نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰
همه مردم دنیا به وقاحت آمریکا پی برده اند | قوه قضائیه به برخورد قاطعانه با مفسدان ادامه دهد
امام جمعه موقت تهران با اشاره به به توطئه های آمریکا برای وارونه جلوه دادن واقعیت ها گفت: آمریکا با استفاده از تبلیغات رسانه ای می خواهد خود را خوب و قدرتمند نشان دهد، اما موفق نمی شود، چون همه مردم دنیا به وقاحت آمریکا پی برده اند.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳
مقاومت فلسطین توان بازدارندگی رژیم صهیونیستی را فلج کرد
امام جمعه شهر صیدا اظهار داشت: مقامات رژیم صهیونیستی به خوبی دریافته اند که دیگر زمان تجاوزِ بدون پاسخ دردناک، به سرآمده است.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶
بنگاه­‌داری بانک­‌ها و اخلال در تأمین مالی اقتصاد
مهم­‌ترین ویژگی که بانک­‌ها را از سایر شرکت­‌های مالی و غیرمالی متمایز می­‌سازد، قدرت خلق پولی است که به‌صورت انحصاری تنها در اختیار آن­‌ها قرار دارد و پذیرش بدهی­ این نهاد­ به‌عنوان وسیله­‌ مبادله، مهم­‌ترین مزیت نسبی بانک در برابر سایر شرکت­‌ها به شمار می­‌رود.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۹
راه های درمان دردهای جامعه از قرآن استخراج شود
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید با قرآن همه درد های جامعه را درمان کنیم و راه های حل مشکلات خود را از آیات نور دریافت کنیم و در نتیجه عشق خود را روز به روز نسبت به کلام الهی افزایش دهیم.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
امارات کشور اشغالگر است
دبیر شورای عالی سیاسی یمن اظهار داشت: امارات به دنبال سرپوش گذاشتن بر شکست نظامی خود است.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵
هفته وحدت موعد نمایش همدلی و انسجام ملی است
حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: هفته وحدت موعد مناسبی برای تجلی و به نمایش گذاشتن همدلی، اتحاد و انسجام ملی همه مردم ایران اعم از شیعه و سنی است.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸
کاهش آسیب های اجتماعی با ترویج فرهنگ قرانی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا گفت: هر چه قدر انس و الفت با کلام وحی و معارف دینی در فضای دانشگاه و جامعه گسترش پیدا کند، آسیب های اجتماعی کم رنگ خواهد شد.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱
تحریم مانع از مبارزه بسیج مردمی عراق با تروریسم و استبکار جهانی نمی‎شود
آمریکا با قرار دادن نام چهار تن از فرماندهان بسیج مردمی در لیست تحریم های خود می پندارد که می تواند از فعالیت های مقدس آنان در مبارزه با تروریسم و استکبار جهانی جلوگیری کند.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷
تاریخ شفاهی دفاع مقدس تکمیل شود
/یوسف قوجق گفت: باید ایثارگری ها و جوانمردانی ها و اتفاق هایی که در آن زمان افتاده است را به نسل جدید بگوییم. این به من نویسنده و کسانی که شهدا را درک کردند برمی گردد.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۰
جوانان مسلمان انگلیسی نرم افزاری برای تحویل غذای حلال طراحی کردند
سه جوان مسلمان انگلیسی که در دوران دانشجویی با معضل تهیه غذای حلال و اسلامی از مناطق دور روبرو بودند، نرم افزار جدیدی برای تحویل غذای حلال از فروشندگان به مشتریان طراحی کردند.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۳
وجود فساد اعتقاد مردم به نظام اسلامی و دین را متزلزل می کند
رییس مؤسسه دیده بان شفافیت و عدالت با بیان این که بدترین چیزی که سبب بی عدالتی در جامعه می شود شیوع فساد است، گفت: وجود فساد اعتقاد مردم به نظام اسلامی و دین را متزلزل می کند و بیکاری را افزایش می دهد.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۶
دستاوردهای انقلاب برای جوانان تشریح شود
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این که باید ابعاد مختلف دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان تشریح شود تا آنها بدانند که عزت و اقتدار خود را مدیون شهدا هستند، تصریح کرد: حضور نسل نوجوان و جوان در کنگره شهدا بسیار تاثیرگذار بود و باید از سیره شهدای والا مقام الگو برداری کنند.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۹
رسانه ها هرگز مرا بدون حجاب نخواهند دید
منال ابتسام خواننده محجبه فرانسوی تبار در پی اتهامات وارده به وی، در صفحه رسمی فیس بوک خود اعلام کرد که این کشور را برای همیشه ترک کرده است.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲
ماهیت انقلاب اسلامی و ماهیت آمریکایی‌‌ها در تقابل حق و باطل قرار دارد
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ماهیت امریکایی‌‌ها و ماهیت انقلاب اسلامی در تقابل حق و باطل قرار دارد این در حالی است که این مبارزه حق و باطل تا پایان تاریخ ادامه خواهد داشت.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۵
امام جمعه موقت تهران: شهدا مدال افتخار را بر سینه ایران و ایرانی نصب کرده‌اند
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد تصریح کرد: امروز باید بیش از گذشته قدردان شهدا، جانبازان سرافراز، رزمندگان وایثارگران باشیم، چرا که این حماسه سازان مدال افتخار را بر سینه ایران و ایرانی نصب کرده‌اند.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸
تصاویر/ خدمت رسانی موکب های حسینی به زائران عسکریین(ع)
همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) موکب های حسینی خود را از شهرهای مختلف عراق و خارج از عراق به شهر مقدس سامرا رسانده اند تا خدمت‌گذار زائران حرم مطهر عسکریین(ع) باشند.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
مسأله خشونت علیه زنان را نمی‌توان فقط با قانون رفع کرد
لایحه تأمین امنیت زنان در برابر خشونت با حضور استاد قاسم پور در جامعه‌الزهرا(س) نقد و بررسی شد.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲
مفاهیم دفاع مقدس با زبان روز به نسل جدید منتقل شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: یکی از کارهایی که همه ما وظیفه داریم انجام دهیم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، لذا باید مفاهیم دفاع مقدس با زبان روز به نسل جدید منتقل شود.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
اتحادیه عرب تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان را محکوم کرد
اتحادیه عرب در نشست امروز خود استفاده رژیم صهیونیستی از زور بیش از حد علیه ملت فلسطین و نقض آشکار قوانین بین‌المللی را محکوم کرد.