نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴
مرکز تخصصی مهدویت دانش پژوه می پذیرد
آینده روشن- مرکز تخصصی مهدویت در استان های، قم، یزد، خوزستان و البرز برای مقطع سطح سه مهدویت از میان بردران طلبه دانش پژوه می پذیرد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷
«عکاظ» هم به جمع موهنین حضرت ولی عصر عج پیوست/ یک قرن تاریخ در نجف کشف شد/ صداوسیما از خیانت به آرای مردمی اعلام برائت کرد/ جام باشگاه‌های کتا
آینده روشن- چشم انداز برترین اخبار ایران و جهان در ۲۴ ساعت گذشته، با گزینش اهمّ رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی از رسانه های مختلف در بسته‌ی خبری صبحگاهی تقدیم حضور کاربران محترم «خبرگزاری حوزه» می‌گردد،انتظار داریم با ارائه نظرات ارزشمند شما فرهیختگان گرامی، پویش روزافزون آن را شاهد باشیم....
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
گزارش تصویری: اجتماع طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم در لبیک به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
آینده روشن- پیش از ظهر اجتماع بزرگ علما، اساتید و طلاب حوزه علمیه قم در لبیک به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در مدرسه فیضیه برگزار شد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۷
اجتماع امروز فیضیه؛ لبیک به سکاندار انقلاب در گام دوم/ نسل جوان حوزه؛ پیش قراول تبیین بیانیه گام دوم انقلاب
آینده روشن/ تنی چند از اساتید و طلاب و فضلای حوزه در حاشیه اجتماع عظیم امروز فیضیه، این اجتماع را لبیک عملی به سکاندار انقلاب توصیف کرده و بیان داشتند که نسل جوان حوزه پیش قراول تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در فضای عمومی جامعه است.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰
مردم از منابع مطمئن در بحث مهدویت تغذیه شوند
آینده روشن- آیت الله عبادی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام برای کوبیدن پایگاه‌های اصلی شیعه همواره تلاش می کنند، گفت: باید مردم با بهترین محتوا از منابع مطمئن در بحث مهدویت تغذیه شوند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲
هشتمین دوره بین‌المللی شیعه‌شناسی برگزار شد
آینده روشن- هشتمین دوره بین‌المللی شیعه‌شناسی با همکاری دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱
رامشیر: میزبان نشست سالانه مسئولان بنیاد مهدویت خوزستان
آینده روشن ــ نشست سالانه مدیران بنیاد‌های مهدویت شهرستان‌های خوزستان ۲۳ اسفندماه در رامشیر تشکیل می‌شود.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰
اسلام ناب محمدی (ص) و عرفان فاطمی تنها راه نجات بشریت است
آینده روشن- کارشناس مباحث فرهنگ مهدوی گفت: اسلام ناب محمدی (ص) و عرفان فاطمی تنها راه نجات بشریت است و همچنین وجود حضرت فاطمه زهرا (س) موجب استمرار حکومت نبوی شده است و بدین جهت است که مخاطب دخت نبی مکرم اسلام حضرت زهرا (س) تمامی عصرها و نسل ها تا قیامت هستند.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰
کارشکنی های بهائیت علیه امام زمان(عج)/اگر انقلاب پیروز نمی شد بهائیان بر کشور مسلط می شدند
آینده روشن- حجت الاسلام حاج قلی با اشاره به تلاش بهائیت قبل از انقلاب برای رسیدن به حکومت در ایران، گفت: یکی از گروه های فعال برای تصویب لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی، بهائیان بودند؛ لذا اگر انقلاب پیروز نمی شد امروز بهائیان بر کشور حاکم بودند.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷
کسانی که می گویند فساد زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است، هیچ تحرکی به سمت انتظار ندارند
آینده روشن- آیت الله یعقوبی گفت: کسانی که می گویند باید فساد زیاد شود تا آن حضرت ظهور کند، در واقع هیچ تحرکی به سمت انتظار ندارند و مسیر را اشتباه می روند، که این انتظاری مخرب است.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵
انتظار فرج یعنی به سوی ظهور نزدیک شوید و بشریت را به آن نزدیک کنید
آینده روشن- شما باید به سوی ظهور مهدی موعود(عج) و انقلاب نهایی اسلامی بشریت، که سطح عالم را خواهد گرفت و همه این گره ها را باز خواهد کرد- قدم به قدم، خودتان نزدیک بشوید و بشریت را نزدیک کنید.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸
دعای صاحب الزمان(عج) در حق ثروتمندان
آینده روشن- ميان ثروتمندان جامعه اسلامي كه در انتظار مهدي موعود موجود (عج) به سر مي برند و متكاثران مال اندوزی كه اموال و تجارتشان را از خداوند بيشتر دوست مي دارند، فاصله بسياری است. اینها اوصافی دارند که در روایات به آنها اشاره شده است.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰
بایدهای تحقق «گام دوم انقلاب» توسط منتظران
آینده روشن- یک مدرس حوزه با بیان اینکه جامعه متکامل را افراد تشکیل می دهند و تا نحوه تعامل آنها با خدا و امام زمان(عج) و خود صحیح نباشد، تغییرات لازم در سبک زندگی رخ نمی دهد، گفت: امروز مُسکن های موضعی برای جامعه منتظر تجویز می شود.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶
همایش بین‎المللی «امام علی(ع) الگوی عدالت و معنویت برای جهان امروز» برگزار می شود
آینده روشن- همایش بین‎المللی «امام علی(ع) الگوی عدالت و معنویت برای جهان امروز» روز پنجشنبه این هفته برگزار می شود.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵
درگذشت يکي از علماي بنام مازندران
آینده روشن- آیت الله حاج شیخ مهدی زمانی کیاسری از علمای بنام مازندران امروز به دیار باقی شتافت.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
ناشنیده‌هایی از گروهک احمدالحسن
آینده روشن- جریان انحرافی احمد بصری خواب‌سازی می‌کند و عده‌ای از آدم‌های ساده‌دل را از این طریق به دام انداخته است. اگر شما صد جلد کتاب علیه این جریان‌ها بنویسید، کسی که با خواب به این جریان ایمان آورده، ذره‌ای برای صد جلد کتاب شما ارزش قائل نمی‌شود. زیرا او خواب دیده و خواب را باید با خواب، جواب داد....
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۴
برترین های جشنواره شعر زاینده رود معرفی شدند
آینده روشن- شاعران برتر نخستین جشنواره شعر زاینده رود در چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان معرفی شدند.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
حضور اساتید برجسته کشوری در دوره مهدویت کرمانشاه
آینده روشن- دبیر برگزاری دوره معارف مهدویت موسسه مصاف گفت : دوره سراسری معارف مهدویت با حضور اساتید برجسته کشوری در کرمانشاه برگزار می‌شود.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
اعتقاد به مهدویت تنها راه حفظ دین است
آینده روشن- معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) گفت: در جامعه شیعه دغدغه فرهنگی همه باید دغدغه زمینه‌سازی ظهور حضرت مهدی (عج) باشد
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲
اعتقاد به مهدویت تنها راه حفظ دین است
آینده روشن - معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) گفت: تنها راه حفظ دین در عصر غیبت امام مهدی (عج)، اعتقاد به مهدویت و امامت حضرت حجت (ع) است.