نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲
شرمنده‌ایم که اجازه دادیم دشمن حجاب ما را استثمار کند/آماده‌ایم مدافع حریم اسلام و ولایت باشیم
ده هزار نفر از بانوان انقلابی کشور طی نامه ای به مقام معظم رهبری ضمن بیعت مجدد با معظلم له از اعلام آمادگی خود برای امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با مروجان بدحجابی خبر دادند.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
راه‌اندازی مدارس سمپاد مهارتی/ احیای مجدد مدارس سمپاد
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از راه‌اندازی مدارس سمپاد مهارتی در استان‌های مختلف کشور خبر داد و گفت: اساسنامه سازمان سمپاد در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۶
ریشه مشکلات اقتصادی چیزی جز مدیریت اشتباه و نادیده گرفتن توان داخل نیست
معاون بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی گفت: ریشه مشکلات اقتصادی کشور چیزی جز مدیریت اشتباه و ناصحیح منابع، احتکار، نادیده گرفتن توان داخل و در تحلیلی عمیق تر اختلاس و فساد مالی نخواهد بود.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۵
تجربه نقد و نسيه برجام يكبار ديگر در CFT تكرار نشود/ تصويب «CFT» بدون پند گرفتن از برجام !
جمعي از تشكل هاي دانش آموختگان ايراني خارج از كشور ضمن ابراز تاسف از شتابزدگي در تصویب CFT اعلام کرد: تجربه نقد و نسيه برجام يكبار ديگر در CFT تكرار نشود.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۴
فتنه‌گران در دانشگاه جایی ندارند/ اساتید و دانشجويان انقلابی در عرصه‌های اجتماعی نقش ويژه‌ ايفا کنند
یک مدرس دانشگاه با بیان اینکه فتنه گران در دانشگاه جایی ندارندگفت: اساتید و دانشجويان انقلابی در عرصه‌های اجتماعی نقش ويژه‌ ايفا کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱
پروژه مشهد و وعده «یکی بزنی ده تا میخوری»
شواهد نشان می‌دهد هدف طرح رسانه‌ای مشهد - تایلند نه ایران بلکه عراق بود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲
تصاویر/ دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی
جمعی از نخبگان علمی کشورمان، شامل رؤسای شرکت‌های دانش‌بنیان، نخبگان بازگشته به کشور، نفرات برتر المپیادها و آزمون‌ها و جشنواره‌های علمی، پژوهشگران برگزیده‌ی دانشگاه‌ها، استعدادهای درخشان، و نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۷، صبح امروز (چهارشنبه) در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) با رهبر انقلاب اسلامی ...
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴
تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵
گروهک «جیش الظلم» هیچ ارتباط و سنخیتی با اهل سنت ندارد/ پاکستان به مسئولیت خود عمل کند
علمای اهل سنت کردستان، ضمن محکوم کردن عمل غیرانسانی تروریست های اجیرشده استکبار جهانی در ربودن چند نیروی مردمی و مرزبان جمهوری اسلامی در مرز میر جاوه، اعلام کردند: گروهک های تروریستی هیچ ارتباط و سنخیتی با اهل سنت ندارند و تنها تشنه به خون مسلمین هستند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
طلبه همدانی و همسرش با ضربات چاقو مجروح شدند
حجت الاسلام سیدرسول حسینی، از طلاب قدیمی مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان و همسرش، توسط یک فرد مسلح به سلاح سرد مضروب شده و در یکی از بیمارستان های همدان بستری هستند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲
فشار اقتصادی راهبرد دشمن برای فاصله انداختن بین مردم و نظام است
تولیت آستان قدس رضوی گفت: اعمال فشار اقتصادی بر مردم از جمله برنامه هایی است که دشمنان مد نظر قرار داده اند تا از این طریق بین ملت و نظام فاصله اندازند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲
فضای آزاد برای انجمن ها ایجاد شود
رئیس انجمن تعلیم و تربیت حوزه گفت: انجمن ها یک فرصت طلایی فعالیت حوزه هستند که نیازمند حمایت می باشند ولی لزوما همه آن حمایت مالی نیست و بیشترحمایت جایگاهی است و باید فضای آزاد برای انجمن ها ایجاد کنیم.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹
اشرافی گری مسؤولان مردم را به نظام اسلامی بدبین می کند
نماینده خبرگان ساده زیستی مسؤولان و روحانیت را عامل بقای نظام اسلامی دانست و گفت: اگر مسؤولان گرایش به اشرافیت داشته باشند و سطح زندگی آن ها از مردم فاصله بگیرد، جامعه نسبت به دستگاه های حکومتی بدبین می شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
«بررسی مواضع نظامی امام خمینی (ره) در جنگ ایران و عراق از دیدگاه صاحب نظران داخلی»
نویسنده کتاب درصدد پاسخ به این پرسش است که بنیانگذار انقلاب اسلامی در جنگ هشت‌ساله، چه نوع مدیریتی را در سطوح مختلف نظامی اعمال می‌کرده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
ارائه الگوی پیشرفت ۵۰ ساله پاسخ به مدعیان وجود بن‌بست در کشور است
نماینده مجلس خبرگان با اشاره به انتشار سند الگوی پیشرفت ایران در پنجاه سال آینده، گفت: افزون بر اینکه اجرای این سند به نفع کشور خواهد بود، انتشار آن پاسخ به افرادی است که از بیگانگان الهام گرفته و مدعی‌اند کشور به بن بست رسیده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
جایگاه تاریخی و تمدنی انقلاب اسلامی
انقلاب اسلامی برای آینده هم یک مقدمه است و همین‌طور که ما امروز معلول گذشته هستیم، علت آینده هم هستیم؛ این پیوستگی در نظریه‌ مدرن و نظریات جریان روشنفکری ما دیده نمی‌شود. رهبر انقلاب، گذشته را یک منبع الهام می‌دانند و این عقبه‌ تاریخی را مهم می‌شمارند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۳
دنیازدگان نباید در دولت و مجلس مسؤولیت داشته باشند| سپاه بهترین الگو برای تربیت افراد صالح است
نماینده خبرگان با تأکید بر لزوم ساده زیستی مسؤولان گفت: دولت و مجلس باید آن دسته از مسؤولانی که دنیازده شده و اشرافی زندگی می کنند را عزل کرده و افراد صالح جایگزین کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲
رسیدگی خارج از نوبت برای تعدیل در مهلت تأدیه سکه مهریه
رییس قوه قضاییه با صدور بخشنامه‌ای به رؤسای کل دادگستری‌های سراسر کشور دستور داد که بدون نوبت به درخواست تعدیل مهلت تأدیه مهریه‌ها رسیدگی کنند تا از زندانی شدن مردان جلوگیری به عمل آید.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
مسؤول جامعه اسلامی حق ندارد متفاوت از مردم زندگی کند
رییس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس با بیان اینکه مسؤولان نباید با اشرافی‌گری خود را تافته جدا بافته از مردم ببینند، گفت: در انقلاب اسلامی ساده زیستی وظیفه همه مسؤولان است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳
عده ای با القای وجود بن بست برای دشمن خوش رقصی می کنند| مسؤولان ما می توانیم را باور کنند
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه القای وجود «بن بست» برای کشور را ناشی از ضعف و سستی برخی مسؤولان دانست و گفت: برخی با القای وجود «بن بست» در جامعه برای بیگانگان خوش رقصی می کنند.