نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۱
رژیم صهیونیستی دشمن همه مسلمانان است/ ایران به دنبال وحدت امت اسلامی است
صباح برزنجی، نماینده سابق پارلمان اقلیم کردستان گفت: در حال حاضر دشمن واحد کشورهای اسلامی رژیم صهیونیستی است، اما مسلمانان در مقابل این دشمن وحدت ندارند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۹
دشمنان می‌خواهند ایران را مانند عراق و سوریه لایه‌لایه کنند/ وحدت ضروری ترین نیاز امت اسلامی است
ماموستا قادری با تاکید بر ضرورت وحدت امت اسلامی، گفت: در حال حاضر به حکمت مقام معظم رهبری و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی، امنیت داریم، اما متأسفانه آگاهی لازم را نداریم، چرا که دشمنان می‌خواهند ایران را مانند عراق و سوریه لایه‌لایه کنند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴
استفاده از منابع طبیعی حق همه مردم است آن را از بین نبریم
حضرت آیت الله علوی گرگانی استفاده از منابع طبیعی را حق همه انسانها دانستند و بر رعایت حقوق دیگران تاکید کردند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸
آن روز که نمازجماعت را در قدس بخوانید ‌به‌زودی خواهد آمد
حضرت آیت الله خامنه‌ای، وظیفه امت اسلامی در قبال اختلاف‌افکنی‌های ناشی از سیاست‌های استکباری همچون اقدامات سعودی‌ها را مقابله‌ قاطع خواندند و گفتند: ما آن شیعه‌ای را که لندن، و آن سنّی‌ای را که امریکا و اسرائیل از او حمایت کند قبول نداریم زیرا اسلام با کفر، ظلم و استکبار مخالف است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۳
سفر هیأتی یهودی به بحرین/ خاخام اشنایر: شاه بحرین تلاش تروریستی نامیدن حزب‌الله را رهبری کرد
در ادامه رقابت برخی دولتهای حاشیه خلیج فارس برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، یک هیأت 17 نفره یهودی با نظارت یکی از خاخام‌های برجسته ایالت نیویورک آمریکا وارد منامه شد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰
مراد از تقریب و وحدت، شیعه کردن اهل سنت یا بالعکس نیست/ آمریکا و اسرائیل دشمنان اصلی اسلام هستند
مراد از تقریب و وحدت، شیعه کردن اهل سنت یا بالعکس نیست بلکه به معنای نزدیک کردن و برداشتن فاصله ایجاد شده به خاطر جهل مسلمانان یا دسیسه دشمنان است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
۱۰۰ مسئله در کشور، مانع اسلامی شدن است/ مفهوم نگهبانی از انقلاب و نظام ارتقا پیدا کند
دبیر شورای راهبردی الگوی اسلامی پیشرفت، با بیان اینکه بحث الگوی پیشرفت اسلامی که ما پی آن را گرفتیم این است که ۱۰۰ مسئله در کشور، مانع اسلامی شدن هستند، تصریح کرد: در طول دو دههٔ گذشته، آسیب‌شناسی از انقلاب انجام دادیم که این آسیب‌شناسی به ما می‌گوید اگر ۱۰۰ مسئله در کشور ما تغییر نکند، آرمان‌های انقلاب ...
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
هر جریانی که در مقابل اسرائیل بایستد از نگاه آمریکا تروریست است/ افکار عمومی دنیا اتهام زنی به گروه های مقاومت را نمی پذیرد
تحریم «نُجَباء» نشان می‌دهد که این جنبش به یک حرکت جهانی تبدیل شده و با به خطر انداختن منافع صهیونیسم جهانی، دشمنان اسلام را به وحشت افکنده است
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰
فقه می تواند تحولات عظیم در دنیا ایجاد کند /حاکم موظف است که از حجاب جامعه مراقبت کند
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: فقه تشیع، نیازمند پژوهش های فراوان است تا حقیقت آن استخراج شود و دنیا را متحول کند؛ ما مدعی هستیم که فقه، موجب تحولات عظیم در جهان بشری خواهد شد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱
تبیین علم دینی و غیردینی در کلام آیت الله العظمی سبحانی
در حال حاضر میان علوم تکوینی و علوم اعتباری و قراردادی خلط شده است؛ مدیریت علم قراردادی است؛ اقتصاد، جامعه شناسی و ... علم قراردادی است؛ اینها را می توان رنگ دینی و غیردینی داد؛ چون موضوع این علوم انسانی، انسان است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۷
حجاب از مسلمات اسلام است و باید در جامعه عملیاتی شود
حجاب در قرآن، روایات و سیره اهل بیت(ع) آمده و از مسلمات اسلام است و ارزشی است که لازم است عملیاتی شود.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۰
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳
واکنش آیت الله العظمی مکارم به واژه حجاب اجباری
بی حجابی در صحنه اجتماع، فعالیتی عمومی است و باید نهی از منکر انجام داد؛ اما اینکه بگوییم این شخص آزاد است و بی حجابی جزو زندگی خصوصی او می باشد، سخن درستی نیست؛ بی حجابی همانند رشوه خواری است که باید در مقابل آن ایستاد.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۷
ایران بر سر قدرت دفاعی خود با کسی مذاکره نخواهد کرد/ آمریکایی ها توان مقابله با اراده ملت ایران را ندارند
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه ایران بر سر قدرت دفاعی خود با کسی مذاکره نخواهد کرد، تصریح کرد: آمریکایی‌ها در آینده هم هر توطئه ای که علیه ملت ایران طراحی کنند، در انزوا خواهند ماند.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
در گفت‌وگو با روزنامه‌ای سعودی و تمجید از ولی‌عهد عربستان
رئیس کنگره خاخام‌های اروپا در گفت‌وگو با یک روزنامه عربستانی مدعی شد فلسطینی‌ها باید وجود رژیم صهیونیستی را قبول کنند؛ وی علیه ایران موضع گرفت و در عین حال از ولی‌عهد عربستان حمایت کرد.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳
کمیته ویژه حل مشکلات زائران پاکستانی عتبات مقدس ایران و عراق تشکیل شد
کمیته ای متشکل از ۱۶عضو از تمام مناطق و ایالات پاکستان و به منظور رسیدگی به مشکلات زائران عازم به زیارت اماکن مقدسه ایران و عراق و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین نیاز حسین نقوی تشکیل شد.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
توطئه اسرائیل برای اشغال تدریجی زمین های فلسطینیان در کرانه باختری
وزرای صهیونیستی به دنبال تصویب لایحه جدیدی هستند که براساس آن دادگاه های غیرقانونی اسرائیل در کرانه باختری قادر تحویل زمین فلسطینیان به شهرک نشینان اسرائیلی ها باشند.
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» باید هر ثروت ناپاکی که مسئولان اندوخته‌اند به بیت‌المال بازگرداند
نماینده میاندوآب و تکاب در مجلس با اشاره به طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان»، گفت: این طرح باید هر مال و اندوخته ناپاکی که مسئولان ادوار مختلف جمع کرده‌اند به بیت‌المال بازگرداند.