جشنواره ملی "صراط" به میزبانی استان مرکزی برگزار می شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های انقلاب استان مرکزی گفت: جشنواره ملی صراط با همکاری بنیاد مهدویت و بنیاد بین‌المللی غدیر در سطح ملی و در چهار بخش شعر، ادبی، فضای مجازی و بخش هنر و رسانه برگزار خواهد شد
اولین جشنواره ملی مهدوی صراط درچهار استان آغاز شد
در نشست امروز صبح حجت السلام والمسلمین محمد حسن فروزان نژاد ریئس ستاد واقامه نماز استان هرمزگان باخبرنگاران از اولین جشنواره ملی مهدوی صراط خبر داد وگفت: با توجه به دیده شدن نشانه های ظهور امام زمان(عج) باید ذهن مردم ...
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۰
جزئیاتی از پاسخ حضرت امام خمینی به ۲ سؤال «طیب حاج‌رضایی»
حسن رحیم پور ازغدی گفت: همسر طیب حاج‌رضایی ۲ پیام را برای امام خمینی قبل از اعدام طیب آورد که حضرت امام به هر دوی این سؤالات پاسخ دادند.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳
بیانات رهبر انقلاب درباره قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، صبح امروز در ابتدای درس خارج فقه با اشاره به سؤال روز گذشته‌ی یکی از طلاب از ایشان درباره‌ی قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان و انتساب بازگرداندن بعضی بازنشستگان به اجازه‌ی رهبر انقلاب، توضیحاتی درخصوص این قانون و همچنین بعضی اجاز‌ه‌های صادرشده برای به‌کارگیری این افراد بازنشسته ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
محدودیت‌ها علیه مسلمانان در دوره ترامپ افزایش یافته است | رشد معنویت‌گرایی در سایه تشدید فشارهای مذهبی
با حضور مبلغان بین المللی نشست «وضعیت مسلمانان آمریکا در دوره ترامپ»با هدف بررسی وضعیت مسلمانان آمریکا در دوره ترامپ در خبرگزاری رسا برگزار شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
باید روزنه‌های فساد که موجب پولشویی می‌شود را بست
معاون اوّل رئیس‌جمهور گفت: بايد روزنه های فسادزا در كشور كه موجب پولشويی و ديگر تخلفات مي شود، شناسايي و مسدود شود تا از اخلال در بازار ارز توسط سفته بازان و دلالان ممانعت به عمل آيد.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
تمرکز آمریکا به حمله نظامی نیست/ جنگ تبلیغاتی و روانی عظیم را علیه کشورمان برنامه‌ریزی کرده‌اند
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: در دوره جدید دیگر تمرکز آمریکا بر طرح موضوع حمله نظامی نیست و یک جنگ تبلیغاتی و روانی عظیم را علیه کشورمان برنامه‌ریزی و اجرا کرده‌اند.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
دانشجو نباید ابزار و پله کسی باشد/ دشمن از اینکه کمیته امداد در خدمت محرومان باشد، می ‌ترسد
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه دانشجو نباید ابزار و پله کسی باشد، گفت: خیلی‌ها در صدد هستند از جنبش پرشور دانشجویی سوء‌استفاده کنند ولی وظیفه همه ما این است که حتماً ولایت را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهیم
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۵
محیط دانشگاهی نسبت به قبل از انقلاب از خمودگی خارج شده است
معاون سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: امروز محیط دانشگاهی کشور نسبت به قبل از انقلاب از خمودگی خارج شده و به محیطی فعال، مولد علم و دانش و کمک‌کننده به بخش صنعت تبدیل شده است.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۴
بحث حقوق‌های نجومی از برکات فضای مجازی بود/جریان‌های فاسد منکر را معروف جلوه می دهند
عضو شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه نگاه اسلامی در رابطه با حقوق انسان‌ها، فراتر از دیدگاه‌های مادی حقوق بین‌الملل است، اظهار داشت: حقوق یک نفر انسان به‌اندازه‌ای مهم است که در منطق توحیدی گویی حقوق همه بشریت موردبحث است.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۳
با اتکاء به مردم هیچ نگرانی از تحریم‌ها نداریم/ ضرورت اقناع افکار عمومی توسط دستگاه‌ها
وزیر کشور ضمن تأکید بر ضرورت باور الزامات جنگ اقتصادی تأکید کرد: با اعتماد به توان کشور و اتکاء به مردم هیچ نگرانی از مواجهه با تحریم ها نداریم.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱
پذیرش CFT خسارت سنگینی به اقتصاد کشور وارد می کند
عضو کمیسیون امنیت ملی تصویب CFT را خسارتی سنگین بر پیکره اقتصاد کشور دانست و گفت: CFT ابزاری در دستان مستکبران به ویژه آمریکا در راستای اهداف سلطه‌طلبانه و استکباری‌ آنان است.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱
کاهش پروازها در سومین فرودگاه راهبردی کشور قابل قبول نیست
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: خراسان جنوبی سومین فرودگاه راهبردی کشور را دارد و کاهش پروازها و انجام کمترین پروازها از این فرودگاه قابل قبول نیست چرا که این فرودگاه می‌تواند به دومین قطب حمل کالا و خدمات بعد از تهران تبدیل شود.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
تماس‌های «هنیه» با سران کشورها برای مقابله با آمریکا
در حالی که آمریکا قصددارد هفته جاری پیش‌نویس قطعنامه‌ای در محکومیت حماس و مقاومت فلسطین را به مجمع عمومی سازمان ملل ببرد، رئیس دفتر سیاسی حماس با سران برخی کشورهای منطقه تماس‌هایی در همین راستا داشت.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
هم افزایی سپاه و ارتش اقدامات ناامن کنندگان منطقه را خنثی کرده است
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هم افزایی سپاه و ارتش اقدامات ناامن کنندگان منطقه را خنثی کرده است.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴
مردم نباید دغدغه امکانات درمانی داشته باشند
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده، سه دستگاه دیالیز به کلینیک جوادالائمه(ع) کرمان اختصاص یافته و آماده واگذاری به این مرکز است.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶
تزریق نیروی جوان به بدنه مدیریتی، نشاط در کشور ایجاد می‌کند
مسؤول دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: و تزریق نیروی جوان به بدنه مدیریتی کشور می‌تواند سبب شور و نشاط در دستگاه‌های اجرایی و اجرای بهتر، سریع‌تر و دقیق‌تر امورات مختلف شود.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳
مسجد به پایگاهی برای برطرف کردن مشکلات مردم تبدیل شود
امام جمعه قزوین گفت: امروز ما با اهداف اصلی مسجد فاصله بسیاری داریم، زمان جنگ مساجد برای جبهه‌های دفاع مقدس یارگیری می‌کرد، امروز نیز باید به پایگاهی برای حل مشکلات تبدیل شود.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
سند الگوی پیشرفت روح امید را در جامعه می دمد | حوزه به فراخوان رهبری پاسخ شایسته دهد
نماینده خبرگان با بیان این که سند الگوی پیشرفت روح امید و آرامش را نسبت به آینده در جامعه می دمد، گفت: حوزه های علمیه باید سعی کنند تا پاسخ شایسته ای به فراخوان رهبر معظم انقلاب بدهند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲
عدالت اجتماعی با شعار محقق نمی‌شود
پزشکیان گفت: بیش از تأثیر تحریم‌های اقتصادی دشمن، کشور از بی تدبیری در مدیریت منابع انسانی و ظرفیت‌های داخلی کشور ضربه می بیند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴
دوتابعیتی‌ها زیر ذره‌بین وکلای ملت
۲۶ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار سوال از وزیر دفاع درباره دوتابعیتی‌ها شدند.