نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰
نعمت سادات را به فرصتی برای وحدت تبدیل کنیم/ سادات پرچمداران مقاومت‌اند
آینده روشن ــ رئیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه لازم است نعمت سادات را به فرصتی برای تقویت وحدت تبدیل کنیم، اظهار کرد: در روزگار کنونی سادات پرچمداران مقاومت‌اند.
۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۰
دبیرخانه بیانیه گام دوم انقلاب در حوزه ایجاد می‌شود/ ترسیم افق آینده بر مبنای ارزش‌های اصیل
آینده روشن ــ نایب‌رئیس اول مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه حوزه باید به تبیین و تشریح مبانی بیانیه گام دوم انقلاب بپردازد، گفت: براساس مصوبه جامعه مدرسین حوزه علمیه، دبیرخانه‌ای در همین زمینه تشکیل خواهد شد.
۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰
آغاز به کار سومین همایش ملی «ریحانةالنبی» در فارس
آینده روشن ـ سومین دوره همایش ملی «ریحانةالنبی» با اجرای برنامه‌های متنوع در شهر شیراز آغاز به کار کرد.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴
امام زمان کجاست ایا بین مردم است
امام زمان کجاست امام زمان کجاست در چه حالی به سر میبرد ؟
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳
بیانیه
آینده روشن- در بیانیه راهبردی و مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «گام دوم انقلاب» با اشاره به مشکلات کلان اقتصادی کشور، راه حل برون رفت از این مشکلات، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد و استفاده از همه ظرفیت ها عنوان شده است.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳
ابدال چه کسانی هستند و چگونه می توان جزو آنان شد؟
آینده روشن- ابدال، نه از طایفه و ملّیت خاصی هستند و نه از شهر و وطن به‌خصوصی، بلکه ممکن است از یک شهر و یا کشور به‌خصوصی باشند و نیز ممکن است هر یک، به مناطق مختلفی متعلق باشند؛ به ویژه که اگر ابدال را بر یاران امام زمان منطبق کنیم که بی‌شک در شهرهای مختلفی زندگی می‌کنند.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰
خدا قوت آیت‌الله جزایری
آینده روشن- آنی فرض کنید آیت‌الله علم‌الهدی خواهان باخت تیم ملی شود! همین من، اولین نفر می‌زنمش ولی شگفتا! همین حرف را صادق زیباکلام علنا گفته و حقیر هیچ کاری با او ندارم! لذا خدا قوت حضرت جزایری؛ هم بابت سفر تبلیغی، هم بابت سالیان خطبه!
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱
اثبات‌ناپذیری عرضه «کافی» بر امام زمان(عج)/ تقسیم‌بندی علامه مجلسی در تعارض روایات است
آینده روشن ــ برگزیده کتاب سال حوزه با بیان اینکه عرضه کتاب کافی به امام زمان(عج) قابل اثبات نیست، گفت: نخستین کسی که کافی را به ضعیف و قوی تقسیم‌بندی کرد علامه مجلسی بود. ایشان در مقدمه مرآة بیان می‌کند که این تقسیم‌بندی صرفاً در روایات متعارض قابل کاربرد و تأثیر است، ولی برخی به این مقدمه بی‌توجه ...
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۹
ظریف: ماجراجویی های اسرائیل خطرناک است
آینده روشن- وزیر خارجه ایران با بیان این که طبق قوانین بین المللی رژیم صهیونیستی بارها حریم هوایی لبنان و سوریه را نقض کرده است در مورد ماجراجویی این رژیم در منطقه هشدار داد.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳
همایش«نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله خامنه‌ای» برگزار می شود
آینده روشن- همایش بین المللی«نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله‌ خامنه ای» توسط پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می‌شود.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
نگرانی اسرائیل از پراکنده شدن بیش از ۱۵۰ هزار داعشی در جهان
آینده روشن- سازمان اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی موسوم به "امان" نسبت به پراکنده شدن ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تروریست داعش در سراسر جهان هشدار داد.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
جنجال در محافل صهیونیستی به علت رتبه‌بندی بالاتر نظامی ایران نسبت به اسرائیل
آینده روشن- در رتبه بندی نظامی کشورهای جهان که سایت گلوبال فایرپاور (GlobalFirepower.com) برای سال ۲۰۱۸ منتشر کرده است، ایران سیزدهمین و اسرائیل شانزدهمین قدرت نظامی جهان معرفی شده اند. در این رتبه بندی آمریکا در ردیف نخست و کشورهای روسیه، چین، هند، انگلیس و فرانسه به ترتیب در رتبه های بعدی قرار گرفته ...
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴
کلید واژه های بیانیه رهبر انقلاب ناظر به فرهنگ مهدوی است
آینده روشن- معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور گفت: 90 درصد کلید واژه های به کار گرفته شده در بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب ناظر به فرهنگ مهدوی است، و می تواند زمینه ساز خلاقیت ها و ابتکارات جدید در برنامه های فرهنگی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باشد.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳
مسافرانی که شهادت را به‌جای اسارت برگزیدند
آینده روشن- با وجود انهدام یک بال هواپیما، خلبان با مهارت سعی می‌کرد کنترل هواپیما را به دست بگیرد و هواپیما را روی سطح مسطحی بنشاند. در این هنگام یکی از جنگنده‌ها موشک دوم خود را به قصد انهدام هواپیما رها می‌کند و فوکر اف 27 فرند شیپ منهدم می‌شود.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
نبرد سوریه ما را به قدس نزدیک کرد
آینده روشن- رئیس شورای اجرایی حزب‌الله ضمن اعلام اینکه مقاومت در راستای اهداف خود پیش می‌رود، بر بازپس‌گیری قدس تأکید کرد.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۸
‌مهدویت مهمترین اولویت مطالعاتی دانشجویان کشور باشد
آینده روشن- رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: دانشجویان باید حداقل یک کتاب راجع به امام زمان (عج) مطالعه کند و سطح دانش و معلومات خود پیرامون مقوله مهدویت را ارتقاء دهند.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۰
نظر امام زمان(عج) درباره مدعیان دروغین/راه پایان دادن به اختلافات همسران
آینده روشن- معنوی تاکید کرد: نواب خاص هیچ راز و رمز و دستیابی به علوم غریبه نداشته اند و افراد مرتبط با بیت امامت و ولایت از طریق عقلی و سازوکار فقهی مسائل را تبین کرده اند، لذا طرق غیرمتعارف مثل خواب و رویا و رمز و جفر صرفا جنبه عوام فریبی دارد.
۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸
برگزاری دوره‌های تخصصی معارف مهدویت و پاسخگویی به شبهات این حوزه
آینده روشن- مسئول مؤسسه خادمین گمنام حضرت ولی عصر (عج) گفت: دوره‌های تخصصی معارف مهدویت با هدف پاسخگویی به شبهات موجود در این حوزه برگزار می‌شود.
۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰
نشست تخصصی نسبت شناسی آینده اسلامی و تمدن مهدوی برگزار می شود
آینده روشن- نشست تخصصی نسبت شناسی آینده اسلامی و تمدن مهدوی با حضور اساتید حوزه و دانشگاه برگزار می شود.
۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
نشست علمی بررسی و ارزیابی «موسوعه علمی مولفی الامامیه» برگزار شد
آینده روشن- نشست علمی بررسی و ارزیابی «موسوعه علمی مولفی الامامیه» امشب در پژوهشکده مجمع الفکر الاسلامی برگزار شد.