نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰
تصاویر/ سومین شب عزاداری ایام محرم ۱۴۴۰ در حسینیه امام خمینی
مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی (علیه‌السلام) در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)، با حضور هزاران نفر از مردم عزادار، جمعی از مسئولان کشور و رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴
ذوالقدر: می‌توان نشست مجمع عمومی سازمان ملل را به جلسه مواخذه آمریکا تبدیل کرد
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حضور رییس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل فرصتی استثنایی برای بیان صریح مواضع جمهوری اسلامی ایران است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶
عنصر عاطفه و معرفت باید در شعر عاشورایی مشهود باشد
شاعر آیینی و مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری قم گفت: شعر عاشورایی ، شعری است که باید عنصر عاطفه و شور از یک سو و عنصر معرفت و بینش در آن از سوی دیگر وجود داشته باشد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰
بسیج؛ انرژی‌ نهفته‌ نظام‌ برای حل مشکلات ملی
بسیج‌ برای‌ تمامی‌ موارد مشكل‌ در سطح‌ ملی، همچون‌ انرژی‌ نهفته‌ای‌ است‌ كه‌ نظام‌ در مواقع‌ مقتضی‌ دست‌ نیاز به‌ سوی‌ آن‌ دراز می‌كند و همواره‌ نیز در استفاده‌ از بسیج‌ به‌ موفقیت‌های‌ بزرگ‌ و درخشانی‌ نایل‌ آمده‌ است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۲
برخی مداحان با اشعارشان مخالف نهضت حسینی عمل می کنند
استاد حوزه با انتقاد از برخی مداحان، گفت: برخی از مداحان با اشعارشان مخالف نهضت حسینی عمل کرده و به نوعی به این بزرگواران توهین می کنند که انسان از دیدن و شنیدن این وقایع افسوس می خورد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴
بانکها و شرکتهای بزرگ جهان در حال فرار از بازار ایران هستند
پایگاه خبری واشنگتن فری بیکن به نقل از چند منبع آگاه مدعی است که با رایزنیهای فشرده مقامات دولت آمریکا و هشدارهای آنها، بسیاری از بانکها وشرکتهای بزرگ قول داده‌اند بازار ایران را ترک کنند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶
دشمن ولایتمداری مردم را نشانه گرفته است| تلاش بدخواهان برای فراموشی ارزش های انقلاب
امام جمعه قم با اشاره به تفاوت ولایتمداری با ولایت شعاری گفت: دشمن درصدد آن است که ولایتمداری مردم را از بین ببرد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰
شهادت ۲ فلسطینی در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به جنوب غزه
در حمله هوایی رژیم صهیونیستی طی صبح امروز (سه‌شنبه) به نزدیکی دیوار امنیتی در شرق خانیونس در جنوب غزه دو جوان فلسطینی شهید شدند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲
تلاش جنبش عدالتخواه دانشجویی برای آگاه کردن مردم از خطرات پیوستن به FATF
اعضای جنبش عدالتخواه دانشجویی در شب‌های محرم با حضور در میان عزاداران حسینی با پخش تراکت، بروشور و برنامه‌های مختلف مردم را از خطرات پیوستن به معاهده FATF آگاه می‌کنند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
روحانی مضروب مشهدی درگذشت
حجت الاسلام محمد تولایی، روحانی جوان مشهدی که چندی پیش مورد سوء قصد قرار گرفته بود، بامداد امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
گروه اطلاعاتی سوفان: حزب‌الله بعد از جنگ سوریه، قدرتمندتر شده است
گروه اطلاعاتی سوفان، وابسته به یک عضو سابق اف‌بی‌آی در تحلیلی جدید به افزایش قدرت گروه حزب‌الله لبنان بعد از جنگ سوریه اعتراف کرده است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸
حسن‌پور: قانون منع به کارگیری بازنشستگان هیچ استثنایی ندارد
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت در خصوص تصویب نهایی قانون عدم به‌کارگیری بازنشستگان و ابلاغ آن از سوی مجلس شورای اسلامی به ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر تعداد بازنشستگانی که پست‌های مهم و کلیدی کشور را در دست دارند، زیاد هستند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
ایستادگی در برابر دشمن مهم ترین پیام نهضت عاشورا است
استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر دشمن از جمله مهم ترین پیام های نهضت عاشورا است، گفت: این پیام مهم امروز باید مورد توجه آن دسته افرادی قرار گیرد که شعار سازش با آمریکا را سر می دهند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۴
ضرورت حضور روحانی در جلسه شورای امنیت
یک تحلیل‌گر مسائل بین‌الملل با اشاره به جلسه شورای امنیت گفت: روحانی باید در این جلسه شرکت داشته باشد اما سخنگوی مواضع ایران ظریف باشد و هر دوی آن‌ها بتوانند یکدیگر را در این دیدار همراهی کنند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۶
فرزند زياد روزي را افزايش و تربيت را راحت مي كند
دبير جامعه روحانيت كاشان تربيت بچه ها در خانواده هاي تك فرزندي را ضعيف تر از تربيت بچه ها در خانواده هاي چند فرزندي دانست و گفت: فرزند زياد روزي را افزايش داده و تربيت فرزندان را راحت تر مي كند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۸
چرخش هم‌پیمانان آمریکا در عراق به سوی ایران به دلیل بی‌اعتمادی
به نوشته‌ی روزنامه العربی الجدید هم‌پیمانان اهل سنت و کُرد آمریکا در عراق، اعتماد خود را به واشنگتن از دست داده‌اند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۰
نیروهای مسلح کردستان آمادگی مقابله با هر نوع تهدیدی را دارند
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت:نیروهای مسلح کردستان در مقابله با تهدیدات استکبار همواره حضور داشته‌ و آمادگی مقابله باهر نوع تهدیدی را دارند.