بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۲ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۰
آغاز پذیرش دانش‌پژوه در رشته تخصصی نهج‌البلاغه
رئیس بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه از آغاز پذیرش دانش‌پژوه در هفتمین دوره تخصصی نهج‌البلاغه با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه قم خبر داد.
۱۲ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۵۱
تعیین زمان ظهور از سوی وهابیت در فضای مجازی
مدیر حوزه‌های علمیه آذربایجان‌غربی گفت: تعیین وقت و زمان ظهور از سوی سایت‌های انحرافی وابسته به وهابیت در فضای مجازی و با هدف القای ناامیدی و یاس در منتظران انجام می‌شود.
۹ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۲۰
حجت الاسلام و المسلمین علی رضایی
مدیر مسوول مجله «او» گفت: محرم بزرگ‌ترین هشدار تاریخ انتظار است که به قول آن گفته معروف، امام حسین(ع) را منتظرانش کشتند، نه اهل بصره و شام.
۸ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۰
حکومت در عصر غیبت به عهده مسلمین است
آیت الله شب زنده دار گفت: حکومت اختصاص به دوران حضور معصومین علیهم‌السلام ندارد. در عصر غیبت هم این وظیفه بر عهده‌ی مسلمین هست كه برای اداره‌ی امور جامعه‌ی اسلامی باید حكمرانانی از خودشان داشته باشند.
۷ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۲
حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد جعفری
نویسنده کتاب «دیدار در عصر غیبت» گفت: می‌توانیم با الگو گرفتن از یاران امام حسین(ع)، راهی را در مسیر همراهی خود با امام زمان (عج) هموار سازیم.
۴ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۰
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد واعظ موسوی
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عزاداری‌های حسینی نشانه پویایی شیعه است و شرکت در این مراسم‌ها به بهترین نحو جوانان را در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمنان واکسینه می‌کند.
۳ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۴۷
حجت‌‌الاسلام والمسلمین محمدرضا فؤادیان
استاد حوزه علمیه قم، «زیارت ناحیه مقدسه» را بیان کننده عمق فاجعه کربلا دانست و گفت: امام زمان (عج) زایر و مرثیه‌سرای واقعی امام حسین‌(ع) است و هیچ زیارتى همانند این زیارت، عمق فاجعه کربلا را بیان نمی‌کند.
۲ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۱۹
دکتر محمدحسین رجبی
معاون پژوهشی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه امام حسین (ع) گفت: قیام حضرت اباعبدالله (ع) با نداشتن عده و عُده کافی برابر ستم در آخر الزمان الگو می‌شود؛ یعنی مردم در برابر قدرت‌ها می‌ایستند و از مرگ نمی‌هراسند و در راه ایجاد حکومت حق حاضرند هزینه کنند.
۱ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۲۲
حجت ‌الاسلام و المسلمین دکتر محمدصابر جعفری
قائم مقام مرکز تخصصی مهدویت گفت: احساس وظیفه نسبت به حضرت ولی‌عصر (عج)، اصلی‌ترین وجه پیوند عاشورا و انتظار از نگاه تفکر شیعی است.
۲۹ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۰۸
حجت الاسلام و المسلمین دکتر نصرت الله آیتی
یک پژوهشگر مهدوی گفت: باید از هم اکنون منتظر و زمینه‌ساز واقعی حکومت مهدوی باشیم و یاری امام خود را از همین حالا آغاز کنیم.
۲۸ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۴۴
دکتر سید رضی موسوی گیلانی
یک نویسنده مهدوی گفت: بحث عاشورا و ظهور می‌توانند کارکرد تقریبی و مشترکی داشته باشند و آن مبارزه با ظلم است و تلاش برای برقراری عدالت.
۲۷ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۴
سلمان حدادی
یک مستبصر گفت: آنقدر شیعه و پایه آن را بالا و قوی می‌دانم که در مقابل هیچ دینی سر تسلیم فرو نیاورم. درباره همه ادیان مطالعه کرده‌ام، اما هیچ دینی آن روحی که در علی و اولاد علی (ع) وجود دارد را ندارد.
۲۵ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۲۳
حجت الاسلام امیر رشتبری
امام جمعه خلخال گفت: استحکام نظام خانواده در جامعه اسلامی ایران با تکیه بر تربیت و پرورش صحیح و مکتبی فرزندان نمود واقعی می‌یابد.
۱۹ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۱۵
مهندس ایرج ندیمی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنرمندان بدون هیچ مشکلی حاضر به تولید بیشتر با بهترین کیفیت هستند و دولت باید با یک برنامه‌ریزی کاربردی تسهیلات ویژه‌ای را برای سرمایه‌گذاران در این بخش مهیا کند؛ گفت: جای هنر در بطن اقتصاد کشور است.
۱۹ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۴
محمدعلی پور مختار
رییس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی دستگیری مخالفان بحرینی به بهانه بمب‌گذاری اخیر در منامه را در راستای فضای جدید امنیتی خواند و گفت: رژیم آل خلیفه با دستگیری مخالفان به بهانه‌های واهی شیوه جدیدی از سرکوب‌ها را تجربه می‌کند.
۱۸ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۳
محسن پاک آيين
معاون پيشين سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: اجتناب از وقوع جنگ بين تمدن‌ها، نيازمند اشاعه تفكر صلح‌جويانه و عدالت‌خواهانه مهدويت است، چرا كه دكترين مهدويت با تكيه بر مكتب غني و كامل اسلام و با آرمان صلح‌طلبی و عدالت‌خواهی، آينده‌ای اميدبخش را به انسان‌ها نويد می‌دهد.
۱۴ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۲۰
دکتر قاسم فرج الهی
رییس دانشکده خبر تهران گفت: برای نخستین بار در کشور مقطع کارشناسی ارشد خبرنگاری بین الملل در دانشکده خبر تهران راه اندازی می‌شود.
۱۳ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۰۹
حجت الاسلام علی نعمت الهی
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: حلقه مهدویت و خاتمیت به وسیله غدیر گروه خورده است.
۱۲ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۰۰
حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن نواب
رییس دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: غدیر سرمایه‌ای است که همه جهان اسلام در آن شریک هستند، چرا که تمام مسلمانان واقعی حب آل محمد (ص) را در دل خود دارند.
۹ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۳۱
آیت الله سید جمال الدین دین پرور
مدیر مرکز تخصصی نهج البلاغه حوزه علمیه گفت: غدیر ادامه رسالت انبیای الهی (ع) خاصه پیامبر اسلام (ص)، طلیعه ولایت پذیری و روح امامت است.