مرور سریع بیانیه گام دوم انقلاب
آینده روشن -حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ بیانیه‌ای مهم و راهبردی صادر کردند.
بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران
آینده روشن- حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ بیانیه‌ای مهم و راهبردی صادر کردند.
نامه اعضای مرکز تخصصی مهدویت به مقام معظم رهبری
آینده روشن- اعضای هیئت علمی و کارشناسان مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم در نامه ای به مقام معظم رهبری از توجه ویژه ایشان به مسئله مهدویت در بیانیه «گام دوم انقلاب» تقدیر و برای تحقق آرمان تمدن سازی و طلوع خورشید ولایت ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
مسئولان به جای مسائل حاشیه ای مشکلات مردم را حل کنند
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: پرداختن مسئولین به موضوعات حاشیه ای به جای پیگیری و رفع مشکلات مردم، سبب بی اعتمادی مردم می شود.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
عدم روحیه جهادی در برخی عناصر بدنه اجرایی کشور، مانع به ثمر نشستن تلاش ها شده است
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:متاسفانه نبود عزم جدی و روحیه جهادی در برخی عناصر بدنه اجرایی کشور، مانع به ثمر نشستن تلاش ها شده است.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
تخریب مرجعیت و حوزه جدی است/ آسیب هایی که انقلاب را تهدید می کنند
گروهی برای تضعیف مرجعیت و حوزه تلاش می کنند. ما با قرائنی این موارد را کشف کردیم. افرادی با تخریب حوزه و مرجعیت دنبال منافع خود هستند. باید مواظب باشیم نباید بین حوزه، مردم و مرجعیت فاصله ایجاد کنیم.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۵
مسئول راهپیمایی هفتم دی ۸۸: حماسه مردم اهواز کشور را به خروش واداشت
مسعود حمیدی‌نژاد، از عوامل برگزاری راهپیمایی ۷ دی ۸۸ اهواز، پیرامون نقش مردم و تشکل‌های خودجوش مردمی در مقابله با فتنه ۸۸ و حوادث پس از آن، سخن می‌گوید.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۴
نباید عملکرد ضعیف برخی مسئولین را به پای رهبری نوشت
مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه با تاکید بر اینکه عده ای ناآگاه هم در زمان حکومت امام علی(ع) ایراد می گرفتند چرا ایشان کاری نمی کنند، گفت: نباید عملکرد ضعیف برخی مسئولین را به پای رهبری نوشت. گرچه ولی فقیه با وظایف حکومتی خود امورات کشور را معطل نمی گذارد.
۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۳
تعامل حوزه و دانشگاه گام مهمی در رسیدن به اهداف انقلاب است
حجت الاسلام مختاری با بیان این که ایجاد ارتباط مستقیم بین حوزه و دانشگاه نیاز امروز جامعه است، تاکید کرد: ایجاد همگرایی بین حوزه و دانشگاه گام مهمی در رسیدن به اهداف عالی انقلاب اسلامی خواهد بود.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰
تمرکز غرب بر روی امام پس از چهل سال نشانه تأثیر اندیشه اوست
معاون پژوهش و آموزش مؤسسه انقلاب اسلامی گفت: علت اینکه بعد از چهل سال دستگاه طراحی تغییر فکر در غرب بر روی امام متمرکز می‌شود برای همین انگیزه الهی امام است؛ آن‌ها می‌خواهند نقطه ضعفی را در امام پیدا کنند.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱
رجال سیاسی باید براساس اسلام و قرآن ارزیابی شوند
توده‌ها باید در فتنه ها به نشانه ها توجه کنند و با بهره گیری از اصول اساسی اسلام و قرآن، حق را از باطل باز شناسند و خواص و رجال سیاسی کشور را براساس آن معیار به ارزیابی نشینند.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
سرعت رشد سوادآموزی در گروه سنی «۱۵ سال و بالاتر» ۳.۵ برابر میانگین جهانی
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: در گروه سنی بالای ۱۵ سال در سال ۱۹۷۶ شاهد ۳۶ درصد باسوادی بودیم و در آن زمان میانگین دنیا ۷۰ درصد بود ولی اکنون گزارش‌ها نشان می‌دهد که ما ۴ درصد از میانگین دنیا بالاتریم و ۳.۵ برابر میانگین جهان سرعت رشد داشتیم.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴
تصاویر/ روستا مهد نازگل
عصمت حسینی؛ یکی از مددجویان امداد امام خمینی(ره) سربیشه در خراسان جنوبی، بعد از مدت ها تلاش و پشتکار، سال 96 توانست با همکاری بهزیستی و کمک های کمیته امداد در روستای نازدشت، مهدکودک نازگل را افتتاح کند. 10 دختر و 7 پسر علیرغم کمبود فضا و نبود وسایل بازی با کمترین امکانات کودکی خود را درآنجا می گذرانند ...
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶
ریشه‌یابی و انسداد مبادی بیسوادی در کشور مستلزم همکاری تمام دستگاه‌هاست
معاون سیاسی - اجتماعی استانداری تهران گفت: برای ریشه‌یابی و اسنداد مبادی بیسوادی در کشور ایران و شهر تهران مستلزم همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی هستیم.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳
تاکید بر ویژگی‌های خاص و بالقوه دانشگاهیان در حوزه علوم دینی
رئیس ستاد اقامه نماز کشورطی نامه‌ای به رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور به ویژگی‌های خاص و بالقوه دانشگاهیان در حوزه علوم دینی اشاره کرده و نکاتی را یادآور شد.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
نگاه به بیرون را باید قطع کرد/ تولید ۱۰ هزار قطعه مورد نیاز خودروسازان توسط وزارت دفاع
وزیر دفاع با بیان اینکه باید نگاه به بیرون را قطع کرده و تمرکز به داخل و اعتماد به جوانان داشته باشیم، گفت: می‌توانیم شرایط تحریم را تبدیل به فرصت طلایی برای کشور کنیم.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
پیروزی انقلاب اسلامی براساس مشارکت‌های اجتماعی شکل گرفت
معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: انقلاب اسلامی که اکنون در آستانه چهلمین سالگرد آن هستیم بر اساس مشارکت‌های اجتماعی شکل گرفت و پیروز شد.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
آیندگان برای «انقلاب ۱۰۰ ساله» کتاب‌ها خواهند نوشت
آیندگان برای «انقلاب ۱۰۰ ساله» کتاب‌ها خواهند نوشت؛ کتاب‌هایی که در جهان بدون استکبار روانه بازار چاپ و نشر می‌شوند و در نیویورک، واشنگتن، پاریس و لندن توزیع می‌شوند.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۱
رد طرح افزایش حداقل سن ازدواج در کمیسیون قضایی/ طرح جایگزین ارائه می‌شود
طرح افزایش حداقل سن ازدواج در کمیسیون قضایی مجلس رد شد.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۳
تصاویر/ رونمایی از کتاب «گردان ۴۰۹ »
مراسم رونمایی از کتاب «گردان ۴۰۹ » روایتی از حال و هوای رزمندگان قبل از شروع علمیات «والفجر ۱۰» با حضور سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امام‌جمعه موقت تهران، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) و سردار باغبانی از رزمندگان گردان ۴۰۹ ...
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۹
نماینده ستاد کل نیروهای مسلح: ما امکان شنود فضای سایبری آمریکا را داریم
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نماینده کل نیروهای مسلح در کمیسیون فرهنگی عنوان کرد ما الان قابلیت این را داریم که سیستم فضای سایبری آمریکا را شنود کنیم.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۱
تصور غلطی است که می‌توان با کمک اروپا بر آمریکا غلبه کرد
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نباید چشم امید به بیگانگان دوخت، گفت: آمریکا و اروپا هر دو در مسیر مقابله با اهداف نظام مقدس ما شریک هستند و این تصور که می‌شود به کمک اروپا بر آمریکا غلبه کرد و یا می‌شود به کمک آمریکا بر اروپا غلبه کرد، تصور نادرستی است.
۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰
تقدیر رهبر انقلاب از فعالیت‌های فرهنگی «سرهنگی» و «بهبودی»
رهبر معظم انقلاب چندی پیش در حاشیه‌ دیدار دست‌اندرکاران کتاب «فرنگیس» از مرتضی سرهنگی مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه‌ هنری تقدیر کردند.