه دانست.
۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۴
تکیه مسئولان به قول و تعهد خارجی ها قابل قبول نیست/ فضای مجازی در اغتشاشات اخیر نقش پررنگی داشت
بعضی از مسئولین هنوز متوجه نیستند که این فضای مجازی همانند ماری است در آستین؛ تکیه کردن به قول و تعهد خارجی ها نیز قابل قبول نیست، چرا که مگر در سایر موارد از جمله برجام به قول و تعهد خودشان عمل کردند؟