بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹
«ریگان» در پیامی سری به «صدام» چه گفت؟
عضو شورای امنیت ملی آمریکا در دوران جنگ ایران و عراق در اعترافاتی، جزییات پیام سری «ریگان» را که توسط جورج بوش و از طریق حسنی مبارک به صدام منتقل شد، فاش کرد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲
بررسی راهکارهای صیانت و حراست از انقلاب در اجلاس جامعه مدرسین
نایب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از بررسی راهکاری های صیانت و حراست از انقلاب در یازدهمین اجلاس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خبر داد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
استغفار خوب و استغفار بد
/ امام رضا علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به بیان تاثیر استغفار بر گناهان پرداختند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
لیبرمن: نمی توانم بپذیرم «هنیه» آزادانه و بدون ترس در غزه تردد کند
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی ضمن اعلام اینکه اولین اولویت وی بازگشت به ریاست وزارت جنگ است، از عزم جدی خود برای مقابله با حماس خبر داد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
اجرای دستورات اسلام و استفاده از ظرفیت ها فقر را در جامعه ریشه کن می کند
حضرت آیت الله نوری با بیان این که با اجرای برنامه اسلام فقیری در جامعه اسلامی باقی نمی ماند، گفت: اگر از ظرفیت ها بهره برداری شود فقری نخواهیم داشت.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
همراهی با ولایت فقیه وصل شدن به امام زمان(عج) است
آیت الله مهدوی، همراهی با ولایت فقیه را وصل شدن به امام زمان(عج)دانست و گفت: در سال ۷۸ و سپس ۸۸ فتنه داشتیم و حال نگران فتنه۹۸ هستیم، امروز کسی منکر مشکلات اقتصادی نیست، ولی حواسمان به رزق معنوی هم باشد و بدانیم خداوند نعمت بزرگ ولایت و نورهدایت الهی را به ما داده است.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
اعتراض نماینده عراق به برگزاری مجدد همایش‌هایی در تمجید از صدام در اردن
نماینده ائتلاف «دولة القانون» عراق خواستار اعمال فشار بغداد بر اردن به منظور توقف برگزاری همایش‌های سالیانه تمجید از صدام در این کشور شد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
اشکالات مجمع اساتید و طلاب حقوقدان حوزوی به لوایح چهارگانه مرتبط با FATF
مجمع اساتید و طلاب حقوقدان حوزوی در نامه ای به مجمع تشخیص مصلحت بر شمردن اشکالات اساسی لوایح FATF نوشت: آیا تجربه برجام و بدعهدی آمریکا کافی نیست.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
خدمت رسانی به اقشار محروم جامعه، تکلیف دینی و انقلابی همه ماست
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: خدمت رسانی به همه مردم به خصوص اقشار محروم جامعه، تکلیف دینی و انقلابی ماست.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
اقرار تلویزیون رژیم صهیونیستی به بازنده شدن در برابر «بشار اسد»
تلویزیون رژیم صهیونیستی ضمن اشاره به تغییر رویکرد کشورهای عربی در قبال دمشق، افزود تل‌آویو تنها بازنده بازگشت رئیس‌جمهور سوریه به آغوش کشورهای عربی است.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱
نتایج اجلاس جامعه مدرسین به اطلاع رهبرانقلاب می رسد|روحانیت درکنار مردم است
عضو هیأت رییسه خبرگان با تأکید بر این که روحانیت در کنار مردم قرار دارد، گفت: جمع بندی اجلاس جامعه مدرسین به اطلاع رهبر انقلاب و سران سه قوه می رسد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
امارات و عربستان برای تقابل با ترکیه درصدد اعزام نیرو به شمال سوریه هستند
سایت صهیونیستی دبکا مدعی شد، تعدادی از افسران مصری و اماراتی با بازدید از شهر منبج در استان حلب سوریه درصدد فراهم کردن مقدمات لازم برای استقرار نیروهایشان در این منطقه پس از خروج نظامیان آمریکایی هستند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱
جوامع بشری ابزاری برای برخی کشورهای ابلیس صفت شده است
امام جمعه بیرجند گفت: بشر امروز انواع و اقسام بلاها را در کره زمین به وجود آورده و ابزاری برای عده‌ای انسان ابلیس صفت شدند و هر کسی که برای نوکری و خدمتگزاری سر در مقابل دشمنان فرود نیاورند کشورها را با خاک و خون یکسان می‌کنند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹
تبعیت از منویات رهبری منجر به شکل‌گیری تمدن اسلامی خواهد شد
حجت الاسلام مهدوی گفت: مردم ایران اسلامی در طول سه دهه از منویات مقام معظم رهبری تبعیت کردندو ادامه این روند منجر به شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی خواهد شد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰
تأکید بحرینی‌ها بر استمرار اعتراضات در سال جدید
هم‌زمان با آغاز سال جدید میلادی، مردم بحرین با برگزاری تظاهرات‌هایی در نقاط مختلف این کشور، بر ادامه مسیر اعتراضات خود تأکید کردند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
ضرورت بهره گیری از توان تبلیغی روحانیان برای تبیین دستاوردهای انقلاب
عضو شورای حوزه علمیه مازندران بر ضرورت بهره گیری روحانیان از نفوذ کلام و ظرفیت تبلیغی خود برای تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی تأکید کرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
دشمن برای خالی کردن مساجد از نسل جوان برنامه دارد
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت مطلع الفجر گیلانغرب با بیان اینکه دشمنان برای خالی کردن مساجد از نسل جوان برنامه هایی تدارک دیده است، گفت: امام جماعت با تقویت اعتقادات، برگزاری کلاس های کمک درسی و اردو های زیارتی، در جذب نسل نوجوان و جوان به مسجد سهم عظیمی دارد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
دیدار نماینده رهبری با اسقف مسیحیان سوریه
نماینده مقام معظم رهبری در سوریه در جریان دیدار با اسقف مسیحیان سوریه تأکید کرد که اسلام و مسیحیت و همه ادیان متکامل هم دیگر هستند نه متناقض یکدیگر.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
ناکارآمدی مسؤولان را به پای اصل انقلاب ننویسیم| مسؤولان پاسخگو باشند
نماینده سابق مجلس با بیان این که گفتمان انقلاب سبب زمین گیر شدن آمریکا در منطقه شده است، گفت: پیروزی های منطقه ای ایران به فرصت های اقتصادی تبدیل شود.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
پرسش و پاسخ از بهترین شیوه های ترویج معارف مهدوی/راز توفیق «بامداد بشریت»
حجت الاسلام مروجی طبسی با بیان اینکه پرسش و پاسخ و گفت وگو از روش های مرسوم عرضه معارف دین از زمان پیامبر(ص) بوده است، گفت: «بامداد بشریت» به موضوعات مختلف مهدوی در قالب پرسش و پاسخ می پردازد.