نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۶
دیدار مسؤولان مؤسسه آینده روشن و پژوشگاه مطالعات تقریبی
مسئولان و اعضای هیأت علمی مؤسسه آینده روشن با مسؤولان پژوهشگاه مطالعات تقریبی دیدار و گفت‌وگو کردند.
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
ضرورت راه اندازی نهضت سراسری غدیر در کشور
استاد حوزه و دانشگاه با برشمردن مجموعه اقدامات لازم برای تکریم جریان غدیر، بر لزوم راه اندازی یک نهضت و حماسه سراسری برای این عید بزرگ تأکید کرد.
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
جشن‌های غدیر هرچه با شکوه تر برگزار شود/ امر به معروف و نهی از منکرویژگی مهمّ غدیریان
شایسته است دوستداران امیرالمؤمنین علیه السلام در روز سعید غدیر، مراسم جشن و سرور و شادمانی را با عظمت و شکوه بسیار برگزار نمایند و در نماز عید غدیر که مستحب است شرکت کنند و به حالت اجتماع در جشن‌های این عید بزرگ حضور یابند.
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۳
امروز جهان تشنه مهدویتِ شیعه است
سردار فیروزآبادی گفت: امروز جهان تشنه فهم مهدویت شیعه است دانشجویان، نویسندگان و رؤسای آمریکا و اروپا این مسأله را نشان داده اند، یکی از زیباترین صحنه های همایش دکترین مهدویت این بود که از همه دنیا آمدند و از قول همه ادیان گفتند که به منجی آخرالزمان اعتقاد دارند یعنی صدای دکترین مهدویت را همه شنیدند....
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲
خلاصه کردن مهدویت در پاسخ به شبهات ظلم به این اندیشه است
رییس مؤسسه آینده روشن انتظار را زمینه سازی برای ظهور تعریف کرد و گفت: خلاصه کردن انتظار و مهدویت در مبارزه با بهائیت و پاسخگویی به شبهات دیگران ظلم به این اندیشه است.
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
قوانین و ضوابط جدید مراکز تخصصی حوزه های علمیه
مسؤول دفتر هماهنگی امور مراکز تخصصی حوزه علمیه با تشریح قوانین و ضوابط جدید این مراکز، از طرحی خبر داد که براساس آن طلاب رشته های تخصصی فقه و اصول متناسب با خود را می خوانند.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۵
اشتغال به فقه اهل بیت سعادتی بزرگ برای طلاب است
حضرت آ‌یت الله نوری همدانی با بیان این که فقه ما فقه اهل بیت(ع) و سخن اهل بیت(ع) قول خداوند متعال است، گفت: اشتغال به فقه اهل بیت(ع) سعادتی بزرگ است که بابت این نعمت باید خداوند متعال را شاکر باشیم.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸
پیروزی‌های مردم عراق فرصت را از دشمنان این کشور گرفت/ تاکید بر حمایت جمهوری اسلامی از آزادسازی کامل عراق
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بر حمایت کامل جمهوری اسلامی ایران از دولت عراق در نابودی تروریسم و تحقق ثبات و بازسازی و توسعه عراق تاکید کرد.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵
سنت آزادی در انتخاب استاد در سطوح عالی باید حفظ شود/انقلاب اسلامی پرچمدارانتقال غدیر به عالم است
عضو شورای عالی حوزه های علمیه از عزم مدیریت حوزه، برای جلوگیری از زوال سنت های دیرین حوزه به منظور ایجاد یک جریان طبیعی برای ظهور مراجع و علمای بزرگ ‌تاکید کرد.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹
کیفیت حضور امام زمان(عج) در آیین حج
امام صادق(ع): «مردم، امام خود را، نمی‌یابند. وى در موسم (مراسم حج) حضور پیدا می‌کند. وى آنان را می‌بیند، ولى آنان وى را نمی‌بینند».
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲
دیدار فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش با فرمانده کل قوا
فرمانده معظم کل قوا قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء را «خط مقدمِ دفاع از حیثیت و موجودیت کشور» خواندند و تأکید کردند: باید با کار و تلاش بی‌وقفه، استعدادهای پرشمار نیروی انسانی را شکوفا کنید.
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
آغاز سطح 4 مرکز تخصصی موعود
مراسم افتتاحیه سطح چهار مرکز تخصصی موعود روز دوشنبه در این مرکز برگزار خواهد شد
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
همه باید برای فرهنگسازی غدیر شرکت کنیم/در راهپیمایی غدیر شرکت می کنم
غدیر از واضح‌ترین دلایل امامت است؛ اگر به دید عقلی هم بنگریم این امر معنا ندارد پیامبر اکرم(ص) عده‌ای را در زیر آفتاب جمع کنند و به آنها بگویند این دوست من است بنابراین بدون اهانت به مقدسات دیگران باید در زمینه اهمیت غدیر برنامه‌ریزی شود.
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
ظریف: راستی‌آزمایی بر اساس مفاد برجام است نه بر مبنای انگیزه آمریکایی‌ها
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اصرار آمریکایی‌ها بر برجامی بودن دسترسی به مراکز نظامی کشور، گفته که مفاد برجام است که حوزه دسترسی بازرسان را مشخص می‌کند نه انگیزه‌های نهان آمریکایی‌ها.
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
سطح فرهنگی جامعه باید ارتقا یابد /واسطه‌گری ظالمانه‌ترین فرض توزیع ثروت در جامعه است
حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی، وجود واسطه‌ها را یکی دیگر از مشکلات جامعه عنوان کردند و افزودند: واسطه‌گری ظالمانه‌ترین فرض توزیع ثروت در جامعه است.
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۷
دشمنان شهامت تهاجم به ایران را ندارند/شهید حججی یک نمونه توان رزمندگان ایران است/ با خیل اصرارها برای دفاع از حرم مواجه هستیم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان اگر به ایران حمله کنند قطعا نمی‌توانند مکان آن جنگ را محدود به جمهوری اسلامی ایران نگه دارند و قدرت ایران به آنها دیکته خواهد شد.