تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
انتظار منجی عالم بشریت از اشترکات همه ادیان توحیدی است
خاخام صدیق پور گفت: یکی از مشترکاتی که در بین ادیان هست مسئله مهدویت است، ما ادیان توحیدی، اصل و ریشه دین خود را بر مهدویت می دانیم و آن مهدویتی است که همه ادیان منتظر منجی عالم بشریت بوده و محبوب همه است.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۰
مدیران ناکارآمد تسلیم مقابل آمریکا را توصیه می‌کنند
رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم گفت: مدیرانی که اهل کار کردن و هدایت کشور به سمت پیشرفت نیستند، مرتب یا آیه یاس می‌خوانند یا ناکارآمدی خود را توجیه می‌کنند.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶
فضای مجازی می‌تواند به پیشرفت علمی کمک کند/تشويق دانشجويان به ازدواج در زمان دانشجويي
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تربیت مدرس دانشجویان را به ازدواج در زمان دانشجویی تشویق کرد و گفت: امیدواریم در زمان دانش‌آموختگی در عین‌حال که در تحصیل موفق بوده‌اید بتوانید در این عرصه نیز اقدام کنید.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
عمل و زندگی دینی روحانیت می تواند تدین مردم را تقویت کند
حضرت ‌آیت الله سبحانی با تأکید بر حفظ شئون لباس روحانیت و با اشاره به تأثیرگذاری حوزویان در جامعه گفت: اگر وضع زندگی ما دینی باشد مردم متدین می شوند اما اگر وضع نامناسب باشد در مردم هم اثر می گذارد.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
مسؤولان باید با تمام وجود برای رفاه مردم تلاش کنند
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: افرادی که در کشور دارای مسؤولیتی هستند باید هر کاری که برای رفاه مردم می توانند انجام دهند و از آن شانه خالی نکنند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
اراده جدی برای حل مشکلات معیشتی داشته باشید| تا دیر نشده به داد مردم برسید
حضرت آیت الله علوی گرگانی در نامه ای خطاب به رییس جمهور با ابراز نگرانی از وضعیت معیشتی مردم، خواستار عزم جدی مسؤولان با استفاده از ظرفیت کارشناسان برای حل مشکلات اقتصادی کشور شد.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲
چگونه ایران در چند جبهه مختلف آمریکا را شکست داد؟
ایالات متحده آمریکا با همه امکانات مورد ادعای خود، اخیرا در چند جبهه به شدت از جمهوری اسلامی ایران شکست خورده است.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹
شیطان بزرگ در انتظار تصویب شرایط FATF
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس نهم نوشت: پیوستن به کنوانسیونهای مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CTF) و جرایم سازمان یافته فراملی (پالرمو) با فریب حق شرط طعمه‌ای است که شیطان بزرگ در کمین او است.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
۳۸۲ هزار دانش آموز و دانشجو تحت پوشش کمیته امداد هستند
رییس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) با بیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند امروز در تمامی مدارس برگزار می‌شود از رشد ۳۵ درصدی کمک‌های مردمی در مرحله اول جشن عاطفه ها خبر داد.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
نقش موثر اساتید و دانشجویان بسیجی در سازندگی و خدمت‌رسانی
هزاران نفر از اساتید و دانشجویان بسیجی از دانشگاه های مختلف کشور در ایام مختلف در قالب کاروان‌هایی به سمت مناطق محروم حرکت می‌کنند و ضمن بررسی مشکلات این مناطق برای کمک به مردم آستین بالا می‌زنند و لباس خدمت می پوشند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
قدرت اول منطقه غرب آسیا هستیم/ باید با قدرت مقابل آمریکا بایستیم
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: برای مقابله با سیاست آمریکا بایستی روز به روز قوی شویم و با قدرت در مقابل آمریکا بایستیم، به عقیده ما نظامی‌ها بهترین پدافند، آفند است و بایستی از روحیه انفعالی بیرون بیاییم.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
عدم شفافیت منجر به تردید مردم نسبت به عملکرد مسؤولان می شود
نماینده مجلس شورای اسلامی از عدم تصویب طرح شفافیت آرای نمایندگان در مجلس ابراز تأسف کرد و گفت: مخالفان این طرح دلایل مختلفی را برای عدم رأی مثبت ذکر می کنند که قانع کننده نیست.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
تعدی دشمن به کشور پاسخ پشیمان کننده خواهد داشت
رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به این‌که توان دفاعی کشور دشمن را به عقب می راند، گفت: اگر دشمن بخواهد تعدی کند از خود دفاع کرده و آن را از تجاوز مأیوس خواهیم کرد.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۲
نتیجه اشرافی‌گری مسؤولان بی اعتمادی مردم به نظام خواهد بود
نتیجه اشرافی‌گری مسؤولان بی اعتمادی مردم به نظام خواهد بود
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۹
هلاکت ۴۰ نفر از سران داعش در عملیات سپاه
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به حمله موشکی و پهپادی سپاه به تروریست‌ها در شرق فرات در سوریه گفت: با اطلاعی که تا دیشب به دست ما رسیده حدود ۴۰ نفر از سران داعش و نیز فرمانده بخش موصل که یک عراقی بود در این عملیات کشته شدند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۸
بررسی بسته های حمایتی برای نیازمندان در کمیسیون اجتماعی مجلس
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بین مددجویان کمیته امداد، سازمان بهزیستی یا افراد دارای مشکلات مالی خاص سبد کالا توزیع می‌شود.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷
بسیج در بسیاری از رویدادها جامعه را پالایش کرد/نقش مؤثر بسیج در مناطق محروم
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: بسیج در مناطق محروم در زمینه بهداشتی و عمرانی اقدامات و خدمات بایسته‌ای را انجام داده است.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱
مسئولین اقتصادی باید برای حل معضلات در این بخش برنامه داشته باشند
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید با مشکلات اقتصادی به صورت احساسی برخورد کرد و مسئولین اقتصادی برای حل مشکلات اقتصادی کشور چه در بحث ارز و چه در بحث کالا و خدمات برنامه داشته باشند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳
علت عدم حل مشکلات مسئولانی هستند که اسناد بالادستی را کاغذپاره می‌دانند
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: علت عدم حل بسیاری از مشکلات مسئولانی هستند که اسناد بالادستی را کاغذپاره می‌دانند، همان افرادی که پست خود را نه با شایستگی بلکه با لابی‌گری و برخلاف ضوابط به دست آورده‌اند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
مهمترین مزیت انقلاب اسلامی، دیپلماسی عمومی است/ باید با واقع بینی از این قابلیت استفاده کرد
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی مهمترین مزیت‌اش دیپلماسی عمومی است افزود: باید با واقع بینی در عرصه بین الملل از این قابلیت استفاده کرد.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵
زندگی مسئولان با مردم نباید متفاوت باشد / فقر و بیکاری برخلاف موازین اسلام است
حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند:مسئولین باید برای از بین بردن فقر، بیکاری و ایجاد رفاه برای مردم احساس مسئولیت کنند و طوری رفتار نکنند که زندگی آنها با مردم فرق کند.