انتظار اینکه ایران «تحریم و برجام» را با هم بپذیرد اشتباه است
عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: نباید اتحادیه اروپا و باقی کشورهای برجام انتظار داشته باشند که ترامپ یک طرفه بیاید و برجام را لغو کند و ایران در عین اینکه در تحریم است، برجام را هم بپذیرد.
رابطه ایران و سوریه راهبردی است
رئیس جمهور سوریه در گفتگو با العالم در مورد جبهه جنوب سوریه، نقش رژیم صهیونیستی، رابطه سوریه با ایران و حضور ایران در سوریه، مقاومت لبنان و نیز موضوع فلسطین و قدس سخن گفت.
راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰
بازتاب گسترده حمایت رهبر معظم انقلاب از مردم کشمیر در رسانه‌های پاکستانی
رسانه‌های بزرگ پاکستان در صفحات نخست خود به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد محکومیت حمله آمریکا به سوریه و همچنین حمایت ایشان از مردم کشمیر پرداختند.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹
امام موسی صدر پیشتاز در امور آموزشی و تربیتی بود
مفتی صور و جبل عامل لبنان خواستار توجه به امور تربیتی و آموزشی شد و خاطرنشان کرد که امام موسی صدر در این گونه مسائل پیشتاز بود.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۳
ائتلاف حزب الله و جنبش امل از منافع حزبی و شخصی به دور است
شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله طی سخنانی گفت: هنگامی که عربستان سعودی برای هدف قرار دادن مقاومت هزینه می کند و بن سلمان ولیعهد عربستان اقدام به ائتلاف و خریدن آراء می کند، در روز انتخابات، رأی ما عمل مقاومت و حرکت در راه آن است.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۳
نیاز امروز جوامع اسلامی ترویج سبک زندگی قرآنی در مقابل تهاجم فرهنگ غرب است
سناتور سراج الحق امیر جماعت اسلامی پاکستان بی بند و باری را شاخصه اصلی فرهنگ غرب توصیف کرد و با تاکید بر ضرورت مقابله با آن گفت: نیاز امروز جامعه اسلامی ترویج سبک زندگی قرآنی در مقابل تهاجم فرهنگ غرب است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۳
سید حسن نصرالله: برای بررسی راهبرد دفاعی آماده هستیم
دبیر کل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه برای بررسی راهبرد دفاعی آماده هستیم تاکید کرد: نبیه بری نخستین کسی است که بررسی این راهبرد را مطرح کرد.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰
فتوای آیت الله العظمی سیستانی برای دفاع از حریم اسلام بود/ دفاع از حریم اسلام بر تمام مسلمانان واجب است
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار در سخنان خود در چهاردهمین جشنواره بهار شهادت در کربلا به تبین مبانی فقهی دفاع از حریم اسلام پرداخت.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
اربعین مظهر کنار گذاشتن اختلافات قومی و دینی است/ هیچ کس در راه کربلا احساس غربت نمی‌کند
دکتر عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سفر به عراق با حضرت آیت الله حکیم از مراجع نجف دیدار کرد.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
دلارهای عربستان سر از جیب سید یمانی جعلی در آورد/ توطئه عربستان برای نفوذ در احزاب شیعی عراق
در ماه های گذشته برخی دستورات و پول های هنگفت از سوی عربستان به دست احمد الحسن یمانی رهبر جریان یمانی عراق رسیده تا مجری خواسته های عربستان در میان شیعیان عراق باشد.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۹
کوتاهی سازمان ‌های بین‌المللی در قبال فاجعه بی‌سابقه در یمن/ سازمان ملل تابع پول سعودی‌ها است
ماهر الشامی فعال حقوقی یمنی گفت: معتقدیم شورای امنیت و سازمان ملل تابع و تسلیم هیمنه آمریکا و متاثر از پول سعودی های نجس و آلوده هستند و سعودی ها بر مصوبات و تصمیمات سازمان های بین المللی حتی در زمینه انسانی تاثیر می گذارند.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۰
هرگونه جنگ در منطقه هزینه اش سنگین خواهد بود/ راه حل سوریه به دست مردم آن است
خطبای جمعه این هفته لبنان تاکید کردند: عدم توانایی آمریکا و عربستان در تحمل خسارت بزرگ و شکست های پی در پی، آنان را به تجاوز سه گانه به سوریه با حمایت مالی عربستان و تحریک اسرائیل واداشت و هدف از آن متوقف کردن پیشروی ارتش سوریه، دادن روحیه به ستیزه جویان تروریست بود.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۲
سکوت جامعه بین الملل درباره خشونت ها علیه مردم کشمیر محکوم است
حجت الاسلام ناصر عباس جعفری دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان، طی سخنانی، سکوت جامعه بین المللی در خصوص خشونت های نظامیان هند علیه مردم کشمیررا محکوم کرده و بر مبارزات مردم ستمدیده کشمیر درود فرستاد.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰
از دستاوردهای اتحادیه عرب دعوت به صلح و دوستی با اسرائیل بود!!
حجت الاسلام قبانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف در خصوص نشست اتحادیه عرب، تاکید کرد: این نشست چند نتیجه در بر داشت که از جمله آن ها، عدم محکومیت داعش، درخواست تمدید تحریم ها علیه ایران و دعوت به صلاح و دوستی با اسرائیل است.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶
نماینده آیت‌الله سیستانی نسبت به رفتار انحرافی و بازتاب منفی آن در مذهب اهل‌بیت(ع) هشدار داد
حجت الاسلام و المسلمین عبد المهدی کربلایی در خطبه های نماز جمعه کربلا گفت: چهار مسئله است که پیروان اهل بیت (ع) باید از آن بهره مند باشند و آن اعتقاد صحیح، عبادت شرعی، شعائر پسندیده و عمل و اخلاق نیکو است.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
هرکشور عربی که وارد سوریه شود اشغالگر است
شیخ دعموش گفت: ورود هرگونه نیروی نظامی عربی به سوریه بدون اجازه حکومت قانونی سوریه به معنای اشغالگری است و همچون اشغالگران با آنها برخورد خواهد شد.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵
استکبار جهانی در سوریه به دنبال تکرار تاریخ عراق است
حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری حمله آمریکا و متحدانش به سوریه را به شدت محکوم کرد و گفت: استکبار جهانی در سوریه دنبال تکرار تاریخ عراق هستند، حمله به سوریه حمله به سالمیت یک کشور است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶
گزارش تکان دهنده انجمن حقوق بشر بحرین از نقض حقوق بشر در این کشور
انجمن حقوق بشر بحرین اعلام کرد در ماه مارس گذشته ۱۶۶۸ مورد نقض حقوق بشر را به ثبت رسانده است که شامل بازداشت غیر قانونی، حمله به منازل، محاکمه غیر عادلانه، سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز، محدود ساختن آزادی جابجایی، جلوگیری از نماز جمعه، ربودن افراد، شکنجه و بدرفتاری و سلب آزادی دینی می شود.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
آیت الله العظمی بشیر نجفی بر اهمیت آشنایی مسلمانان غرب با سیره اهل بیت (ع) تاکید کردند
آیت الله بشیر نجفی در دیدار نماینده های خود در غرب بر اهمیت پیگیری امور اقلیت های مسلمان در غرب و تقویت ارتباط آنان با اندیشه اهل بیت علیهم السلام تاکید کردند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۹
دستیابی به برخی آثار مسیر امام حسین(ع) از مکه تا کربلا
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» مرکز پژوهش ها و تحقیقات کربلا وابسته به آستان مقدس حسینی اعلام کرد: به برخی آثار مربوط به مسیر سفر امام حسین(ع) از مکه تا کربلا دست یافته است. عبدالامیر قریشی مدیر مرکز کربلا در این زمینه گفت: کمیته ناظر بر این پروژه منزل های مسیر امام ...
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
دختران جوان در غرب به خواست خود حجاب بر سر می‌کنند
در پی تلاش برخی از ارکان حکومتی اتریش و برخی از ایالات آلمان مبنی بر ایجاد محدودیت برای حجاب دختران نوجوان، رئیس اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ های شیعه این مسئله را محکوم کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
هدف اصلی حمله آمریکا به سوریه تامین امنیت رژیم غاصب اسرائیل است
حجت الاسلام و المسلمین سید ساجد علی نقوی سرپرست شورای علمای شیعه پاکستان در بیانیه ای ضمن محکوم نمودن حملات آمریکا به سوریه گفت: هدف اصلی حمله آمریکا و متحدانش به سوریه تامین امنیت رژیم غاصب و نامشروع اسرائیل و از میان برداشتن موانع پیش روی این رژیم است