در سال آینده ۱۵ درصد حقوق و مستمری افزایش خواهد یافت/ بودجه سال آینده، بودجه استقامت و مقابله با تحریم خواهد بود
آینده روشن-رئیس‌جمهور گفت: در سال آینده ۱۵ درصد حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان لشکری و کشوری افزایش خواهد یافت.
شهادت نیروهای حشدالشعبی در دیاله/ آماده‌باش کامل نیروهای امنیتی در نجف
آینده روشن-شهادت و زخمی‌شدن تعدادی از نیروهای حشدالشعبی(بسیج مردمی) در «دیاله» عراق از سوی تکفیری‌های داعش، آماده‌باش کامل نیروهای امنیتی در نجف و ورود عشایر جنوب عراق به خیابان‌ها برای مقابله‌ با آشوب‌طلبان از مهم‌ترین ...
اگر توان مدیریتی ندارید، مسئولیت نپذیرید
آینده روشن-حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز پیش از آغاز جلسه درس خارج فقه، با شرح روایتی درباره توصیه پیامبر اعظم(ص) خطاب به جناب ابوذر، ضمن انتقاد به ثبت‌نام بی‌محابای برخی افراد در انتخابات مجلس،...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹
سران قوا برای حل مشکلات اقتصادی کمر همت ببندند|با مفاسد برخورد قاطع شود
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه ای خطاب به سران قوا خواستار رفع مشکلات مردم در عرصه اقتصادی و معیشتی و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی شد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
هوشیار باشیم که دشمن در کمین است | فتنه قابل تکرار است
رییس دستگاه قضا گفت: همه هوشیار باشند که خدای ناکرده نردبان دشمن نشوند و دشمن حس نکند که با استفاده از بستر مطالبات می تواند به ساحت نظام ورود کند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
انهدام شبکه مفسدان اقتصادی ارز دولتی
وزارت اطلاعات اعلام کرد که شبکه‌ای از مفسدان اقتصادی و سوء استفاده کنندگان ارز دولتی را شناسایی، منهدم و 11 نفر از عناصر اصلی آن را دستگیر کرده است.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
فتنه گران اقتصادی شاگردان سیاسی فتنه 88 هستند
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: کسانی که در داخل کشور فتنه اقتصادی ۹۸ را تعقیب می‌کنند در واقع شاگردان سیاسی فتنه سال ۸۸ هستند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۳
دانشگاهیان با ارائه راه‌حل برای مشکلات ۹ دی فتنه ۹۸ را بسازند
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید گفت: برای ایجاد ۹ دی فتنه ۹۸ دانشگاهیان و نخبگان باید بر‌ا‌ی سوالات و مشکلات مردم راه‌حل بدهند، مسلما مسائل کشور راه‌حل‌های علمی د‌ارد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
علیرغم چهره بزک کرده آمریکا جهانیان به خباثت‌های آنها پی برده اند
معاون بررسی و تحلیل سیاسی بسیج اساتید تهران بزرگ گفت: امروز جهانیان به خباثت های آمریکا پی برده اند و علیرغم چهره بزک کرده آمریکا، واقعیت برای مردم دنیا مشخص شده است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳
جمهوری اسلامی حضور نظامی قدرتمند و قاطعی دارد/هشدار به کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه برخی کشور‌های حاشیه جنوبی خلیج فارس از آمریکا برای توطئه افکنی در خلیج فارس دعوت می‌کنند، گفت: جمهوری اسلامی ایران حضورنظامی قدرتمند و قاطعی هم دارد که در صورت لزوم ضمن دفاع از تمامیت ارضی خود کشور‌های پیشنهاد دهنده را هم مسئول عواقب بعدی می‌داند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
کسانی که در عصر جهاد مشغول زندگی‌ خود بودند باید پاسخگو باشند
رحیم‌پور ازغدی درباره جوسازی‌ها درباره عملیات کربلای 4 گفت: به جای طلبکار شدن بدهکارها باید امروز روح پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری را در کسانی که در عصر جهاد، مشغول زندگی‌شان بودند و امروز بر گردن مردم سوارند، به وجود آورد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶
نجات از فتنه‌ اقتصادی در گرو اطاعت از ولایت است
آیت‌الله صدیقی گفت: پیروزی‌های انقلاب همواره مرهون ولایت بوده امروز هم تنها مسیر برون رفت از فتنه اقتصادی نفوذی‌ها اطاعت از اوامر ولایت است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
فشارهای استکبار هرگز جمهوری اسلامی را از حمایت فلسطین منصرف نخواهد کرد
رهبر انقلاب با اشاره به فشارهای جبهه استکبار به ایران گفتند: این فشارها هرگز موجب نخواهد شد تا ما از وظیفه الهی و عقلانی درحمایت از فلسطین منصرف شویم.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
نامه‌نگاری از آن‌سوی حصارها برای آقای «میم»
مشکل اصلی همه کسانی که سقوط می‌کنند یک چیز بیشتر نیست و آن هم اسارت در حصارهاست. حصارهایی که در پس اندیشه های کج و معوج جا خوش کردند و امام خمینی(ره) از معدود کسانی بود که توانست شعارها را کنار بزند و آن حصارها را ببیند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
عملیات کربلای 4 عملیات اصلی بود/ دشمن تصور کرد کربلای 4 عملیات فرعی است
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عملیات کربلای ۴، عملیات اصلی ما بود نه فرعی چراکه بعد از موفقیت کربلای ۵ دشمن تصور کرد کربلای ۴ عملیات فرعی ما بوده است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
دلسوزان کشور جایگاه خود را از منظر ۹ دی بازیابی کنند
بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران تصریح کرد که ضروری است تمام دلسوزان کشور ضمن بازخوانی مواضع و بیاناتی که از تریبون‌های رسمی و غیر رسمی مطرح کرده‌اند، جایگاه خود را بار دیگر از منظر رویداد 9 دی بازیابی کنند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
اجازه عرض اندام به حامیان فتنه در داخل دانشگاه تربیت مدرس نخواهیم داد
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس امروز به مناسبت گرامیداشت نهم دی در محوطه این دانشگاه تجمع کردند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
به کشور برگردید برای استقلال آن بکوشید/ در خدمت کشورهای اسلحه سازی نباشید
حضرت آیت الله جوادی آملی از نخبگان علمی ایرانی خارج کشور جهت بازگشت به کشور دعوت کردند و بیان داشتند: از نخبگان علمی خارج از کشور بخواهید که به کشور بازگردند و در این سرزمین تلاش و کوشش کنند و در خدمت کشورهایی که کارخانه های اسلحه سازی آنها سه شیفت در حال کار است نباشند، به کشور خود برگردند و برای استقلال ...
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
حماسه 9 دی، روز تجدید میثاق امت با ولایت است
مسئول فرهنگسرای مهدویت یزد با بیان اینکه حرکت ملت در نهم دی 1388 انقلاب اسلامی را بیمه کرد ، گفت: این حماسه ملی روز تجدید میثاق امت با مقام عظمای ولایت است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت و عضو فقهای شورای نگهبان شد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی آیت‌الله آملی لاریجانی را به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱
اگر مردم در نهم دی به صحنه نیامده بودند نامی از انقلاب نمی ماند
حضرت آیت الله نوری همدانی با تأکید بر این که اگر مردم در نهم به میدان نیامده بوند امروزه نامی از انقلاب نبود، بر بزرگداشت این حماسه مهم تأکید کرد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰
دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد
امام جمعه تبریز با بیان اینکه دشمن با تشدید تحریم ها به دنبال گسترش آشوب‌ها است، گفت: دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد.