بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
ایده مهدویت، سلاح قدرتمند مسلمانان در جنگ نرم است
پروفسور سوان با بیان این که قدرت نرم، قدرت قلمی است که در اختیار متفکران و نویسندگان است، گفت: ایده مهدویت، سلاح قدرتمند مسلمانان در جنگ نرم است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۵۸
بحران غرب، بحران باور های دینی است
الیور سوان در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری آینده روشن به تشریح فضای دینی در غرب پرداخت و با اشاره به ناآرامی های کشور های غربی گفت: بحران غرب، بحران باور های دینی است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۱۸
آموزه های مهدوی در قلب تمام انسان های مؤمن جهان وجود دارد
جولین جیلی با اشاره به وجود اعتقادات مشترک در میان ادیان الهی، منجی باوری را یکی از باور های مشترک در ادیان الهی معرفی کرد و گفت: آموزه های مهدوی در قلب تمام انسان های مؤمن جهان وجود دارد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۵۰
مساجد، مهم ترین مراکز ترویج مهدویت
جولین جیلی با اشاره به تفاوت میان مساجد و کلیساها، از کارکردهای گوناگون مساجد سخن گفت و تأکید کرد: امروزه، مساجد، مهم ترین مراکز ترویج مهدویت هستند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۱۹
ارزش شیعیان، در باور به مهدویت نهفته است
جولین جیلی با بیان این که ارزش شیعیان در باور به مهدویت نهفته است، افزود: اعتقاد به امام پنهانی که روزی برای عدالت و صلح باز می گردد، سرشار از ایجاد انگیزه های انسانی است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۱۵
مهدویت، مهم ترین محور اتحاد مسلمانان
محمد امین زالو با تأکید بر اهمیت هنر در گسترش عقاید دینی مسلمانان، تصریح کرد: مهدویت، مهم ترین محور اتحاد مسلمانان است که باید به واسطه هنرمندان مسلمان، به جهانیان معرفی گردد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۱۰
ترویج عقلانیت، بهترین شیوه تبلیغ مهدویت
یک بانوی عربستانی با بیان این که هنرمندان و هنر دوران ما، گرفتار سیاسی بازی های قدرت های جهانی هستند، تصریح کرد: ترویج عقلانیت، بهترین شیوه تبلیغ مهدویت است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۲۶
منجی گرایی در سریلانکا به صور مختلف نمایان می شود
یک پژوهشگر و تازه شیعی سریلانکایی معتقد است در سریلانکا تمام ادیان حتی هندوها هم به منجی اعتقاد دارند، اما این اعتقاد ها به صورت های مختلف نمایان می شود.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۰۲
حامد پوررستمی، استادیار دانشگاه تهران، پردیس قم
استادیار دانشگاه تهران معتقد است هنرمندی می تواند زیبایی مهدوی را به تصویر بکشد که خود زیبامنش باشد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۰۹
فعالیت هنری آخرالزمانی غرب ضد موعودگرایی است
یک پژوهشگر مهدوی معتقد است فعالیت های هنری غرب در زمینه آخر الزمان نه تنها موعودگرا نیست، بلکه در نقطه مقابل آن و ضد موعودگرا است
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۱۶
دوهفته نامه الکترونیکی باب الجواد علیه السلام
مدیر مسئول دوهفته نامه الکترونیکی باب الجواد با اشاره به اینکه دوهفته نامه الکترونیکی باب الجواد در مناسبت های مختلف به بحث در ارتباط با خصایص هر یک از ائمه خواهد پرداخت، گفت: کلیه فعالیت ها باید برای تبیین زندگی مهدوی تعریف شوند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۸
زهرا حسینی، خبرنگار مهدی یاور
خبرنگار مهدی یاور هشتمین همایش بین المللی دکترین مهدویت معتقد است، نیاز به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، باید مهمترین نیاز هر انسانی باشد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۰
امامزاده اسماعیل روستای بیدقان-قم
چند فرسخ تا قم، شهر کریمه اهل بیت علیهم السلام، قطعه ای از بهشت با حال و هوایی خاص در دل کوه های روستای بیدقان، در طول سال مکانی است برای آنان که در دل خویش محبت به خاندان پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم موج میزند وجود دارد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۴۸
شیعیان کشمیر اعتقاد راسخی به امام زمان دارند
یک پژوهشگر مسلمان کشمیری معتقد است شیعیان این منطقه نسبت به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف از اعتقاد بسیار قوی و راسخی برخوردارند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۲۲
بزرگ ترین آسیب در شعر مهدوی و آیینی همان توجه به کیفیت محتوایی است.
شاعر و ناشر برجسته مهدوی معتقد است بزرگ ترین آسیب در شعر مهدوی و آیینی همان توجه به کیفیت محتوایی است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۰۰
اعتقاد به منجی در هلند امری فراگیر اما کم اهمیت است
پژوهشگر اسلامی هلندی معتقد است اعتقاد به منجی آخر الزمان امری فراگیر در کشور هلند است اما به دلیل اهمیت کم دین در بین مردم، این موضوع هم کم اهمیت جلوه می نماید.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۳۹
رسانه های تصویری، بهترین ابزار ترویج مهدویت
سعید محمد با اشاره به اهمیت ترویج آموزه های ناب مهدوی به وسیله هنرمندان، تأکید کرد: رسانه های تصویری، بهترین ابزار ترویج مهدویت هستند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۳۳
مهدویت، مفید ترین آموزه اسلام برای مردم دوران ماست
بلام محمد یاسین، افزایش تقوا و بصیرت در مردم جهان را در ارتباط مستقیم با افزایش تأثیر آموزه مهدویت در جهانیان دانست و گفت: مهدویت، مفید ترین آموزه اسلام برای مردم دوران ماست.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۲۶
مقایسه عدالت مهدوی و عدالت غربی یک شوخی مضحک است
شيخ بادار اتراوري با تأکید بر این که حقيقت عدالت غربی جز ظلم و ستم نیست، مقایسه عدالت مهدوی و عدالت غربی را یک شوخی مضحک است نامید و گفت: عدالت مهدوی کجا و عدالت ستمگرانه غربی کجا؟!
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۲۲
هنر، زبان گویای مهدویت در عصر ماست
دکتر وهیب عبد، ایجاد مرکز اسلامی هنر را ضرورت امروز جهان اسلام دانست و گفت: هنر، زبان گویای مهدویت در عصر ماست.