نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
تابستان داغ ایران به "اروپای شعله ور" تبدیل شده است| دشمن با سیاست "غرق مصنوعی" خواسته خود را تحمیل می کند
مدیر مسؤول روزنامه کیهان با بیان این که دشمن می خواهد ما را در بن بست قرار دهد، گفت: دشمن با سیاست «غرق مصنوعی» می خواهد ما را در حالتی قرار دهد که فکر کنیم هیچ راهی جز پذیرش پیشنهادهای استعمارگرانه اش نداریم.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲
تاخیر در ازدواج عامل بسیاری از آسیب های اجتماعی است
حجت الاسلام محمودی در جلسه ستاد ازدواج آسان شهرستان کنگان اظهار داشت: عامل بسیاری از آسیب های اجتماعی تاخیر در ازدواج است.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
بازیگر یهودی هالیوود قانون «کشور یهود» را نژادپرستانه خواند
بازیگر یهودی سرشناس هالیوود و متولد فلسطین اشغالی، قانون «کشور ملی یهود» در پارلمان رژیم صهیونیستی را نژادپرستانه و اشتباه خواند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳
غفلت،‌ سبب نفوذ دشمن در کشور می شود
حجت الاسلام محمدزاده با بیان این که غفلت از دشمن مساوی با نفوذ دشمن در کشور است، گفت: غفلت از دشمن یکی از نکاتی بوده که رهبر انقلاب در سخنرانی های خود بیان می کنند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
برای ترویج اخلاق باید به گنجینه‌های عظیم دینی رجوع کرد/ تقلید کورکورانه از غرب نمی‌تواند باعث رشد کشور شود
مدیر حوزه های علمیه با تاکید بر این که برای ترویج اخلاق باید به گنجینه‌های عظیم دینی رجوع کرد، تصریح کرد: تقلید کورکورانه از غرب نمی‌تواند باعث رشد کشور چه در زمینه اخلاقی و چه در زمینه‌های دیگر شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
فاش شدن جنایت دیگری از داعش در پی کشف گوری جمعی با 900 جسد
یکی از فرماندهان نیروی مردمی در استان الانبار اعلام کرد گور جمعی کشف شده در بوکمال سوریه شامل 900 جسد بوده که بیشتر آنها عراقی هستند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
داشته هایمان نتیجه تشیع و ولایت مداری است
رحیمی با بیان اینکه داشته هایمان نتیجه تشیع و ولایت مداری است، گفت: امروزه خوزستان مرکز تشیع در جهان اسلام است.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
شهدا به فراموشی سپرده نشوند
مدیر حوزه علمیه استان کردستان در مراسم رونمایی از کتاب «سرباز کوچک امام (ره)» گفت: برگزاری چنین همایش و برنامه هایی تاثیر بسیار بزرگی در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دارد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵
آماده‌باش شبه‌نظامیان کُرد برای مقابله با عملیات احتمالی ترکیه در شرق فرات سوریه
رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که این کشور قصد دارد در منطقه شرق فرات دست به عملیات بزند؛ اقدامی که شبه‌نظامیان کُرد آن را هدف قرار دادن تمامیت ارضی سوریه عنوان کردند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶
برهم زدن اقتصاد کشور از اهداف مهم دشمنان است
حجت الاسلام شاه حیدری با اشاره به این که برهم زدن اقتصاد از اهداف دشمن در کشور است، گفت: دشمن برای برهم زدن اقتصاد برنامه دارد و مسؤولان باید با برنامه ریزی و بصیرت کامل جلوی توطئه های دشمن را بگیرند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴
تصاویر/ آستان مقّدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السّلام
آستان مقّدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السّلام، با بارگاه شریف حضرت امامزاده حمزه علیه السّلام و امامزاده طاهرعلیه السّلام در شهرری ، از قرن سوّم تاكنون ،به عنوان یكی از مشهورترین اماكن زیارتی و سیاحتی ایران از دیرباز مورد توجّه و عنایت دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السّلام بوده و در طول سال ...
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵
فعالیت مرکز امنیتی مشترک ایران، عراق، سویه و روسیه توسعه می‌یابد
رئیس ستاد مشترک ارتش عراق در جریان دیدار با سفیر مسکو در بغداد اعلام کرد که طی روزهای آتی نشستی بین فرماندهان نظامی ایران، روسیه، سوریه و عراق برگزار خواهد شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
دولت به شعار و وعده های خود عمل کند
حجت الاسلام رمضانی پور با اشاره به این که دولت حتی به شعار و وعده های خود عمل نمی کند، گفت: تدبیر و امید شعاری بوده که دولت مردان برای خود انتخاب کرده بودند اما امروزه مردم ایران بی تدبیری و ناامیدی دولت را مشاهده می کنند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴
مردم کردستان ولایتمدار و وطن پرستند
مشاور نماینده ولی فقیه در استان کردستان در مراسم رونمایی از کتاب «سرباز کوچک امام (ره)» گفت: بعد از گذشت نزدیک به ۴۰ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، خلق و منش ولایتمداری و دینمداری در بین مردم اهل سنت کردستان جاری و باقی است.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
شهادت سومین عامل استشهادی طی 24 ساعت اخیر
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز (پنجشنبه) یک جوان فلسطینی را به دلیل انجام عملیات مقاومتی در قدس اشغالی به شهادت رساند و شمار این شهدا طی 24 ساعت اخیر به سه نفر رسید.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
هدف وهابیت و استعمار تبدیل خوزستان به حلب سوریه است
علی نژاد گفت:‌ هدف وهابیت و استعمار گول زدن مردم و تبدیل خوزستان به حلب سوریه است هر چند که اجازه چنین کاری را نخواهیم داد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
بی مهری هایی که کتاب و مدرسه به امام زمان(عج) می کنند
نهادهای آموزشی نسبت به آنچه که دانش آموزان باید درباره امام زمان (عج) بدانند، بی توجه هستند.در کتب درسیِ دوران ابتدایی هیچ موضوع و درسی درباره حضرت(عج) نیست، این در حالی است که رابطه ما با امام زمان (عج) در عصر غیبت باید توسط آموزش و پرورش تبیین شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
رابطه با سعودی برای آمریکا بیشتر هزینه است تا سرمایه /بن‌سلمان سمی است
نماینده مجلس سنای آمریکا بامداد پنجشنبه (به وقت تهران) گفت قتل «جمال خاشقچی»، روزنامه‌نگار منتقد سعودی معادلات واشنگتن درباره روابط با ریاض را تغییر داده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
دشمن با هدف ضربه‌زدن اقتصادی حرکت تروریستی چابهار را انجام داد
وزیر اطلاعات گفت: اخیراً شاهد حرکت تروریستی در چابهار بودیم که دشمن با هدف ضربه‌زدن اقتصادی به این منطقه وارد عمل شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
فرزندان ایثارگران نیروهای آینده انقلاب اسلامی اند
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با بیان اینکه جایگاه حساس و ویژه خانواده شهدا و ایثارگران در جامعه گفت: فرزندان ایثارگران نیروهای آینده انقلاب اسلامی هستند و بنیاد باید در تربیت صحیح فرهنگی عقیدتی آنان اهتمام داشته باشد.