بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۱
تحلیل کارشناس مطرح انگلیسی از وضعیت عربستان و شاهزاده خودکامه این کشور
نویسنده و تحلیلگر انگلیسی به بررسی برخورد ولیعهد سعودی با مخالفان و حمایت‌های بی وقفه ترامپ از او پرداخت و درباره عواقب پادشاه شدن ولیعهد سعودی هشدار داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۴
نمی‌توان برای جامعه اسلامی نسخه غربی نوشت| با اتکای به بیگانگان قدرت حاصل نمی شود
نماینده خبرگان با بیان این‌که جامعه اسلامی در همه ابعاد با جامعه غربی تفاوت دارد، تأکید کرد: نمی‌توان برای جامعه اسلامی نسخه غربی نوشت، زیرا غربی‌ها کاملاً برعکس مبانی و آموزه‌های ما عمل می‌کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۷
نمایش قدرت مستضعفان؛ وجه اشتراک پیاده روی اربعین با ظهور
حجت الاسلام کلباسی با بیان ایکه پیاده روی اربعین در ابعاد مختلف ماکتی از عصر ظهور است، گفت: این پیاده روی نگاه فراملی، فرامذهبی، جامع و به دور از تعصبات نابجا و نهایتاً زیستِ مسالمت آمیز را که از دستاوردهای ظهور است، به نمایش می گذارد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۳
تفرقه افکنی بین ادیان و مذاهب ترفند استعمار است
حدادعادل تفرقه افکنی بین مذاهب را یکی از ترفندهای رایج استعمار دانست و گفت: آنان با ایجاد دشمنی بین مذاهب مختلف به دنبال مقاصد سیاسی خود هستند بدون آن که به خداوند و مذهب اعتقادی داشته باشند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۶
بچه های مسجد برای مقابله با جنگ نرم دشمن باید به سلاح قرآن و مشی اهل بیت مجهز شوند
دبیرستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: اگر بچه های مسجد را در قالب فرهنگ و هنر به سلاح قرآن و مشی اهل بیت مجهزکنیم می توانیم تمهید لازم را برای جنگ نرم داشته باشیم.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹
زنان محجبه راننده در آمریکا هدف حملات جاده ای قرار می گیرند
گزارشی که وب سایت خبری هافینگتون پست از ۳۰ زن محجبه راننده در ایالات متحده آمریکا تهیه کرده نشان می دهد که این زنان به دلیل داشتن حجاب اسلامی دائما مورد حملات جاده ای نفرت محور قرار گرفته اند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰
کسی منکر مشکلات اقتصادی کشور نیست
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان اینکه منکر مشکلات اقتصادی و تحریم ها در کشور نیستیم، گفت: اما باید توجه کرد که تحریم ها از اوایل انقلاب، وجود داشته و به طور قطع ادامه خواهد داشت.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۰
دلیل جدایی آرامش از سبک زندگی/وقتی پول مایه عذاب می شود!
حجت الاسلام یوسفی مقدم با بیان اینکه هر ثروتی نه تنها مایه آرامش نیست بلکه روحیه رضایت را از انسان می گیرد، گفت: مال اندوزی به هر قیمت به ویژه با استضعاف و ظلم به قشر ضعیف از طرقی مثل احتکار، انسانیت را از سبک زندگی سلب می کند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱
راهپیمایی مردم بحرین در تحریم انتخابات پارلمان
صدها نفر از شهروندان بحرینی روز گذشته با شرکت در راهپیمایی های مسالمت آمیز موضع خود در تحریم انتخابالت پارلمان را اعلام کردند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱
شفافیت آرای نمایندگان منجر به تقویت پیگیری مطالبات مردم می شود
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اصل اهمیت طرح شفافیت آرای نمایندگان گفت: وقتی نماینده با مطالبات مردمی مواجه شود و آن ها از عملکرد او آگاه باشند، دیگر نخواهد توانست به مسائلی رأی دهد که ناظر به مطالبات مردمی نیست.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲
شبهات نسل جوان مستدل پاسخ داده شود
حجت الاسلام برگی گفت: نسل فرهیخته ما به ویژه جوانان مسجدی برای آشنایی بیشتر با دین باید قدمی بردارند و به شبهات آنان که در حوزه دین وجود دارد جواب داده شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
دشمن جرأت رفتن به طرف گزینه نظامی ندارد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بعد از ۳۰ سال از پایان جنگ تحمیلی امروز دشمن جرأت رفتن به سراغ گزینه نظامی ندارد چرا که یک قدرت بی نظیر رو به روی خود دیدند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳
راه اجابت دعای «اللّهُمَّ ارزُقنا تُوفيقَ الطاعَة»
منتظر راستين هم اهل اطاعت خدا، پيامبر (ص) و امام معصوم (ع) است و هم توفيق چنين فرمانبري را همواره از خداي سبحان مي خواهد: «اللّهُمَّ ارزُقنا تُوفيقَ الطاعَة».
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴
اعتراف نژادپرست انگلیسی به ارسال نامه‌‌های تهدید‌آمیز علیه مسلمانان
یک نژادپرست انگلیسی که چندی پیش به اتهام ارسال نامه‌های به شهروندان این کشور و تشویق آنها به مجازات مسلمانان و حمله به مساجد دستگیر شده بود، به انجام این اقدامات اعتراف کرد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶
مفتی لبنان از رسانه ها خواست به اسلام و مسیحیت توهین نکنند
در پی اهانت یک شبکه لبنانی به خانه کعبه شیخ عبداللطیف دریان مفتی اهل سنت لبنان صبح امروز از رسانه ها به ویژه رسانه های تصویری خواست به مقدسات اسلامی و مسیحی اهانت نکنند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴
فرزند شهيد محراب آيت الله صدوقى از پدر می گوید
فرزند شهيد محراب آيت الله صدوقى درباره عبادت هاى پدر مى گويد: با اينكه پدرم كارش سخت و زياد بود، هرگز از دعا و ذكر مناجات، غفلت نمى كرد. تمام ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵
باید دنبال ولی‌عهدی تازه در عربستان بود/ «بن‌سلمان دیوانه» مستحق زندان است
روزنامه‌نگار و تحلیلگر ارشد نیویورک تایمز ضمن انتقاد از مواضع «دولت ترامپ» در قبال «محمد بن‌سلمان» نوشت آمریکا باید از خاندان سلطنتی بخواهد ولی‌عهدی تازه انتخاب کند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳
شورای عالی اقتصادی ضمن استفاده از همه ظرفیت‌ها اقدام و عمل را در دستور کار خود قرار دهد
عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب که هر تصمیمی که در شورای عالی اقتصادی اتخاذ شد اجرایی و عملیاتی شود. لازم است شورای عالی اقتصادی اقدام و عمل را در دستور کار خود قرار دهد و از همه ظرفیت‌ها برای بهبود شرایط استفاده کند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴
شرط عمل منتظران به «کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا»
حجت الاسلام فلاح با بیان اینکه زائر در زیارت ناحیه مقدسه اخلاص در ولایت پذیری را از امام حسین(ع) یاد می گیرد، گفت: با اخلاص در ولایت است که می توان در شعاع نورانیت امام حسین(ع) باقی ماند؛ باید امام(ع) را برای خودش بخواهیم نه خودمان.