نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
راهبردهای حقوقی مبارزه با فساد اقتصادی؛ از تقویت جایگاه دادستان تا اصلاح ساختار
فساد در هر اندازه‌ای که باشد نازیباست و باید سازوکارهای دقیقی برای جلوگیری از ایجاد، شناسایی سریع و برخورد قاطع و بی‌طرف پس از بروز فساد وجود داشته باشد، برای تحقق این مطلوب لازم است تغییراتی در برخی ساختارهای کشور ایجاد شود.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱
تمام انبارهای کالا قابل شناسایی و رصد است/ افزایش تعداد کشفیات انبارهای احتکاری
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اشاره به اینکه در حال حاضر تمامی انبارهای نگهداری کالاها قابل رصد است و هیچ انباری خارج از سامانه جامعه تجارت نیست، گفت: به این دلیل تعداد کشفیات انبارهای کالاهای احتکاری افزایش یافته است.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
در مسیر ملت ایران بن بست معنا ندارد/ امروز جهاد واقعی مبارزه با فقر و بیکاری است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با سفر به استان خوزستان و حضور در روستای بردیه شهرستان سوسنگرد، در جریان مجموعه فعالیت های اجرایی گروه جهادی توانمند سازی موج الحسین (ع) برای مبارزه با فقر و محرومیت و توانمند سازی خانواده های محروم منطقه قرار گرفت.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴
5 حق ملت در نظام مردم سالاری دینی/ برخی مسؤولان در مسیر مکتب امام نیستند
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: وقتی می گوییم مردم سالاری دینی یعنی مردم 5 حق دارند که شامل حق انتخاب، حق مشارکت در تمام امور، حق نظارت و همچنین حق بازخواست و مطالبه گری است.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۶
یمنی‌ها با الگو از ملت ایران در برابر دشمن مقاومت می‌کنند
تحلیل‌گر مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی با اشاره به نقش آمریکا و شورای امنیت در اعمال جنایت‌های فجیع علیه ملت یمن، گفت: مردم مظلوم یمن با نگاه به ملت ایران در برابر دشمن مقاومت می‌کنند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۵
توهم بزرگی نسبت به پول نفت و اختلاس و سهم آن در ساخت کشور وجود دارد/ جنبش های مطالبه گر نوع هزینه کردها را مطالبه کنند
دیپلمات سابق کشورمان توهم بزرگ نسبت به میزان پول نفت کشور و اختلاس هایی که در کشور انجام می شود را از موانع بزرگ در جهت برطرف شدن روحیه کسلی و کم کاری و متوقع بودن مردم دانست.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۳
دادگاه مفاسد اقتصادی علنی برگزار می‌شود/ قوه قضاییه تا ریشه‌کنی فساد می‌ایستد
دادستان کل کشور گفت: دادگاه مفسدان اقتصادی علاوه بر علنی بودن، پس از فیلمبرداری از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش خواهد شد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶
جنایات یمن روی هیلتر را هم سفید کرد/ غذای بیش از ۸ میلیون یمنی هر دو روز یک بار در حد نان است
کارشناس مسائل سیاسی گفت: زارعی افزود: ۸.۵ میلیون نفر در یمن دچار قحطی و گرسنگی هستند، به گونه ای که غذای آنها هر دو روز یک بار آن هم مختصر و در حد نان است، در حالی که یمن کشور بیچاره ای نیست.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۹
ملت ایران هرگز اجازه مذاکره با شیطان بزرگ را به هیچ مسؤولی نخواهد داد| برخورد دستگاه قضا با متخلفان عبرت آ‌موز باشد
امام جمعه قم گره زدن منافع ملی و گشایش اقتصادی به مذاکره با آمریکا را بی خردانه دانست و گفت: ملت انقلابی ایران با تبعیت از رهبر انقلاب هرگز اجازه مذاکره با شیطان بزرگ را به هیچ مسؤولی نخواهد داد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
اگر مردم و مسئولین به فهم دقیق وظیفه فکر کنند، به سعادت می‌رسیم
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به پیام آزادگان سرافراز، گفت: امروز اگر مسئولین کشور و آحاد مردم، به فهم دقیق وظیفه و انجام آن فکر کنند، به سعادت می‌رسیم.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
عدالت اقتصادی و مبارزه با فساد، مطالبه جدی حوزویان از قوای سه گانه است
تنی چند از حوزویان شرکت کننده در تجمع بزرگ طلاب و تشکل های طلبگی ، تحقق عدالت اقتصادی و مبارزه جدی با فساد را مهم ترین مطالبه حوزویان در شرایط کنونی از قوای سه گانه کشور برشمردند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
دسترسی به بعضی سایت‌های بین‌المللی به‌خاطر محدودیت‌های فرهنگی مسدود شد
وزیر ارتباطات با بیان اینکه انتظار داریم که با توجه به توسعه‌هایی که رخ داده شاهد ارتقای رتبه شاخص‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات باشیم، گفت: امروز رشد و توسعه انجام شده در کشور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بسیار قابل توجه بوده است اما به خاطر محدودیت‌های فرهنگی که دسترسی به بعضی از سایت‌های بین‌المللی ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۳
با نظارت دقیق و مسئولانه می توان از این وضعیت اقتصادی به سلامت عبور کرد
کارشناس مسایل اقتصادی با اشاره به مشکلات امروز کشور بر لزوم تلاش همه جانبه همراه با نظارت عالیه برای حل مشکلات کشور تاکید کرد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۰
تلاش مسؤولان متناسب با جنگ اقتصادی و روانی دشمن باشد
نائب رییس کمیسیون اصل نود مجلس در پایان با تاکید بر اینکه دولت بدون هیچ اتلاف وقت با تلاشی جهادی باید برای حل مشکلات اقتصادی اقدام کند، گفت: اگر امروز ما در جنگ اقتصادی هستیم عملکرد مسؤولان نیز باید جهادی باشد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸
تحت تاثیر عملیات روانی دشمن قرار نگیریم
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: چنانچه در خط ولایت حرکت کنیم و همت را بالا ببریم پیروزی در تهدید و تحریم اقتصادی فعلی نیز به دست خواهد آمد و این هم لازمه‌اش این است که با بصیرت باشیم و تحت تاثیر عملیات روانی دشمن قرار نگیریم.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰
ابعاد دیگری از چگونگی برگزاری دادگاه مفسدان اقتصادی
دادستان کل کشور گفت: جلسات دادگاه مفسدان اقتصادی به صورت علنی و با حضور خبرنگاران برگزار می‌شود.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰
مدیران کشور در برابر واگذاری اختیارات به استانها مقاومت می‌کنند
استاندار کرمانشاه خواستار افزایش اختیارات استان‌ها شد و گفت: مدیران کشوری بر خلاف شعارهایی که می‌دهند در برابر واگذاری اختیارات به استانها مقاومت می‌کنند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳
هدف آمریکا از مذاکره با ایران، هموارسازی مسیر فشارهای بیشتر است
نماینده مردم ساوه در مجلس گفت: هدف آمریکایی‌ها از پیشنهاد مذاکره با ایران از بین بردن بنیه دفاعی و موشکی ایران به قصد هموارسازی مسیر فشار بیشتر بر کشورمان است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴
مسؤولان درکی از وضعیت فعالان اقتصادی ندارند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه فعالان اقتصادی در خصوص تأمین مواد اولیه، فروش و امور کارگران دچار مشکلاتی هستند، گفت: به نظر می‌رسد مسؤولان درک متقابل از وضعیت ندارند البته عده‌ای از متمکنین هم شرایط را درک نمی‌کنند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۶
حضور جدی بخش خصوصی راه‌ حل به اتمام رساندن طرح‌های نیمه تمام در کشور
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به ۷۰۰ هزار میلیارد تومان طرح نیمه تمام در کشور وجود دارد که اگر بخواهیم این پروژه ها به اتمام رسیده و از بن بست خارج شویم، به حضور جدی بخش خصوصی نیازمندیم.