دادگاه مفاسد اقتصادی علنی برگزار می‌شود/ قوه قضاییه تا ریشه‌کنی فساد می‌ایستد
دادستان کل کشور گفت: دادگاه مفسدان اقتصادی علاوه بر علنی بودن، پس از فیلمبرداری از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش خواهد شد.
فضای مجازی، عملیات روانی و شایعه، ابزار دشمن است
دریادار سیاری گفت: باید ثبات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم تا پیشرفت حاصل شود، اما دشمن به دنبال این است که این ثبات را در ابعاد مختلف به هم بزند. ابزارش نیز فضای مجازی و عملیات روانی، شایعه و اختلاف‌افکنی ...
رفع یک ابهام!
تکذیب جمله‌ تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار ۲۲ مرداد ۹۷ و انتشار اصل آن
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴
حضور جوانان در عرصه‌های مدیریتی برای جامعه مفید است
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان فرصتی برای شکوفایی استعدادهای جوانان را فراهم می‌کنم و به آنها نشان می‌دهد که نظام به دنبال جوانان و رفع مشکلات آنان است.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
مشوّقان بررسی پیشنهاد ترامپ با چه سوالاتی مواجهند؟
از رسانه‌ها و چهره‌های اعتدالی و اصلاح‌طلبی که پیشنهاد رئیس‌جمهور آمریکا برای مذاکره مستقیم با ایران را قابل بررسی می‌دانند، دست‌کم می‌توان دو سؤال پرسید.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
واکنش وزیر علوم به اخراج برخی «اساتید ارزشی» از دانشگاه‌ها/هیچ‌ نگاه سوگیرانه‌ای نداریم
وزیر علوم گفت: هیچ نگاه سوگیرانه‌ای در رابطه با جذب، نگهداری و یا طی مراحل استخدامی و علمی و آموزشی قطعاً وجود ندارد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۸
آشفتگی امروز بازار نشانگر سوء مدیریت مسؤولان است
امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه مردم به شما رأی داده ‌اند و انتظار دارند در خدمتشان باشید، گفت: آشفتگی امروز بازار نشانگر سوء مدیریت مسؤولان است، اگر شما درست تدبیر کنید مردم و بازاریان نیز به کمک شما می ‌آیند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۰
ظرفیت‌هایمان برای مقابله با توطئه اقتصادی دشمن کم نیست
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌های امروز کشور کم نیستند، گفت: امروز باید مسائل حزبی و جناحی و گروه‌بندی‌ها را کنار بگذاریم و مقابله با توطئه اقتصادی دشمن را که یک مساله ملی است در دستور کار قرار دهیم
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۲
شروط موفقیت تولید داخل
رئیس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد: ایجاد و تقویت اعتماد در مصرف‌کننده، ارتقاء سطح کیفی تولیدات، بازاریابی در ابعاد ملی و جهانی، فراهم شدن امکان صادرات تولیدات ملی، ایجاد نقدینگی مناسب و عدم اتکاء بیش از حد به نفت و اقتصاد تک محصولی از مواردی است که در موفقیت و استمرار تولید داخلی تاثیرگذار محسوب می‌شود....
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۹
واکنش وزیر ارشاد به رفتار برخی سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به رفتار برخی سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی گفت: هر حرکتی که بخواهد جامعه ایران را به بی‌نظمی و قانون گریزی دعوت کند حتما به نفع کشور نخواهد بود.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
سورپرایز ارزی در راه است؟
وعده‌های پر رنگ و لعاب و مانوری که در روزهای اخیر از سوی مسئولان دولتی و البته نمایندگان مجلس درباره بسته بانک مرکزی برای ساماندهی اوضاع آشفته ارزی داده شده، همگان را در انتظار اتفاق تازه‌ای در حوزه ارزی قرار داده است؛ اما این‌که این بسته تا چه اندازه متفاوت از سیاست فعلی بوده و سیگنال‌های مثبتی با ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹
مسئولان به مردم نزدیک شوند و مشکلات آنها را درک و حل کنند / نباید با عهدشکنان خیال مذاکره داشته باشیم
امام جمعه قم گفت: امروز شرایط جدیدی دنبال می کنیم؛ راه مقابله، هوشیاری ملت و انسجام ملی است و حرکت همراه با رهبری است؛ مسئولان و قوای گوناگون و قوه قضاییه و نهادها وظایف سنگینی به عهده دارند؛ انتظار می رود که مسئولان رهنمودهای راهگشای رهبری و مراجع در قلمروهای گوناگون را نصب العین قراردهند.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰
پایان ماجرای ترامپ مهم است/ اندک حیثیت آمریکا بر باد می‌رود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: اگر تحریم‌ها و تعرفه‌های آقای ترامپ به نتیجه نرسد، نه تنها اقتصاد آمریکا بلکه اندک حیثیت بین‌المللی این کشور نیز بر باد می‌رود و می‌تواند آمریکا را چندین گام به عقب بازگرداند.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰
حسین اسرافیلی با انتقاد از کسانی که ادبیات متعهد راحکومتی می‌دانند، می‌گوید: اگر بخواهیم ادبیات را شقه‌ شقه کنیم، چیزی از آن نمی‌ماند. تفکر حکومتی یعنی‌چه؟!
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰
آیت‌الله علم‌الهدی: دولت و مجلس مقابل مشکلات تماشاچی نباشند/ مردم به صحنه کار و عمل بیایند
امام‌جمعه مشهدمقدس با بیان اینکه طرحی که بخواهد در درازمدت مشکلات اقتصادی را برطرف کند به درد امروز مردم نمی‌خورد، گفت: از دولت و مجلس حرکت انقلابی می‌خواهیم و تماشاچی وضعیت مردم نباشند که مردم از خواب بیدار شده و ببینند آب آشامیدنی دو برابر شده است.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
مجازات‌های عبرت‌آمیز برای خائنان اقتصادی اعمال شود/مدیران از طبقات ضعیف باشند
امام‌جمعه موقت تهران گفت: طبق قانون با خائنان اقتصادی کشور برخورد قاطع صورت گیرد و در فرصت مناسب مجازات‌های عبرت‌آمیز برای متخلفان اعمال شود.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
سران سه قوه با روحیه انقلابی و شعار ما می توانیم، قاطعانه وارد میدان شوند/ با مردم شفاف سخن بگویید
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تمجید از مواضع و توصیه های مراجع عظام تقلید«دامت برکاتهم»، همچون گذشته که در بیانیه ها و جلسات خصوصی و عمومی ناصح، مددکار و خدمتگزار نظامی اسلامی بوده است، از سران سه قوه و تمام مسئولان اقتصادی و سیاسی نظام می خواهد ضمن تلاش شبانه روزی، با روحیه انقلابی و شعار ما می توانیم،...
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱
آزموده را آزمودن؟!
پیشنهاد مذاکره ترامپ به ایران که حاصل تمامی تنگنا‌های وی در محیط داخلی و خارجی و به ویژه در مقابل ایران است، فقط همان کسانی را در ایران ذوق‌زده کرد که با اعتماد به امریکا و غرب، شرایط فعلی را برای کشور به وجود آورده‌اند.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۷
"شنبه‌های موعود" کارگران کی می آید؟
از آخرین زمان اعلام راه‌اندازی سامانه روابط کار و دعوت کارگران و کارفرمایان برای ثبت‌نام در دفاتر پیشخوان دولت هفته‌ها می‌گذرد. قرار بود هفته گذشته کارگران برای ثبت نام اولیه و دریافت کد رهگیری به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند و اجرای آزمایشی این طرح از پایتخت ایران را رقم بزنند اما این رویداد که هفته‌هاست ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۹
با این دلار چه کسی خارج می‌رود؟
«با دلاری که از ۱۰ هزار تومان گذر کرده، سفر خارجی نه می‌صرفد و نه دیگر جذابیت دارد. آن ارز دولتی هم که مردم برای سفر می‌گرفتند دیگر هزینه‌ها را پوشش نمی‌دهد که مهیج باشد.»
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
یادداشت| واجبات رسانه‌ای جهاد اقتصادی
امروز آمریکا با تمام توان اقتصادی اش به میدان آمده است تا کمر اقتصاد ایران را بشکند و سفره معیشت مردم را به آتش بکشد، این نبرد تمام عیار اقتصادی فقط به حوزه پولی و بانکی محدود نمی شود.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
دستگاه قضایی هرچه سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند
آیت الله نوری همدانی با تصریح بر اینکه مبارزه با مفاسد جدی گرفته شود، تاکید کرد: دستگاه قضایی باید هرچه سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند و به مردم گزارش دهد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵
بیانیه شدیداللحن آیت الله مکارم شیرازی خطاب به دولت و دستگاه قضایی
آیت الله مکارم شیرازی در بیانیه‌ای درباره مسائل جاری کشور عنوان کرده است: مردم قضاتی می‌خواهند شجاع، با قاطعیت و با سرعت که به این وضع شرم‌آور مفسدان پایان دهند.