بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۷
دشمنان سعی می کنند جوانان را از قرآن دور کنند/برنامه های فرهنگی و قرآنی جذاب شوند
دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه بر لزوم جذب بیشتر جوانان به سوی معارف قرآنی تاکید کرد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۴
واکنش دفتر آیت الله مکارم به اتهام خلاف واقع یک نماینده مجلس
دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی با صدور بیانیه ای نسبت به اتهام خلاف واقع یکی از نمایندگان مجلس به این مرجع تقلید واکنش نشان داد.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸
امروز شبهات درباره امامان (ع) در فضای مجازی بیداد می‌کند/برخی از شبهات غرض ورزانه است
امروزه شبهات درباره زندگی و شخصیت پیشوایان ما و جهل نسبت به آنان، خاصه در فضای مجازی، بیداد می کند. همه اینها پاسخ های روشن، استوار و مبرهن با ادبیات روز را می طلبد.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶
ابراز همدردی آیت الله العظمی وحید خراسانی با خانواده استاد چایچیان
حضرت آیت الله وحید خراسانی در تماس تلفنی، درگذشت استاد حبيب الله چايچيان از شاعران توانی کشورمان را به خانواده ایشان تسلیت گفتند.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
برای رساندن پیام انقلاب به دلها قدم های بعدی را بردارید
بیانات پس از بازدید از نمایشگاه محصولات تبلیغی مرتبط با دو نامه به جوانان غربی گفتند: برای رساندن پیام انقلاب به دلها قدم های بعدی را بردارید
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۳
صیانت از نظام وظیفه حوزه های علمیه است
حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی با تاکید بر این که هدف حوزه های علمیه استقرار و تعالی ارزش هایی است که پیامبران به دنبال آن بوده اند. گفت: خداوند تمکنی به حوزه های علمیه داده که همان نظام جمهوری اسلامی است که باید آن را با تمام قوت حفظ کنیم و این رسالت بر دوش طلاب و اساتید حوزه علمیه است.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱
یاد شهیدان در اثر جلوه‌های کاذب فراموش نشود/ عظمت ایستادگی شجاعانه آذربایجان‌غربی در مقابل فتنه‌ها باید به مردم شناسانده شود
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ۱۲ هزار شهید استان آذربایجان‌غربی که در تاریخ ۳۰ مهر ۹۶ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در ارومیه منتشر شد.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹
طلبگی شغل نیست/ طلاب شئونات طلبگی را رعایت کنند
طلبگی اصولی دارد از جمله آن، رعایت زی طلبگی، داشتن تقوا، اراده قوی، اخلاص و اخلاق حسنه است.
۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲
مصدومیت 50 نفر/ تخریب 50 ساختمان/ ثبت 50 پس‌لرزه/ بازدید از 70 روستای زلزله‌زده/ دستور رئیس جمهور به وزیر کشور
زلزله‌ای به بزرگی 6.1 ریشتر صبح امروز هجدک کرمان را لرزاند و تاکنون سبب مصدومیت 50 نفر و تخریب 50 واحد مسکونی شده است، یکی از مسئولان کرمان می‌گوید، وحشت تکرار زلزله، مردم کرمان را به شدت ترسانده است.
۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
تظاهرات بحرینی‌ها در حمایت از آیت‌الله عیسی قاسم
همزمان با وخامت حال آیت‌الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین، مردم این کشور در نقاط مختلف تظاهرات برگزار کردند.
۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۹
وحدت مسئولین، فتنه دشمنان راخنثی خواهد کرد
حضرت آیت الله نوری همدانی بر وحدت همه مسلمان دربرابر دشمنان تاکید کردند و گفتند: قطعا دشمنان هم روز به روز بر دشمنی خود خواهند افزود و به همین دلیل لازم است مسلمانان هم روز به روز بروحدت خود بیافزایند و قوی تر شوند.
۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۶
رهبر مقاومت اسلامی عراق خواستار رفع محاصره ظالمانه آیت الله قاسم و درمان ایشان شد
حجت الاسلام سید هاشم الحیدری رهبر مقاومت اسلامی عراق از رژیم بحرین خواست به محاصره ظالمانه آیت الله عیسی قاسم در شهرک الدراز بحرین پایان داده و شرایط را برای درمان مناسب آیت الله قاسم، به ویژه بعد از وخامت وضعیت سلامت وی، فراهم کند
۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۴
هر روحانی که بگوید کاری به نظام ندارم، انقلابی نیست/ طلبه انقلابی نباید وقت خود را صرف دعواهای جناحی کند
امام جمعه موقت تهران، در همایش «حوزه انقلابی» در ‌آران و بیدگل، با تاکید بر این که طلبه انقلابی نباید وقت خود را صرف دعواهای حزبی و جناحی کند، تصریح کرد: هر روحانی که نسبت به نظام بی تفاوت باشد و بگوید کاری به ۲۲ بهمن، روز قدس، انتخابات، و ... ندارم، انقلابی نیست.
۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۰
هیچ تصمیمی در منطقه بدون ایران گرفته نمی شود/ رهبر انقلاب راه امام(ره) را با شهامت ادامه می دهند
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب راه رهبر کبیر انقلاب را با شهادمت ادامه می دهند، گفت: امروز جمهوری اسلامی در منطقه و جهان تاثیرگذار است و هیچ تصمیمی در منطقه گرفته نمی شود مگر اینکه یک سوی آن نظام اسلامی است.
۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵
حوزه علمیه همراه با رهبری و مراجع در کنار مردم و محرومان است/ آیت الله العظمی نوری همدانی شخصیتی انقلابی همراه با علم، فضل و فقاهت هستند
مدیر حوزه های علمیه گفت: اجتماعی و سیاسی بودن حوزه های علمیه از خصائص این نهاد دینی و علمی است که راز نفوذ او نیز می باشد؛ حوزه همچنان مردمی خواهد ماند و همراه با رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید در کنار محرومان به ایفای نقش می پردازد.
۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۱
جمهوری اسلامی باید زکات را در سرلوحه برنامه‌های خود گذارد/ما مسئولان باید باید از کم‌کاری در اقامه زکات، آمرزش خداوند را طلب کنیم
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به اجلاس سالانه زکات با اشاره به جایگاه برجسته و اهمیت والای این فریضه، از کم‌کاری در امر اقامه زکات انتقاد و تأکید کردند: نظام جمهوری اسلامی باید این فریضه بزرگ را در سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهد.
۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸
غرب‌زدگی بزرگترین مانع رشد کشور‌ است
نماینده ولی فقیه در دانشگاه هنر گفت: متأسفانه در این چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی آسیب‌های اجتماعی رشد بسیاری داشته که علت آن غرب‌زدگی بیش از حد جامعه است.
۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶
آل خلیفه مسئول سلامت آیت الله قاسم هستند
آیت الله عبد الامیر قبلان، تداوم سلطه گری و زورگویی مقامات آل خلیفه در تعامل با ملت بحرین و شکنجه و آزار و اذیت این ملت صلح طلب را محکوم کرد و گفت: این سلطه گری و زورگویی امروز با فشار و تشدید اوضاع برای آیت الله عیسی قاسم رهبر دینی بحرین، به اوج خود رسیده است.
۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
مبلغان از خطابات قرآنی درس بگیرند/ مطابق مخاطب،مباحث خود را مطرح کنید
حضرت آیت الله مکارم شیرازی بر لزوم بهره گیری تبلیغی از آیات الهی به خصوص خطابات قرآنی تاکید کردند و گفتند: مبلغان مطابق مخاطب، مباحث خود را مطرح کنند.
۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۲
با همت بلند و ابتکار و اقدام، حرکت پر شتاب را ادامه دهید/ عملیات شجاعانه نیروی دریایی در ۷ آذر ۵۹ تسلط دشمن را بر دریا به صفر رساند
به‌ مناسبت روز نیروی دریایی، جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با فرمانده معظم کل قوا دیدار کردند.