نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
حالا که می‌گویید «غرب» همه دنیا نیست پس کشور را معطل «کانال مالی اروپا» نکنید
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که خوشبختانه برخی‌ها امروز به این امر رسیده اند که غرب تمام دنیا نیست، خطاب به برخی مسؤولان گفت: هفت ماه کشور را معطل چند کشور غربی نکنید که آیا SPV را ثبت خواهند کرد یا نه!
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲
بودجه ۹۸ باید با اصلاحاتی ارائه شود|حجم کارمندان دولت باید کاهش یابد
رییس مجلس با اشاره به برخی اصلاحات بودحه سال ‌آتی گفت: بودجه سال ۹۸ باید همراه با اصلاحاتی به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴
چگونه چین تبدیل به کارخانه دنیا شد؟
اگرچه در نگاه اول، یکی از عوامل پیشرفت اقتصادی چین، باز شدن درهای این کشور به روی همسایگان و جهان دانسته می‌شود، اما واقعیت این است که حضور این کشور در عرصه‌ی بین‌المللی و جهانی حضوری کاملاً هوشمندانه، برنامه‌ریزی‌شده و به‌موقع بوده است.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
در هیچ بخشی اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود
دادستان کل کشور در جلسه‌ بررسی مشکلات صنف کامیون داران گفت: در هیچ بخشی اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
حل مشکلات اقتصادی با برخورد صرفا قضایی ممکن نیست| دادستان ها در چارچوب قانون به موضوع گرانی ها ورود کنند
رییس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه حل مشکلات اقتصادی با برخوردهای صرفا قضایی ممکن نیست و به تدبیر بیشتر دولت نیاز دارد، به دادستان های کشور دستور داد که در چارچوب قانون به موضوع گرانی ها ورود کنند.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۶
وزارت دفاع سازمانی پژوهش محور و تحقیقاتی است
وزیر دفاع با بیان اینکه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مجموع یک سازمان و دستگاه بسیار بزرگ پژوهش محور و تحقیقاتی است، گفت: امروز ماحصل تحقیق و پژوهش شما دانشمندان متعهد به عنوان دستاوردهای گرانقدر رویت می شود.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵
قدرت‌های بزرگ جهان در حال افول هستند/ تأثیر کنشگران جدید در بخش دریایی
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه قدرت‌های بزرگ جهان در حال افول هستند، گفت: بیداری کشورهای منطقه و سهم آنها از دریا قطعاً فرصت دست‌درازی به منافع دریایی از سوی قدرت‌های بزرگ را می‌گیرد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
دشمنان اسلام از انقلاب ایران سیلی عجیبی خورده‌اند/ضرورت استفاده از شیوه‌های مختلف برای تثبیت تقریب
معاون فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با بیان اینکه دشمنان اسلام از انقلاب اسلامی سیلی عجیبی خورده و از این نظام عصبانی هستند، گفت: دشمنان برای انتقام جویی از نظام جمهوری اسلامی دست به شیوه‌های مختلف برای اختلاف‌افکنی می‌زنند.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶
ثروتمندان ۱۱ برابر فقرا یارانه پنهان دریافت می‌کنند
یک اقتصاددان در مورد اشتباهات اقتصادی دولت در برابر تحریم‌ها گفت: دولت در ماه‌های اول واکنش غلطی به تحریم‌ها نشان داد، تعیین نرخ ۴۲۰۰ تومانی برای دلار یکی از واکنش‌های غلط دولت به تحریم ها بود.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳
آیت‌الله حائری شیرازی دُر ناشناخته‌ای بود/ او علوم انسانی را تنگه اُحد نظام می‌دانست
تولیت آستان مقدس سید علاءالدین حسین (ع) و دبیر جامعه روحانیت مبارز شیراز گفت: امام‌جمعه پیشین شیراز دُر ناشناخته‌ای بود که در همه ابعاد می‌درخشید.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳
بزرگترین دغدغه ما باید کارآمدی نظام جمهوری اسلامی باشد
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه پنجمین دهه از انقلاب اسلامی ما باید بیش از پیش دغدغه کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران را داشته باشیم.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰
حذف سه دهک از یارانه بگیران توسط استانداران/ اختصاص درآمدها به تولید، حمل و نقل و معیشت
وزیر کشور از حذف سه دهک از یارانه بگیران توسط استانداران در لایحه بودجه سال آینده خبر داد و گفت: این موضوع به شرط اختصاص درآمدهای حاصله در تولید، حمل و نقل و معیشت خواهد بود.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰
پیکر «سردار قدرت‌الله منصوری» در مشهد تشییع شد
مراسم تشییع پیکر سردار منصوری، با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تولیت آستان قدس رضوی در مشهد برگزار شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
معنا ندارد استفاده از یک شبکه اجتماعی ممنوع باشد اما همه در آن فعالیت کنیم
عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: معنایی ندارد که استفاده از یک شبکه اجتماعی ممنوع باشد اما همه ما در آن فعالیت کنیم.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳
هواداران اندیشه آمریکایی به عاقبت سازشکاران بنگرند| مذاکره بهانه تضعیف مقاومت است
نماینده مجلس با اشاره به این که آمریکا به بهانه مذاکره می خواهد خط مقاومت را تضعیف کند، گفت: طرفداران سازش با آمریکا به عاقبت کشورهای سازشکار بنگرند.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
در دوران انقلاب عذری برای کوتاهی و تنبلی وجود ندارد
رییس مؤسسه امام خمینی(ره) با اشاره به شرایط سخت قبل از انقلاب برای انجام فعالیت های پژوهشی، دینی و تبلیغی تأکید کرد که در دوران انقلاب عذری برای کوتاهی و تنبلی وجود ندارد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
دولت جامعه را به موضوعات موهوم احاله ندهد| سازش جز پسرفت عایدی برای کشور ندارد
نماینده مجلس با اشاره به نارضایتی مردم از وضعیت اقتصادی موجود در کشور گفت: دولت با مشاهده نارضایتی ها، به جای پیگیری مسائل و مشکلات جامعه به دنبال فرافکنی و احاله دادن به موضوعات موهوم است.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳
جشنواره ملی "صراط" به میزبانی استان مرکزی برگزار می شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های انقلاب استان مرکزی گفت: جشنواره ملی صراط با همکاری بنیاد مهدویت و بنیاد بین‌المللی غدیر در سطح ملی و در چهار بخش شعر، ادبی، فضای مجازی و بخش هنر و رسانه برگزار خواهد شد
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
نسخه الکترونیکی جلد یازدهم کتاب «اندیشه سیاسی تربیتی علوی در کلمات قصار نهج البلاغه»
نسخه الکترونیکی جلد یازدهم کتاب «اندیشه سیاسی تربیتی علوی در کلمات قصار نهج البلاغه» به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در قالب کتابخوان همراه پژوهان منتشر شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۲
تصاویر/ نذر مهربانی
کمپین نذر مهربانی خبرگزاری فارس در کنار گروههای جهادی، هفته جاری برای ویزیت رایگان و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به یکی از مناطق کپرنشین در کوره های آجرپزی حاشیه ای تهران اعزام شدند. در این برنامه متخصص زنان و زایمان، متخصص اطفال، پزشک جراح مغز و اعصاب به ویزیت و بیماریابی پرداختند.