بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
حوزه علمیه نماد تفکر اسلام برای مدیریت زندگی است
حجت الاسلام والمسلمین واسطی گفت: حوزه علمیه برای مدیریت زندگی باید فرایند و نرم افزار در عرصه های مختلف تولید و در حاکمیت اجرایی به اجرا گذاشته شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
حضرات موضوع سازش با آمریکا را به خواب ببینند/ ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان یگانه راهکار
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امکان مذاکره و سازش با آمریکا در شرایط فعلی وجود ندارد و نخواهد داشت.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۸
۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه روز ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ ما است، گفت: این روز تکرار ۱۵ خرداد ورامین بود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۱
خدمت گذاری در عتبات مقدس باید با صبر و حلم همراه باشد
آیت الله بشیر نجفی در دیدار جمعی از خادمان آستان مقدس عباسی گفت: خداوند به شما نعمت خدمت به زائرین حرم حضرت ابا الفضل العباس (علیهم السلام) داده است و این کار راه را برای کسب رضایت الهی آسان می کند.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۴
سازش با آمریکا در شرایط فعلی هیچ توجیهی ندارد
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سازش و برقراری مذاکره با ایران به هیچ وجه قابل توجیح نیست.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۷
محصول دانشگاه‌ها پرورش انسان های انقلابی باشد
امام جمعه پلدختر با بیان اینکه محصول دانشگاه ها باید پرورش انسان های انقلابی، محیطی بسیجی، علمی و ولایی باشد، گفت: دانشگاه باید پایگاه اصلی انقلاب باشد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۰
با فتوا دهندگان به قتل و تکفیر باید با شدت مقابله گردد
جمعی از علمای پاکستان از مذاهب مختلف که مهمان برنامه تلویزیونی بودند ضمن محکوم نمودن کسانی که به نام دین دیگران را تکفیر نموده و فتوا به واجب القتل بودن افراد می دهند بر لزوم مقابله با این جریان تاکید کردند.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳
جریانی که جمهوریت مردم را زیر سوال برده نباید انتظار تربیون داشته باشد
رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه باید به دیدگاه‌های مختلف مجال طرح و نقد بدهیم، گفت: جریانی که با دین مردم اعلام ناسازگاری کرده و جمهوریت مردم را زیر سوال برده است نباید انتظار تربیون و نمایندگی داشته باشد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶
نقش‌آفرینی برای فراگیرسازی گفتمان انقلابی‌گری از مهم‌ترین رسالت‌های دانشجویان است
امام جمعه بجنورد با اشاره به رسالت خطیر جنبش دانشجویی در نظام اسلامی گفت: نقش‌آفرینی برای فراگیر کردن گفتمان جهادی و انقلابی‌گری از مهم‌ترین رسالت‌های دانشجویان است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹
آشنایی با روحانی پاکستانی که پیام رسان انقلاب و یار امام خمینی در روزهای سخت بود
حجت الاسلام و المسلمین سید صفدر حسین نجفی مدیر اسبق حوزه علمیه المنتظر لاهور هنگامی که هیچ‌ کس در پاکستان با امام خمینی (ره)آشنا نبود پیام امام (ره) و صدای انقلاب را به این کشور رساند.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲
لحظه‌ای از آرمان‌خواهی، عدالت‌جویی و مبارزه با استکبار دست نمی‌‌کشیم
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن گرامیداشت 16 آذر و تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری اعلام کرد: حتی لحظه‌ای از آرمان خواهی، عدالت جویی، تلاش برای رفاه مردم و مبارزه با فساد و استکبار دست نخواهیم کشید.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
دشمن، خانواده را هدف قرار داده است
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دشمن با ابزارهای مختلف می‌خواهد ریشه خانواده را بزند و امروز نیز زنان در خط مقدم جنگ با دشمن هستند، گفت: گاهی مواقع برخی زنان گمان می‌کنند که در فلان نهاد و اداره باشند، موفق‌تر هستند اما چه موفقیتی بهتر از تربیت فرزند صالح است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
حل مشکلات اقتصادی با مذاکره، گرای اشتباه دادن به جامعه است/پشت پرده پیشنهاد مذاکره آمریکایی‌ها
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی با مذاکره، گرای اشتباه دادن به جامعه است،‌گفت: با توجه به بدعهدی‌های مکرر آمریکا و رفتارهایی که با جمهوری اسلامی دارد و تحریم‌هایی که علیه ایران وضع کرده، مذاکره معنایی ندارد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
اقدام آستان مقدس عباسی برای مرمت حرم حضرت زینب و حضرت رقیه(س)
آستان مقدس عباسی از آغاز بررسی میدانی نیاز های ضروری حرم حضرت رقیه (سلام الله علیها) در سوریه برای بازسازی و تعمیر آن خبر داد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
امام راحل با تشکیل انقلاب احیاگر هویت زن در قرن حاضر شدند
اصلانی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا نه تنها خودشان در پشت صحنه حضور فعالی داشتند بلکه عزیزان خود را به میدان نبرد فرستادند، گفت: انقلاب اسلامی برای زنان دستاوردهای خوبی داشته و امام راحل با تشکیل انقلاب احیاگر هویت زن در قرن حاضر شدند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
شخصیت‌های اسلامی فرانسه خواستار تشکیل صندوق حمایت از مسلمانان شدند
چهل نفر از شخصیت ها و انجمن های اسلامی فرانسه ضمن امضای بیانیه‌ای خواستار تشکیل صندوق حمایت مالی از مسلمانان در این کشور شدند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
برخی مسئولان با تفکّر «ما نمی توانیم» در جبهه دشمن بازی می کنند
کارشناس سیاسی با تاکید بر این که تشکیل دولت اسلامی در نظام جمهوری اسلامی با روی کار آمدن مسئولین دلسوز و در سایه بصیرت مردم شکل می گیرد، گفت: افرادي در پست هاي اصلی نظام، با تفکّر «ما نمی توانیم» در جبهه دشمن بازی می کنند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
اگر زنان نبودند مردان هرگز نمی توانستند جنگ را اداره کنند/ تربیت فرزند مهم تر از شاغل بودن زن است
حجت الاسلام میرباقری با تاکید بر اینکه امروز زنانی می توانند میاندار جنگ با دشمن باشند که در خانواده موفق ترند، گفت: هرچه زن در محوریت خانواده موفق تر باشد در این جنگ پیروزتر و موفق تر و هرچه زن ضعیف تر، در مقابل دشمن شکست خورده تر خواهد بود.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
بیانیه حماس در سالروز «انتفاضه سنگ»
حماس در سی و یکمین سالروز انتفاضه اول فلسطین بر حمایت از راهپیمایی‌های بازگشت تا تحقق اهداف آن تأکید کرد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱
جنبش دانشجویى؛ پرچمدار گفتمان انقلابى گرى
در طول چهار دهه گذشته جنبش دانشجویى پرچمدار گفتمان انقلابی گرى بوده و مبتنى بر رهنمودهاى رهبر معظم انقلاب اسلامى، رسالت‌ها و مأموریت‌هاىی را بر دوش خود احساس مى‌كند که باید براى تحقق آنها تلاش نماید.