بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
آمریکا رسما از مردم ایران عذرخواهی کند
‌وزیر کشور با بیان این‌که «آمریکا با نقض تعهدات جهانی قابل اعتماد و مذاکره نیست»، گفت: دولت بدون مشارکت مردم نمی تواند مشکلات کشور را برطرف کند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸
ائتلاف سعودی حمله به اتوبوس کودکان یمنی را «مشروع» و «قانونی» خواند
‏ائتلاف سعودی از حمله به اتوبوس دانش آموزان یمنی که منجر به کشته و زخمی‌شدن ده‌ها تن شده، دفاع کرد و آن را یک «اقدام نظامی قانونی» خواند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۲
هشدار رئیس فرهنگستان علوم پزشکی نسبت به جنایات آل‌سعود علیه یمنی‌ها
رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشورمان طی نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل متحد، در خصوص جنایات وحشتناک رژیم آل سعود علیه مردم بی‌گناه یمن هشدار داد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۴
هزاران دانش آموز به بازدید از مراکز مذهبی در بولتون انگلیس می روند
هزاران دانش آموز متعلق به پیشینه های دینی مختلف در شهر بولتون در غرب شهر منچستر، قرار است امسال بار دیگر در اردوهای ویژه بازدید از مراکز دینی شرکت کنند تا دانش مذهبی آن ها ارتقاء یابد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۶
مشکلات کشور با عدول از الگوهای غرب و توجه به آموزه های قرآن حل می شود
حجت الاسلام نقدعلی گفت: رفتارهای درست و غلط سیاسی و اجتماعی در قصص قرآنی و روایی به خوبی تبیین شده است و به کارگیری آن ها سبب برطرف شدن مشکلات کشور خواهد شد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۰
ترامپ بن‌سلمان را جسور کرده/باید به ریاض فهماند اقداماتش بی‌هزینه نمی‌ماند
یک روزنامه انگلیسی در سرمقاله خود به مناقشات اخیر میان عربستان سعودی و کانادا اشاره کرد و نوشت که اروپا باید در مقابل عربستان بایستد و یادآوری کند که این اقدامات بدون هزینه نیست.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۲
قرآن پژوهی به شکل جامع تری در حوزه های علمیه استمرار یابد
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: امیدواریم مساله قرآن پژوهی با این تشویق ارزشمند حضرت آیت الله مکارم شیرازی به صورت جریان جامع تری در حوزه های علمیه ادامه و استمرار داشته باشد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴
عوامل اصلی فساد با شناخت از قانون خودشان را نجات داده‌اند
دادستان تهران درباره ضرورت همکاری قوا در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: ما دست همکاری را به سوی قوا دراز می کنیم؛ نمی‌شود دستگاه اجرایی بستر تصمیم باشد و از قوه قضاییه انتظار داشته باشیم و بخش تقنینی هم بیایند و کمک کنند، ما در بخش قوانین چیزی که الان نیاز داریم به بخشی از موانعی است که بعضا دست و ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۶
رایزنی ایران و روسیه با محوریت همکاری‌ در زمینه مبارزه با تروریسم
معاون حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه کشورمان با معاون وزارت امور خارجه فدراسیون روسیه با محوریت مبارزه با تروریسم دیدار و رایزنی کرد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
تقویت ارتباط خانواده با مسجد در قالب طرح تربیتی شهید محمودی
معاون تهذیب مدرسه علمیه آیت الله قاضی از برگزاری طرح تربيتي شهید بهنام محمدی برای تقویت بیشتر ارتباط میان مدرسه و مسجد و خانواده دانش آموزان عضو در مساجد خبر داد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰
حوزه علمیه با همه توان از حقوق مردم و اقتدار نظام دفاع می کند/ اگر حوزه متحول نشود، انقلاب به خطر می افتد
رئیس شورای حوزه علمیه تهران گفت: روحانیت همواره پرچم دار دفاع از حقوق مردم بوده و اهتمام جدی به درخواست های به حق آنان داشته است و تجمع روز شنبه در مدرسه علمیه مروی نیز در همین راستا صورت می گیرد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷
غدیر ترسیم تحقق حکومت علوی در سیمای حضرت مهدی است
دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر گفت: غدیر ترسیم تحقق حکومت علوی در سیمای حضرت مهدی(عج) است، مقابله ای با امام علی (ع) که در صدر اسلام می بینیم در واقع مقابله با اسلام ناب و و ارزش ها و حرکتی سکولاریستی علیه دین خدا است.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱
ایران بیانیه 11 ماده‌ای نشست سازمان همکاری اسلامی در جده را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران بیانیه 11 ماده‌ای نشست نمایندگان دائم سازمان همکاری اسلامی در جده را به شدت محکوم کرد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲
مردم از برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی ناراضی اند/ امروز مردم تیم اقتصادی دولت را نمی پسندند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه مردم از دستگاه قضایی به شدت ناراضی هستند و به سبب تعلل دستگاه قضایی مفسدان اقتصادی خود را در امان می بینند، گفت: نباید ملاحظه هیچ کس را کرد. امیرالمومنین(ع) ملاحظه برادرش عقیل را هم نکرد، در حالی که او فقط یک رانت کوچک از ایشان می خواست و شما هم ملاحظه حتی برادرتان ...
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
۴۳ کشته و ۶۳ زخمی در حمله خونین سعودی‌ها به اتوبوس حامل کودکان در صعده یمن
حمله هوایی امروز (پنجشنبه) ائتلاف متجاوز سعودی -آمریکایی به شهر ضحیان واقع در استان صعده یمن موجب شهادت ۴۳ تن از غیر نظامیان و زخمی شدن ۶۳ تن دیگر شد که اکثر آنها از میان کودکان بودند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
مردم از حرّافی خسته شده‌اند و از دولت و مجلس عمل می‌خواهند
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با حرّافی و شعار دادن، مشکلات حل نمی‌شود، تصریح کرد: مردم دیگر از شنیدن صرف شعار و حرف خسته شده‌اند و باید هم از دولت و هم از مجلس، عمل ببینند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
تاکید سید عمار حکیم بر غیر قانونی بودن تحریم‌های آمریکا علیه ایران
رهبر جریان حکمت ملی عراق بر اهمیت تقویت روابط دو کشور همسایه ایران و عراق تاکید کرد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵
قدم به قدم با محسن از ولادت تا شهادت
21 تیر 1370 به دنیا آمد، در 21 سالگی لباس دامادی پوشید و 25 سال بیشتر نداشت که پدر شد؛ اما در 26 سالگی به قهرمان شماره یک ایران تبدیل شد و مدال نمایندگی شهدا را بر گردن بریده‌اش انداخت.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶
رزمایش دریایی ایران، پیامی به واشنگتن بود
فرمانده نیروهای آمریکایی در غرب آسیا با اذعان به توانمندی نیروی دریایی کشورمان گفت: رزمایش دریایی هفته قبل ایران پیامی به واشنگتن بود.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
روزنامه نگار سوئیسی به اسلام هراسان جایزه می دهد
یک روزنامه نگار اسلام ستیز در سوئیس، جایزه ای برای اهداء به اسلام هراسان با نام «توقف اسلام در سوئیس» ترتیب داده که در آن هر ساله به سه تن از اسلام هراسان در سوئیس جایزه ای می دهد.