نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
درخواست 4000 نفر از دانشگاهیان، حوزویان و فعالین فرهنگی از شورای نگهبان برای عدم تصویب «CFT»
بیش از 4000 نفر از دانشگاهیان، حوزویان و فعالین عرصه فرهنگی طی نامه‌ای به اعضای شورای نگهبان خواستار عدم تایید لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) شدند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
نشست مسلمانان با کلیسای آلمان؛ چالش‌ها و فرصت‌ها
نشست سالانه مسؤولان شورای هماهنگی مسلمانان آلمان و کلیسای انجیلی در سال جاری در کُلن برگزار شد. هدف از برگزاری این نشست، تقویت همبستگی اجتماعی در دوران گسترش افراط‌گرایی و اسلام‌هراسی بود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
ارتش ما یک ارتش نورانی و قرآنی است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: طرح های 12گانه فرهنگی مصباح نقشه راه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برای آینده است که از یک سال قبل تهیه شده و در حال اجراست و همه مخاطبین در ارتش را تحت پوشش قرار می دهد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
آتشی که دودمان پهلوی را سوزاند
سال ۱۳۵۷ که پیام انقلاب امام در سراسر ایران طنین انداز شده بود، بیست هزار نفر از مردم کرمان در روز ۲۴ مهر ماه در مسجد جامع این شهر تجمع کرده بودند که عاملان حکومت پهلوی با حمله به مسجد، مردم را به خاک و خون کشیدند ...
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
زخمی شدن ۳۲ فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست
نظامیان صهیونیست شرکت کنندگان در راهپیمایی دریایی نوارغزه را به گلوله بسته و ۳۲ نفر از آنها را به شدت زخمی کردند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
پشت پرده فرار عضو تیم تشریفات رئیس جمهور از کشور/اظهار بی‌اطلاعی واعظی از بازگشت وی
تیرماه سال جاری یکی از پرسنل تشریفات نهاد ریاست جمهوری به منظور پاره‌ای از اقدامات دیپلماتیک و تدارک سفر رئیس جمهور، تهران را به مقصد سوئیس ترک کرد و دیگر به کشور بازنگشت.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
میراث سیدالشهداء(ع) برای منتظران
کارشناس مهدوی با اشاره به تصریح زیارت ناحیه به امر به معروف و نهی از منکر توسط سیدالشهداء(ع)، گفت: آحاد جامعه وقتی به مرحله اوج مهرورزی برسند راضی نمی شوند خوبی ها از هم کیش، همشهری شان فوت شود لذا دیگران را در معرض معروف ها قرار می دهند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
گزارشی از حضور فعال مدارس دینی در کشور اسپانیا
مدرسه‌ای دینی در شرق اسپانیا، یعنی تنها مدرسه دینی ویژه مسلمانان، است که در کنار احیای حفظ و ترتیل قرآن به روایت «ورش از نافع»، حفظ هویت مسلمانان و تبیین خطرهای افراط‌گرایی را از اولویت‌های خود قرار داده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
رهبر معظم انقلاب به تنهایی دربرابر مستکبران عالم ایستاده اند
امام جمعه کاشان گفت: امروز تنها كسي كه در برابر استكبار جهاني ايستاده و مقاومت مي كند، رهبر معظم انقلاب فرمانده كل قوا امام خامنه اي است كه اين نيز برگرفته از آيات قرآن است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
طلبه ای که بنیه علمی نداشته باشد نمی تواند نیازهای جامعه را برطرف کند
طلبه نباید به مسائل حاشیه ای بپردازد، چراکه پرداختن به چنین مسائلی طلبه را از اهداف اصلی او به دور می کند. اگر طلبه ای در جامعه کنونی بنیه علمی نداشته باشد نمی تواند نیازهای جامعه را برطرف کند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
یکی از دستیاران گروه هواپیماربایان ۱۱ سپتامبر از آلمان به مراکش منتقل می‌شود
دستیار مراکشی یکی از هواپیماربایان ادعایی حمله ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱، بعد از تحمل نزدیک به ۱۵ سال حبس در آلمان به جرم مشارکت در این حملات از زندان منتقل شده و قرار است به زادگاهش برگردانده شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
دست پلید آمریکا در تمام ظلم های جهان وجود دارد
حجت الاسلام آقامولایی با بیان این که در تمام ظلم های جهان چهره پلید آمریکا وجود دارد، گفت: حمله وحشیانه رژیم شاه به مسجد جامع شهر کرمان درسال ۵۲ با برنامه ریزی های دشمنانی همچون آمریکا بوده که سبب کشته و زخمی شدن مردم کرمان شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲
نصرت اهل بیت(ع) مشروط به داشتن جامعه ای عفیف است
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: بر اساس آموزه های دینی، در جامعه باید حیا و عفت وجود داشته باشد و به آن ها جامه عمل پوشانید تا انسان در زندگی دچار خطا نشود و مکتب اهل بیت(ع) یاری شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
چه گروهک‌هایی هنوز از «منطقه کاهش تنش» در ادلب خارج نشده‌اند؟
طبق توافق سوچی میان ترکیه و روسیه، تمامی گروهک‌ها باید منطقه کاهش تنش در ادلب را تاریخ 15 اکتبر (امروز) ترک می‌کردند؛ اما هنوز چهار گروهک تروریستی حاضر به پذیرش توافق مزبور نشده‌اند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
معاهدات بین المللی تأمین کنند منافع استکبار است
نشست بصیرتی و سیاسی طلاب حوزه علمیه خواهران قزوین با حضور فرمانده بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
آمریکا حزب‌الله را در فهرست گروه‌های مرتکب «جرایم سازمان‌یافته» قرار داد
وزیر دادگستری آمریکا امروز دوشنبه پنج گروه از جمله حزب‌الله لبنان را در فهرست گروه‌های مرتکب «جرایم سازمان‌یافته» قرار داد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
توزیع بسته ارزاق بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان گفت : همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه سلام الله اولین بسته ارزاق، از سوی مرکز خیریه سلالة الجواد(ع)، بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی توزیع شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
ذکر، سیئات را از بین می‌برد
امام جمعه کرج گفت: یکی از کارهایی که سیئات را از بین می‌برد، ذکر دائمی است؛ برخی اذکار مانند نماز وقت دارد و برخی اذکار وقت خاصی ندارد و تکرار و دوام آن سبب دوری انسان از غفلت می‌شود.