نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴
حمایت اتحادیه عرب از عربستان در پرونده «خاشقچی»
اتحادیه عرب با صدور بیانیه‌ای با هر گونه اعمال مجازات علیه عربستان سعودی یا تهدید این کشور در ارتباط با پرونده جمال خاشقچی مخالفت کرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
fatf مصداق ناامنی اقتصادی و اشراف کامل دشمنان بر اموال کشور است
امام جمعه موقت تهران fatf را مصداق ناامنی اقتصادی و اشراف کامل دشمنان بر هزینه‌ها و درآمدهای ملت دانست و گفت: fatf دشمنان را بر کشور مسلط خواهد کرد در حالی که مومن نباید زیر سلطه کفار قرار بگیرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
از نخبه پروی دانش آموزان تا چاپ ۱۲ عنوان کتاب تربیتی
یکی از دلایل موفقیت کانون صالحین اهواز، به عنوان برترین کانون فرهنگی کشور مدیریت و حضور مؤثر روحانیون و ارتباط شاکله کانون با حوزه علمیه می‌باشد که چاپ ۱۲ عنوان کتاب تربیتی و نخبه پروی دانش آموزان در مدارس وابسته به حوزه، بخشی از فعالیت‌های این کانون وابسته به حوزه می‌باشد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶
خسارت اشغالگری امارات و عربستان در جنوب یمن، اندازه 120 سال استعمار انگلیس
روزنامه لبنانی الاخبار در پنجاه و پنجمین سالروز انقلاب اکتبر یمن تجاوز سعودی- اماراتی تحت پرچم آمریکا به یمن را با استعمار انگلیس مقایسه کرد که مناطق جنوبی این کشور را به مدت 120 سال به اشغال خود درآورد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹
مردم رفتار طلاب و روحانیون را به حساب دین می گذارند
آیت الله نورمفیدی در جمع بانوان طلبه، گفت: یک طلبه نباید به گونه ای زندگی کند که مردم را از دینداری دور کند، چرا که مردم نسبت به رفتار طلبه حساس بوده و هر چه بگوید و انجام دهد، به حساب دین خواهند گذاشت.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵
هشدار «نتانیاهو» به «حماس» برای متوقف کردن «راهپیمایی بازگشت»
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جنبش حماس در غزه را تهدید کرد که اگر اعتراضات در مرز نوار غزه پایان نیابد، «پاسخی دردناک» خواهد گرفت.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
مجلس آینده «دوربرگردان» انقلاب است/ درست شدن دولت در گرو اصلاح مجلس است
فعّال سیاسی اصول‌گرا با بیان اینکه مجلس آینده دوربرگردان انقلاب است، گفت: مجلس آینده باید به یک مجلس انقلابی و اسلامی تبدیل شود تا بتواند کشور را پیش ببرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
سیاست دوگانه کشورهای غربی در مقابله با عربستان/محکومیت ظاهری و ادامه فروش سلاح به سعودی
نخست‌وزیر کانادا درباره ناپدید شدن «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار عربستانی «شدیدا» ابراز نگرانی کرد اما گفته که کشورش به فروش سلاح به ریاض ادامه می‌دهد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷
پرسش و پاسخ مهدوی
علت افزایش بحث دربارۀ مهدویت و انتظار چیست؟
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
گذرنامه و ویزا در پایانه‌های مرزی صادر نمی‌شود/ مراقب سودجویان باشید
فرمانده ناجا گفت: هیچ گونه فعالیتی مبنی بر صدور گذرنامه و ویزا در پایانه‌های مرزی انجام نمی گیرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵
الزامات نذورات مهدوی برای پایتخت/مساجد قرارگاه دوره های مهدوی می شوند
حجت الاسلام عباسیان با بیان اینکه تمرکز کاری بنیاد مهدی موعود(عج) استان تهران بر مدار تبلیغ و ترویجِ عالمانه معارف مهدویت است، گفت: : برنامه های مهدوی نیاز به کمک مالی و بانی دارد، چون برخی طرح ها هزینه بر است و باید بودجه اش مشخص باشد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
راه اجابت دعای «اللّهُمَّ ارزُقنا تُوفيقَ الطاعَة»
منتظر راستين هم اهل اطاعت خدا، پيامبر (ص) و امام معصوم (ع) است و هم توفيق چنين فرمانبري را همواره از خداي سبحان مي خواهد: «اللّهُمَّ ارزُقنا تُوفيقَ الطاعَة».
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
نمایش قدرت مستضعفان؛ وجه اشتراک پیاده روی اربعین با ظهور
حجت الاسلام کلباسی با بیان ایکه پیاده روی اربعین در ابعاد مختلف ماکتی از عصر ظهور است، گفت: این پیاده روی نگاه فراملی، فرامذهبی، جامع و به دور از تعصبات نابجا و نهایتاً زیستِ مسالمت آمیز را که از دستاوردهای ظهور است، به نمایش می گذارد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
پاسخ امام مهدی(عج) به چند سوال شرعی
بعضی از مکاتبات و پرسش و پاسخ های امام عصر(عج) با یاران و علما جنبه فقهی و شرعی داشته، مثل پرسش از جواز سجده شکر پس از نماز واجب یا ساخت تسبیح از تربت سیدالشهداء(ع).
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
مواکب اربعین پیام اتحاد ملت ایران و عراق را به جهانیان منعکس کنند
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها گفت: خدمت‌های موکب داران برای زائران، باید این پیام را به جهانیان برسانید که ملت ایران و عراق همراه و متحد هستند و هرچند ما ایرانیان به مهمان‌نوازی شهره هستیم، ولی این موکب داری را از مردم عراق که سالیان سال نسبت به این خدمت اهتمام دارند، آموخته‌ایم.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
هراس شهرکنشینان صهیونیست از مقاومت مردم غزه و تلاش برای فرار از مناطق اشغالی
رسانه‌های رژیم صهیونیستی بالن‌های آتش زای فلسطینی‌ها را تهدیدی برای قلب فلسطین اشغالی دانستند و گفتند که صهیونیست‌ها در اندیشه فرار از شهرک های پیرامون نوار غزه هستند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
رئیس‌جمهور باید از اقتصاد و معیشت مردم سخن می‌گفت نه مسائل گذشته
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه رئیس‌جمهور امروز باید از اقتصاد و معیشت مردم سخن می‌گفت نه مسائل گذشته، اظهار داشت: امروز مسئله ما برجام نیست، ما از برجام عبور کردیم و مسئله امروز ما مسئله اقتصادی و معیشت مردم است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱
فعالیت‌های فرهنگی ریلی باشد نه دیمی
رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در همه مدیریت‌ها و برنامه‌ها به‌ویژه در شورای فرهنگ عمومی ریل‌گذاری کردن برای آینده اهمیت ویژه‌ای دارد تا مدیران آینده از ریل‌هایی که گذشتگان آماده کرده‌اند استفاده کنند و زودتر به مقصد و مقصود برسیم.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۲
ترامپ در سیاست‌‌های ضدایرانی خود ناکام بوده است
یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی تأکید کرده سیاست دولت آمریکا برای تغییر نظام ایران موفق نخواهد شد.