راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
همکاری با مساجد برای ایجاد زیست بوم توسعه فعالیت های دیجیتالی
وزیر جوان کابینه دوازدهم از همکاری وزارتخانه متبوعش با بسیج سازندگی به منظور استفاده از مساجد برای راه اندازی زیست بوم توسعه فعالیت‌های دیجیتالی خبر داد.
مأموریت لاریجانی به کمیسیون امنیت برای پیگیری دستورات هسته‌ای امام‌خامنه‌ای
رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون امنیت ملی مجلس دستور داد تا دستورات رهبر معظم انقلاب درباره موضوع هسته‌ای را به صورت مستمر پیگیری کند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۶
عامل حمله به دو روحانی در قم تعادل روحی و روانی نداشته است
کاهه گفت: بر اساس تحقیقات مقدماتی مشخص شده است که این فرد از اهالی و ساکنین استان قم نبوده و در زمان وقوع جرم به دلیل مصرف شیشه تعادل روحی و روانی نداشته است.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵
شریعتمداری:پیامبر خدا (ص) را می‌شود نقد کرد، برجام را نه!
مدیر مسئول کیهان درباره اعتراض شدید وزارت امور خارجه به نقد برجام در برنامه تلویزیونی ثریا گفت: وقتی آقای روحانی به عنوان رئیس دولت معتقد است که پیامبر خدا (ص) و امامان معصوم (ع) را می توان نقد کرد! تعجب آور است که چرا نقد برجام را برنمی تابند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰
مسئولان کشور برای حل مشکلات اقتصادی اقدام عاجل کنند
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان مشکلات اقتصادی کشورمان را برای اعمال فشار و جلوگیری از پیشرفت‌های ملت ایران مورد سوء استفاده قرار می‌دهند که باید همه مسئولان برای حل این مشکلات و گرفتاری‌های معیشتی مردم اقدام عاجل کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳
لایحه بودجه ۹۷ برپایه اقتصاد ریاضتی تنظیم شده نه اقتصاد مقاومتی
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی(ره) تصریح کرد: آن چه از جزییات و زوایای گوناگون لایحه بودجه سال ۹۷ برمی آید این که برنامه مالی دولت برپایه اقتصاد ریاضتی تنظیم شده است و نه اقتصاد مقاومتی.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹
امام جمعه قم:  مسئولان مطالبات مردم را فراموش نکند / نباید زمینه سوء استفاده دشمنان را فراهم کرد
خطیب نماز جمعه قم گفت: مطالبات مردم اساسی ترین کانون توجه مسئولان باید باشد که نباید فراموش شود چون مطالبات مردم به حق است و مسئولان نظام باید به این مطالبات رسیدگی کنند تا زمینه سوء استفاده دشمن از بین برود.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶
آیت الله العظمی سبحانی: مالیات بر ارزش افزوده داد مردم را درآورده است
حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به اینکه مالیات بر ارزش افزوده، داد مردم را درآورده است، تصریح کردند: برهمین اساس برخی از کارخانه ها روبه تعطیلی می رود و متولیان و مسئولان باید نسبت به این مساله توجه کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۲
مطرح کردن بحث عصمت، دور کردن مردم از حقوق اصلی شان است
حضرت آیت الله نوری همدانی با تاکید بر رفع نارسائی های اقتصادی گفتند : مشکل فعلی کشور گرانی، فقر و بی عدالتی و اقتصادی است.
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۷
ائمه معصومین(ع) خط قرمز ما هستند/ مسئولین مشکلات واقعی مردم را حل کنند و برای خودشان مشکل تراشی نکنند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به سخنان یکی از مسئولین کشور درجواز نقد معصومین ضمن هشدار صریح به وی گفتند: ائمه معصومین(ع) خط قرمز ما هستند و معصوم بودن آنان از خطا و اشتباه از مسلمات مذهب شیعه است.
۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۶
مردم از گرانی و بیکاری به ستوه آمده اند/ مردم آمار ارقام نمی خواهند رفاه می خواهند
در کشور بحثی پیرامون عصمت انبیا مطرح شد و گفتند به پیامبر و ائمه(ع) انتقاد می شده است که البته خلط مبحث شده، چون انتقاد نسبت به ائمه(ع) وجود ندارد و آنچه مطرح است اینکه گاهی از آنها سئوال می شده وآنان پاسخ می دادند.
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۲
مسئولین از ورود به مسائل اعتقادی و تخصّصی که در صلاحیت آنان نیست پرهیز کنند/ مباحث مسلّم اعتقادی مردم، با کمی تدبیر بیان شود
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: مسئولین از ورود به مسائل اعتقادی و تخصّصی که در صلاحیّت آنان نیست پرهیز کنند و امور اقتصاد، بیکاری، گرانی‌ها و مشکلات اجتماعی را سرو سامان دهند، و بدانند مراجع عظام تقلید و به تبع آن حوزه های علمیه در برابر اینگونه اراجیف ساکت نخواهند نشست.
۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۰
ائمه معصومین(ع) قابل نقد نیستند/ نقد و انتقاد، نسبت به ائمه(ع) معنا ندارد / به گونه ای سخن نگوییم که تزلزل در افکار اعتقادی مردم ایجاد کند
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: در مسائل اقتصادی انتقاد داریم انتقاد صریح کنیم، اگر کم‌کاری است صریح بگوئیم، ولی نباید در این انتقادات اهداف سیاسی و جناحی دنبال شود.
۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۲
مصوبه کمیسیون تلفیق برای افزایش ۱۸ درصدی حقوق‌های زیر ۵ میلیون/ حقوق وزرا و نمایندگان مجلس افزایش نمی‌یابد
عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: طبق مصوبه کمیسیون حقوق رؤسای قوا، وزرا و معاونان‌شان، نمایندگان مجلس و استانداران در سال ۹۷ افزایش پیدا نمی‌کند.
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۴
۷۰ درصد مراکز تولیدی در شهرک‌های صنعتی تعطیل اند/ چرا باید خانواده برخی مدیران در کانادا و انگلیس زندگی کنند؟
نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: چرا باید اعضای خانواده‌های مدیران، خارج از کشور زندگی کنند؟‌ آنها که خانواده‌هایشان در کانادا، انگلستان و آمریکا اقامت دارند چه دلسوزی می‌خواهند برای کشور داشته باشند؟
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۷
ایجاد شبکه ملی داخلی واجب عقلی وحیاتی است/ تریبون های رسمی از مچ گیری بپرهیزند/رضایت عمومی بر رضایت عده ای خاص ترجیح داده شود
امام جمعه قم گفت:‌ تریبون‎های رسمی باید در جهت تقویت روحیه همدلی به جای پاشیدن بذر یاس و مچ گیری در خدمت ملت و نظام به مثابه قرارگاه فرهنگی برای نشر معارف و مبارزه با دشمن قرارگیرند؛ زیرا پرداختن به حاشیه ها و رقابت های سیاسی و جناحی بسترساز تفرقه و مشکلات اجتماعی و منافع دشمنان است.
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۴
مسئولان با مردم صادقانه سخن بگویند/ باید از کاخ‌ها بیرون آمد و جنوب شهر را دید/ همه بودجه حوزه های علمیه به اندازه یک دانشگاه نیست
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مسئولان با مردم با صداقت سخن بگویند، گفت: بیکاری قابل تحمل نیست. از کاخ‌های شیشه‌ای باید بیرون آمد و از جنوب شهر دیدن کرد. از فارغ‌التحصیلان دانشجوی بیکار سراغ بگیرید، خود من در معرض مراجعه هستم گاهی دلم می‌خواهد بنشینم گریه کنم، افراد به هیچ‌کجا دست‌شان نمی‌رسد و ...
۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۷
عناصر ضد انقلاب برنامه ريزي خاصي را براي عمومي كردن اغتشاشات و تجمعات داشتند
حجت الاسلام والمسلمین علوي گفت: عناصر ضدانقلاب و معاند در فراخوان هاي خود برنامه ريزي خاصي را براي عمومي كردن اغتشاشات و تجمعات داشتند كه با هشياري عوامل امنيتي و اطلاعاتي اين توطئه خنثي شد.
۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۶
لزوم اهتمام جدي مسئولان به پيگيري و تحقق مطالبات و دغدغه هاي معيشتي و اقتصادي مردم
نمايندگان وزير كشور و رئیس شوراي امنيت كشور امروز با حضور در قم، با مراجع تقلید و علما ديدار و گفت و گو كردند.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۵
کار شکنی بعضی دستگا ه ها در روز ۱۳ دی در قم مشهود بود/ قوه قضائیه با آشوب گران قاطعانه برخورد کند
حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری گفت: مطالبه، حق مردم است، کسی نمی تواند به مردم بگوید« چرا فریاد می زنید»، چون مردم دردمند هستند. چرا اجازه نمی دهید قوه قضائیه به مسئولیت خود در مقابل حقوق های نجومی، فساد و رانت خواری وارد عمل شود و به بهانه های مختلف جلوی آن را می گیرید.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۳
مشکلات کشور ناشی از عدم دلسوزی مسئولین به نظام است/ دشمن به دنبال جدایی جوانان از ولایت و روحانیت است
دشمن با فتنه می خواهد کاری کند تا جامعه نسبت به نظام، ولایت فقیه و روحانیت بیمناک و بدبین شوند. اگر از دشمن این انتظار را نداشته باشیم باید تعجب کرد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۶
حاکمیت و ملت اجازه اغتشاش و همگامی با دشمن را به کسی نمی دهد/مسئولان باید متواضعانه در خدمت مردم باشند
مدیر حوزه های علمیه با اشاره به اهمیت تامین خواسته های به حق معترضان در عرصه های مختلف، بر لزوم حمایت حداکثری مردم و مسئولان از امنیت و پاسداری از ارزش های انقلاب تاکید کرد.