نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶
ترامپ، نتانیاهو و نه هیچ کس نمی تواند پرچم مقاومت را از ما بگیرد
حجت الاسلام والمسلمین سید هاشم صفی الدین گفت: هیچ کس، نه ترامپ و نه نتانیاهو نمی تواند پرچم مقاومت را از دست ما بگیرد؛ چراکه خداوند پیروزی حتمی را رقم زده و ما به این پیروزی وعده داده شده ایم.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰
روحانیت هم چوب نیش زبان‌ها را می‌خورد و هم محرومیت را تحمل می‌کند
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: روحانیت مظلوم و محروم است، زیرا هم چوب نیش زبان‌ها را می‌خورد و هم محرومیت را تحمل می‌کند،در حالی که بار کلان مسئولیت بر دوش روحانیت است و دیگران بهره آن را می‌برند.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰
تبعیت از آمریکا و غرب، قدرت امت اسلامی را تضعیف و آن را بی هویت کرده است
سید طاهر هاشمی گفت: در سایه غفلت و خواب طولانی امت اسلامی و بی توجهی آن به حال و آینده، فرزندان این امت در درد و رنج به سر می برند و قتل و خونریزی حواله ای برای ورود به بهشت شده است. آیا قتل و خونریزی، راه ورود به بهشت است؟
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴
رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت الله حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم ربانی و معلم اخلاق آیت الله آقای حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱
جامعه المصطفی تنها مرکزی است که از تمامی مذاهب پذیرش دارد
مدیر حوزه های علمیه گفت:از سیاست ها مهم جامعه المصطفی، پذیرش دانشجو از تمامی مذاهب اسلامی است و افتخار بر این داریم که تنها مرکزی در جهان اسلام هستیم که از تمامی مذاهب پذیرش داریم.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷
شرکت ۱۷ هزار طلبه در دوره های تابستانی/ سال تحصیلی جدید حوزه ۱۰ شهریور آغاز می شود
در تابستان امسال حدود ۱۷هزار طلبه در دوره های مختلف مشغول تحصیل رسمی هستند و اگر تابستان ها احیاء شود مطابق منویات رهبری معظم انقلاب زمان تحصیلات حوزه کوتاه تر می شود و با تلاش معاونت آموزش، زیر ساخت های این کار فراهم شده است.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵
آشناسازی توریست های خارجی با فلسفه حجاب/ اهدای ۵هزار شاخه گل به زنان توریست
مسئول مبلغین زباندان حوزه علمیه اصفهان از ارائه بروشورها تخصصی در زمینه حجاب به زبان های انگلیسی و فرانسوی، پاسخگویی به شبهات توریست ها در زمینه عفاف و حجاب و اهدا ۵هزار شاخه گل به دختران و بانوان ایرانی وخارجی در هفته عفاف و حجاب ومیلاد حضرت معصومه خبرداد.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸
هیچ شخصیتی بهتر از مقام معظم رهبری برای هدایت جامعه اسلامی نیست
عضو فقهای شورای نگهبان در جمع خدام رضوی با اشاره به لزوم تبیین سیره رضوی در سطح جامعه گفت: هیچ شخصیتی بالاتر و بهتر از مقام معظم رهبری برای هدایت جامعه اسلامی نیست.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱
نهادینه سازی فرهنگ رضوی نیاز جامعه است
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در دیدار با خادمان آستان قدس رضوی گفت: حرکت شما هجرتی از مبدأ رضوی به جامعه اسلامی جهت نهادینه کردن فرهنگی اسلامی به رنگ حضرت حضرت ثامن الحجج(ع) است.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
والله هیچ عبادتی بدون صلوات بر پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) قابل پذیرش نیست/ بیانات رهبری چراغ راه همه ماست
مولوی عبدالحلیم قاضی گفت: در جمهوری اسلامی ما یک ملت با عنوان ایرانی داریم. این ملت هر کسی که می خواهد باشد، اما اگر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی را رعایت کند می تواند آزادانه در کشور خود زندگی کند. مردم تمام دار و ندار خود را به پای این نظام ریخته اند و برای حفظ آن از جان خود هم گذشته اند و اگر به ...
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰
کودکان بی سرپرست به وصال امام رئوف رسیدند
کودکانی که در مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست شهر درمیان نگهداری می شدند، دست کرامت رضوی کاروان حامل پرچم بارگاه منور را به دیدار این کودکان رساند و اینها راهی مشهد می شوند.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵
مراقب فتنه انگیزی ها باشیم/گفتمان انقلاب محدود به ایران نیست
مدیر حوزه های علمیه گفت: ظرفیت جهان اسلام می تواند ضمن تمدن سازی به قدرت بزرگ علمی، اجتماعی و سیاسی مبدل شود و به رغم تفاوت مذاهب، زبان ها، نژاد و سلائق می تواند امت واحده شود.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
با تصویب دولت ملی یهود به نابودی اسرائیل بشارت می‌دهیم/دولت عراق با رسیدگی به خواسته مردم به اعتراضات پایان دهد
خطبای جمعه لبنان این هفته در بخشی از خطبه های خود به تظاهرات عراق اشاره کردند و خواستار رسیدگی دولت شدند و در بخش دیگر به تصویب قانون دولت ملی یهود اشاره کردند و آن را خطری مستقیم برای اعراب دانستند.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
تسلیت آیت الله اعرافی به معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری
مدیر حوزه های علمیه در پیامی در گذشت پدر وحید حقانیان، معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری را به وی تسلیت گفت.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
در معرفی سبک زندگی امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) کم کاری داشته ایم
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: متاسفانه ما در زمینه معرفی سبک زندگی امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) کم کاری داشته ایم و باید آن را جبران کنیم.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷
روحانیون خراسان شمالی «مهد کودک» راه اندازی می کنند
مسئول معاونت تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه علمیه قم در خراسان شمالی گفت: تاکنون ۹ مجوز راه‌اندازی مهدکودک از سوی روحانیان، در این استان صادر شده است.
۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
تصور حل مشکلات از راه مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است/مذاکرات با اروپا را قطع نکنید اما نباید معطل بسته اروپایی ماند
وزیر و مسئولان وزارت امور خارجه و سفرا و رؤسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور، صبح امروز (شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.