نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳
آمار مساجد و مسلمانان در بریتانیا رو به افزایش است
سخنگوی یکی از روزنامه های محلی بریتانیا اعلام کرد: در سال های اخیر شاهد رشد قابل توجه مساجد و اماکن دینی و مصلی ها در بریتانیا هستیم تا جایی که طبق آمار ها لندن اسلامی تر از بسیاری از سرزمین های مسلمان است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴
FATF پشت قباله برجام است| پشیمانی نمایندگان از رأی مثبت به FATF
عضو کمیسیون امنیت ملی FATF را پشت قباله برجام دانست و از پشیمانی برخی نمایندگان از رأی مثبت به FATF خبر داد و علت ‌رأی مثبت را عدم اطلاع نمایندگان از خسارت های این معاهده عنوان کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲
سپاه و بسیج سر می دهند اما نمی گذارند آسیبی به انقلاب برسد
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه در دورانی قرار داریم که توانمندی، امکانات و تجهیزات سپاه پاسداران دشمنان و شخص رئیس‌جمهوری آمریکا را به اعتراف وامی‌دارد، گفت: همه حرف پاسداران و بسیجیان این است که سر می‌دهیم، اما نمی‌گذاریم کوچک‌ترین آسیبی به انقلاب اسلامی برسد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳
فروشگاه معروف فرانسه اقدام به فروش اینترنتی لباس اسلامی کرد
فروشگاه معروف لباس در فرانسه موسوم به «مارکس نیس» اخیرا و به دنبال درخواست جمعیت زنان مسلمان فرانسه طی ابتکاری جدید فروش اینترنتی لباس اسلامی را آغاز کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
ناسازگاری بانکداری بدون ربای کنونی با حقوق شهروندی
مدیرگروه فقه اقتصادی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: وقتی بانکداری اسلامی را تأمین‌کننده حقوق شهرندی تعریف کنیم قطعا به این نتیجه می رسیم که بانکداری بدون ربای کنونی با حقوق شهروندی سازگاری ندارد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲
جایگاه شهدا در دل همه دانشگاهیان است
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که در بین مجموعه شهدای عزیزمان شهدای زیادی از دانشجویان و دانش آموزان داریم، افزود: جایگاه شهدا در دل همه دانشگاهیان است و مسیرشان، مسیر اهل دانش و تقوا است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰
تصاویر/ همایش «گسترش عدالت و صلح» از سوی عتبه حسینی و عباسی در نیویورک
همایشی با عنوان «صدرنشینی مجدد فکری و گسترش عدالت و صلح و چند جانبه‌گرایی اجتماعی» از سوی عتبه حسینی (ع) و عباسی (ع) و با همکاری مؤسسه آیت الله خوئی در نیویورک برگزار شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
امنیت؛ نعمتی مجهول
پلیس براى انجام وظایف ذاتى خود و ارائه بهترین خدمات به مردم، نیازمند دو مقوله‌ اصلى اقتدار و اعتماد مردمى است؛ اقتدار سبب ایجاد توانایى اقدام است و امین دانسته‌ شدن از سوی مردم زمینه ‌ساز موفقیت پلیس در انجام وظایف و اقدامات خود است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
پاسخ امام مهدی(عج) به چند سوال شرعی
بعضی از مکاتبات و پرسش و پاسخ های امام عصر(عج) با یاران و علما جنبه فقهی و شرعی داشته، مثل پرسش از جواز سجده شکر پس از نماز واجب یا ساخت تسبیح از تربت سیدالشهداء(ع).
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱
توصیه‌های آیت الله العظمی سیستانی رهبران دینی جهان را شگفت زده کرد
آستان مقدس حسینی و عباسی اولین همایش بین المللی خود را در ساختمان سازمان ملل متحد در نیویورک با حضور شخصیت های دینی و آکادمیک از کشور ها و طیف های مختلف برگزار کردند.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مرکز خدمات حوزه
در حالی که برخی از نهادها و مراکز دولتی با لطایف الحیل به دنبال شانه خالی کردن از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند، مرکز خدمات حوزه در اجرای این طرح پیشگام شده است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲
اربعین حسینی سبب جهانی شدن فرهنگ عاشورا شده است
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که حضور افراد از ملیت های مختلف در مراسم اربعین حسینی نشان می دهد که امام حسین(ع) تنها متعلق به امت اسلامی نیست، گفت: امروز فرهنگ حسینی و مشی عاشورایی در سراسر جهان گسترش یافته است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
گذرگاه مرزی بصره (شلمچه) روی زائران اربعین باز است
یک مقام مسئول در استان بصره، اخبار و شایعات درباره بسته بودن گذرگاه مرزی شلمچه را تکذیب کرد و گفت، هیچ تصمیمی برای ممانعت از زائران ایران وجود ندارد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
3 راه کار جهادی برای کنترل شرایط اقتصادی
استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) گفت: برای کنترل و خرو ج از شرایط رکود اقتصادی 3 راه کار کوتاه مدت با رویکرد جهادی وجود دارد
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳
معرفی شخصیت ابوطالب(ع)به جامعه علمی حوزوی ضروری است
حضرت ابوطالب(ع) برای احیای وحفظ سنت جان رسول خدا(ص) فداکاری زیادی کردند؛ به همین دلیل معرفی شخصیت بزرگ ایشان به جامعه علمی و حوزوی لازم وضروری است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴
درخواست «مشعل» از کشورهای اسلامی برای معادله‌ای متوازن در حمایت از فلسطین
رئیس سابق دفتر سیاسی حماس ضمن به صدا درآوردن زنگ هشدار درباره خطرات کنونی علیه مسأله فلسطین، از متفکران و سیاستمداران جهان اسلام درخواست کرد معادله‌ای دقیق برای یاری فلسطین ایجاد کنند.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴
بیانات جنابعالی قانع کننده نبود/ آمار زندانیان مهریه را اعلام کنید/ تضعیف قوه قضائیه را خلاف می‌دانم
حضرت آیت الله مکارم شیرازی خطاب به رئیس قوه قضائیه بیان داشتند: اینجانب برای قوه قضائیه و شخص جنابعالی قائل به احترام بوده و هستم و تضعیف این قوه را کار خلافی می شمارم.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
آینده‌نگری لازمه موفقیت یک سازمان است/ کارهای روزمره نباید ما را از نگاه به آینده غافل کند
رئیس مرکز خدمات حوزه آینده‌نگری را لازمه موفقیت یک سازمان دانست و گفت: کارهای روزمره نباید ما را از نگاه به آینده غافل کند؛ باید بررسی کنیم که در پنج‌ساله آینده چه شرایطی خواهیم داشت و نیازهای ما چه خواهد بود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
معنای تجدید عهد با امام عصر(عج)
رسول خدا(ص) فرمود: «خدای عزّّ و جلّ در قیامت با سه کس سخن نخواهد گفت و نگاهشان نخواهد کرد ... اول مردی که به خاطر دنیا با امامی بیعت کند، پس هر گاه خواسته اش را از دنیا به او بدهد به بیعتش وفادار بماند و گرنه دست از بیعت بردارد ...».
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
کسب امتیاز عالی توسط پایان نامه «بررسی اسناد و متون روایات خروج سفیانی»
پایان نامه «بررسی اسناد و متون روایات خروج سفیانی» اثر حجت الاسلام ابوالفضل جعفری پور با كسب امتیاز عالی مورد تائید هیئت داوران مرکز تخصصی مهدویت قرار گرفت.