بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
دولت‌های اسلامی علیه جنایات دولت میانمار اقدام عملی کنند/ جمهوری اسلامی باید موضع صریح و شجاعانه خود علیه ظلم در هر نقطه از جهان را اعلام کن
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز در ابتدای جلسه درس خارج فقه با انتقاد شدید از سکوت و بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال فجایع میانمار تصریح کردند: دولت‌های اسلامی باید علیه جنایات دولت میانمار اقدام عملی کنند.
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۱
دولت‌های اسلامی علیه جنایات دولت میانمار اقدام عملی کنند/ جمهوری اسلامی باید موضع صریح و شجاعانه خود علیه ظلم در هر نقطه از جهان را اعلام کن
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز در ابتدای جلسه درس خارج فقه با انتقاد شدید از سکوت و بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال فجایع میانمار تصریح کردند: دولت‌های اسلامی باید علیه جنایات دولت میانمار اقدام عملی کنند.
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
اگر مداحان و خادمان اهل بیت نباشند شعائر دینی رو به فراموشی می‌رود
حضرت آیت الله مکارم شیرازی به تبیین وظایف هیأت های مذهبی پرداخت و زنده نگه داشتن امر ولایت، تربیت افراد، ایجاد جاذبه برای جوانان و حفاظت از آنها در برابر فسادهای موجود را ضروری برشمرد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲
پرده های جهل کنار نرود و ملکوت را نبینیم، امام موسی کاظم را نخواهیم شناخت
ما به واقع نسبت به مقام و منزلت حقیقی حضرات معصومین جهل داریم. اگر آن پشت پرده ها بر ما معلوم می شد و راهی به سمت ملکوت پیدا می کردیم متوجه آن جایگاه می شدیم.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
آمانو: ایران در حال انجام تعهدات هسته‌ای خود ذیل برجام است
مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای که خطاب به شورای حکام این نهاد بین‌المللی صادر کرد، تصریح کرده که ایران در حال انجام تعهدات هسته‌ای خود ذیل توافق هسته‌ای وین است.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
نقض برجام را توسط دیگران تحمل نخواهیم کرد/ سناریوهای لازم در همه موارد در حوزه برجام دیده شده
سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه آغازکننده نقض برجام نخواهیم بود، گفت: ایران در مقابل نقض برجام توسط هر کشور دیگری عکس‌العمل های لازم را خواهد داشت و نقض این توافق را توسط دیگران تحمل نخواهد کرد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱
اسناد جدید حمایت‌های عربستان سعودی از عاملان حملات یازده سپتامبر
اسناد جدیدی در پرونده قضایی حملات یازده سپتامبر نشان می‌دهد که منابع سفارت ریاض در واشنگتن حمایت مالی و عملیاتی این حملات را بر عهده داشته‌اند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
باید نسبت به مسائل فرهنگی آتش به اختیار باشیم/ اگرکوتاهی کنیم نعمت انقلاب از دست خواهد رفت
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: امروز وضعیت جامعه و هجمه دشمنان وظیفه ای را بر دوش همگان قرار می دهد که همه نسبت به مسائل فرهنگی آتش به اختیار باشند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
عدم ورود حوزه به عرصه علوم انسانی دیدگاهی اشتباه است
آیت الله اعرافی دیدگاه ورود نکردن حوزه علمیه به حوزه علوم انسانی و اجتماعی را اشتباه و خسارت بار توصیف کرد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۰
فعالیت برخی از وکلا با منطق اسلام در تعارض است/ آگهی کردن تسهیل طلاق خیانت به بنیان خانواده و جامعه است
حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: امروز و با توجه به دغدغه ها و مسائل متعدد در جامعه و میان افراد مساله وکالت امری ضروری و لازم است ولی آنچه باید مورد توجه گیرد آنست که وکلا نسبت به دستگیری از قشر ضعیف جامعه و احقاق حقوق مستضعفین عنایت ویژه ای داشته باشند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
جنایات افراطیون در میانمار علیه مسلمانان نیاز به اتحاد امت اسلامی را بیشتر کرده است/ رکود تمدن اسلامی با تعصبات قومی ایجاد شد
رئیس‌جمهور با بیان اینکه جنایات افراطیون در میانمار علیه مسلمانان نیاز به اتحاد امت اسلامی را بیشتر کرده است، گفت: رکود و انحطاط تمدن اسلامی، با تعصبات قومی و از بین رفتن وحدت و تسامح ایجاد شد.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶
ولایت فقیه استمرار غدیر است/ اگر ولایت نبود، مبعث هم واقع نمی شد
رئیس شورای حوزه علمیه تهران در جمع طلاب و روحانیون تاکید کرد: مهمترین اعمال عبادی مثل نماز، فقط با ولایت امیرالمؤمنین‌(ع) و ائمه اطهار(ع) حفظ می شود، زیرا ولایت بسان روحی است که همه ارزش های اخلاقی و اعتقادی را معنادار می کند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
سخنرانی نمایندگان مجلس و تشکل‌های دانشجویی در تجمع امروز مقابل دفتر سازمان ملل/ حضور چهره‌های شاخص سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در تجمع
کمیته مرکزی تجمع دانشجویی اعتراض به کشتار مسلمانان میانمار اعلام کرد: تجمع امروز با سخنرانی نمایندگان مجلس و با حضور چهره‌های شاخص سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، دانشجویان، اساتید و نخبگان دانشگاهی برگزار می‌شود.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸
ترس از آمریکا ثمره بی توجهی به غدیر است
امام جمعه موقت تهران، استقلال کشور را میوه شیرین غدیر بیان کرد و ترس از آمریکا را ثمره بی توجهی به غدیر دانست.
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
غدیر نباید فراموش شود/مردم باید با حقیقت غدیر آشنا شوند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در اولین راهپیمایی روز غدیر در قم گفتند : غدیر عید ولایت است و نباید فراموش شود.
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
حمایت همه جانبه از مسلمانان میانمار واجب است
آیت الله امینی عضو خبرگان رهبری در بیانیه ای با محکومیت جنایات بودائیان علیه مسلمانان، حمایت همه جانبه از مسلمانان میانمار را واجب کفایی دانست.
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
چهار روستای دیگر مسلمانان میانمار به آتش کشیده شد/ آمار واقعی قربانیان بیش از ۳۵۰۰ نفر است
برخی منابع خبری، تعداد واقعی مسلمانان کشته شده در روهینگیا را بیش از ۳۵۰۰ نفر اعلام کرده‌اند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
فرار «والی» داعش از «المیادین» و 17 داعشی دیگر در دیرالزور
همزمان با موفقیت‌های پیاپی ارتش سوریه در دیرالزور، یکی از والیان مهم داعش در این استان فرار کرد و داعش 17 نفر را به اتهام فرار اعدام کرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴
غدیر ریل‌گذاری مسیر عبودیت است که مظهر تام آن در عصر ظهور رخ می‌دهد
حجت الاسلام والمسلمین آیتی با بیان این‌که امامت استمرار حرکت انبیاست، تصریح کرد: اگر پیامبران آمدند که انسان‌ها به عبودیت برسند و از طاغوت اعلام بیزاری کنند، امامت هم که استمرار نبوت است نمی‌تواند غایتی غیر از این داشته باشد؛ بنابراین غدیر برای ریل‌گذاری مسیر عبودیت است و خداوند می‌خواهد زمینه‌هایی ...
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹
موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان
به‌ مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم، رهبر معظم انقلاب با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات ۱۱۶۶ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی موافقت کردند.