بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
بقاء انقلاب به ماندگاری سپاه پاسداران است/ برخی دم از خدمت می زنند اما دل در گرو دشمن دارند
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: الحق و الانصاف که باید روز میلاد امام حسین(ع) به نام سپاه پاسداران نامگذاری می شد، چرا که به گفته امام خمینی(ره) «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۳
منافع حیاتی دشمنان در تیررس نیروهای مسلح است/ تجلی معجزه ذهنی امام(ره) در شکل گیری سپاه/ هرگز دست از دفاع مظلومان بر نمی داریم
جانشین فرمانده کل سپاه پاسدارن با تاکید بر اینکه دست ها روی ماشه و موشک ها آماده شلیک است، گفت: اگر دشمن بخواهد بر این سرزمین اراده شومی کند، موشک ها شلیک خواهد شد تا هر دشمنی را به خاک مذلت بنشاند. فرزندان ملت در سرزمین های دور دست پنجه در پنجه سیاست های دشمن در شرق مدیترانه و در شمال دریای سرخ از ...
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
هرکشور عربی که وارد سوریه شود اشغالگر است
شیخ دعموش گفت: ورود هرگونه نیروی نظامی عربی به سوریه بدون اجازه حکومت قانونی سوریه به معنای اشغالگری است و همچون اشغالگران با آنها برخورد خواهد شد.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
نباید به شیعه انگلیسی مجال خودنمایی داد/ مرجع سازی و حمایت میلیاردی دشمن از آخوندهای انگلیسی
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تاکید کرد: در هیچ جامعه اسلامی نباید به شیعه انگلیسی میدان قدرت نمایی و حضور داد، زیرا این افراد به دنبال براندازی اسلام ناب محمدی هستند.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰
یزیدیان زمان سپاه را آماج تهمت‌ها و تخریب‌ها قرار داده اند/ جمله «ای‌کاش من هم یک پاسدار بودم» امام(ره) مدال افتخار سپاه است
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی، جمله «ای‌کاش من هم یک پاسدار بودم» امام(ره) را مدال افتخار سپاه و سپاهیان دانست و تصریح کرد: یزیدیان زمان با احساس خطر از سپاه پاسداران به‌عنوان فرزندان ملت و سربازان ولایت، آنان را آماج تهمت‌ها و تخریب‌ها و نسبت‌های ناروا قرار داده و می‌دهند.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۰
توسعه پاسداری غیر محافظه‌کارانه از انقلاب اولویت اول برنامه‌های سپاه است
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه توسعه معرفت پاسداری غیر محافظه‌کارانه از انقلاب تحت منویات فرماندهی معظم کل قوا را سکه رایج و برنامه کاری قرار داده است.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۷
تحول در حوزه به معنای به روز رسانی حوزه است /در ماه شعبان غوغایی از نزول برکات است
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی گفت:بحث تحول درحوزه یکی از موضوعاتی است که همه حوزویان بر این امر اتفاق نظر دارند، تحول در حوزه یعنی آن که حوزه علمیه به روز رسانی شود.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۸
ده شاخصه مهم «حوزه انقلابی»
حجت الاسلام والمسلمین زمانی در دومین اجلاسیه اساتید حوزه علمیه استان کرمان به تبیین ده شاخصه مهم «حوزه انقلابی» پرداخت و گفت: ما روحانیت زخم خورده تاریخ هستیم، در طول تاریخ چندین مرتبه قیام‎های مختلفی انجام دادیم، اما آنها را از دست دادیم. در مشروطه علما در راس بودند و در قانون تصویب شده بود که در نظارت ...
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۱
برگزاری مسابقات قرآنی سبب ترویج فرهنگ قرآنی در تمامی کشورهای مسلمان می‌شود
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه برگزاری مسابقات قرآنی آثار و برکات زیادی در جامعه دارد، گفت: حضور طلاب سرشناس خارجی در مسابقات قرآنی سبب توجه بیشتر به این مسابقات و تشویق افراد برای قدم گذاشتن در این وادی و سرانجام شرکت در این مسابقات می‌شود.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵
استکبار جهانی در سوریه به دنبال تکرار تاریخ عراق است
حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری حمله آمریکا و متحدانش به سوریه را به شدت محکوم کرد و گفت: استکبار جهانی در سوریه دنبال تکرار تاریخ عراق هستند، حمله به سوریه حمله به سالمیت یک کشور است.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶
قائل به جدایی اخلاق و فقه، منحرف است/فرق بین عرفان اسلامی و عرفان التقاطی
آنهایی که مسائل اخلاقی را از فقه جدا می کنند، افراد گمراه و منحرفی اند و فرق بین عرفان اسلامی و عرفان التقاطی هم همین جاست. عرفان اسلامی هیچ گاه به ما اجازه نمی دهد احکام فقهی را کنار بگذاریم.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳
برخلاف تبلیغات رسانه های غربی، ایران کشوری امن و آرام است/ عربستان مقصر اصلی در حمله به یمن است
استاد دانشگاه واترلو کانادا گفت: هدف برخی از کشورها ایجاد تغییرات در خاورمیانه است. آنچه در رسانه ها در مورد یمن منتشر می شود می خواهد ایران را مقصر جلوه دهد در حالی که عربستان مقصر اصلی و عامل بمباران ها و جنایات است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷
دنیا بداند خیال واهی است که بتوانند نیروهای نظامی و علمی ما را تحریم کنند/ ترس بر ارکان نظام سلطه سایه افکنده است
دنیا بداند که همه ملت ایران پاسدار و بسیجی هستند و همه ملت در کنار پاسداران عزیز برای مقاومت از آرمان های انقلاب قراردارند و از آنها حمایت می کنند؛ خیال واهی که می توانید پاسداران و ارتش و نیروهای علمی ما را تحریم کنید و ملت را از هم جداکنید به جایی نخواهد رسید.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
عربستان اسلامی را معرفی می کند که آمریکا می خواهد/ رژیم صهیونیستی حرامزاده است
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گفت: تمام آیات قرآن باید به صورت جامع و کامل معرفی شود و جمهوری اسلامی امروز الگوی مسلمانان و آزادی‌خواهان عالم شده است و دشمنان اسلام از این نگران هستند؛ اگر جمهوری اسلامی استکبارستیزی را نداشت کسی از آن وحشت نداشت.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹
تأسیس جامعه المصطفی رویدادی مبارک در حوزه بود
حضرت آیت الله مظاهری در دیدار مسئولان جامعه المصطفی اصفهان، گفتند: جامعه المصطفی اتفاق مبارک و شیرینی در حوزه است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶
گزارش تکان دهنده انجمن حقوق بشر بحرین از نقض حقوق بشر در این کشور
انجمن حقوق بشر بحرین اعلام کرد در ماه مارس گذشته ۱۶۶۸ مورد نقض حقوق بشر را به ثبت رسانده است که شامل بازداشت غیر قانونی، حمله به منازل، محاکمه غیر عادلانه، سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز، محدود ساختن آزادی جابجایی، جلوگیری از نماز جمعه، ربودن افراد، شکنجه و بدرفتاری و سلب آزادی دینی می شود.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۰
هر چه قدر برای نماز کار شود، کم است/ در بحث پایان نامه ها تحول خوبی ایجاد شده است
مدیر حوزه های علمیه گفت: هر چه قدر برای نماز کار شود، کم است. باید همه مدیران و مسئولین و حتی آحاد مردم برای اقامه هر چه بهتر و در شأن نماز قدمهای جدی تری بردارند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۱
پاسداران در عمل نشان دادند مسیر روشن اباعبدالله الحسین (ع) را شناخته اند
پاسداران عزیز با خودسازی و مبارزه با نفس از دنیا پرستان عبور کردند و در برهه های مختلف اعم از دفاع مقدس، فتنه ها و دفاع از حریم مقدس اهل بیت (ع) در عمل نشان دادند مسیر روشن اباعبدالله الحسین (ع) را شناخته اند و در این راه گام برمی دارند و با فداکاری و تلاش و مجاهدت، انقطاع الی الله را تحصیل کردند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۹
امروز باطل از هر فرصتی برای لگد پراکنی به ایران اسلامی استفاده می‌کند
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: در هیچ زمانی یک کشور اسلامی این همه مورد هجوم دشمنان نبوده و امروز باطل که تمام قدرت‌های دنیا را شامل می‌شود از هر فرصتی برای لگد پراکنی به ایران اسلامی استفاده می‌کند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۶
مرحوم صاحب جواهر نظرات مخالفان علمی را به نیکی بیان و نقد می کردند/فقه جواهری موجب رشد علمی و اخلاقی انسان می شود
استاد خارج حوزه علمیه قم، اخلاق علمی والای مرحوم صاحب جواهر را ستود و یکی از آنها را نام بردن از مخالفان علمی نظرات و بیان کامل نظرات آنها دانست.