عراق مستقل و پیشرفته برای ایران بسیار مفید است/ در کنار برادران عراقی خواهیم بود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس جمهور عراق تاکید کردند: عراقِ عزیز، قوی، مستقل و پیشرفته برای ایران بسیار مفید است و ما در کنار برادران عراقی خود خواهیم بود.
تفکر مهدویت تنها مکتب نجات بخش بشریت است
دستیار و مشاور فرماندهی کل قوا گفت: تنها مکتب حیات بخش و نجات بخش برای بشریت مکتب اسلام ناب و تفکر مهدویت است.
مقاومت و پایداری امت اسلامی زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت است
تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: مقاومت و پایداری امت اسلامی در برابر مستکبران عالم زمینه‌ساز ظهور منجی عالم بشریت است.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱
پیرمردهای دولت زحمت را کم کنید و بگذارید جوان‌ترها روی کار بیایند
نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: آقایان بازنشسته، پیرمردهای دولت، زحمت‌تان را کشیده‌اید، خواهشا زحمت را کم کنید، مطمئن باشید نشاط جوانان با شرایط امروز کشور هماهنگ‌تر است.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
این طرف یا آن طرف؟
مدیرمسئول کیهان اظهار داشت که از کسانی که سالها در وزارت خارجه مسئولیت داشته‌اند، بعید است که از محور اختلاف ایران با طرف مقابل درباره CFT بی‌خبر باشند.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
علامه محمدتقی جعفری؛ حریّت، آزادگی و استقلال فکری
از بارزترین ابعاد وجودی علامه جعفری، رفتار پیامبرگونه و خصوصیات اخلاقی ایشان بود و از جمله ویژگی های اخلاقی ایشان خشوع در برابر عالمان و حتی عامه مردم تواضع و فروتنی بود.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
صهیونیست‌ها ببر کاغذی هستند/ عراق متحد راهبردی ایران است
مدیر کل امور بین الملل مجلس گفت: مواضع سیاسی اتحادیه اروپا،ظرفیت و فضای سیاسی را پس از خروج آمریکا از برجام ایجاد کرده اما منجر به گشایش‌های بزرگ در مراودات اقتصادی و شکستن تحریم‌ها نشده و اکنون زمان عمل آنهاست.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲
در زمینه قانون منع بازنشستگان تابع قانون هستیم/ پرهیز از سوگیری‌های جناحی در خدمت
قائم مقام وزیر کشور به تصویب قانون منع بازنشستگان اشاره کرد و گفت: کاش این اتفاق نمی‌افتاد ولی افتاد و ما نیز تابع قانون در این زمینه بودیم ولی انتخاب استاندار برای استان زنجان بسیار سخت بود.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹
موضوع حقوق بشر يک موضوع هويتی، راهبردی و حيثيتی برای غرب است
مسؤول امور بین‌الملل و ارتباطات حوزه‌های علمیه کشور گفت: امروز بايد با ديدگاه تهاجمی به جنگ هويتی غرب عليه مباني حقوق بشر رفت چرا كه موضوع حقوق بشر يک مبحث هويتی، راهبردی و حيثيتی برای غربی‌ها بوده و با توسل به هر دسيسه‌ای برای تحقق اهداف شومشان گام برمی‌دارند.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱
درخواست جنبش عدالتخواه از دولت، مجلس و قوه قضائیه درباره مشکلات کارگران
جنبش عدالتخواه دانشجویی به موضوع مشکلات کارگران کارخانه‌های نی شکر هفت تپه، هپکوی اراک و ماشین سازی تبریز واکنش نشان داد و مطالبات خود از دولت، مجلس و قوه قضائیه را در این رابطه مطرح کرد.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲
پیروز شدن در جنگ اقتصادی بدون مشارکت مردم ممکن نیست
یک نماینده پیشین مجلس با بیان اینکه پیروز شدن در جنگ اقتصادی بدون مشارکت مردم ممکن نیست، گفت: شفافیت، مقابله با فساد و رانت، صادق بودن با مردم، اعتراف به اثربخش بودن تحریم‌ها و لزوم جذب مشارکت مردم برای پیروز شدن در جنگ اقتصادی از اولویت‌های اساسی کشور است.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵
جوانان انقلابی نشان دهند در برابر شبهه افکنی‌‌های جهانِ مقابل ظهور عقب نمی‌نشیند
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه در روایات مختلف از سختی‌های قبل از ظهور گفته شده، گفت: جامعه جوان انقلابی باید نشان دهد که با یک دل بودن در برابر شبهه افکنی‌‌های جهانِ مقابل ظهور، عقب نمی‌نشیند.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷
رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه در کشور ما 600 هزار نفر در رشته تجربی در کنکور شرکت می‌کنند که پزشک شوند اما در خوشبینانه‌ترین حالت 10 هزار نفر پذیرفته می‌شوند، گفت: آیا در این مسابقه می‌توان کنکور را حذف کرد؟ فکر می‌کنم حذف کنکور تا 10 سال دیگر هم غیرممکن باشد.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۱
قضاوت های عادلانه دستاورد مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: معتقدیم انجام وظیفه در عرصه قضاوت با فضیلت ترین ارزش ها بوده و هدف قوه قضائیه نیز در این میان ترویج قضاوت های عادلانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۰
عراق مستقل و پیشرفته برای ایران بسیار مفید است/ در کنار برادران عراقی خواهیم بود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس جمهور عراق تاکید کردند: عراقِ عزیز، قوی، مستقل و پیشرفته برای ایران بسیار مفید است و ما در کنار برادران عراقی خود خواهیم بود.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
اهداء«کبوتری در قفس بنفش» به « حسن عباسی» توسط دانشجویان
دبیر واحد سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان درباره اهدای یک کبوتر در قفس بنفش به حسن عباسی گفت:‌ کبوتر نماد انسان انقلابی و آزادی است و قفس بنفش نماد و تعریف ما از شعار آزادی‌هایی است که برای جلب رای مردم داده می‌شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
دلار آمریکا در ایران قوی‌تر از سفارتخانه برایشان کار می‌کند/ سروری دلار را در حیات اقتصادی کشور بشکنید
رئیس اندیشکده یقین با اشاره به مشکلات ارزی کشور گفت: همانگونه که رهبر انقلاب تاکید کردند ما باید کشور را از جادوی پولی و دلار خلاص کنیم و آقایی و سروری دلار را در حیات اقتصادی کشور بشکنید.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
پس از انقلاب از یک کشور منفعل تبدیل به کشوری مستقل و فعال شده‌ایم
وزیر کشور گفت: پس از انقلاب از یک کشور منفعل تبدیل به کشوری مستقل و فعال شده‌ا یم.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
آخرین روز کاری بازنشستگان هلال احمر تا عصر امروز/50 نفر خداحافظی می‌کنند
معاون منابع انسانی جمعیت هلال احمر با اشاره به اعلام آخرین روز کاری بازنشستگان این جمعیت گفت: قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل همه سازمان‌ها و ستادهای این جمعیت در استان‌های مختلف حتی با سمت مشاور است.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰
ضرورت نهادینه‌سازی ارزش‌های دفاع مقدس/ پیشگامی در مسائل روز جامعه الزامی است
مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه دفاع مقدس محدود به هیچ نهادی نیست، گفت: ارزش‌های دفاع مقدس باید در بین مردم نهادینه شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷
تصاویر/ کاروان فرهنگی حال خوش خواندن
آئین بدرقه ۴۰ کاروان فرهنگی حامل ۲۵۰ هزار جلد کتاب به کتابخانه های مساجد سراسر کشور صبح امروز ۲۶ آبان ۱۳۹۷ در ضلع شمالی مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) با حضور حبیب رضا ارزانی رئیس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
مانور سپر عرب ۱ نمایشی در مقابل نفوذ ایران در منطقه است/ آمریکایی ها با دلارهای نفتی به دنبال ناتوی عربی هستند
سید رضا صدرالحسینی گفت: به نظر می رسد آمریکایی ها با کمک دلارهای نفتی عربستان به دنبال ناتوی عربی و مقابله با قدرت و نفوذ ایران در منطقه هستند.