نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
دو راهی FATF و زندگی ارزان تجربه تلخ دیگری خواهد شد مانند برجام
معاونت خواهران بسیج اساتید دانشگاه آزاد درپی اظهارات اخیر روحانی اعلام کرد: دو راهی FATF و زندگی ارزان تنها تجربه تلخ دیگری خواهد شد همچون دو راهی برجام و سفره‌های مردم! خواهشاً این‌بار از وعده‌های زندگی ارزان مردم مایه نگذارید!
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
خطر جریان های انحرافی پیش روی حوزه و دانشگاه
نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که حوزه و دانشگاه مراقب جریان های انحرافی در این مراکز دینی و علمی باشند، گفت: دشمن در تلاش است با نفوذ جریان های سکولار و معاند این مراکز مهم علمی کشور را از مسیر اصلی خود منحرف کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴
دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان زنان را به فعالیت سیاسی تشویق کرد
حجت الاسلام و المسلمین ناصر عباس جعفری گفت: اگر در میدان سیاسی و فرهنگی و اجتماعی جامعه، زنان با مردان همراه باشند کارها به سرعت پیش خواهد رفت.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
برخی رسانه‌های داخلی نمی‌خواهند زشتی رفتار فرانسه را نشان دهند/ عیان شدن ماهیت ادعای پوچ غرب درباره حقوق بشر
نشست «قیام علیه سرمایه‌داری؛ بررسی تحولات و اعتراضات مردم فرانسه علیه نظام سرمایه‌داری» به همت بسیج اساتید در دانشگاه تهران برگزار شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
نماز هدیه به ساحت امام عصر(عج)
سیدبن طاووس در «جمال الاسبوع» نمازی را برای هدیه کردن به محضر امام عصر(عج) ذکر کرده که به سهولت راه انس با حضرت حجت (عج) را هموار می کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۶
اندونزی نرم افزار "گزارش توهین به مقدسات" اسلامی ایجاد کرد
از این پس کاربران اینترنتی در اندونزی می توانند کسانی را که به باورها و اعتقادات اسلامی اهانت می کنند از طریق نرم افزار کاربردی در فروشگاه گوگل گزارش دهند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۸
دشمنان از پیشرفت های کشور احساس خطر کرده اند/ وضعیت منطقه ای ما افتخار آمیز است
وزیر کشور گفت: دمیدن بر امواج ناامیدی به همه لطمه می زند؛ وزیر یا خبرنگار، در شرایط ناامیدی، هیچ کدام نمی توانند کاری از پیش ببرند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۵
خیریه اسلامی در لندن کمپین «اگر مسیح بود چه می کرد؟» راه اندازی کرد
در کمپین جدیدی که توسط یک خیریه اسلامی با نام «پنی اپیل» راه اندازی شده، ۵ مجسمه بزرگ یخی به نماد خانواده های بی خانمان در ۵ نقطه ثروتمند لندن نصب می شود تا مردم را از وضعیت نیازمندان آگاه سازد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸
بازی سازش محکوم به شکست است/ دشمن به واسطه حضور جبهه مقاومت در منطقه مستاصل شده
عضو هیات علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه بازی سازش محکوم به شکست است، گفت: دشمن به واسطه حضور جبهه مقاومت در منطقه مستاصل شده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۱
مادران در سعادت و تربیت فرزندان نقش‌آفرین هستند
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه زن شاهکار عالم هستی است و وسیله‌ای برای تکمیل و خلقت انسان به شمار می‌رود، گفت: مادران در سعادت و تربیت فرزندان بسیار نقش‌آفرین هستند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷
«مرگ بر آمریکا» مولود آذر 32 است و شعار عقده مآبانه و حاکمیتی پس از انقلاب نیست
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شعار «مرگ بر آمریکا» شعار پس از انقلاب اسلامی نیست، این شعار اختراع ایدئولوژیک و یک شعار عقده مآبانه و حاکمیتی نیست، این شعار مولود آذر 32 است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۰
آیا می توان امام زمان علیه السلام را در خواب دید؟
شیطان هرگز به صورت پیامبر(ص) و معصومان علیهم السلام در نمی آید و دلیل آن وجود روایات و خواب هایی است که یاران پیامبر(ص) و معصومان(ع) پس از شهادت شان، آنها را در خواب دیده اند و پس از بازگویی خدمت امام دیگر، موردتایید قرار گرفته است.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳
عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی لکه ننگی برای امت اسلامی است
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان با بیان اینکه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی لکه ننگی برای امت اسلامی است، گفت: این رژیم توان ایستادن در مقابل جبهه مقاومت را ندارد
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴
بیماری بدخیم "اختلاف" ثمری جز ویرانی برای جامعه ندارد| مسؤولان بیت المال مرگ را باور داشته باشند بیراهه نمی روند
حضرت آ‌یت الله جوادی ‌آملی تاکید کرد: همه باید به این موضوع توجه داشته باشند که اختلاف یک بیماری بدخیم است که ثمری جز ویرانی برای جامعه ندارد و هم دنیا و هم آخرت انسان را تهدید می کند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
روحانیان ثمرات و برکات نظام اسلامی را برای مردم تشریح کنند
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: یکی از وظایف طلاب و حوزویان این است که تاریخ مبارزات انقلاب و ثمرات و برکات نظام دینی را برای اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان تبیین کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
شرکت معروف فست فود در کالیفرنیا برگر "حلال" گیاهی تولید می‌کند
یک شرکت رو به توسعه تولید غذاهای فست فودی در کالیفرنیا پس از بازدید ناظری از سوی شورای غذا و تغذیه اسلامی آمریکا، موفق به دریافت گواهینامه حلال شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵
بقای جمهوری اسلامی خون بهای شهداست/ ملت ایران هیچ ترسی از آمریکا ندارد
سرلشکر جعفری با اشاره به تلاش دشمن در جهت ناامن کردن کشور و تغییر رفتار در جمهوری اسلامی، گفت: دشمنان هر چه تلاش می‌کنند مردم را خسته کنند و جمهوری اسلامی را وادار به تسلیم و عقب‌نشینی کنند، نمی‌توانند چراکه خون و یاد شهدا ضمانت‌کننده این راه الهی است.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶
نباید بگذاریم غرب نخبگان ما را جذب کند/ بازیگری زنها با کلاه گیس در صحنه تئاتر شایسته نیست
حضرت آیت الله سبحانی گفت: ما در کشور نخبگان را پرورش می دهیم، ولی غرب با روش های مختلف آن ها را جذب می کند که باید برای آن فکری شود.