مسجد بستر آماده شدن مردم برای ظهور است
آینده روشن - حجت‌‌الاسلام مصباحی‌مقدم گفت: انقلاب اسلامی مقدمه‌ای برای ظهور حضرت مهدی(عج) است و علما، وعاظ و ائمه جماعات مساجد در ادامه مسیر این انقلاب، مردم را برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) آماده می‌کنند.
امام خمینی(ره) باعث مطرح شدن گفتمان مهدویت در جهان شد
آینده روشن- امام جمعه موقت تبریز گفت: امام خمینی (ره) باعث مطرح شدن گفتمان مهدویت در جهان و شناخته شدن شیعه شد، ایشان، خدا محور بود و هنگام مطرح بودن اسلام با کسی رودربایستی نداشت.
منجی عالم بشریت در سرزمین کعبه ظهور خواهد کرد/ مسئله مهدویت باید در زندگی مسلمانان ادغام شود
آینده روشن- کلاس "ضرورت طرح مباحث مهدویت" با حضور کلیه نیرو‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز در حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شد.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
عملیات کربلای 4 عملیات اصلی بود/ دشمن تصور کرد کربلای 4 عملیات فرعی است
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عملیات کربلای ۴، عملیات اصلی ما بود نه فرعی چراکه بعد از موفقیت کربلای ۵ دشمن تصور کرد کربلای ۴ عملیات فرعی ما بوده است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
دلسوزان کشور جایگاه خود را از منظر ۹ دی بازیابی کنند
بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران تصریح کرد که ضروری است تمام دلسوزان کشور ضمن بازخوانی مواضع و بیاناتی که از تریبون‌های رسمی و غیر رسمی مطرح کرده‌اند، جایگاه خود را بار دیگر از منظر رویداد 9 دی بازیابی کنند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
اجازه عرض اندام به حامیان فتنه در داخل دانشگاه تربیت مدرس نخواهیم داد
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس امروز به مناسبت گرامیداشت نهم دی در محوطه این دانشگاه تجمع کردند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
به کشور برگردید برای استقلال آن بکوشید/ در خدمت کشورهای اسلحه سازی نباشید
حضرت آیت الله جوادی آملی از نخبگان علمی ایرانی خارج کشور جهت بازگشت به کشور دعوت کردند و بیان داشتند: از نخبگان علمی خارج از کشور بخواهید که به کشور بازگردند و در این سرزمین تلاش و کوشش کنند و در خدمت کشورهایی که کارخانه های اسلحه سازی آنها سه شیفت در حال کار است نباشند، به کشور خود برگردند و برای استقلال ...
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
حماسه 9 دی، روز تجدید میثاق امت با ولایت است
مسئول فرهنگسرای مهدویت یزد با بیان اینکه حرکت ملت در نهم دی 1388 انقلاب اسلامی را بیمه کرد ، گفت: این حماسه ملی روز تجدید میثاق امت با مقام عظمای ولایت است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت و عضو فقهای شورای نگهبان شد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی آیت‌الله آملی لاریجانی را به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱
اگر مردم در نهم دی به صحنه نیامده بودند نامی از انقلاب نمی ماند
حضرت آیت الله نوری همدانی با تأکید بر این که اگر مردم در نهم به میدان نیامده بوند امروزه نامی از انقلاب نبود، بر بزرگداشت این حماسه مهم تأکید کرد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰
دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد
امام جمعه تبریز با بیان اینکه دشمن با تشدید تحریم ها به دنبال گسترش آشوب‌ها است، گفت: دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
تجمع بزرگ و باشکوه بزرگداشت حماسه 9 دی در فیضیه برگزار شد
تجمع بزرگ و باشکوه بزرگداشت حماسه 9 دی با حضور چشمگیر اقشار مردم و اساتید، روحانیون، مبلغان و طلاب حوزه علمیه قم در مدرسه مبارکه فیضیه قم برگزار شد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳
حماسه 9 دی تبلور حضور مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی است
نماینده مجلس با بیان این که حماسه 9 دی تبلور حضور مردم برای دفاع از نظام بود، از نفوذ برخی عناصر فتنه در مسؤولیت های مختلف نظام ابراز نگرانی کرد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
خیانت های فتنه گران هیچگاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد
دبیرکل کانون دانشگاهیان گفت:فتنه گران با خیانت خود به حیثیت کشور لطمه زده و خساراتی را به کشور وارد آوردند و زمینه تحریم‌ها را مهیا کردند.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
حماسه 9 دی ملت ایران نظام اسلامی را تثبیت کرد
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: نهم دی ماه به این دلیل مهم است که قدرت ملت باعث تثبیت دوباره نظام شد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
مراسم بزرگداشت سالگرد حماسه 9 دی در میدان امام حسین برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد حماسه 9 دی با عنوان «40 سال ولایتمداری، بصیرت و استقامت» در میدان امام حسین(ع) برگزار شد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱
فتنه ۸۸ عامل تحریم اقتصادی ایران بود
سردار سلامی با بیان اینکه فتنه ۸۸ عامل تحریم اقتصادی ایران بود، گفت: آمریکایی ها در همان سال اعلام کردند که اکنون فتنه شکست خورده و موقع تحریم است.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
مردم در ۹ دی اجازه ندادند سقیفه دیگری تکرار شود/ در فتنه ۸۸ به اندازه ۸ سال جنگ تحمیلی بر کشور هزینه تحمیل شد
سردار فضلی با تاکید بر این که مردم در ۹ دی اجازه ندادند سقیفه دیگری تکرار شود، گفت: ۲۹خرداد ۸۸ ولی فقیه خطبه خواندند و فرصتی را برای شکایت کردن فتنه گران معین کردند، اما فتنه گران روز ۳۰ خرداد کشته سازی کردند و در ۸ ماه فتنه، به اندازه هشت سال جنگ تحمیلی از ام القرای جهان اسلام(ایران) انرژی گرفتند.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
استقرار اورژانس اجتماعی در سکونت‌گاه‌های غیررسمی کشور
رئیس جدید سازمان بهزیستی کشور گفت: اورژانس اجتماعی را تقویت خواهیم کرد و با اولویت‌بندی نسبت به استقرار آنها در سکونت‌گاه‌های غیر رسمی کشور اقدام می‌کنیم.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
آغاز به‌کار کمپین «همه برپا» با شعار «کلاس گرم ـ مدرسه امن»
رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور از آغاز به کار کمپین «همه برپا» با شعار «کلاس گرم ـ مدرسه امن» با هدف جمع‌آوری مشارکت مردم نیک اندیش کشورمان به منظور تأمین سیستم‌های گرمایشی استاندارد مدارس کشور خبر داد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
«وحدت و انسجام جامعه» بزرگ‌ترین دستاورد ۸ سال دفاع مقدس و حماسه ۹ دی
وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: مهم‌ترین دستاورد دفاع مقدس این بود که همه سلیقه‌ها را زیر یک پرچم جمع کرد در سال ۸۸ نیز حماسه نهم دی توانست، یک‌بار دیگر انشقاق بین مردم را برطرف کند و روح وحدت را در جامعه بدمد.
۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸
وقتی معلمان اخلاق توهین می‌کنند
با مردم که شما سرو کار دارید این مردم را باید رضایشان را به دست بیاورید. همین مردم کوچه و بازار و کشاورزهای بسیار عزیز و کارمندان و کسانی که در کارخانه‌ها زحمت می‌کشند. اینها ولی‌نعمت ما هستند.