بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲
پشيمانی تشکل‌های اصلاح‌طلب از رای به روحانی سودی برای مردم ندارد/ زندان نتيجه انتقاد از دولت!
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر با اشاره به تهدید تشکل اصلاح‌طلب توسط یکی از نمایندگان فراکسیون امید مجلس گفت: عدم تحمل مخالفان محکوم است و البته پشیمانی تشکل‌های اصلاح‌طلب از انتخابشان هم سودی برای مردم ندارد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰
ایران بستر تشکیل تمدن اسلامی است
حجت الاسلام والمسلمین قوامی با بیان این‌که ایران بستر تشکیل تمدن اسلامی است، گفت: خداوند این سرزمین را برای انقلاب اسلامی انتخاب کرده است، بنابراین می‌‌توان شایستگی و ظرفیت عظیم ایران را برای تشکیل تمدن عظیم اسلامی مشاهده کرد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
صاحبان موکب های حسینی در اخلاق و حفظ اموال عمومی و نظافت نمونه باشند
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد صافی نماینده آیت الله سیستانی در خطبه نماز جمعه کربلا که در حرم امام حسین (علیه السلام) ایراد شد، از صاحبان موکب ها تشکر و قدردانی کرد و از آنان خواست که در رفتار خود و عمل به شعائر حسینی، روح حسینی را منعکس کنند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۵
اسامی امضاكنندگان نامه به شورای نگهبان پيرامون عدم تصويب CFT منتشر شد
جنبش دانشجويي-مردمي « نه به FATF » در واكنش به شيطنت رسانه‌هاي حامي FATF اسامي بيش از 4 هزار نفر از امضاكنندگان نامه به شوراي نگهبان پيرامون عدم تصويب CFT را منتشر كرد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۸
راهپیمایی اربعین اثبات شکست دشمن در ایجاد دشمنی بین ملت های منطقه است
امام جمعه دامغان گفت: راهپیمایی اربعین نمایش وحدت و همدلی شیعیان در مسیری صحیح و نورانی با محوریت امام حسین(ع) است که ثابت می کند دشمن برای رسیدن به هدفش در ایجاد دشمنی بین ملت های منطقه ناکام مانده است.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۱
یمن در آستان بزرگترین بحران گرسنگی جهان است/ ملت عراق در اربعین از مردم جهان استقبال می کنند
حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف با اشاره به فرا رسیدن روزهای زیارت اربعین تاکید کرد: ملت عراق از تمامی مردم سرتاسر جهان استقبال می کند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۴
تحولات در دانشگاه آزاد زمینه‌ساز حضور اساتید انقلابی در عرصه‌های مدیریتی شده است
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد با اشاره به تحولات صورت گرفته در این دانشگاه گفت: تحولات انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی زمینه ساز حضور اساتید انقلابی در عرصه های مدیریتی و اجرایی دانشگاه شده است.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۵
تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی به ویژه قاچاق کالا
معاون اول قوه قضاییه بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی به ویژه قاچاق کالا در دو حوزه رسیدگی و اجرا تاکید کرد.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸
زائران اربعین عارفان قیام سیدالشهدا هستند
امام جمعه گرگان گفت: مردمی که در راهپیمایی اربعین شرکت می‌کنند زائران عارف سید شهدا هستند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۰
راهپیمایی اربعین مانور قدرت اسلام است
آیت الله طه محمدی گفت: اربعین پیروزی اسلام و شکست ذلت بار دشمن است چرا که اهل بیت پس از آزادی از اسارت، فاتحانه به کربلا برگشتند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
وحدت و مقاومت تنها راه مقابله با صهیونیست ها است
خالد شوکات نماینده پارلمان و سخنگوی سابق دولت تونس و محمد ولد فال رئیس حزب الرفاه و نماینده پارلمان موریتانی با شیخ زهیر جعید عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان دیدار کردند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰
پیاده روی اربعین هویت شیعه و ضامن بقای انقلاب اسلامی است
یامین‌پور پیاده روی اربعین را یک معجزه در عصر اختلال هویت دانست و گفت: اگر اربعین نبود چیزی از هویت شیعه و انقلاب اسلامی باقی نمی‌ماند، پیاده روی اربعین جان تازه‌ای به انقلاب بخشید.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰
ایران در امور لبنان دخالتی ندارد/ حکام سعودی در شرایط بدی هستند
دبیر کل حزب‌الله لبنان بمناسبت بیست و پنجمین سالروز تأسیس مدارس المهدی (عج) در این کشور سخنرانی کرد و گفت که به فعالیت‌ها، کارکنان و رسالت این مدارس افتخار می‌کند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲
عاشورا تجلی گاه رابطه فطرت و دین است
عضو مجلس خبرگان رهبری یکی از نقش های قیام کربلا را تبیین رابطه فطرت با دین دانست و گفت: عاشورا خود، تجلی گاه این رابطه است.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۷
زائرین اربعین، فریب توطئه دشمنان را نخورند/ مقتضای دشمن، آشوب کردن و ایجاد اختلاف است
حضرت آیت الله علوی گرگانی با بیان ای که زائرین اربعین، فریب توطئه دشمنان را نخورند و با قصد قربت در این راه قدم بردارند گفتند: وقتی قصد زیارت اربعین کردید و به سمت دیار کربلا عازم شدید، و قدم در راه تقرب به خدا گذاشتید، نیت و عملتان، آگاهانه و خالصانه باشد.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۷
اشغالگری‌های اسرائیل علت اصلی ناامنی در منطقه است
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل اعلام کرد که اشغال اراضی کشورهای عربی توسط رژیم صهیونیستی، دلیل اصلی ناامنی‌های منطقه است و شورای امنیت سازمان ملل باید فکری برای پایان این اشغالگری‌ها بکند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
قتل روزنامه نگار سعودی آزمونی بزرگ برای مجامع حقوق بشری است /اربعین نشانه اقتدار شیعه و امت اسلامی است
آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به قتل روزنامه نگار سعودی گفت: گاهی عده ای شیفته الفاظ و عبارات دشمنان می شوند؛ نباید گول حرف های به ظاهر در ورق پیچیده دشمنان را بخوریم؛ این واقعیت آمریکا و حقوق بشر است.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰
آیا ایستادن به هنگام شنیدن لقب «قائم» مستند شرعی دارد؟
دعبل قصیده ای در محضر امام رضا می خواند و می رسد به ابیاتی که مختص به امام عصر است. دعبل می گوید وقتی من این را خواندم، امام رضا دست بر سر نهاد و به حالت تواضع ایستاد و برای فرج او دعا کرد.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵
سازمان‌های بین‌المللی قابل اعتماد نیستند/ مشکلات کشور با عصبانیت حل نمی‌شود
خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه سازمان های بین المللی قابل اعتماد نیستند، گفت: دبیر اجراییFATF به صراحت گفته است که هیچ تضمینی برای خروج ایران از لیست سیاه نیست.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
غلبه بر دستگاه تبلیغاتی غرب آرمان ما در جریان حماسه اربعین است
مدیر سابق کتابخانه آستان مقدس با اشاره به هدف اربعین در نگاه رهبری گفت: آرمان ما درباره‌ی اربعین این است که بزرگ‌ترین راهپیمایی عالم را به بزرگ‌ترین تجمع عالم تبدیل کنیم.