نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵
شریعتمداری:پیامبر خدا (ص) را می‌شود نقد کرد، برجام را نه!
مدیر مسئول کیهان درباره اعتراض شدید وزارت امور خارجه به نقد برجام در برنامه تلویزیونی ثریا گفت: وقتی آقای روحانی به عنوان رئیس دولت معتقد است که پیامبر خدا (ص) و امامان معصوم (ع) را می توان نقد کرد! تعجب آور است که چرا نقد برجام را برنمی تابند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۳
آمریکا دچار خطای محاسباتی است؛ از برجام خارج شود متوجه کار بسیار اشتباهش می‌شود
رئیس‌‌جمهور با اشاره به جایگاه لهستان در اتحادیه اروپا، اظهارداشت: پایبندی به توافق برجام می‌تواند، پایه بسیار مستحکمی برای برقراری همکاری‌های گسترده‌تری بین ایران و اتحادیه اروپا و تأمین صلح و امنیت در منطقه و جهان باشد.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰
مسئولان کشور برای حل مشکلات اقتصادی اقدام عاجل کنند
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان مشکلات اقتصادی کشورمان را برای اعمال فشار و جلوگیری از پیشرفت‌های ملت ایران مورد سوء استفاده قرار می‌دهند که باید همه مسئولان برای حل این مشکلات و گرفتاری‌های معیشتی مردم اقدام عاجل کنند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵
ایران بار مسئله فلسطین را به دوش می‌کشد/ فلسطین به همایش‌های بدون نتیجه عملی نیازی ندارد
خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه این هفته بر ضرورت حمایت عملی از قدس و فلسطین تاکید کردند و خواستار توقف تجاوز عربستان به یمن شدند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۹
نیازمند راه اندازی نهضت تبلیغ بین المللی و هالیوود شیعی هستیم/ جزئیاتی از کارگاه آموزشی روش تبلیغ بین المللی اسلام
دکتر سهیل اسعد : یکی از مواردی که بنده در دوره های آموزشی به آن می پردازم، بحث جریان شناسی تبلیغ دین در سطح بین الملل است. وقتی شما به ادیان حاکم در جهان امروز می نگرید متوجه می شوید که بزرگترین ابزاری که امروز آنها از آن برای ترویج تفکر خود و تخریب سایر تفکرات استفاده می کنند، سینما و هالیوود است.
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
وجود رهبری نعمتی برای جامعه اسلامی است/ تبعیت از ولایت تکلیف عمومی است
استادحوزه علمیه گفت: وجود شخصیت بزرگی همچون رهبر معظم انقلاب اسلامی در رأس نظام نعمت بزرگی است که باید همه قدردان وجود چنین شخصیتی باشند.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳
لایحه بودجه ۹۷ برپایه اقتصاد ریاضتی تنظیم شده نه اقتصاد مقاومتی
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی(ره) تصریح کرد: آن چه از جزییات و زوایای گوناگون لایحه بودجه سال ۹۷ برمی آید این که برنامه مالی دولت برپایه اقتصاد ریاضتی تنظیم شده است و نه اقتصاد مقاومتی.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲
نائب رئیس جامعه مدرسین:  نوآوری های امام جمعه تبریز الگویی برای سایر شهرها باشد
آیت الله حسینی بوشهری گفت: اقدامات و نوآوری های امام جمعه تبریز به یک الگویی برای سایر شهرها تبدیل شود تا سوء تفاهم ایجاد شده دشمن علیه انقلاب اسلامی و روحانیت از بین برود.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
آیت الله مقتدایی:  اقدامات امام جمعه تبریز همان سنت پیامبر گرامی اسلام(ص) است
دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه تاکید کرد: تواضع عملی امام جمعه تبریز تاثیرات شگفت انگیزی داشته است و این درس عملی از اسلام به شمار می رود.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۰
به امامت آیت الله خرازی:  نماز طلب باران در مصلی قدس قم اقامه شد
نماز طلب باران امروز جمعه با امامت آیت الله محسن خرازی و با سخنرانی آیت الله استادی با حضور علما و مردم مومن قم در مصلی قدس اقامه گردید
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹
امام جمعه قم:  مسئولان مطالبات مردم را فراموش نکند / نباید زمینه سوء استفاده دشمنان را فراهم کرد
خطیب نماز جمعه قم گفت: مطالبات مردم اساسی ترین کانون توجه مسئولان باید باشد که نباید فراموش شود چون مطالبات مردم به حق است و مسئولان نظام باید به این مطالبات رسیدگی کنند تا زمینه سوء استفاده دشمن از بین برود.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶
آیت الله العظمی سبحانی: مالیات بر ارزش افزوده داد مردم را درآورده است
حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به اینکه مالیات بر ارزش افزوده، داد مردم را درآورده است، تصریح کردند: برهمین اساس برخی از کارخانه ها روبه تعطیلی می رود و متولیان و مسئولان باید نسبت به این مساله توجه کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
برنامه پنج ساله حوزه تا اوایل سال آینده ابلاغ می شود/ حوزه های علمیه ارتقا پیدا می کنند
مدیر حوزه های علمیه گفت: برنامه پنج ساله حوزه های علمیه نیز تا اوایل سال آینده ابلاغ می شود، انتظار می رود در استان ها نیز برنامه پنج ساله ای تدوین شود.
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۴
دیدار شرکت‌کنندگان در کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی با رهبر انقلاب
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی، با تأکید بر اینکه دنیای اسلام باید در مسائل اساسی با صراحت و با صدای بلند سخن و موضع خود را بگوید، «فلسطین» و «اتحاد دنیای اسلام» را از جمله موضوعات اساسی برشمردند و گفتند: یکی از ...
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۲
مطرح کردن بحث عصمت، دور کردن مردم از حقوق اصلی شان است
حضرت آیت الله نوری همدانی با تاکید بر رفع نارسائی های اقتصادی گفتند : مشکل فعلی کشور گرانی، فقر و بی عدالتی و اقتصادی است.
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۹
كمالی نيست كه مرد بتواند پيشرفت كند و زن نتواند/ زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند
زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند، آن وقت جمال و كمالش در این نیست كه بخواهد برود خودنمايي كند. یك مادر خوب می تواند فرزندداری كند و همسر و جامعه را اداره كند، ذات اقدس الهی این را مظهر رحمت قرار داد و كمالی نیست كه مرد بتواند پیشرفت كند و زن نتواند.
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۷
ائمه معصومین(ع) خط قرمز ما هستند/ مسئولین مشکلات واقعی مردم را حل کنند و برای خودشان مشکل تراشی نکنند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به سخنان یکی از مسئولین کشور درجواز نقد معصومین ضمن هشدار صریح به وی گفتند: ائمه معصومین(ع) خط قرمز ما هستند و معصوم بودن آنان از خطا و اشتباه از مسلمات مذهب شیعه است.
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۴
حوزویان به موضوعات فقه فضای مجازی ورود کنند/ ناگزیر از ملی سازی شبکه های اجتماعی در کشور هستیم
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر این که در شرایط کنونی ناگزیر از ملی سازی شبکه های اجتماعی در کشور هستیم، از حوزویان خواست تا به موضوعات فقه فضای مجازی ورود جدی داشته باشند.
۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۶
مردم از گرانی و بیکاری به ستوه آمده اند/ مردم آمار ارقام نمی خواهند رفاه می خواهند
در کشور بحثی پیرامون عصمت انبیا مطرح شد و گفتند به پیامبر و ائمه(ع) انتقاد می شده است که البته خلط مبحث شده، چون انتقاد نسبت به ائمه(ع) وجود ندارد و آنچه مطرح است اینکه گاهی از آنها سئوال می شده وآنان پاسخ می دادند.