نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶
از آمریکا می‌خواهیم حداقلی از اعتبار از خود نشان دهد
وزیر خارجه آلمان در ادامه انتقاد از سیاست‌های آمریکا، رفتار شخص رئیس‌جمهوری این کشور را چالشی بزرگ برای دیپلماسی دانست.
۲۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۴
سناریوسازی ضدایرانی اخیر در اروپا بر اساس اطلاعات موساد اجرا شده است
رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که سرویس‌های اطلاعاتی اروپا در جریان بازداشت چند ایرانی به اتهام تلاش برای بمبگذاری در نشست گروهک منافقین، بر اساس داده‌هایی عمل کرده‌اند که موساد در اختیار آن‌ها قرار داده بود.
۲۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۸
امیدی به بهبودی اوضاع حقوقی بحرین نیست/ نقض حقوق بشر در بحرین مستند سازی شود
دکتر سعید شهابی رهبر جنبش آزادگان بحرین و معارض رژیم آل خلیفه خواستار مستند سازی تجاوز علیه حقوق بشر بحرین به عنوان توجیهی برای تغییر سیاسی شد.
۲۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۱
کار طلبه و روحانی انقلابی فقط درس و بحث نیست/ اساتید موقعیت کشور را برای طلاب بیان کنند
رئیس جامعه مدرسین حوزه با اشاره به دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین المللی، تصریح کرد: هیچ گاه اسلام در طول تاریخ به این اندازه در سطح جهانی مورد توجه، دقت، تحقیق و شناخت نبوده است و امروز اساتید موظف هستند که در کنار درس، شرایط حساس و موقعیت کنونی کشور را برای طلاب بیان کنند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷
نگاه آیت الله العظمی مکارم شیرازی به مفهوم بدعت و نوآوری
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به مفهوم بدعت گفتند : چیزی از بدعت در ذهن آن‌ها بوده و آن را به صورت غلط بر هر چیز نو و جدیدی تطبیق می‌کردند. بدعت در واقع این است که احکام تازه‌ای بیاورند، در حالی که اینها ابزار تازه است نه احکام تازه.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹
پاسخ آیت الله مهدوی به شبهه هایی درباره «حجاب دختران» و «کنسرت»
عضو خبرگان ر هبری گفت: دختر در سن نه سالگی به تکلیف می‌رسد که معمولاً در مدرسه به سوم دبستان رسیده است، آنچه بنده عرض کردم این است که بهتر آن است که دختر از همان ابتدایی که مدرسه می‌رود، با حجاب کامل باشد تا حیای او حفظ شود.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰
رأفت اسلامی برای افراد شرور نیست
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها با بیان این‌که شخص شرور باید از نیروی انتظامی بترسد، گفت: رأفت اسلامی برای آن‌کسی است که مفهوم رأفت را درک می کند، نیروی انتظامی برای گستره جامعه باید اقتدار همراه با رأفت اسلامی داشته باشد و اشرار جامعه نیز از این نیروی قوی باید بترسند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰
امامزادگان ملجأ و پناهگاه آرامش بخش مردم هستند
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امامزادگان ملجأ و پناهگاهی مطمئن و آرامش بخش برای آحاد مردم و خانواده ها هستند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۸
آغاز پروژه ساخت شبستان امام علی(ع) در دهه کرامت
معاون اجرایی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها از آغاز پروژه ساخت شبستان امام علی علیه‌السلام با وسعت ۵ هزار و ۵۰۰ مترمربع و با ظرفیت ۴ هزار نفر در ایام دهه کرامت خبرداد.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹
معلم تراز انقلاب و نظام اسلامی تربیت شود/ ضرورت استفاده از هنر در ترویج فرهنگ اسلامی
نشست «آشنایی با تربیتِ معلم در دانشگاه فرهنگیان؛ برنامه ریزی درسی، تجربه زیسته، شاخص ها و معیارهای پرورش معلم» با حضور دانش آموختگان دانشگاه جامعه المصطفی و نمایندگانی از معاونت های دانشگاه فرهنگیان در ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸
دشمن در جنگ هوشمند، ایمان و وحدت ملی را نشانه گرفته است
رئیس عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: دشمن در جنگ جدید هوشمند علیه نظام، وحدت ملی، ایمان، صبر و استقامت ما را هدف قرار داده است بنابراین ارتقای معنویت و بصیرت افزایی برای مقابله با تهاجم دشمن امر بسیار مهمی است.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۶
راه های تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی
بقاع متبرکه، از جمله مکان هایی هستند که اگر بیشتر به آن ها توجه گردد، می توانند نقش بسیار زیادی در پیاده سازی فرهنگ اصیل اسلام داشته باشند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰
مدال افتخار آستان رضوی به پاس یک عمر تلاش خالصانه پیرغلام حسینی
خدام رضوی با پرچم منور به بارگاه ملکوتی امام رضا(علیه السلام) به دیدار حاج شیخ سلیمان حسنی، یکی از پیرغلامان حسینی رفتند، که به پاس زحمات و قدردانی از این پیرغلام حسینی به وی مدال افتخار رضوی را اهدا کردند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳
طلاب تنها به گرفتن نمره اکتفا نکنند/ طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری در طول سال استمرار یابد
استاد اخلاق حوزه با تاکید بر لزوم استمرار طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری در طول سال، گفت: طلاب جوان در زمان تحصیل علوم حوزوی به خوبی و با قدرت مبانی دینی را کسب کنند و تنها به گرفتن نمره اکتفا نکنند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵
تمرکز امروز دشمنان بر تزلزل مقدسات مردم از راه اقتصادی است/ جنگ امروز خطرناکترین جنگ طول تاریخ است
امام جمعه موقت تهران با بیان این که در دوران جنگ تحمیلی بسیج، سپاه، ارتش و نیروهایی که دل به خداوند متعال داده بودند، هشت سال استقامت کردند، گفت: امروز نیز عده ای بنا دارند تا با هجمه های اقتصادی مقدسات را متزلزل کنند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴
از بررسی ۵ هزار مقاله پژوهشی تا برگزاری ۵۰ کرسی آزاد اندیشی
معاونت آموزش و پژوهش مرکز مدیریت در عرصه های مختلفی چون چاپ و تالیف کتاب های آموزشی، برگزاری جشنواره علامه حلی، تجلیل از طلاب برتر و ممتاز،ارزیابی مقالات پژوهشی طلاب و برگزاری بزرگداشت های مفاخر فعالیت دارد.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
کاروان پیاده «از بهشت تا بهشت»
همزمان با ایام مبارک دهه کرامت پانزدهمین کاروان پیاده روی «از بهشت تا بهشت» مسیر هزار کیلومتری حرم مطهر حضرت معصومه(س) تا حرم مطهر ثامن‌الحجج امام رضا(ع) در حال حرکت است.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹
ورود پیکر مطهر ۷۵ شهید تازه تفحص شده از مرز شلمچه
پیکر مطهر ۷۵ شهید تازه تفحص شده از مرز شلمچه وارد کشور شد. در این مراسم عشایر عرب در کنار خادمان حرم رضوی به صورت ویژه از شهدای تازه تفحص شده اسقبال کردند. این شهدا که در تفحص های دوره اخیر در مناطق جنوبی خاک عراق مربوط به استان های نیسان و بصره کشف شده اند متعلق به مناطق عملیاتی محرم در زبیدات، رمضان،...