بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
افتتاح ۲۵۲ پروژه محرومیت‌زدایی هدیه رهبرانقلاب به مردم زاهدان
در سومین روز از افتتاح ۲۱۲۱ پروژه در جنوب شرق کشور، ۲۵۲ پروژه محرومیت‌زدایی در زاهدان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵
عبرت های منتظرانه در سرگذشت قوم موسی(ع)
سرگذشت قوم حضرت موسی(ع) باید در عصر انتظار چراغ راه مسلمانان باشد تا امید و انتظار را از دست ندهند و از سرگذشت سامری و بنی اسرائیل عبرت بگیرند، چند روزی مولای ما اگر نیامد یا دیر آمد، بالاخره خواهد آمد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
مدیرکل امنیت عمومی لبنان: برای مقابله با هر تجاوز اسرائیلی آماده‌ایم
مدیرکل امنیت عمومی لبنان تأکید کرد بیروت برای مقابله با هر تجاوز رژیم صهیونیستی آماده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
نمایندگان به جای ورود به حاشیه برای حل مشکلات مردم برنامه ریزی کنند
دبیر شورای نگهبان با تأکید بر ضرورت توجه نمایندگان مجلس به شأن و جایگاه خود گفت: شایسته نماینده مردم نیست كه در مجلس كه محل قانونگذاری و برنامه‌ریزی برای حل مشكلات كشور است، به امور دیگر بپردازد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵
انقلاب اسلامی با هدف تطبیق و اجرای آموزه‌های دینی در جامعه شکل گرفت
سیزدهمین پیش نشست علمی همایش ملی نقش انقلاب اسلامی در تاسیس و توسعه علوم انسانی با موضوع “انسان‌شناسی دینی در ۴۰ سال گذشته در ایران و افق‌های پیش رو” در سالن جلسات پژوهشگاه دفتر قم برگزار شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
تأکید رئیس‌ پارلمان لبنان بر اجرای قطعنامه پایان جنگ 33 روزه
رئیس پارلمان لبنان در رایزنی خود با رئیس‌جمهور اتریش اعلام کرد لبنان بر اجرای قطعنامه 1701 اصرار دارد اما رژیم صهیونیستی ماهانه 160 بار حریم لبنان را نقض می‌کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴
انقلاب اسلامی ایران پایانی بر سال ها دخالت، نفوذ و سلطه بیگانگان بود
حجت الاسلام والمسلمین معلمی با بیان این که انقلاب اسلامی ایران پایانی بر سالها دخالت، نفوذ و سلطه بیگانگان و اجانب در کشورمان بود، گفت: امروز ایران اسلامی با آزادی و استقلال در جهان نقش آفرینی می کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲
برای ساختار فرهنگ جامعه کار اساسی و بنیادین صورت نگرفته است
موسس مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) ساری گفت: با توجه به این که تاکنون برای ساختار فرهنگ جامعه، کار اساس و بنیادی صورت نگرفته است، لذا حوزه های علمیه خواهران رسالت سنگینی نسبت به توسعه و ترویج فرهنگ و ارزش های دینی در جامعه بر عهده دارند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
واشنگتن به جای متهم کردن دیگران روند اسلام‌هراسی در آمریکا را چاره کند
وزارت امور خارجه پاکستان اقدام آمریکا برای اضافه کردن نام این کشور به لیست کشورهای نقض کننده آزادی‌های دینی را محکوم کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
اگر خدمت نمی کنید به زخم مردم نمک نپاشید| منفعتی از برجام عاید مردم نشد| FATF پروژه غرب برای نفوذ در ایران است
حضرت آ‌یت الله نوری همدانی با انتقاد از فرافکنی برخی مسؤولان، از آنان خواست که با مردم صادق باشند و اگر بنای خدمت ندارند با سخنان خود بر زخم ‌آن ها نمک نپاشند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
ایجاد فاصله میان مردم و روحانیت هدف امروز دشمن است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که امروز یکی از مهم ترین اهداف دشمن ایجاد فاصله میان مردم و روحانیت است، تصریح کرد: دشمن با هدف ضربه زدن به اصل انقلاب تلاش می کند با تبلیغات دروغین و تهمت های واهی زمینه فاصله میان مردم و روحانیت را فراهم کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
«محمد عبدالسلام»: بخش‌هایی از یمن در اشغال انگلیس، عربستان و امارات است
رئیس هیأت ملی مذاکرات صلح یمن با اشاره به اینکه توجیهی برای حضور نیروهای خارجی در کشورش وجود ندارد گفت که بخش‌هایی از یمن در اشغال انگلیس، عربستان و امارات است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
دعای ویژه امام‌ زمان‌(عج) برای مردم / لباسی که با پوشیدن آن مشمول لطف منجی عالم قرار خواهیم گرفت
یک کارشناس مهدویت با بیان اینکه بی‌انصافی مسیر رشد و تعالی جامعه را منحرف می‌کند گفت: اگر می‌خواهید مشمول دعای امام زمان (عج) باشید ببیند لباس انصاف را به تن دارید یا خیر؟
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
روحانیت مانع بزرگ تعبیر شدن خواب های استعمارگران است
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: همه ادوار، استعمار روحانیت را مانع بزرگ خود در رسیدن به اهداف استعماری دیده اند، لذا از طریق نیروهای خارجی و نفوذی خویش همواره به دنبال تحریف نقش و جایگاه روحانیت در جوامع اسلامی هستند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
دفع حملات تروریست‌ها در ریف حماه؛ ادامه ارسال تجهیزات ارتش سوریه به ادلب
ارتش سوریه در عین حال که در شمال این کشور در حال دفع حملات تروریستهاست، همچنان به جبهه‌های شمالی سلاح، تجهیزات و نیرو اعزام می‌کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آن نگاه کنید
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به جنایات آمریکا فرمودند: اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آمریکا و رئیس‌جمهور آمریکا نگاه کنید.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
چگونگی تسلط امام زمان(عج) بر چند میلیارد جمعیت زمین
در روايتى آمده است: «امت اسلامى به مهدى(عج) مهر مى ورزند و به سويش پناه مى برند؛ آن چنان كه زنبورهاى عسل به سوى ملكه خود پناه مى برند، عدالت را در پهنه گيتى مى گستراند و...».
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱
خاطرات جوان آمریکایی: چگونه «نماز جمعه» مرا مسلمان کرد!
ماریو که در شهر ال پاسوی ایالت تگزاس زندگی می‌کند، تعریف می‌کند که چگونه تعهد به نماز جمعه و آشنایی با یک دوست مسلمان سبب گرویدن او به دین اسلام شده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
پیگیری‌های خود را علیه عوامل برنامه هنجارشکنانه «بازگشت به دانشگاه» ادامه می‌دهیم
بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در پی برگزاری « بازگشت به دانشگاه» اعلام کرد: ما مطالبات و پیگیری های خود را علیه عوامل دخیل در برگزاری این برنامه هنجارشکنانه با جدیت ادامه خواهیم داد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
ولایت فقیه، یعنی ایجاد میلیون ها رابطه دینی میان دل های مردم با محور نظام
اصل ولایت فقیه، یعنی ایجاد میلیون ها رابطه دینی میان دل های مردم با محور و مرکز نظام. بحث شخص در میان نیست؛ بحث هویت و معنا و شخصیت در میان است؛ لذا می بینید که با آن دشمنی می کنند.