بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
انصارالله: شورای امنیت عربستان را به انجام جنایات بیشتر تشویق می‌کند
سخنگوی جنبش انصارالله یمن، تأکید کرد که شورای امنیت اراده‌ای برای تشکیل تیم حقیقت‌یاب د ر خصوص بمباران اتوبوس دانش‌آموزان یمنی ندارد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
امام جواد؛ ویژگی های اخلاقی، عمر کوتاه و خدماتِ بزرگ
امام جواد(ع) مانند همه امامان شیعه، الگوی کامل تقوا و پارسایی و نمونه بارز عبادت، بندگی و سجده های طولانی برای خداوند بودند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
«نشست علمی الزامات تمدن نوین اسلامی» در مهمترین دانشگاه اسلامی اندونزی
«نشست علمی الزامات تمدن نوین اسلامی» از سوی دانشکده الهیات ومعارف اسلامی دانشگاه شریف هدایت الله اندونزی به عنوان مهمترین دانشگاه اسلامی اندونزی و با همکاری دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲
سخنان تلویزیونی رئیس‌جمهور تاثیری در سوال نمایندگان ندارد
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: صحبت رییس‌جمهور با مردم صرفنظر از میزان اقناع‌کنندگی سخنان ایشان اقدام مناسبی بود.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
اردوغان: گام‌های یک‌جانبه آمریکا ما را به یافتن دوستان جدید وامی‌دارد
رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه در مقاله‌ای با اشاره به بحران اخیر کشورش با آمریکا اعلام کرد، ‌اقدامات یک‌جانبه آمریکا علیه ترکیه منافع این کشور را هم تحت‌الشعاع قرار داده و آنکارا را به سمت و سوی متحدان و دوستان دیگر سوق می‌دهد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱
سیره رضوی پیوست فرهنگی اقدامات آستان قدس رضوی است
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، سیره رضوی را پیوست فرهنگی همه اقدامات آستان قدس رضوی دانست که در پیاده سازی آن باید تلاش کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹
ملکی با انتقاد از مقامات اقتصادی در اعلام نرخ تورم: آمار دروغ به مردم ندهید
نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس گفت: تزریق نیروهای باانگیزه،‌ بابرنامه، دلسوز و پای کار به ساختار مدیریتی قوه مجریه این پیام را به جامعه می دهد که مسئولانشان نسبت به چالش‌ها و نابسامانی‌ها، بی‌تفاوت نیستند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰
فرستاده ترامپ از تشکیلات خودگردان خواست برای نابود کردن حماس با تل‌آویو متحد شود
فرستاده ویژه رئیس‌جمهور آمریکا به منطقه ضمن حمله لفظی تند به حماس، از تشکیلات خودگردان درخواست کرد با بازگشت به مذاکرات مستقیم با رژیم صهیونیستی، در کنار زدن حماس سهیم شود.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
مبانی دینی مستدل و مستند به جوانان عرضه شود
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: امروز ارائه مبانی دینی به صورتی که جوانان قانع شوند و در مقابل هجمه شبهات ثبات اعتقادی داشته باشند، از ضروری‌ترین رسالت‌های طلاب است که این امر نیاز به جدیت در تحصیل و تحقیق و تهذیب دارد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
مخالفت ایران با تسلیحاتی شدن فضا و استقرار هر نوع سلاحی در آن
نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین مخالفت جمهوری اسلامی با هرگونه مسابقه تسلیحاتی در فضا یا استقرار هر نوع سلاح در فضا یا تسلیحاتی شدن آن را اعلام کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
«سید عمار الحکیم»: تضعیف ایران به نفع عراق و دیگر کشورهای منطقه نیست
رئیس جریان حکمت ملی عراق، ضمن محکوم کردن تحریم‌های واشنگتن علیه تهران، تاکید کرد که تضعیف ایران مغایر با منافع عراق است.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
واکنش کدخدایی به ابقای جنتی در شورای نگهبان: قانون منعی در نظر نگرفته است
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سوالی درباره سهم این نهاد در ارتقای کیفیت مجلس و ریاست جمهوری گفت: شورای نگهبان دستگاه شایسته سنجی ندارد و برای تعیین میزان و ترازویی که شایستگی افراد را نشان دهد نه چنین دستگاهی و نه چنین اختیاراتی را دارد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
تحریم های آمریکا علیه ایران محکوم به شکست است/ کشتار مردم صعده توسط عربستان جنایتی ضد اسلام است
خطبای جمعه لبنان تاکید کردند: تمامی تهدید ها و تحریم های آمریکا با ناکامی رو به رو خواهد شد و آمریکا نخواهد توانست ایران را تسلیم کرده و اراده آن را درهم شکند همانطور که در دهه های گذشته نیز ناموفق بوده است.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
روحانیت در دفاع از حقوق مردم محافظه کاری نمی کند/ دولتمردان به مطالبات رهبری و مردم جامه عمل بپوشانند
ئیس شورای حوزه علمیه تهران تصریح کرد: عمامه یک روحانی انقلابی، کفن او است و هم اکنون نیز با وجود همه مشکلات و ناملایمات روحانیت همچنان پای کار مردم و انقلاب است و در دفاع از استقلال همه ارکان کشور حضور جدی دارد و تجمع امروز مؤید همین امر است.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به تایید شورای نگهبان رسید/ نباید از نظارت مجلس نگران باشیم
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به تایید شورای نگهبان رسید.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
آماده دریافت و استفاده از ایده های علما و مراجع ایران در اندونزی هستیم
دبیرکل سازمان محمدیه اندونزی با بیان اینکه آماده دریافت و استفاده از ایده های علما و مراجع ایران در اندونزی هستیم، گفت: علمای ایران ایده های بسیار خوبی برای اداره کشور دارند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
جزئیات محرومیت زدایی از منطقه «هیرمند» سیستان و بلوچستان/مردمانی که فاقد شناسنامه هستند
دبیر جامعه وعاظ انقلابی با اشاره به اجرای طرح «انقلاب در انقلاب» در مناطق محروم، اقدامات محرومیت زدایی انجام شده در روستاهای منطقه هیرمند سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
حجت‌الاسلام قاضی عسکر: امسال شرایط حج بهتر از سال گذشته است
نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی با تاکید بر اینکه امسال شرایط حج بهتر از سال گذشته است گفت: به دنبال این هستیم که مشکلات احتمالی پیش آمده در سفر حج را در اولین فرصت حل کنیم.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶
مرکز تخصصی زیارت راه اندازی می شود/ ضرورت تربیت مبلغ زباندان
حجت الاسلام وحدتی شبیری با تاکید بر این که آینده دانشگاه علوم اسلام رضوی اگر بخواهد مغز متفکر آستان قدس باشد در ایجاد مراکز تخصصی است، گفت: یکی از این مراکز، مرکز تخصصی زیارت است که به زودی تأسیس می‌شود و در آن تعریف خواهیم کرد که زیارت با گردشگردی متفاوت است، حتی اگر گردشگری مذهبی باشد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷
مردم از قوای ۳ گانه گله مندند/ سواری دشمن روی موج‌ اعتراضات اقتصادی
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم به عملکرد قوای سه گانه اعتراض دارند، گفت: توقع مردم از قوه مجریه، مقننه و قضاییه بسیار فراتر از این است، مردم انقلاب و اسلام را دوست دارند و اعتراضات نسبت به عملکرد مسؤولان است.