بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۰۵
دکترین مهدویت می تواند زمینه ساز دکترین بیداری اسلامی گردد
آیت الله تسخیری مهدویت و انتظار را یک موج عظیم فکری دانست که جهان امروز را به چالش کشیده است و در همین مسیر که مبنای تحقق انقلاب اسلامی ایران نیز بوده است ملت های منطقه بیدار شده اند و خیزش بزرگی در جهت گسترش تفکر اسلامی در منطقه شکل گرفته است.
۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۰۴
نهضت گسترده  فرهنگی و هنری در مسیر زمینه سازی آغاز شده است
فرج الله سلحشور برپایی همایش بین المللی دکترین مهدویت را یک حرکت ارزشمند و قابل تقدیر دانست و گفت : این تلاش با یک برنامه ریزی جامع و همه جانبه می تواند سرآغاز یک تحول و تکامل فکری و تولیدی در خلق آثاری فاخر در حوزه دین و مهدویت باشد
۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۰۸
نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت گامی در جهت گسترش فرهنگ اهل بیت(علیه السلام) است
رییس شورای سیاست گذاری خادم الرضا(علیه السلام) گفت: با بیان اینکه استکبار جهانی، صهیونیسم بین الملل و وهابیت عربی در واقع به دنبال جلوگیری از گسترش فرهنگ اهل بیت(علیه السلام) هستند.
۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۱
همایش نقش فعالیت های فرهنگی و مهدوی در تولید ملی برگزار می شود
همایش نقش فعالیت های فرهنگی و مهدوی در تولید ملی با سخنرانی دکتر لاریجانی در سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۰
بلال الفت، سردبیر ماهنامه او
سردبیر ماهنامه او با بیان این مطلب که استفاده از او به معنای فعلی برای امام زمان عجل اله تعالی فرجه الشریف درست نیست، گفت: او را می توان با جعل ضمیری خاص برای امام زمان استفاده کرد.
۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۸
فعالیت های نمایشگاهی جوانان را به  مهدویت جذب می کند
مدیرکل اطلاع رسانی و مشارکت های فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اثرگذاری نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت برهمه گروه های سنی گفت: نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت، پایگاهی برای منتظران ظهور است.
۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۵
طلاب بيجاری در تعطيلات حوزه با معارف مهدوی آشنا می‌شوند
مديرعامل بنياد مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف) استان كردستان، از برگزاری دوره تخصصی مهدويت ويژه طلاب حوزه علميه بيجار خبر داد.
۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۱
سرهنگ محمدرضا ميرحيدري
جانشين فرماندهي انتظامي استان قم با بيان اينکه نمايشگاه دودهه بصيرت همراه باولايت مي تواند راهگشاي جوانان باشد گفت: توجه به بحث مهدويت از نيازهاي مهم جامعه کنوني است.
۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۳
باید اگاهانه جوانان را به موضوع مهدویت جذب کرد
فرزند مرحوم آيت الله العظمي بهجت (ره ) گفت: در جذب جوانان در زمینه های دینی به خصوص موضوع مهدویت باید آگاهانه عمل کرد.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۱۸
ازدواج مهمترین عامل در حفظ دین است
جشن ازدواج اعضاي هيئت و کانون خادم‌‌الرضا همزمان با نیمه شعبان سالروز ولادت حضرت امام مهدی(عج) در سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۲۱
ادله عقلی و نقلی مويد وجود منجی زنده برای بشر است
حجت‌الاسلام فواديان تصريح كرد: در خصوص مسئله حيات امام دوازدهم(علیه السلام) مباحث بسياری در طول تاريخ، از سوی علما و بر پايه ادله عقلی و نقلی مطرح شده است كه بسياری از اين پاسخ‌ها، جای ترديدی برای مخالفان با مسئله غيبت باقی نمی‌گذارد.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۹
ساماندهي ۱۲۰۰ پايان‌نامه حوزوي از سوي مركز اطلاعات و مدارك اسلامي
مدير ساماندهی اطلاعات مركز اطلاعات و مدارك اسلامي گفت: این مرکز براي نخستين بار، اقدام به ساماندهي اطلاعات پايان‌نامه‌هاي حوزوي كرده است؛ در اين طرح، بيش از ۱۲۰۰ پايان‌نامه‌هاي حوزوي سطح سه و سطح چهار ساماندهي شده است.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۲۴
مساقه پیامکی دلنوشته به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) برگزار می شود
مدیر مجمع عاشقان محسن علیه السلام از برگزاری مساقه پیامکی دلنوشته به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) همزمان با نیمه شعبان خبرداد.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۴۹
حجت الاسلام و المسلمین منوچهر احمدی پور
رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا (استان گیلان) از برگزاری ۳۰ جشن محوری به مناسبت نیمه شعبان، سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) در مساجد و هیئت‌های مذهبی این شهرستان خبر داد.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۴۶
حجت الاسلام و المسلمین سید حسین گلمیرزاده
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان از اعزام 430 مبلغ مهدوی همزمان با ایام شعبانیه به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۴۰
سطحي نگري و نپرداختن به اهداف غيبت، به شعر مهدوی آسیب می رساند
شاعر معاصر استان قزوین گفت: سطحي نگري و نپرداختن به اهداف غيبت، به شعر مهدوی آسیب می رساند.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۳۰
میزبانی 82 هیئت مذهبی سیاهکل از جشن های نیمه شعبان
دبیر ستاد اعیاد شعبانیه سیاهکل از برگزاری جشن های نیمه شعبان، میلاد امام عصر(عج) به میزبانی 82 هیئت مذهبی در این شهرستان خبر داد.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۷
حجت الاسلام و المسلمین سلیمان پور ابراهیم
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان از برگزاری جشن‌های میلاد امام عصر (عج) در 300 کانون مساجد در سطح استان خبر داد.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۵۴
جشنواره فرهنگی ورزشی نیمه شعبان در رضوانشهر
شهردار بخش پره‌سر شهرستان رضوانشهر (استان گیلان) از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی همزمان با نیمه شعبان در این شهرستان خبر داد.
۱۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۵۱
محمدرضا نعمتی
مدیر اجرایی موسسه اندیشه انتظار از برگزاری مسابقه پیامکی ویژه امام عصر (عج) همزمان با نیمه شعبان در رشت خبر داد.